Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
oskar, on je inak dost taky zvlastny, aj kotrmelce robi, ked si nahana ten chvost, stojky, a nic mu nevadi... ja som byvala pri tescu, trosku dalej od billy, ale nie velmi, aj tak maju topolcany, 2x2 metre.. este raz mi napis, jaku si to mala pizzu, nabuduce si ju dam aj ja!!!
Odpovedať
Profilova fotka
bianca con funghi e proscuitto..cize sampiony a sunka..a samozrejme syr..bez toho pizzu nejem :-D :-D * to co je za psa..asi ma nejakych cirkusantskych predkov :-D :-D * viem, kde..to je tak cca 5-10 minut od mojej krstnej ;-) *ale s tymi TO mas pravdu..su malicke, ale mne sa to lubi..nemusis cakat na autobus, platit listky, taxiky..a ked mas auto moc benzinu neprejazdis..take ekonomicke mesto :-D :-D * ach jaj..je tu asi 8 albancov a hraju biliard..a maco s nimi..uz len cakam, kym zacnu s pivami a amen..zatvorime o siestej rano..pojdeme na teply chleba :-D :-D :-D :-D :-D * tvoj je tiez taky blazon do biliardu??
Odpovedať
jej, ten vobec!! ten sport nevidel uz hadam aj 20rokov! viem, ze ked bol mladsi,tak hraval fotbal, ale teraz uz absolutne nic..ani biliard-co teda urcite nie je namahavy sport :-D co tvoj je blazon do biliardu? aj mu to ide? a tebe?
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nehovor..teraz hra s tymi albancami..so mnou nechce hrat, ja som pre neho neni super :-D :-D *akoze, trafit sa trafim..do gule..ale do diery uz tazsie :-D :-D :-D * moj ked bol mladsi, tak chodil na kung-fu, ci co..ma na stene vycapene diplomy..takze radsej zbytocne nezaparam =-) :-D :-D * ty co a biliard??asi tak ako soferovanie?? :-D :-D inak dneska vecer som si povedala, ze budem soferovat..uz mi lezie na nervy,ze neviem ani nastartovat auto ]-( ]-(
Odpovedať
biliard som hrala asi 2x v zivote!! uhadni, ci som vyhrala? :-D :-D tak, dobre robis, jazdi, co najviac, cim viac jazdis, tym viac si si istejsia!! ja by som tiez chcela viac jazdit, ale nejako nemam prilezitosti alebo sa mi nechce! boze, aka som leniva! :-N a hladna!!! nemala si mi o tej pizzi pisat :-D s pracou este stale nic?
Odpovedať
Profilova fotka
mna biliard bavil, ale potom som vysla z cviku a nie a nie sa do toho dostat..tak ma zacali skor bavit sipky :-D :-D * mne sa tiez nechce, ale maco musi vidiet, ze sa zlepsujem, bo inak mi auto neda..a ja chceeeeeeeeeem ]-( ]-( * mne spravil tu pizzu taku malinku..este ze tak, aspon nemam taky pocit, ze som toho vela zjedla takto na vecer :-D :-D *dojdi sem, spravim ti hamburger..alebo hot dog..zoberieme nejaku flasu a pojdeme sa zabavit :-D :-D * praca nehrozi..a tak ma to stve..ale ked tu nic neni..ale skusim nech mi maco volaco vybavi, co mozes robit "doma"..jeho sestra to jeden cas robila ale neviem co presne/ a hovorila, ze mas v pohode aj 500 euro mesacne..nic moc, ale lepsie ako nic :-N 8-( *ty ako s pracou??napodobne??
Odpovedať
jaj, uz ma nebavi tento den!!! mala som 5 cigariet a jedna z nich mi padla na zem a ja som ju s nohou znicila!!!! dneska ma asi fakt niekto nenavidi!!!!! tolko smoly v jeden den!!!! aj drevo mi tak smiesne hori!!!! :-D s mojou pracou je to tiez asi podobne, ja uz som sa rozhodla, ze jedine, co chcem robit, je niekde v obchode, jedna kamoska ma obchod s bizuterkou, ma tam volala asi pred polrokom, ale to som bola este vystrasena zo zivota, tak som nesla :-( teraz by som isla aj zadarmo :-D a nevies, co jeho sestra robila presne?
Odpovedať
a k tomu blbemu dnu pridavam este rozsypany popolnik... KRASA!!!
