Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
ahojte :-) my sme sa tiez ustalili cca na tych 60-70 ludi, s tym ze neskor uz nepride nikto...lan, no mozno by nebolo odveci najst si kuchara, alebo cateringovu spolocnost, ktori to urobia podla tvojich predstav, ked restiky ktore prichadzaju do uvahy nemaju dobre referencie...povies, si co chces, co nie a mozno ma clovek viac volnosti ;-) a kocky, vy ste uz aj rozmyslali nad farbou svadby,ci nebudete mat vsade rovnaky farebny motiv...?ja sa stale neviem rozhodnut...ako vo vsetkom... :-D
Odpovedať
ahoj janeik, no ja mam už vybranú farbu bordovú...zbožňujem bordové ruže, takže kvetinka byde z bordových ruží a podľa toho tá farba....
Odpovedať
ahojte baby, aj ja mam svadbu 2.10.2010 zatial to tak vyzera :) mne to pride skoro, ale ked sme volali do restiky kde to chceme mat, tak sme boli prekvapeni ze ludia to ozaj niekedy aj viac ako rok dopredu planuju...Tak sme si to rezervovali aj my. Sice sa nikam neponahlame, ale aj tak sme to planovali na jesen a nasiel sa jeden pekny datum :) mame zatial len salu a fotografa, ktoreho som ja chcela...vraj je dobre zohnat aj kameramana a hudbu dost dopredu. Inak ja by som kameramana ani nevolala, aj tak najlepsie budu fotky, ale kedze sa to tak robi, tak bude aj kamera :) aspon si to nase deti niekedy pozru
Odpovedať
no tak asi sa do toho budem musiet pustit aj ja:)) aj ked co pozeram na mojasvadba, uz som dvfakrat zmenila nazor na farbu svadby:)) fotografa-chceme mat jedneho zanmeho-ten fotieva na akciach. a hudbu -tiez jeden znmy co hrava po akciach. len ony este o tom nevedia:)) a miesto?rozmylsame aj o restike,ale aj o kulturnom dome v nasej dedine. anevieme sa rozhodnut:)
Odpovedať
nicky a mate uz presny datum? ja este take nieco ako farbu vyzdoby neriesim... to budem tak mesiac vopred...ozaj a saty ako velmi dopredu treba?
Odpovedať
bambulka 23: chceli by sme02.10.2010 - tak uvidime:)) vyzdobu ani neriesim,iba pozeram a haldam inspiraciu. saty?neviem.asi ako kde.myslim mesto.a zavisi od toho,ci budes hladat jeden konkeretny model,alebo zoberies co ti bude pasovat dobre na postave. ale ako pozeram ,niektore co maju svadbu september 2010.uz tu na mojasvadba maju pofotene skusanie svadobnych siat.tak neviem:))
Odpovedať
nicky, mozno by ste si mali pomalicky vybrat salu, lebo to je pekny datum co prilaka dost ludi... neviem teda odkial si. Ja som zo sniny a to je na konci sveta, cize velky vyber tam neni ak chces to lepsie... no ja zijem v prahe, takze dufam ze vyber siat bude, aj ked sa bojim ze to bude moc drahe. ja dufam ze saty mi sadnu, mam velkost 36, jedine co sa bojim ze som dost krpata 162 cm a vsetko bude strasne dlhe... ako na uz teraz si vyberat co si obleciem o rok mi pride cudne, aj tak by som to isto este zmenila :)
Odpovedať
bambulka23: ja som z topolcian.tam je restik dost.ale pre istotu sa aspon zacnem obzerat. s tymi satami:ja mam tiez 162cm:))takze... velkost mam tak38 -40podla strihu. ale napr. s tou dlzkou: na stuzkovej som mala pozicane jedny saty. a bohuzial tyzden predo mnou ich mala kamoskina spoluziacka.len s tou chybou,ze ona je vyssia a potom jej kratke boli-taky kus nad clenky.a je aj chudisa,tak to na nej viselo:)) cize nie je vzdy vyhoda byt vysoky a chudy:)) a tie saty: ony maju vzdy aj starsie kolekcie.ale mne sa nenormalne pacia saty,ktore maju kusok farebneho-napr nejaku maslu.neviem nejako som dosla k tomu ze nechcem cisto biele:)) tu na mojasvadba je kopec takych neviest:))
Odpovedať
no nezalezi na tom ci stara alebo nova kolekcia ale hlavne aby sedeli :) ja budem asi hladat nieco jednoduche, ja som take male nenapadne ziena, vacsinou mi tipuju ze mam 16-17 rokov, uz sa tesim na tie pohlady ked si pridem skusat svadobne saty :DDD ja som nasla na nete jedny krasne maslove...aj ked biela je biela, take si vezmes len raz... ale pacia sa mi aj take ked maju nejaku cervenu maslu alebo take nieco inak my uz mame aj kameramana a fotografa, dnes sme to vybavili... este pozhanat nejake info o hudbe a dufam ze najblizsi polrok uz nebudem musiet nic riesit
