Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
lucillu: mam vsetko dva krat :-) malujem sa sama,takze to mi je jedno a kadernik mi hodil na druhy uces 50% zlavu a bude robit aj moju maminu a najlepsiu kamosku a nevyjde to ani nejako moc. Jedine co sme sa dohodli ze ma bude robit oba dni doma a pojdeme ho zobrat a aj ho odvezieme lebo on nema auto :-)
Odpovedať
damy, dnes som zazila sok a teraz ma uvedte na pravu mieru, mozno moj sok je neopodstatneny... za kvetinovu vyzdobu si pyta kvetinarka 300 Evry??!! a keby to bola nejaka vyzdoba, ale: vsetko kaly - moja kytica, pierko pre zinicha, 2 male kyticky pre mamicky a 18 samostatnych kal do vaz na stoloch a nejaka ta trava na ozdobu - pardon ale 9 litrov za toto sa mi zda brutalne vela!!!!
Odpovedať
coooo? ]-( to je teda prehnane... 1 kala v kvetinarstve stoji najviac 2 €... ved 150 evry je moc a nie 300 u koho ste si to dali robit?
Odpovedať
tak to by som sa jej asi spytala, ako sa k tej cifre dostala...
Odpovedať
kvetinarstvo V. v RK na mi to takto nacenilo. skoro ma vykotilo. sak svadobna kytica (vid album) su len zviazane kaly a obviazane satenovou stuzkou a koralkami, len preto ze sa to vola "svadobna" kytica tak za to chcu 3x viac ako keby som chcela taku kyticu niekomu k narodeninam. s prepacenim ma nasrali! za taku kyticu by som objektivne dala 1500 - 1800 sk, za kaly 1100 sk, za travu 200 sk, tie dve kyticky 1500 sk. a za pierko ak by chceli 500 sk cca, tak je to za 5000 sk, ale nie 9000!
Odpovedať
to si do toho uctovala aj vazy, alebo co?? balli: dik, som si aj myslela, ze jedine tak. Asi este o tom porozmyslam...Ale zase to by som mohla mat na fotenie nejaku inu kyticku ako v den D a mozno aj trochu iny uces..to by bolo fajn :-D
Odpovedať
susibjork: Victor myslis? to fakt prehnali... skus este Badas, daj si to vypocitat a porovnas
Odpovedať
Profilova fotka
susibjork: aj 5000sk je brutalne vela za to, co pises. podla mna 150E max
Odpovedať
Profilova fotka
susibjork. to si teda nacenili,ja tu mam blizko domu sklad s kvetinami a tu si kupis kaly za 10 € aj 15 ks a das si ich zviazat a hotovo....ja budem riesit kvety buduci tyzden,tak napisem ako som dopadla,mozno ma tiez prekvapia..
Odpovedať
lucillu: no vahala som aj ja...ze dvojita robota, dvojity cas, dvojite peniaze, ale zase ma to aj vela vyhod, fotit sa mozeme kolko chceme bez ohladu7 na casovu tiesen, nemusim skoro vstavat a keby bolo nieco so satami tak ich preperem - teda suknu samozrejme :-)keby bola spinava moc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
susibjork: dost, ja tam idem v piatok, som zvedava a to mam nejaku zlavu este, tak som teda zvedava, co zabiju, kedze chcem slnecnice
Odpovedať
Profilova fotka
susibjork: skusala si este kvetinarstvo v hoteli kultura? tam je taka mila pani, poradi, myslim, ze s nou by sa dalo dohodnut
Odpovedať
Článok sa načítava...
a tiez je rozdiel kvetinarstvo Victor v Jednote a kvetinarstvo Victor v Kauflande... v jednote krajsie viazu a cenovo su o troska lacnejsi ako v Kauflande
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: mas pravdu, mne sa tiez paci viac v jednote, ceny neviem, ale pristup aj vyber je tam ovela lepsi
Odpovedať
balli: hej v tom je fakt vyhoda. Aj s tymi satami, ako pises. Ja mam pocit, ze sa zaspinia uz pri skusani, ked tu snehobielu vlacim po zemi :-S , co potom vonku pri foteni... baby, ak mate taku jednoduchu kvetinovu vyzdobu, napr. iba kaly vo vazickach, asi by bolo lacnejsie si ich kupit volne a urobit samy, nie. Kamoska to tak riesila..
