Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
ja tiez budem musiet upratovat asi este aj v pondelok, lebo sa mi nechce robit to vsetko naraz, tak len tak pomaly... a k tomu este musim upratovat po macke a psovi!! a po drahom :-D a to je zle, ked su vsetky cisla neparne?
Odpovedať
Profilova fotka
ee..ved si zober baby, co sa brali 7.7. :-D ..to ja len podla seba..ja nemam rada neparne cisla..proste ee..jedine, ktore mam rada je 21..ale aj to len kvoli tomu, ze v ten den som sa narodila :-D * inak baby chystate davat pierka a vysluzky?? mne to pride trapne, neviem si pomoct 8-(
Odpovedať
jeej, toto su uz pre mna take detaily, kde sa vyblazni moja mama a mna to vobec nezaujima... a vlastne ani neviem,co by som do tych vysluziek mala dat a kolko... na to mam doma poradcu, tak nieco vymysli, hadam.. :-) ale tak ja budem mat aspon 2008 parne cislo :-D , ale mozno to presunieme az na 12.7., lebo 5.7 mne velmi nevyhovuje... uvidim... no ako poznam draheho, nakoniec to bude az v 2009 :-D .. ale nie... ale zase mne na tych cislach velmi nezalezi..
Odpovedať
Profilova fotka
to ja som rada, ze som konecne na nejaky datum prisla..take, co by mi vyhovovali /a boli parne :-D /, tak boli zvacsa v zime..a to nie..na popolusku sa hrat nechcem :-N * som rozmyslala nad 2.6. alebo 4.6., ale to ma maco narodky a potom tatino..a nekoniec som vyradila 2.8. a 4.8...co zas bola dilema, bo 2-heho ma moja mamina narodky a 4-teho moj byvaly /ktory bude na svadbe..xixi.. :-D / a na byvaleho narodky..no to neeee..xixi*tak sme sa nakoniec dohodli na tom 2.8. :-) * ja nechapem naco sa davaju tie pierka..podla mna je to zbytocne vyhodenych x-sto korun navyse..aj tak to da po case kazdy dole :-D jaj, sa uz neviem dockat, kedy dokoncim tu autoskolu..mi tu je samej smutno ;-( ;-( * inak francy, ty prides aj s drahym, ci sama??
Odpovedať
ja dojdem sama, drahy musi byt v praci az do polovicky septembra... ale takto mi to vyhovuje, aspon mozem ist von s kamaratmi a neviem, kde by som nechala draheho, keby prisiel na slovensko so mnou. lebo ja mam take kavickove party s jednym kamaratom a whisky party s druhym.. a to kecame a myslim, ze drahy by sa asi unudil... alebo ked idem s kamaratkou na damsku jazdu... takze drahy nech je pekne doma.. a v novembri pojdeme obidvaja aj s ceskou a jej priatelom na cesko-slovensku exkurziu :-D a ukazem mu aj TO.. ja som teda na vyber velmi nemala, lebo drahy povedal, ze svadba bude jedine v juni, co je strasna blbost, lebo on ma v juni narodeniny a ja na konci maja tiez... a na zaciatku juna nemozme.. 14.6 bolo uplne idealne, no ale on musi stale vymyslat ]-( a kupila si nieco na tom ebayi alebo si to vzdala? ja som si objedala zopar veci este minuly tyzden a malo mi to prist stredu ku svokrovcom, ale ti odisli na dovolenku, tak som zvedava, kto mi preberie balik. mam take nervy ]-( ]-( !! a ti postari chodia strasne zavcasu, ale o 8.00, to by som ja nevstala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
