Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kde si mi zmizla??zacinam mat vianocnu depku..ked si predstavim, ze zajtra budem pri stole s macovou "vydarenou " rodinkou..toto budu asi najhorsie vianoce :-( ;-( *a bez kolacov..chapes, oni NEPECU..na vianoce!!ach jaj..ja chcu domuuuuuu ;-( ;-( * co ty, piekla si nieco?? :-D
Odpovedať
stastny Novy rok 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dlho som sa neozvala, co? ty kde sa tulas? budes tu vecer???
Odpovedať
teraz si ty nejaka nedostupna!!! co je s tebou???????? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jemine ty aj zijes moja?? =-) :-D :-D kujeeem, a aj tebe vsetko naj v novom roku x-) *ako si oslavovala??
Odpovedať
aaale, celkom fajn, lepsie ako minuly rok, ale este stale to nebolo to prave- ako na slovensku!! a ty co? ake boli vianoce so starou?
Odpovedať
Profilova fotka
aaale. prezila som..take nemastne neslane, ale sak.. :-D :-D * my sme silvestrovali na sk..napchavali sa kolacmi, kukali telku a hrali sa s krpcom x-) *ale ta cesta..mali sme vsetko, dazd, slnko, poladovicu, sneh..zamrzla nam voda v ostrekovacoch, takze sme videli velky prd..bola sranda :-D :-D * co ty, co mas nove??kde si sa vytratila, dovolenkovala si?? 8-)
Odpovedať
mne moj drahy novy pes zozral kabel od pc, ten od baterky, tak som bola bez- nervozna!! ]-( ]-( a v obchode ho museli najprv objednat a dosiel az za mesiac ]-( ]-( tak som mala dvojite nervy :-D inak mlady je nejaky divny, zozral mi tento kabel, kabel od lampy, nabijacku- asi z neho bude elektrikar :-D :-D a co vas? jaky je? nemas nejake nove foto?
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne?! :-o ..inak som ti to aj chcela zo srandy napisat :-D :-D :-D *nas tiez par kablov rozhryzol, ale drzia..hlavne si vyberal moje nabijacky na telefon..mohla som ich schovat a aj tak sa k nim vzdy dostal ]-( * jaj, nove fotky nemam..nejako sme nestihali :-N ..ale vcelku je rovnaky..len chlpatejsi a cika..tak normalne psikovsky..taky bol smiesny.. :-D :-D * inak co ten vas..uz zacina rast??sa nedoplatis na granulach :-D :-D
Odpovedať
no uz rastie a maly ho neznasa, lebo sa na neho stale hadze a ten novy je asi 3x taky ako maly!! chudacik :-) ale su zlati spolu.. a co mama? ako to zobrala, ze si nebola na vianoce doma? a kolko ste vlastne boli na slovensku?
Odpovedať
Profilova fotka
to poznam, suseda tiez mala takeho vacsieho a stale mi na krpca skakat..mi ho skoro prizabil ]-( * ale, tak co mala robit..nejako to zvladla :-N *doma sme boli nejake 3-4 dni..ani som si to nestihla uzit..kamosky som mala kede-tade, takze ani nejaku party som nestihla..sak nabuduce..alebo ked dojdu v lete..hadam :-D :-D *jedine, co som doma stihla bola kadernicka a obchody..ale tu kadernicku lutujem..moje vlasyyyy ;-( ;-( :-( * draheho mas v praci??