Odpovedať
baby, prenadherne saty su v ponuke v bazare... http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... Milujem volany... :-)
Odpovedať
bola som teraz v Kauflande,,, tak som pozrela co stoja kvety u Victora... ludia bozi 1 kala 3€... som skoro odpadla...1 ruza 2,5 € ... ktovie podla coho si urcuju ceny.... no biznis je biznis ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
my to tak budeme mat s tymi kalmi na stole - len budeme mat na stole umele lebo ja si ich potom zoberiem domov na dekoraciu :-) a budu s takymi travickami, uplne cool to vyzera :-) teraz novinka damy - vcera moj drahocenny stryko s rodinou co sme rozhadany potvrdil ucast na svadbe... Lebo nasi rozhodli ze ho pozvat zo slusnosti, mne to bolo vlastne jedno - ale nevolal on ale jeho zena, chapete tu zbabelost? a hlavne po 3 tyzdnoch co mali pozvanku na stole...no proste uplne zle... PORADTE!!!! Kam ho posadit? K mojej babke (jeho mame) co ho ma za boha a kvoli nemu uplne zatracuje moju maminu alebo ku nasim kamosom? Podotykam ze na jeho svadbe sme sedeli pri poslednom stole za stlpom, chrbtom k nim medzi nejakymi ich kamosmi....
Odpovedať
Profilova fotka
balli: ja osobne by som ho posadila k babke, nech si ho uzije. Preco kazit zabavu kamosom? :-)
Odpovedať
Ahojte, po dlhej dobe som tu...Balli neodpustim si podotknut...no podla toho co pises...hmm bolo by rozumne ho posadit k babke, lenze babka bude mat cestne miesto takze tu nastava problem ci sa im oplatit za to kde vas oni posadili a tiez ich niekam zasunut alebo to neriesit povzniest sa..a nech si uvedomi ze ty sa malichernostami neazoberas a chces aby sa vsetci na vasej svadbe bavili...takze tiez by som ho posadila k babke
Odpovedať
no len oni budu s manzelkou a dvoma 6-rocnymi detmi a babku som chcela posadit s dedkom, jej sestrou a manzelom a este troma starsimi ludmi z draheho strany co by si rozumeli a mame gulate stoly a vsetci by sa nezmestili a potom tych starych nemam kam posadit moc...tak neviem...lebo by som ich mohla dat k bratrancom z draheho strany, su v priblizne rovnakom veku a tiez tam budu deti, aj ked starsie. Urcite to nechcem rieist tak ze natruc ho niekam zastrcit nabok...to nie...zase ja som inteligentna osoba, robit natruc sa mi nechce a hlavne viem ze z toho clovek aj tak nema radost... juuuuj, neviem neviem, dakujem za rady....
Odpovedať
Profilova fotka
balli: teda tazke, ale ak by sa zmestili k babke, dala by som ich tam, vsak ona bojovala za to, aby ta,m bol, ci sa mylim? inak my mame tiez umele slnecnice na stoloch, tiez potom vyuzijem doma, urcite nebudem kupovat zive dnes som vytlacila prve etikety na vysluhy, su uplne super, ani som neverila, ze budu, take, tak som happy a zajtra idem skusat saty, dufam, ze ma tam neporazi a objednat kyticu
Odpovedať
fakt netusim ako to spravim....chcela som iba 4 stoly ktore budu vsetky k nam blizko...budeme mat totiz iba 34 ludi ak ratam iba hosti bez svadobnych rodicov a nas a DJ-a, kamery, foto - ti budu pri zvlast stole... tak 34 ludi chtiac-nechtiac musim predsa hodit medzi 4 okruhle stoly nie? len ked draheho rodicia su rozvedeni, v tom je cely kamen urazu...takze delim na starych mladych a potom kamosov a rodinu a ak by som chcela pri babke s dedkom vytvorit miesto pre stryka s rodinou tak jedine ze presuniem draheho tetu s manzelom a maminym priatelom k stolu rodiny kajovho otca ale ved jeho otec nemoze sediet s maminym priatelom!!!! to by bol jaky pruser...lebo jeho otec nebude pri svadobnom stole, ale iba jeho mama a otec bude sediet s jeho surodencami - draheho tetou a strycom s partnermi... tak a teraz babo rad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaaa Bože baby ja mám normálne stresy a to už nesrandujem :-( moja stará mama má len depta a ja som potom jak z cvokárne... uf... taký krásny deň a ja mám taký strach... no nenormálne sa teším na vianoce 8-( ..... čo sa týka podpisu tak ten poctivo trénujem ale neviem neviem... no lepšie sa mi podpisuje ako to moje terajšie... čo sa týka tej SPZ tak mi budeme mať s textom koniec voľnosti a to tam budeme mať