konecne doma 8-( * tak to moj nema problem..pozna tu v NR pomaly viac ludi ako ja :-D * s "tou" ceskou?? jezisi..mas pripravene nahradne nervy ?? ;-) - a stihnu ti dovtedy postavit tu salu, ci ako to maju naplanovane?? tak to moj vsetko nechava na mne..u nas to funguje tak, ze ja si vsetko povymyslam, najdem a potom uz len ukazujem obrazky alebo mu poviem..ale zvacsa mame rovnaky vkus na podstatne veci, takze nie je problem :-) * ee, na ebay-i som neobjavila nic svetoborne..ono taketo prkotiny sa tam moc neoplatia..skor nejake tie saticky a tak.. :-D *ale nasla som jednu super stranku, co sa tyka takych vselijakych prkotiniek pre psov, takze je to ok ;-) *len v pondelok pojdem so sestrou pozriet krpcovi nejy ten pelech a hracky..popripade aj kefu...neviem..ja ani neviem , co taky pes poriadne potrebuje :-D * inak co s pazurikmi?? strihas mu ich ty alebo to nechavas na veterinara?? ja to asi necham na odbornika =-)
Odpovedať
co??? ja mu teda pazure nesttriham :-N !! ani som nevedela, ze sa to ma :-N a asi by som to ani nerobila, pripada mi to dost nechutne :-S ja som ho ale necesala od malicka, tak mal potom taku hnusnu srst, ako keby mal dredy, tak bol taky skaredy, chudacik malicky... :-D ale na jar sme ho dali ostrihat a teraz ho poctivo cesem, aj ked sa mu to velmi nepaci ]-( .. salu by mali dokoncit v oktobri, ja chcem hlavne vidiet, ci sa tam zmesti tolko ludi... teda von.. s drahym nic nehne, stale som tam, kde som bola, mame este KOPEC casu!!! ale uz sa aj ja prestavam stresovat... ked pojdem domov, zajednam salu, foto, kostol, matriku a saty a ostatne "drobnosti" hadam az tak velmi nesuria.. ty ako to budes organizovat?? nebojis sa, ze nestihnes rezervovat nieco nacas?!
Odpovedať
Profilova fotka
a vies, ze ani nie..ja som v pohode :-) *ale ja planujem tak cca tych 50-60 hosti, takze to je ok .. keby mam mat tolko hosti, co ty, tak to by som tiez zajednavala salu..pri takom pocte hosti to je prvorade :-D * pre mna je teraz najvacsou "starostou" krpec a vodicak..nic ine ma netrapi :-D * ja som prave objavila nejaky sampon s kondicionerom pre krpca, ktory vonia kokosovo x-) .. to ja mozem, budeme spolu ladit..vacsina mojich samponov a sprchacov je kokosova..takze..aky pan, taky pes :-D * ja len rozmyslam, ze si objednam saty..ale nie svadobne..mozno popolnocne..a ked pride maco, tak chcem cestou behnut do jedneho salonu v BA, kde maju jedny celkom fajn saty..chcem vediet ako budu vypadat na mne..a mozno ich par vyskusam =-) * chces aj yorka na svadbe?? ja rozmyslam, ze by som ho navlikla do fraku na tu chvilu :-D :-D
Odpovedať
no jasne, ze bude vo fraku :-D :-D inak, aj ja som kokosova, ale krpec zatial nie :-D ten momentalne trosku smrdi, ale nie kokosom :-) a co to je aka stranka? to tam na ebay-i pre psov alebo to je uplne nieco ine?? a ake budete mat zvyky? ktore slovenske nechas? a nieco talianske nebudete mat? teda nie zeby bolo toho vela na vyber z talianskej svadby, ale tak mozno nieco :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ee, ja o ziadnych tal. zvykoch neuvazujem..vlastne ich ani moc nepoznam..len ten s tou kravatou :-D *zo slovenskych neviem..urcite si nenecham ujst hod podvazkom a kyticou ]-( ..ale nad ostatnym uvazujem..este ta odobierka sa mi paci, sa vlastne podakujes rodicom..a asi aj to odcepcenie..nech taliani vidia kusok kultury :-D * ale take ako unos nevesty, stolickovy tanec a podobne, tak to ee.. 8-( *som chcela karaoke, ale neviem, kde to na slovensku zohnat .. nevies o niecom?? :-| poslem ti tu stranku ohladne tych potrieb pre hafanov v IP ;-) *je to skvele, super ceny ;-) *
Odpovedať