Odpovedať
este je doma, zachvilu odchadza.. a coze ti spravila s vlasmi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jemine, este teraz som taka nas**ta!! ]-( ..som mala vlasy skoro po pas, tak jej hovorim..skratit..cca 15cm, a zafarbit..nejakou bledsou hnedou a blond melir do toho..no, skratila ich skoro o 30cm..z hnedej je viac menej oranzova a melir tak do pol hlavy..lebo, ze "ale viete slecna to vam na tu ciernu, co ste mali predtym nechyti"..som myslela, ze sa rozplacem, ked som sa doma zbadala v zrkadle :-( ;-( * v tom salone to nebolo tak vidiet..ach jaj..teraz neviem, ci mala teta zly den, alebo je smatlava a farboslepa..strach ]-( * takze budes sama so zverincom?? :-D ..inak ozaj, co macka..si mala aj macku nie?? =-)
Odpovedať
macka sa stratila, teda uz sa "neozvala" odkedy sme sa vratili :-( ale asi pred dvoma dnami sme poculi nejake mraucanie, neviem, ci to bola ona, ale islo to z krickov a v noci, tak sme nic nevideli.. chudatko :-( ale mozno ze sa vydala za nejakeho kocura :-D mala si si vlasy zafarbit sama.. ja vzdy, ked idem od kadernicky, tak si to smerujem rovno do obchodu kupit farbu :-D lebo ma vzdy tak doriadi.. ale v utorok som bola tu u kadernika- gay- no a normalne som spokojna.. mne uz dost vyrastala farba, vlastne polovicu hlavy som mala blond a polovicu hnedej a super mi to spravil.. prvykrat v zivote som bola spokojna a pocasie jake bolo u nas?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ked sa vydala a nahodou ju stretnes, tak sa popytaj na vyzdobu :-D :-D :-D ja som si aj chcela, ale som chcela ten melir a zosvetlit to, tak som si povedala, ze sa zverim do ruk odbornika..teda "odbornicky"..ach jaj..toto ma vzdy vie tak nastvat..ked neni dobra, tak nech ide prec..moje vlasky.. ;-( ;-( * ja som mala cislo na jedneho chalana, ale ja som nestihala a bola u neho sestra..mala fo fajne..mala som ist aj ja..ale sak co vybavis o stvrtej vecer den pred odchodom :-D :-D * hm, zeby som prisla mrknut na sardiniu a dala sa tam ostrihat?? :-D :-D no, u nas bolo celkom v pohode, slnko, teplucko..taka prijemna zima :-) *ale rakusko bolo strasne..sneh, zima..sme mali v aute klimu a mne furt zima..si skus predstavit :-S :-D
Odpovedať
gayovia su asi najlepsi- aj ked mne to robila baba, ale on jej povedal, co ma robit.. ofinu mi sice spravil trosku odlisnu ako som chcela ja,ale to si uz dorobim sama :-D farba sa mi paci.. myslela som, ze potom, ked si vysla od kadernicky, si si mala ist kupit farbu a zafarbit si to naspat na cierno.. ja to tak robim skoro vzdy, ked sa mi nepaci "vytvor" od kadernicky.. :-D u nas je slnko, asi 15 stupnov, ale mne je furt nejaka zima :-S :-S a co lokal? funguje? cinanci jak sa maju?
Odpovedať
Profilova fotka
no, mna farbila a strihala jedna baba a dokoncovala ma taka pani, ale ta mi to len vyfukala, takze na nu nadavat nemozem..aj ked.. :-D :-D * ja som chcela nieco bledsie, ja nosim tmavu uz asi 4 roky a uz mi to liezlo na nervy..ale sak co, za krasu sa plati :-D :-D * 15 stupnov??balim :-D :-D *my tu mame dost zimu..dnes cely den vysedavam pri radiatoroch, ci ohrievacoch, ci ako to mam nazvat :-S * lokal funguje..raz hore raz dolu..ako kedy..ale zaciname pokukovat po nejakom bytiku..sak ked pridu v lete nasi, tak nech maju kde spat :-D *cinanci sa maju k svetu..vysedaju tu a hraju karty..kua, aj ja chcem taky zivot..hraju karty, prehraju par tisic a cely den nic nerobia..nechapem..to ma kazdy sikmooky fabriku alebo co!? ]-( co drahy, uz ma viacej ludi jak sa oteplilo??
Odpovedať
nie, praveze teraz je zle obdobie az do marca.. ludia su doma po sviatkoch, nemaju penazi.. ale nemoze sa stazovat.. v marci by mal otvorit nejaky druhy podnik, ale neviem, co to bude- nejaky zdravy fastfood alebo co, tak tam pojdem robit- aj ked sa mi nechce velmi.. no uvidime a uz ste zistovali ceny bytov?