Odpovedať
Profilova fotka
pocuvaj, ty mas dneska asi fakt svoj den :-D :-D :-D ..moje malinke :-N * mna by to najviac bavilo v bare, v nejakej kaviarnicke..to je moje x-) ..akurat, ze ked chcem robit v kaviarni, tak musim ovladat rec..do kaviarni sa ludia chodia vykecavat :-S :-D :-D * ale to v tom butiku by tiez mohlo byt fajn..a teraz uz by ta nezobrala?? neviem, ale popytam sa maca, ci nevie..ale az ked pojdeme domov..teraz sa plne venuje biliardu..keby odidem, tak si ani nevsimne :-D :-D :-D :-D :-D * mi tak lezu na nervy..nechapem preco, ale stale ked je niekto na rade, tak vsetci "che ora sono??"..ako raz za cas ok, ale kazde 3 minuty!?!?! ]-( ]-(
Odpovedať
:-D :-D tiez to tam mas pekne vesele :-D :-D ]-( ]-( ]-( inak, minuly tyzden v sobotu dosiel moj domov z prace o 3.30 a prehovaral ma, aby sme isli von!!!! keby to tak aj dneska chcel spravit, ale nie tak neskoro!! max. o 1.00 :-( no a ja som isla vtedy von, ale to bolo o nicom-vsetci sa uz bavili, iba ja som bola triezva a kukala som na kazdeho! liezli mi ti napiti ludia na nervy! tak si neviem predstavit seba, ked som napita, ako musim ja liezt na nervy ludom :-N :-N mna by tiez bavila aj ta praca na doma, len ja som sa vzdy bala, ze to je nejaka blbost, ze to iba klamu.. ale ked to robila aj tvoja buduca svagrina, tak by to malo byt ok, nie? a 500 euro nie je vobec zle, ked ani taliansky nevies a si k tomu este aj doma!!! ved casnici tu zarabaju 1000 euro a narobia sa jak kone!!!!!! :-S
Odpovedať
no a v tom butiku uz niekoho ma, tak to asi nie :-( skoda
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nehovor..sa len divim, ze tym susedom hore to nevadi..sak to tu je jak na stanici :-D :-D * take poznaaam..aj to ako som pozerala na tych napitych ludi..ale islo o spolocnost..ked to boli kamosi, tak som si dala par poldeci, aby som ich dobehla a bolo :-D :-D :-D * ooo dio, oni si prave otvorili flasu proseca..no to tu budeme pekne dlho dneska :-S * co ty vies..mozno pride o pol druhej v dobrej nalade a pojdete von..ja sa v tych chlapoch vobec nevyznam..niekedy vedia tak pekne prekvapit a niekedy sa spravaju ako maximalny sebci ]-( ]-( * ja som si to tiez myslela, ale ked to uz niekto skusil, tak uvidim, popytam sa zajtra..bud maca alebo jej, zajtra je doma a potom ti dam vediet ;-) *mna na tom laka to, ze by som mohla byt s macom v lokali a pomahat mu, ale vramci nic nerobenia si aj trochu zarobit..aby bolo na nakupy :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a to ma byt prosecco..gramatika mi nejde :-D :-D
Odpovedať
no to poznam!! mne ohladom penazi nic nehovori, ale ja ho pocujem sa rozpravat s tym spollumajitelom, ze dneska nebol moc dobry den, atd.. tak potom mi to je luto pytat peniaze od neho na topanky alebo ine blbosti.. ale keby som si sama zarobila, aj sprostych 300 euro mesacne na nakupy (pekne nakupy :-D ) to by stacilo! aj keby som mu nepomohla peniazmi na najom, jedenie apod., ale aspon by nemal na mna vydavky... co vyhravaju, ti, co objednali prosecco? popytaj sa sestry, mna to tiez zaujima, lebo noviny su toho plne a ja som si to doteraz vobec nevsimala...
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja vecer robim konto, takze ja viem ako na tom sme :-N *ono by to bolo aj celkom fajn, ibaze len za najomne dat 1400 mesacne je strasne vela..som aj macovi hovorila, nech sa skontaktuje s majitelom, co nedaleko /500m/ ma taku novu stavbu a prenajima priestory, ze kolko by za to chcel..lebo toto je strasne vela ]-( * ja od maca nepytam..ja si vyhram a to je moje :-D :-D *ale mne je to tiez take blbe od neho pytat, ked viem, ze je to take vselijake zatial :-N * mi ani nehovor..to by boli nakupy x-) x-) x-) *len podla mna to bude nieco ako brigada..aj ked by mi bodlo, keby to maju ako pracu :-D :-D *neboj, zajtrasa budem vypytovat a dam ti dam vediet.. ;-) * aaale nevyhravaju..to si oni sem-tam otvoria, ked su tu..im maco da flasu.. :-D :-D * ja noviny ani necitam..len popozeram obrazky a tie velke napisy :-D* uz si dopila rum??