http://www.shop.mraja.net/Hracky/Lopt... no tuto mal nas, ale to biele bolo zelene.. ja odpadnem z tych blbosti pre psov, co existuju :-D , tie svetielkujuce obojky a voditka :-D ale mam taky pocit, ze si aj ja nieco z tadial objednam, lebo ten nas nema ani obojok :-N a beha po ceste jak blazon, ked ideme do mesta.. :-. a vlastne nema ani misku, lebo mu z toho stale jedavala macka, tak potom uz nechcel z toho jest, tak mu davame teraz do vselijakych plastovych misiek atd.. no super stranka, tak teraz si spravim nejaky ten nakup, aj nejake oblecenie by som chcela na zimu.. my sme mu kupili taky sveter, ale zacalo byt hned teplo, tak sme to ani nestihli vyskusat :-( s jakou kravatou zvyk? to zase ja nepoznam.. a ked hadzes podvazok, tak sa hadze aj kytica?? ci ako to je? ci naco sa hadze podvazok? :-N karaoke by sa aj mne pacilo, ale neviem, ci by sa na to niekto dal. mozno opity ujkovia po polnoci... taliani urcite nie. tito "moji" su taki divni :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jj, ja mu chcem objednat ten kozeny obojok aj s voditko..taky cerveny /tusim stella/..nejake tie hracky a hlavne ten sampon..nech mi vonia krpec :-) * misku mu asi pozriem v meste, pretoze oni na tej stranke maju presne taku aku chcem /taka ovalna a vnej su 2 misky/, no dnes som im volala a mi ta pani povedala, ze im ich este nedodali a nevedia ani cenu.. :-| * a kabatiky budem riesit asi az v taliansku =-) * to s tou kravatou je nieco podobne ako nas redovy, len sa tam netancuje /pohodlni taliani../*je to o tom, ze sa zenichovi rozstriha kravata na kusky a tie sa postupne drazia a zbieraju sa tak peniaze pre novomanzelov..co sa mne osobne zda trapne..to uz radsej ten redovy..tam sa aspon tancuje.. :-D * tak to u nas by sa to velmo ujalo..by sa musel spravit poradovnik na to karaoke..ved uvidim co a ako..ale chcela by som.. musi to byt dobra sranda..ale lutujem tych, co ich budu musiet pocuvat.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no u nas by hadam nejaky stryckovia podnapity spievali, mam potom este jedneho kamarata, ktory rad robi show, vsade kde pride, tak mozno by sa to aj u nas ujalo, ale teda poviem ti, ze vobec neviem,kde to zohnat... v nejakom obchode s elektronikou? alebo??? :-N
Odpovedať
a o tej kravate som ja teda este nepocula. tu som na tej svadbe v aprili videla mobilny bar a "akoze predavali" pit, ale za 20-30 euro!! co podla je blbost, lebo svadobny dar, sme im uz raz dali, preco by som mala davat dalsich 20 euro ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa skusim popytat sestrinho frajera..on sa hudbou tak trochen zivi, tak by mi snad vedel nejako helpnut s tym karaoke..mne sa to strasne paci :-D *som rozmyslala aj nad tym singstar, co je akozekaraoke na playstation2..ale tam je len par pesniciek a nedaju sa tam pridavat..takze ziadna vyhra :-S * ja som o tej kravate niekde citala..tiez som kukala.. :-D * tak toto sa mne osobne strasne nepaci..ja viem, ze nie kazdi ma na to, aby robil velku svadbu, ale ked si ju uz raz spravim, tak vsetko platim ja!! mne sa moc nepaci, co tu maju niektore babenky, ze alkohol a ubytko a cestu a neviem, co este si hradi kazdy sam..a este od nich pytat svadobny dar..mne by to pripadalo strasne blbe.. =-) * este to ubytko chapem, to je palka, ale alkohol?? na svadbe?? tak to u mna ee..