Odpovedať
Profilova fotka
druhy podnik..a to chce otvorit sam alebo s niekym??..jaj, francy nam pojde pracovat :-D :-D :-D *to ja by som rada volakde zacala robit..toto vysedavanie tu ma moc nebavi.. :-| * no, ja som pozerala ale tu na okoli nic moc neni..ale macova sestra bola minule pozerat nejaky byt..novostavba a tusim chceli 300tis. euro..im to hrabe :-D :-D *ja by som chcela nieco prenajat a potom snad aj kupit, ale to je vo hviezdach..najradsej by som nieco postavila..ale tu v taliansku je to strasne drahe :-( * no, my sme na tom podobne..ludia nemaju prachy..akurat sikmooki a par clovecikov, ale ..bolo aj lepsie :-N *
Odpovedať
300 tisic?? paneboze!!! tu su tiez take ceny, ale my sme pri mori a sem chodi kopu turistov, preto je to take drahe.. v jednom meste asi 30 km od nas su lacnejsie a to aj napriek tomu, ze to je okresne mesto a ma 3x viac obyvatelov.. a najomne tam kolko stoji? ja by som tiez chcela stavat, ale na slovensku- tu by som sa asi nedoplatila.. mozno raz, ked budeme stari, si postavime na slovensku domcek a budeme si uzivat dochodok :-D 8-) :-D inak, ale tu su novostavby lacnejsie ako tie stare domy =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no najomne ako kde..od 350-1500..ale najdu sa aj pekne 3-izbove byty za 400-500 euro, co sa mi zda celkom prijatelne :-)..ale do leta chcem urcite vypadnut od jeho rodicov..uz je cas :-D * ja som pozerala tie stavby na kluc na slovensku..za 3-4 miliony ma 2-poschodovy barak!! paneboze, tu za to nekupim ani garsonku :-D :-D *a este ked si tam das tie solarne panely a podobne kraviny, tak rocne platis uplne smiesne sumy za teplo a tak :-D * ale ze, aj tu..taka stara chajda, ledva to stoji a pytaju za to 200 tisic euro!!ja stale hovorim, ze tu maju vsetko na hlavu :-D :-D * nebehala si teraz niekedy po obchodoch?? :-)
Odpovedať
na vianoce som si spravila nakupy, ale nic extra. kupila som si riflovy overal- dobre mi sadne, tak sa vytrcam, kde sa da :-D :-D :-D a potom som si kupila take tricko, ale to len preto, ze sa pacilo drahemu.. ani vlastne neviem, kde je :-N inak, v poslednej dobe sa mi zda, ze vsetky moje veci sa mi niekde stratili- mam hrozne malo oblecenia a ked si spomeniem na nejake tricko, ze toto by som si dnes rada obliekla, nemozem ho najst =-) =-) dufam, ze nemame nejakych duchov-zlodejov v dome :-D a ty na internete kupujes este?
Odpovedať
Profilova fotka
to s tym stracanim poznam..ja som si myslela, ze sa mi to stava len doma, ale tu je to horsie..neviem najst asi 1/4 veci..netusim, kde su :-D :-D *ja som bola akurat vcera a predvcerom s macovou sestrou behat po obchodou, ale nic moc som nenasla..v terranove aj nieco mali, ale vsetko tak divne sedelo :-S * ale nasli sme jeden obchod a mali tam super rifle..akurat, ze ako sme boli doma, tak som si kupila svoje, tak zas nechcem mat 20 rifli..ale asi tam zajdem..vsak rifle sa zidu..a take ceny, ze max. 25 euro..no nekup to :-D :-D * ani nie, som si naposledy kupila slnecne okuliare, ale nejako mi blbla karta, tak mi to neslo zaplatat..tak som pisala predajcovi, ze ci moze tu aukciu zrusit :-N * ty este behas po ebay-i??