Odpovedať
ja tiez necitam noviny, ale sem tam si kupim take talianske avizo a kontrolujem inzeraty.. pred dvoma rokmi som tam nasla, ze hladaju prekladatelku do cestiny, ale to som este ani poriadne nevedela usta otvorit, tak som nemohla zavolat. teraz by som uz vyzvanala o radost :-D dopila som druhy pohar, ale nie su silne tie drinky, zatial sa drzim :-D :-D :-D a baby sitter by si nechcela robit? uz som sa ta to tusim pytala, ale zabudla som :-N
Odpovedať
Profilova fotka
prekladat..hmm..je tu nedaleko jedna cinanka, co ma restiku + preklada do/z talianciny do/z cinstiny..ma 4.000 euro mesacne!! 4 litre!!..ale inak su ti sikmooki strasne sprosti, ja byt na ich mieste, tak drvim taliancinu a prekladam jedna radost..za tie prachy :-D x-) * druhy??to cuckas :-D :-D * ani nahodou..ja deti moc nemusim..nevydrzim s nimi viac ako pol hodinu :-S *asi to je tym, ze som najmladsia, ale ja vobec neviem ako na deti..ja som sa o nijakeho surodenca nestarala :-N * ty by si to skusila a tymi detmi?? =-)
Odpovedať
ja to tiez neviem s detmi!!!! radsej so zviertkami, pokial su to neni hady :-S :-S :-S :-S z tych mam fobiu :-S moja sestra robila babysitterku v nemecku a ja som tam bola za nou na tyzden, pekne, stacilo mi! a ti nemci! ja ich neznasam!! bola som tam na dovolenke a neponukla som sa umyvat riady, a stara ma hned okrikla, ze preco to neurobim :-S :-S brr.. nemusim dalsi bodik k dnesnemu "krasnemu" dnu : staremu psovi som stupila na chvost, pistal o zivot.. ty mavas taketo dni, ze sa ti nic, ale absolutne nic, nedari? mne teda dneska NIC, snad iba ten kasel sa mi stratil po tom rume :-D :-D :-D druhy drink preto, lebo si ich robim silne :-D ale uz som nasla sladku pomstu- nechcem topanky, ale dam si spravit vlasy-to predlzovanie, haha. dufam, ze je to drahe :-D :-D 4000 za prekladanie??? no ucim sa rychlo cinstinu :-D
Odpovedať
stav cigariet: 2 :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja tie baby vazne obdivujem, co sa na ten babysitting daju..ja by som po hodine s placom usla prec :-D :-D *a preco by si mala umyvat riady??toto ma tak stve, nech rovno napisu, ze hladaju sluzku a nie opatrovatelku ]-( ]-( ale hej, neboj, aj ja mavam take dni..to je ale so mnou na nevydrzanie..bud si vypijem alebo som totalne neprijemna :-N *neznasam, ked sa mi nieco nedari ]-( hmm..neviem kolko to stoji..ale ako kde a podla toho, akym sposobom..bo ono to je rozne ;-) *ale tusim od 10 do 20 tisic :-D :-D :-D * preco nikto nechce prekladat do slovenciny??ved aj to je tazky jazyk..zevraj :-D :-D :-D
Odpovedať
je to tazky jazyk, ale nikto ho nepotrebuje!!! :-( vymenujem ti, co vsetko sa mi dneska nepodarilo: 1.party 2.chleba 3.rum (uz sa minul) 4.cigarety 5.psovi som stupila na chvost 6.popolnik rozsypany 7.popalila som sa asi 5krat este, ze mam teba!! a mozem sa ti vyrozpravat :-D hovorila mi jedna kamoska, ze tu tie vlasty stoja tak 200 euro! ale nech plati drahy, za tu ujmu na stasti, co mi dneska spravil :-D drahy este hra biliard? aspo vyhrava?