Odpovedať
Profilova fotka
cau kocky, no mala som co dohanat :-D . Najprv rychle spravy - coko do fontany mi poslu az v stredu, lebo im dosla ]-( . A co sa tyka karaoke? Nas DJ ho ma, takze nam ho da, ak budeme chciet. Tak rozmyslam, ze mozno po polnoci - nech je dovtedy "profesionalna" zabava a po krajani torty a odcepceni a redovom nech uz robime, na co mame chut. inac, neviem neviem, u nas ten redovy mozno bude, ale bez zbierania penazi. a o kravate som tiez nepocula a ani to neurobime. neskoda kravaty?? :-D jednoznacne peniaze na svadbe zbierat nebudeme. a co sa tyka alkoholu, budeme mat velmi malo. teda dost vina, ale okr vina uz len nejake likery a nic take ako vodka... to je hnus. sice nebudeme mat vela hosti, ktori si radi vypiju, ale i tak, nikdy nevies, nezvyknuty clovek to trosku prezenie a uz. to mi na svadbe fakt nechyba. no jasne, ze hostia na svadbe si nic neplatia. cestu a ubytko hej, lebo vacsina pride spoza hranic, to by sme nezvladli, ale jedlo a pitie, to je jasne vsetko na nas. ved aka by to bola potom svadba?? nuz, ideme do mesta na coffee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidis corlianos, mala si si hned objednat 2kg, nech mas do zasoby :-D * ty sa mas..musim uz ja ja zacat pokukovat po nejakom dj-ovi..ale najprv hodim tu rec so segrinym priatelom..snad sa mu nieco podari vyhutat =-) * ja vobec netusim co s alkoholom..urcite nejake to vinecko..a pivo..sak chlapi :-D *ale s tvrdym alkoholom netusim..jedine, co viem, ze tam bude ceresna - to je moje x-) * to ako oni v taliansku nemaju ceresnu..sa to snazil maco vysvetlit, ze co to je a on ze liker!? liker?! sak to ma 40% :-D *takze v taliansku som na nejakej divnej dvojfarebnej veci..ale chutovo to je podobne nejakemu irish creamu..len silnejsie :-D * ze kavicka..to ja trcim v robote..a aj zajtra.. :-| ach jo..
Odpovedať
tak my budeme mat na svadbe alkohol-aj viac druhov, to uz poznam mojich ujkov a kamaratov, ale nastastie nemame v rodine nikoho, kto by sa nevedel kontrolovat!! a tiez mi to pride take divne, ze by si mal kazdy platit sam alkohol!! a ubytovanie platime my, pretoze neviem, ci by prislo tolko ludi, ale zase ked mame iba jednu svadbu, tak sa to da!!! ale cestu nech si zaplatia sami!!! opytaj sa teda na to karaoke, ja by som to tiez chcela a hlavne, kde sa to da zohnat.. ja musim ist znova upratovat, dneska som upratala kupelku, drahy poumyval riady (zlaty), ale je nejaky nervozny... tak musim ist... aj krpec sa ho boji ]-( :-D ..
Odpovedať
Profilova fotka
mam pocit, kocky, ze ked si karaoke googlenete, tak nejake na prenajom najdete. no je to jednoduchsie (a urcite lacnejsie), ked by ste si bookli DJa, ktory karaoke ma. tak ho len donesie so sebou a hotovo, i sa postara o zapojenie a hranie a tak... a poviem vam, ze som natrafila na niekolkych djov, ktori to ponukali ako normal (sice asi za trochu extra love, ale maju to). tak vela stastia.
Odpovedať
hmm, to je pravda, len este zohnat takeho dj :-) ale to sa popytam, ked budem doma.. inak, zabudla som napisat, ze som predvcerom urobila drahemu chleby vo vajicku a taaaak strasne mu to chuti, ze som mu to musela urobit aj vcera a aj dnes. a aky je to obycajny recept... aspon nieco viem uvarit :-D . robievate to aj vy?