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby..:-) zdravim vas vsetky "oktobrove" a pridavam sa s radostou k vam! :-) povodne to mal byt maj 2010, ale ani sme sa nenazdali a je z toho 9.10.2010..:-) tak verim, ze nam do toho uz nic nevlezie a vsetko dopadne co najlepsie! :-) my uz mame kameru, fotografa, hudbu a restauraciu..vsetko som bookla v priebehu septembra a poviem vam - kameraman bol problem..vedela som presne, koho chcem a povodny termin, ktory sme chceli mal uz obsadeny a vyjadril sa, ze napr september 2010 mal plny uz niekedy pred 3 mesiacmi..tak sme si povedali, ze veci, kt nam moze niekto vyfuknut musime rezervovat cim skor.. malickostami sa zatial moc nezaoberam, ale musim povedat, ze v mnohych veciach mam dost jasnu predstavu, od ktorej sa asi moc odklanat uz nebudem..a paradoxne - najmenej ma trapia svadobne saty..:-) ako poznam totiz svoje "telicko", saty, ktore si vysnivam, mi urcite nepristanu, tak som nesnivala a cakam co mi sadne a zaroven zaujme..:-) babulky, vy ako pokracujete? co vsetko uz teda mate? taaak, majte sa pekne..:-) do skoreho "pisania" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky,,,,takže my sme ďalší pár,ktorý bude mať svadbu 2.10.2010...ja by som už aj niečo pokupila,také drobnosti,len chcem ísť už v Novom roku na svadobný veľtrh,,,,takže až podľa toho uvidím...neviem sa rozhodnúť pre farbu výzdoby,či fialovú alebo ružovo-zelenú----hmmmm
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pripájam sa k téme, my to máme predbežne 9.10.2010. Dúfam, že budú mať všetci volný termín, pomaličky všetko zistujem, asi asi začnem aj bookovať, ako tak pozerám. Len neviem z ktorého konca začať:) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby:)ajjj ja sa pripajam, svadbu mame 9.10.2010:)Mame salu, fotografa, kameramana a skupinu..sala nieje podla mojich predstav (chcela som mat povodne inde, noo neskoro sme sa spamatali:)alle ostatne veci sa krasne vydarili, tak ako sme chceli.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pripájam sa aj ja k téme. Svadbu budeme mať tiež 02.10.2010 (ak sa nič nestane). Jediné čo zatiaľ máme vybavené je fotografka. Žiadosť na matriku a sálu by sme chceli vybaviť v pondelok, taktiež kameramana v najbližších dňoch :-) Po ostatnom sa začnem obzerať až po Novom roku (dúfam, že to bude stačiť)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... no fúha tak sa k vám pripájam my budeme mať svadbu 30.októbra 2010 a nič vôbec nič ešte nemáme vybavené... v podstate ani neviem čím začať.... no sálu by sme mali ísť vybaviť teraz v januári aj kameramana a živú hudbu tak uvidíme... už by sme sa mali rozkývať.... uf
Odpovedať
Caute baby, tiez sa pridavam k "oktobrovym" :) my mame svadbu 15.10.2010, je to piatok... My zatial mame rezervovanu hostinu (inak uz od augusta 2009) a kostol kde ale este trochu robia problemy s tym piatok, ale snad to uhrame :) Do konca januara ideme este na matriku a do kostala pevne to potvrdit... No a este fotograf, kamera a DJ (uz mame vyhliadnute, este mu zavolat) a vcelku to bude asi vsetko to najdolezitejsie a vo februari zacnem riesit ostatne veci lebo sa mi voooobec nechce stresovat...a tiez vo februari zacnem chudnut :-) musim zhodit vela, takze je nacase :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,,,neviete náhodou aká veľkosť kríža,v prípade že máte svadbu v kostole, by bola vhodná???díkes
Odpovedať
ahojte nevesticky, ja sa vydavam v septembri no a zaciname riesit fotografa a hudbu, nevedela by mi niektora z vas poradit?....salu uz mame rezervovanu vo svite v spolcentre...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby neviete koľko pýtajú za svadbu Dj-ovia???díky
Odpovedať
Ahojte októbrove nevesty :) aj ja sa k vám s radosťou pripájam :-D Máme termin 16.10., ktorý sa po pár úpravách vykresal približne v polovičke dembra ´09. Keďže mám veľa známich, čo sa vydávajú a ženia, tak z ich rád vieme, že sálu, fotografa (ak chcete dobrého), zároveň matriku a prípadne farský úrad treba vybaviť cca rok dopredu. Takže to sú veci, ktoré máme zajednené, ešte sme stihli vybaviť hudbu a dali sme vedieť aranžérke... a ešte sme vypočítali predbežné náklady a stanovili rozpočet ;-) ostatné budeme riešiť počas roka, keď na to bude čas (lebo sme obaja v mgr. ročníku), ale najmä v lete a šaty chcem začať vybavovať tak niekedy v júli, alebo dokonca uvažujem o akcii, ktorú ponúka Nicole - ich modely sa mi najviac páčia - a rezervovať si šaty týždeň pred svadbou so 40% zlavou ;-) , aspoň bude pre mňa do poslednej chvíle prekvapko, ktoré budem mať.