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, tak tebe dneska ide karta :-D :-D *to bude mat drahy co napravat, nech si pripravi kreditku ]-( ]-( * teraz ma fajciarku prestavku..ale vyhraval..raz tak raz tak..bo hraju dvaja na dvoch 8-( *ja tych albancov nechapem, oni tam nemaju biliard??normalny clovek si zahra 3-5 hier a staci..oni tu stravia 5 hodin a nemaju dost :-D :-D * 200 euro??to sa mi nezda vela =-) ..*a ke mas teraz dlhe vlasy??
Odpovedať
tak po prsia, ale nemam ich velmi huste (zalezi, ako sa uschnu..) ale vidiet, ze nie su velmi huste.. uz som si to davno chcela dat spravit, aj jedna baba z MS mi navrhla, ze by mi to spravila tusim za 11.000, ale ja som nebola na Sk vtedy, ked ona.. tak nic z toho nebolo nakoniec.. ale ked to aj tu stoji tak priblizne rovnako, tak si to dam spravit asi tu!!! len neviem, kde to robia- tu v tomto pajzli pochybujem-tu nic dobre nie je!!! no uz som napisala z internetu dalsiu spravu drahemu, som zvedava, ci mi zavola... a co si tu nespravis nejaky kurz? alebo preco nejdes na hodiny talianciny? to by sa ti potom lahsie hladala praca!!
Odpovedať
inak, co je s corlianos? volaco sa muselo stat, ked uz sem vobec nechodi!!!!!! =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ich mam tak vselijak..ale mne celkom rychlo rastu :-D *ja chcem ist akurat s macovou sestrou jej kadernicke, nech mi tam da melir, lebo tento mam do pol vlasov..vrrr ]-( *huste celkom su, len posleny rok mi dost padali, tak budem musiet popozerat nejake vitaminy =-) * este, ze je internet, inak by si bola odrezana od sveta..a ja tiez :-D :-D *co drahy??volali, nevolali??crn,crn..uz mi sibe :-D :-D :-D :-D * a tu sa aj robia nejake slovensko-talianske kurzy??bo ja ked som sa na to maca pytala a on mi povedal, ze nie =-) a vies, ze aj ja som uz nad corlianos rozmyslala..ani sa neobjavi..keby aspon sem tam, ale ona vobec =-) *nakoniec sme tu zostali dve a aj to sa 2.8.2008 nevydavame :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D presne, mali by sme zmenit temu :-D jej, to si mi pekne pripomenula to crn, crn.. co to bolo za relaciu??? robia sa tie kurzy, mne to chcela jedna baba, co to robi, nanutit, ale ja to uz nepotrebujem...
Odpovedať
Profilova fotka
zbytocne zapratavat miesto na MS :-D :-D ..mne sa tu paci :-D :-D :-D :-D :-D :-D * neviem, nieco pre deti do 15 rokov..ja si odtial pamatam len tu dadu ..ale priezvisko neviem..som uz jaka skleroticka :-S :-D * hej a kde robia tie kurzy??mne by sa to teda zislo :-N :-D ..ani nie tak na pracu, ale nech uz na mna ludia nepozeraju ako na chudatko, ked sa snazim nieco povedat ]-( ]-(
Odpovedať
aj mne.. 8-) ja to v poslednom case vidim vsade- l'italiano per gli stranieri- taliancina pre cudzincov!! inzeraty vsade!! mate tam vy vela cudzincov? teda okrem cinankov?
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa zda ako keby tu boli sami cudzinci :-D :-D *ale najviac albancov a cinankov..je tu jedna ruska..ale ta ma uz cez 60 :-D :-D ..inak taliani..ale k nam do lokalu chodi vacsina cudzincov 8-) * hm, skusim v pondelok omrknut noviny, ci tam nieco nebude..sak aj tak cely den nic nerobim a toto by sa mi zislo..je to dobre, ze si mozem hned odskusat, co som sa naucila :-D * ja najviac neznazam to ich la, il..lo..a este ked si to skracuju tymi apostrofmi.. l'isola, l'areo......vafancullo!!! ]-( ]-( * ja sa bojim, ze tento jazyk nie je moja krvna skupina :-D :-D *ty ked si sem prisla, tak si vedela nieco??
Odpovedať
ja som chodievala pred sardiniou do benatok, trosku som tam nieco odchytila, ale to il,la,lo vobec nie je podstatne, to ani ja dneska obcas nepouzivam, ked nemam naladu, hlavne su slovesa, aby si ich vedela sklonovat!! to vies??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?