Odpovedať
Profilova fotka
jasneee, chleba vo vajci..to je jake dobreee..a este ked do vajca pridas nastruhany syr..mnamka :-D * hura, konecne nedela..2 dno volna mi bodnu.. :-N *konecne budem mat cas ist pozriet krpcovi nejaky pelech..chudacik moj maly, este nic nema :-D * co baby, co mate nove?? ja som ukecala maca, takze koncom oktobra by som si chcela objednat saty..uvidime, co mi pride :-D * a potom pomaly budem zhanat veci na vyzdobu..nech mam potom pokoj :-) * som dnes pozerala svadobnu cestu..no..cca 300 tisic..sak to bude skoro drahsie ako svadba!!..asi pozriem nieco ine =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, chlebik vo vajicku, alebo tu v uk nazyvany french toast, je skvela vec. my si ho potom potrieme maple syrup a mnaaaaaaaam! mam pocit, ze dnesne ranajky to budu! :-D ok, gab povedal, ze o hodku ideme na sunday roast, takze french toast bude na veceru :-D . inac, ja nove uz nemam nic, teraz len vegetim 8-) . pockam na dvdcka z dvoch svadieb, ktore by mi mali dojst niekedy koncom buduceho tyzdna, potom booknem kameramana a na tento rok uz asi dost. vsetko rozbehneme opat niekedy v marci. ja mam tiez take nutkanie zacat veci nakupovat teraz, lebo od januara pojdu ceny opat hore... 8-( , ale ja by som veci i tak najradsej nakupila doma, lebo odtialto to vliect, nezmesti sa vsetko :-N . a ty si budes robit vyzdobu sama, dashenka? lebo i ja by som nemala problem, ale kedy?? ked rano sa treba ist dat ucesat a namachlit...? asi to niekomu zverim... a svadobka, to sa chystane na polroka okolo sveta??? 300t je teda riadna palka! no mam pocit, ze ked povies, teda hladas svadobku, tak sa na tebe chcu obohatit. my si budeme hladat normalnu dovolenku - radsej pojdeme na dlhsie na ukor lupienkov v posteli a chladeneho sampusu na privitanie... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko sa praje :-) *konecne volno..toto som potrebovala |-| * corlianos, ja este neviem, co s vyzdobou..zalezia aj od toho, kolko budem mat casu..ale ak by to vyslo, tak preco nie..inspiracie mam a mam super sestru, ktora ma skvelel napady..takze nejaky by sme to dali dokopy :-D *jedine, co asi budem z vyzdoby brat z nejakej agentury su tie navleky..to sa mi teda sit nechce.. 8-( * ja uz mam nejaku predstavu o vyzdobe, len neviem ako to skombinovat..chcela som cokoladovo-zlatu, ale je to potom dost tmave ..tak neviem..este nieco vyhutam :-D * uces si dam rozhodne spravit kadernicke, ale make-up..to este uvidim..ved v tom nie je ziadna veda..a uz som aj kamosky malovala na rozne prilezitosti,..takze make-up si mozno spravim sama..este uvidim ]-( * aaale, chcela som ist na seychely, ale je to strasne drahe..300 tis. za 10 dni a s polpenziou!! :-D *asi sa poobzeram po niecom menej financne narocnejsom :-N *ale inak netusim kam..ked nie seychely, tak asi to bude moja milovana kuba..rum a cigary, to ja mozem :-D *
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, kazdy, koho poznam a ma zcesnovany svet, nam osobne odporucal maldives. tak my najprv musime zistit, ci na to budu love a ked hej, tak hor sa to tam okuknut! :-D co sa tyka farieb na svadbe, my ideme uplne nabielo. biele obrusy, potahy i masle na nich. paci sa mi to tak. ved farbu uz dodaju ludia :-D i ja chcem mat biele saty a kyticku z bielych kvetov ale i so zelenym v nej - aby ju bolo vidno =-) . gab bude mat (ak sa nam ho podari zohnat) kremovy (svetlunkohnedy) oblek a "zlatu" vestu a kravatu - cize taku tu magnolia. to su plany. ci sa podaria, to je otazne. inac, kolko tort planujete? co tu tak mrkam fotos, tak maju vzdy min 3 - to preco? nemala by byt len jedna?? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
