Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosi: ta kytice v albu je moc hezká, ale ta modelka má bílé šaty (nebo to tak vidím)..k těm tvým možná růže víc dožluta?
Odpovedať
k maslovym satam vyberam kyticku aj ja... uz som rozmyslala nieco maslovo/oranzove... budem mudrejsia, ked pojdem do kvetinarstva. povodne som chcela kaly...teraz vaham. ruze som nechcela...neviem preco, pridu mi obycajne... potom sa mi pacia frezie... a aj konvalinky :-D ale to nevydrzi vo vlasoch. zeby som skoncila pri ruziach nakoniec? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no kocky...ja som si dnes rezervovala saty, fotky su sice nekvalitne mobilo robene, ale mozete kuknut do albumu :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
skusala som asi 5-6 siat, mali tam fakt super vyber, pacili sa mi skoro vsetky...len niektore ktore vyzerali super na modelkach sa mi na mne nepacili vobec.....a zrovna tieto co som rezervovala...sa mi na ich stranke absolutne nepacili ze fuj hnus....ani skusat som ich nechcela mi padli uplne ako uliate, ma tam ta teta presvedcila ze nech ich skusim... dovtedy som skusala same saty bez ramienok...ale kedze mam velkost 38-40, tak vacsinou je dekolt prisposobeny na vacis eprsia...ja som tam nemala co dat, takze ked mi to zatiahli tak, aby mi to NEPADALO, tak som v tom uz bola vzdy taka stiahnuta, ze ani nadych .... nakoniec som skusila tieto, su na ramienka, podla mna robia dost velku postavu a vacsie prsia :-D sak posudte same
Odpovedať
lubiduch x-) x-) x-) kockaaa. super vyber
Odpovedať
Profilova fotka
lubi SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som aj ja vymenila rezervované šaty. Veľmi sme pokročili, máme oblek, poháre, niečo z výzdoby, podväzok, náhrdelník.......................... Proste super deň. Konečne som si prípravy užila. :-D :-D :-D
Odpovedať
mne dnes mama schvalila saty, prisla sa na ne pozriet... no a kupil asom si hned aj podvazok.....ze 20 eur..... =-) 8-( =-) lubi, pekne satky..... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi ja som kúpila za 10 máš ho v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTEEEEEE =) My dvaja mame svadbu tiez 15.5.2010... Aj my uz mame vsetko skoro vybavene okrem obleku pre mojho draheho.. on tvrdi ze ma cas nato.=)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj anetka.nič si z toho nerob,ani môj drahy nemá ešte košeľu ani kravatu.a ešte sme sa nedohodli či bude vesta či nie.ten môj má tiež ešte stále čas :-) a tiež máme 15.05.2010 svadbu.ešte nám akurát treba objednať poháre a oznámenia ešte nemáme tiež lebo nemáme hodinu sobáša v kostole.jaj a ešte nám ostáva ubytko pre hostí,to mame zarezervovať mesiac pred svadbou,že to stačí.ináč by sme mali asi všetko.ešte nám ostáva pán farár a chodiť na nauky.bože baby ale to letí tan čas,že.niake 3 mesiace a je to tu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte katika náuky máš zvládnuté v pohode. Ja s drahým sme to zvládli min.týždeň pon-ut a štvrtok. Myslela som že to bude náročnejšie. Drahému sme vybrali oblek, vestu včera, normálne mu závidím. Prvé čo si obliekol mu sedelo, je to tak vo všetkom, a ja než si niečo zoženiem katastrófa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute :-) mne sa dnes podarilo yohnat krasne topanky k satam svadobnym a tiez spodne pradlo :-) som bola nakupovat v trencine
Odpovedať
Profilova fotka
my sme konecne na veltrhu v blave objednali obrucky, pohare, a lietajuce zelania. Este ale toho potrebujeme veela, velmi pomaly nam to pribuda...
Odpovedať
Profilova fotka
tinka aj ja som si dala robiť poháriky na výstave, mne sa tam páčilo, no po príchode do práce som bola úplne hotová, strašne ma boleli nohy.
Odpovedať
Profilova fotka
lubi máš ich odfotené??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, kukam, ze jste sikulky, pekne pokracujete.. My jsme pokrocili leda v tom, ze jsme vymysleli, ze nejak zacneme tvorit oznamko, ale zatim ani nemame moc tucha, co to bude.. :-( Jinak cekam na mail, kolik bude zaloha na satky.. Bavili jsme se o piskovani a pry to neni moc drahy, tak do 200, takze kdybych chtela ty pohary, tak je necham udelat u nas a hdne usetrim, ale ty asi nebudou.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teda, nebyla jsem tady chvilku a popsaly jste toho hodně. Musím to pak dočíst.. Já jsem byla na šatech v Brně a asi jsem vybrala. Nejdřív jsem chtěla normální jednoduché, pak princeznovské a nakonec jsem se rozhodla pro jednoduché šaty. Jak budu mít čas, tak najdu a dám je sem do alba. Oznámení taky nemám, přemýšlím, že bych si ho vytvořila sama, tak snad tento týden budu mít čas. Prstýnky nemáme, trochu představa je.. tak uvidíme. Kytka nakonec asi oranžová, musím se podívat na netu, ale myslím, že na kytku je čas.