Odpovedať
ahoj kamila.k - to s tymi satami je pekny rist, ale aj napriek tomu sa mi ten napad paci - ja si totiz vzdy najdem na internete "vysnivane" saty (tento tyzden su to uz asi styristopatdesiatetretie...) a o dalsi tyzden sa mi uz nepacia :-) aspon to bude adrenalin trochu.... my mame tiez stanoveny rozpocet a ideme teraz zhanat DJ (uz vieme akeho len nemame zmluvu) a tiez mame dilemu s fotografmi...neviem sa rozhodnut pre istotu a tradiciu alebo pre temperament a napady, ale tam je trochu neistota ci to nezrusi na poslednu chvilu kedze svadby nie su jeho hlavy job :-( weeeeeee.... ale inak my sme sa zasnubili v july a sme si povedali ze naco cakat, ze sa teda zoberieme a vsetci si tukali na celo ked sme boli booknut kostol a hostinu, ale veru som aj rada.... strasne to leti...este pred nedavnom to bolo rok a tri mesiace a teraz to nie je ani 10 mesiacov!!! neuveritelne...
Odpovedať
ahojte, neviete mi poradit nejakeho dj , ktory robi aj starejsieho? dakujem... :-)
Odpovedať
ahoj balli : s tými šatami ešte uvidím...musím vyzistiť, či ich stihnú za taký krátky čas aj prípadne upraviť a detaily okolo toho :) . Ja som si tiež našla na nete vysnívané šaty, ale ktovie, či mi budú sedieť :-| mohli by ;-) a s tým fotografom...mne sa veľmi nepáčia také tie umelé figurálne kompozície...skôr sa prikláňam k takému, ktorý vie odhadnúť pár, ktorý fotografuje a situáciu. A dokáže zachytiť atmosféru. Asi je dôležitý aj osobný pohovor s ním. My budeme mať svadbu na Spiši, a keď som hľadala fotografa cez www.stránky a inzerciu na nete, najviac sa mi páčili fotky tých, čo boli viac zo západu. A keby sme ich chceli na Spiši, museli by sme zaplatiť okolo 200 € len za cestu. A to sa nám neoplatí. Verím tomu, že aj na východe je veľa dobrých fotografov, ale našla som kontakt asi len na troch, kt. mali svoju www.stránku, kde som si mohla pozriet portfolio. držím palce pri vybavovačkách a nech sa vám darí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočice... tak u nás to vyzerá na 9.10.2010 ... všetko je vo fáze rozkukávania.... maily sú rozoslané... tak uvidíme, zajtra by sme mali mať jasno - sála, fotograf, starejší, DJ ... ale poviem vám, že už teraz som v strese z organizovania, lebo bývame v BA, ale svadba bude v PB... :-N
Odpovedať
tonkacik - nas DJ si vypytal EUR 300 + 50 za kazdy zvlastny efek (bublinky, lupienkovy ohnostroj a podobne) zda sa mi to cena ktoru mi hovorila cca aj iny ludia, a mame na neho referencie, takze ideme do toho :) a uz sme nasli aj fotografa, zajtra ho idem rezervovat, zaplatit zalohu a spravit zmluvu :) je to fotograf co robi nehoraaaaazne fotky a do fotiek som ja ochotna trochu zainvestovat... :-) este teda matriku a kostol (v kostole mame predbeznu rezervaciu), ale este musim od nasich vypytal rodny a krstny list nech to ideme na 100 percent zajednat...
Odpovedať
My mame svadbu 9.10. a uz sme si rezervovali aj saluuu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... nas datum je isty x-) uz mame zarezervovanu salu, DJ, starejsi, kamera, foto... konecne mozem kludne spat :-D
Odpovedať
ono je to hned lepsi pocit ked su tie hlavne veci dotiahnute :-) my sme vcera zaplatili zalohu fotografovi, dnes som poslala zmluvu DJ-ovi a este skocime na matriku a odnesieme do kostola, aj ked kostol uz predbezne mame tiez rezervovany :-) juchuuu...tesim sa moc...hlavne ked pojde saty skusat... aj ked niekedy hlavne co sa tyka zabavy mam strach....hlavne z toho ze to bude nuda :-( a nezorganizovaneeeee...
Odpovedať
Ahojte, aj ja sa pripajam, svadbu budeme mat 16.10.2010 :-) dnes sme vyplatili zalohu na salu, kapelu mame zajednanu uz asi 2 mesiace, kameramana tiez. Saty som este pozerat nebola, ale uz to mam v plane. Takisto mam dilemu, co sa tyk fotografa. Hladam rozumnu cenu, ale aj aby sa mi jeho praca pacila. Zatial sa mi vsak vsetko zda drahe :-|
Odpovedať
Dievcata a nebojite sa, ze budeme v oktobri skarede a chladne pocasie? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?