corlianos, tak to sa potom asi stretneme .. bo maledivy su macov sen :-D *este uvidime, na co zostanu peniazky..*co si pamatam, tak v jednej cestovke v taliansku to vychadzalo na nejakych 700-800 eur na osobu..ale to som videla len plagat, takze viac neviem :-D *cize za nejakych 70 tis. podla mna maximalne se vsim vsudy :-D * tak to ja o satach nemam vobec predstavu..som mala jedny "vyčíhnute"/mam ich aj v albume/, ale uz sa mi prestavaju pacit..zacinaju sa mi zdat obycajne =-) *tak to mne sa biele saty strasne pacia, ale nie na mne..to uz budem volit ako uuuplne krajnu moznost.. ;-) *ja by som rada nieo do zlata..jj, to by sa mi pacilo..len nikde som nic take nenasla..ani naznak, niecomu, co by som chcela :-( * to ja som mala krasny oblek vybraty pre maca /presne nieco take ako ty corlianos/ a on, ze neeeee, to si on na seba neda!! :-D ..takze som to nechala na nom..aj ked moc toho nenavymysla, bo sa musi zladit s mojimi satami...a kedze este ziadne nemam..ma casuuuu :-D :-D * 3 mozu mat preto, ze jedna je hlavna /svadobna/ a tie ostatne 2 su pre rodicov ako podakovanie, ci co..teda aspon myslim =-) * ja ziadne torty rodicom davat nebudem, zda sa mi to trapne..sak uz si im podakovala v odobierke, tak naco torta?!nie nie, mne sa to nepaci..*podla mna je najlepsie, ked je len hlavna torta, nejake tie kolace+cokofontana a vecer gelato /zmrzlina/..tak si to nejak predstavujem ja :-) *
Odpovedať
caute baby, konecne som sa sem dostala po rusnom vikende :-) tak my tiez nebudeme mat 3 torty, bola najlepsia kamaratka, ked sa vydavala, tak mali aspon 6 tort, no ale to bolo hrozne!! nikdy som nechapala, naco tolko tort!! aj tak sa to vyhodi alebo pokazi.. ja budem mat tiez asi len 1. mojim snom je mauricius a ked prekonam strach z lietania, tak tam pojdeme na svadobnu cestu.. a ak nie, tak mam vybrate portugalsko, pripadne na lod.. ja nemam zatial ani ponatia, aku vyzdobu by som chcela. najskor som chcela fialovu, ale vidim, ze to uz ma skoro kazdy a prestava sa mi pacit. ale v TV som videla fialovo-zelenu a to bolo celkom pekne, teda vyzdoba bola uzasna, tak rozmyslam :-) ja milujem ten chleba vo vajci s horcicou a cibulou, ale ked som si to spravila pred drahym, tak sa na mna skaredo pozrel, ze vyzeram ako stary pupkaty zapachajuci chlap :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, dashenka, i moj najprv vymyslal, ked som navrhla biely. povedal, ze on by rad klasicky cierny. tak som sa odklonila od bieleho (ja proste milujem muzov v bielom, nemozem si pomoct a este ked su tmavi - krasne opaleni. x-) ) a omrkli sme ten jemne hnedy a ten sa mu teda zapacil. a hlavne - presvedcila som ho tym, ze ked bude v ciernom, bude na nerozoznanie od vacsiny svadobnych hosti... a ja by som bola rada, aby tak ako ja, aby i on vynikal na svojej svadbe. to zabralo :-D . s tymi tortami - ja som rozmyslala, ze budeme mat jednu klasiku - poschodovu a jednu len taku nizku velku obdlznikovu v tvare volejbaloveho ihriska, mozno i so sietou a loptou. keby nam to niekto vedel urobit, to by bolo super - spoznali sme sa na volejbale :-D a ako tak rozmyslam, ludia maju pocet tort asi kvoli poctu hostom - az ked o tom pisem, napadlo ma to... tak nam 2 torty budu bohato. chceli sme tak, ze po druhej veceri nastartujeme coko fontanky a po svedskych stoloch, ktore planujeme na cca 11.30 bude ako zakusok nasa torta. no uvidime. teraz sme tiez brazdili net ohladom darcekov pre hosti - kedze nebudeme davat kolacove vysluzky - nie je fer davat to len slovakom a ti "cezpolni" by asi krabicu kolacov so sebou nevliekli. nasli sme celkom mile ramiky na foto. zatial to vyhrava. vy budete nieco davat? a uz viete co?