Odpovedať
ja nebeham, sak som nemala ani internet.. ale naposledy som si kupila parfem D&G a to nejaky tester, teda vzadu je napisane Tester Demostration, tak neviem, ci to je nejaka napodobenina alebo co.. a jeden kamos, ktory ten parfem zboznuje mi povedal, ze vonia trosicku inak.. tak som sa nastvala a uz nic nekupim. + nemam nic na karte a drahy sa nejako nema k tomu, aby mi tam dal peniaze :-N ]-( a co na to predajca? zrusil ti to? inak, si ma pekne navnadila, asi zajdem trosku na ebay :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pch, ono ma to zrusiloooo!!! ]-( ]-( ]-( ja som tiez chcela kupit d&g, the one, ale mali sme tu nejake nestihacky a mne ta drazba uplne vyfucala z hlavy, takeeee nervy ]-( ;-( * ale ved tester by mal vonat rovnako ako arfem nie?? len mozno menej vydrzi, je skor robeny ako tel. sprej, nie ako parfem..*ale to s tymi napodobneninami parfemov nechapem, ved napodobnenina by mala vonat podla mna rovnako..inak to nie je napodobnenia, ale iny parfem =-) * no, predajca to asi zrusil..nieco mi to tam vypisuje po taliansky a nechapem co..ale nevadi, ved keby niec, tak napise :-D :-D *
Odpovedať
vonia to tak isto, ale nieco malicko je tam zmenene a citi to fakt iba ten, kto tu vonu pouziva dlho- ja som to tiez citila trochu.. no ale nastvalo ma to, ze ten idiot mi poslal tester!! no nevadi, na buduce uz budem vediet ]-( co dieta? pribrala si cez sviatky?
Odpovedať
Profilova fotka
a nemal tam napisane, ze ide o tester??ja som tak tiez skoro kupila moju kylie..uz sa mi minula a ani za ten svet ju nikde na ebay-i neviem najst..teda najdem ale za 30 euro..to mozem ist rovno do obchodu :-D :-D * aaale, trochu som nieco zhodila..vidim na dierkach na opasku :-D :-D *ale nejak to nie a nie ist dole..asi mam zablokovany organizmus..predtym to tak pekne islo.. :-(..alebo to bude vekom..starnem :-D :-D :-D * a hele, mladi cinankovci..jemine, ale ti asi nemaju doma zrkadla..tie ich vlasy su strasne!!to este aj moje oproti nim vyzeraju dobre :-D :-D
Odpovedať
ozaj, aj si piekla nieco na vianoce? ci nie? a stara co varila? chutilo ti? uz si ta viem predstavit pri tom stole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale kde, nejako som sa neodvazila..radsej som pockala na maminkine a babkine kolaciky..pre istotu x-) x-) * ani mi nehovor..ako prve boli spagety..ja som ich mala s rajc. omackou a surom a ostatni s muslami..ako druhe ryba..taky fajnovy plat ryby a stara to poliala zufanou oleja..radsej som ani neokostovala..troppo oleja :-S *iba kusok takej ryby som si dala,nech sa nepovie..a napchavala som sa vyprazanymi gulickami mozzarely..mnamka x-) *ale mala som v lokaliv zasobe zem. salat, tak som sa potom napchala :-D :-D * teraz si tu mala byt..isiel jeden cinanko a narazil do dveri..zatvorenych :-D :-D ..pohlad pre bohov :-D :-D :-D :-D* co ty, robila si salat?? :-)
Odpovedať
ja som mala dost zvlastne vianoce, lebo cely den sme boli v obchodoch, lebo sme este nemali nakupene darceky, tak 24.12. cely den!!! o 18.00 si drahy spomenul, ze rodicom nic nekupil, tak mu v jednom obchode pol hodinu balili darceky a potom ich ich isiel zaniest rodicom.. o 19.30 som zacala varit- za 10 minut navarene, za 5 zjedene, za 2 minuty rozbalene darceky a drahy musel ist do prace ]-( :-S :-( takze super rychle vianoce.. ale 25.12 to bolo lepsie, to som si aj rozpravky pozrela.. ty si ako prezila vianoce? co ste robili cely den?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?