Odpovedať
Profilova fotka
cathellen: tak uz se tesim na obrazek satu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kadan nie som vcul doma, ale ked budem odfotim ich. som bola velmi prekvapena, prisla som v TN v Laugaricu do nejake obuvi ze mrknem ci nemaju bezove topanky a oni mali normalne asi 15 modelov svadobnych topanok, neboli ani drahe (50 eurasov) a su straaaaasne pohodlne :-) takze sa z toho nenormalne vytesujem ze ich mam :-) a k spodnemu pradlu som tam dosla ako slepe kura k zrnu, som hned 2 rozlicne strihy kupila, uvidim co bude do siat lepsie sediet a kedze mali vypredaj, tak mam dve podrsenky za 25 EUR, no nekup ich obe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, už jsem tu byla, ale nějak jsem neměla čas jsem chodit, doufám, že vám nebude vadit, když se k vám přidám. Máme termín 22. 5. A nějak jsem z toho trochu nervózní. Jakou budete mít barvu svatby, jestli se můžu zeptat? My uvažujeme o modré. Akorát ještě nevím, jak kytka. nějak jsem nenašla kytku v modré, která by se mi líbila :-( Co už všechno máte zařízené?
Odpovedať
Profilova fotka
renkam11: stejne datum :-) ted se chystam objednavat saty, barva bude fialova - lila.. ;-) Co mate zarizene na svatbu? Ja zacinam trochu vysilovat, ze jeste nic nemame, holky tady uz maji spoustu veci a me prijde ze skoro nic nemame.. :-|
Odpovedať
renkam11, ja som videla modru kyticku z hortenzii, bola uuzasna. len uz neviem kde to bolo..niekde v albumoch... kvety mozes mat aj biele, previazane modrou satenovou stuhou...ci nieco modre do nich zakomponovat... este stale mame minimum veci vybavenych... tento tyzden by sa to malo rozbehnut
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Renka, proč by to vadilo, že se přidáš? :-) Já jsem vybrala k jarní svatbě barvy sedmikrásky, takže bílá, zelená a trochu žluté :-) Hotové máme: místo obřadu a hostiny, vyřízená matrika, zaplacená záloha fotografovi, domluvená kapela, moje šaty na cestě, závoj se asi ještě šije, boty mám doma dávno, prsteny se teď chystám objednat, létající lampiony doma, svatební cesta rezervovaná, o kytici a oznámení už představu mám....že by to bylo všechno :-.
Odpovedať
Profilova fotka
lucique: kde se ti sijou saty? Ja jsem dneska objednala satky z Ciny, tak snad to vyjde.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi to je super cena :-) Kde v TN? Už som nad tým uvažovala ale nevyznám sa tam. Ja tiež potrebujem béžové boty. Mrkni do albumu cesta ku snu mám zmenené šaty, zajtra musím zavolať do GA aby vymazala tie predošlé. Tetula na výstave mi prepísala zálohový lístok.
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka: no v Číně :-) už jsou hotové, teď leží někde na Ruzyni u celníků 8-( Můžu se zeptat, u koho sis je objednala ty?
Odpovedať
ja som bezove topanky objednala v salone.. trosku nizsie.. a vysoke si chcem kupit od f. roden ..tanecne... predsalen, by mali byt pohodlnejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
no snad tie moje svadobne budu pohodlne...ale vyzeralo to v obchode ok, mi saldi ako uliate :-D a dokonca mali moje velke cislo. co sa tyka popolnocnych, tak uvidim ake budem mat saty, ale ak nieco k comu sa daju zladit cierne topanky, tak asi pouzijem tie ktore mam. predsa len su uz pouzivane a aspon viem ze ma neotlacia :-) Otazka do plena? co popolnocne saty? teda tie co sa planujete prezliect po pol noci...mate vybrate z pozicovne? kupene nove? alebo si vystacite s nejakymi co mate doma?
Odpovedať
ja som sa dnes rozhodla, ze buduci vikend pojdem do Viedne na nakupy topanok, spodneho pradla... dnes mi mama kupila nadherne podvazky, su biele ale len 8 denove, uplne jemne ako pavucina, ked su naiahnute ani nevidiet ze su biele len hore maju nadhernu bielu cipku...tak asppon nieco.... pohare neriesime, nechceme svadobne pohare, obrucky vyberieme na jeden sup kazdy aku bude chciet, hlavne musim najstnejaku dobru firmu na oznamenia...neporadite????? =-) popolnocne saty mam v rezerve jedny co som si kupila v Nicole, ale su cierno zlate, moja mama ma vyhrady, ak nic farebnejsie nenajdem, vezmem si ich.... oblek drahy ma, koselu tiez, on je dost oblekovy typ, ma ich ako nutny denny pracovny oblek, len pozicat vestu a tu francuzsku kravatu.... zatial plati vyzdoba zlata, ale vaham, este vaaaaaaham.... :-D Renka, vitaj.... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?