Odpovedať
Profilova fotka
buon giorno :-) * tak to ja som pre mojho chlapa navrhovala hned kremovy, so zlatou vestou a kravatou..ale on je extrem - bud cierny alebo biely oblek..ale ako hovoris corlianos..v ciernom bude splyvat s davom a to teda nie ]-( *lenze biely si dat nemoze, bo ja biele saty nechcem..ach jaj, to este budu natahovacky :-D * ja chcem nieco na ten styl tych supcakes /ci ako sa to vola/, rozkraja sa iba ta horna mala torta a ostatnym sa porozdavaju tie male kolaciky..podla mna to je super napad takato torta :-) * to ja nad vysluzkami ani nerozmyslam /ale mamina urcite bude proti..sak to sa "musi" :-S/..* ako mne osobne pride 1/3 tych zvykov uplne zbytocna..tie vysluzky, pierka pre hosti, unos nevesty..ako toto ja nemusim.. :-| * inak holky vy planujete unos nevesty?? mne sa to zda blbe, nechat tam hosti sediet len*tak a cakat, kym sa najdete.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
nie, dashenka, unos sa ani u nas konat nebude. to je teda riadny blud. mam vlastne jedlo, pitie a DJa raz za zivot a pojdem namiesto toho na disku? ta co som z jahody spadla?? :-N co sa tyka zvysku, bola som na svadbe raz v zivote a to som bola mrnava, ale pamatam, ze sa to tocilo vsetko okolo zbierania penazi - to sa mi nepaci. my napr. nebudeme mat ani odobierku, ci odprosovanie, ci co to je. mam pocit, ze je to nabozenske a my sme nenabozenski =-) . takze to, co bude, je rozbity tanier, prvy manzelsky tanec, cepcenie, mozno redovy - zadara :-D, krajanie torty. a tot vse. no hej a vysluzky ako podakovanie, ze dosli na svadbu. to je mile. a spytaj sa tvojho draheho, ci sa to obide bez "bonbonieri" :-D , lebo v rodine mojho je to nemyslitelne... a oblek? ja osobne si nemyslim, ze by to vadilo, ze ty nebudes mat biele saty. i tak by to vyzeralo super. a fesakovi si ukazala foto svetlo hnedeho? lebo moj bol proti az dokym to videl. (asi maju o tom nejaku divnu predstavu 8-( ) mozno to helpne, drzim palce!
Odpovedať
caute, baby... tak ani my nebudeme mat unos nevesty, tiez mi to pripada dost divne, ale zase na svadbe mojho najlepsieho kamarata uniesli nevestu, ale to len na polhodinku a vobec to nebolo vidiet a nevadilo to... ale my to teda urcite nebudeme mat!! dashenka, tesis sa uz?? zachvilu bude maly doma!! potom ho hned pofot a daj foto do albumu, boze, jak ti zavidim, aj ja by som chcela druheho!! a vysvetlite mi, naco sa robi ten redovy?? aku to ma tradiciu alebo co to znamena?? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?