od začiatku teda už pred obradom, servítky máme z TENTA od tety, autom pôjdeme osobitne aj keď skoro dve hodiny cesty ale čo už... a baby už mám nervy lebo ešte nemáme zariadenú matriku, musíme dať zmenšiť obrúčku, oznámenia ešte nemáme dorozdávané,uf a teraz som zistila, že mi chýbajú kvety na stôl.... susibjork: je to riadna pálka to je fakt nám povedali v kvetinárstve, že nás to nevýjde viac ako 5000 sk a to máme svadobnú kyticu z gerber, ruží a kaly, pierko pre ženícha, pre otca a pre svedka, dve veľké kytice na hrob drahého rodičov, tri veľké kytice do kostola pred oltár a na boky... no a ešte som zabudla tie gerbery na stoly ale tie nám ešte nezarátala tak nás to výjde trošku drahšie ale aj tak... no des.... a potom že sa nestresuj.... do rima
Odpovedať
Profilova fotka
no ja to tiez zacinam tak trosku prezivat...strasne rychlo idu tie dni, uz mame takmer vsetko okrem torty, zakuskov a vyzdoby,ale to treba len objednat, a viem kde tak to by nemal byt problem,ale nejak sa nam zvysil pocet hosti na 68..malo byt 60 a stale rozmyslam, ci to tam nebude male a to pocasie riesim a nejak stresujeeeem...a saty uz ani neviem ake su :)akurat ideme na obrad kamoske, tak som zvedava :)
Odpovedať
mna akurat stale vytaca mama, ale to nie je nic nove :) uz som aj kvetinarku zariadila - za polovicnu cenu. a uz aj par hosti vymysla, ze mozno pridu... ale zatial som uplne v pohode. v piatok odlietam na cyprus, takze zijem tym.... no a ked sa vratime, tak mesiac do svadby - a potom zacnu stresy. balli - ja hlasujem za sedenie pri babke :) margaretakuska - nestresuj, este je stale kopa casu... teda aspon mam ten pocit :-)
Odpovedať
inak baby, ktore nemate (okrem balli) popolnocne saty?? stale vaham ci do toho ist, alebo nie.... zatial som nic super nevidela a ist hladat latku, krajcirku a chodit na skusky sa mi veru nechce. a ked uz su saty, treba aj nove topanky a bum 5000 von oknom...
Odpovedať
Profilova fotka
takze baby, celkom uspesny vikend za nami, MAAAAM SBADOBNE SATY!!! od samej radosti som sa zabudla nechat odfotit, dokonca mam uz aj popolnocne, takze sa asi predsa len prezleciem. Uplna nahhoda, boli sme s druzickami kupovat saty, vyletik. Najskor nic, kazdej sa pacilo nieco ine, potom sme uz konecne nieco nasli, rovnaky styl, ale chceli teda rozdielne farby, len nedalo sa a nakoniec sa im zapacilo nieco uplne ine a ked som ich tak vsetky tri videla, tak sa mi zapacili tie saty, ze som si ich kupila aj ja, takze mame vsetky styri, rovnaky styl aj rovnaku farbu. Mame uz objednanu aj kyticu. Kytica + pierko 30e, takze mame objednane na fotenie aj na obrad, lebo je to oki cena. 3 naramky pre druzicky 8e/ks a dve ruzicky pre mamy. Takze nic hrozne. Inak cim skor objednate kyticu, tym lepsie, lebo budu o vas vediet a mozu skor nechat vykvitnut kvietky, ktore chcete, teda ak su to kvietky mimo sezonny, ak vam ich budu musiet nechavat vykvitnut narychlo, je aj cena kvietka vyssia, tak mi to bolo vysvetlene. susibjork: pozerala som tie kali v kvetinarste V, ks za 4,80, ale aj tak to este nie je 300e, ked som to zratala, tak fakt nechapem ako dospely k tej cene. takze my este etikety a menovky, lebo uz mame konecne kompletny zoznam hosti, ktori naozaj pridu
Odpovedať
ja tiez nemam popolnocne saty, nerieism, zostanem vo svadobnych, aj ked ma strasia, ze sa budem tesit, ked ich budem moct dat dole, no neviem, hodinku, budem v kroji a potom spat do svadobnych...okrem toho je to dalsia polozka a plus k tomu prisposobit koselu a kravatu u zenicha...a kedy tie saty opat vyuzijem...hm..kaslat na to. :)
Odpovedať
Profilova fotka
lin123: no vsak to iste som si aj ja hovorila a zas za tie prachy som si chcela vychutnat svadobne saty, ale tieto su fakt pekne a tak som neodolala, ale mozno sa mi ani nebude chciet a neprezleciem sa a inak maju taku farbu, ze zenich prezlecie len koselu, co chcel tak ci tak a topanok mam doma dost, takze v tom tiez nie je problem, nedavno som si na svadbu sesternici kupovala nove topanky, co som mala len raz, tak pouzijem zas ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?