Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

13. sep 201221040
  • nic mi to nehovori..skusim to hodit to youtube 😃 😃 *

dneska bola striscia??my vacsinou pozerame len tu, co je vecer..okolo tej druhej, tretej..ci to je repriza?? 🤔

• uz vieeeeeeeeem..tuto pesnicku milujem:

neviem o com je, ale je super, taka italiana 😃 😃 😃

• jake nervyyyyyyy 😠 😠 😠 😠 😠 , zase mi vypadol signal, musela som polhodinu nastavovat antenu!!!! 😠 😠 ale uz by to malo byt ok! keby som znova vypadla, tak je to tou antenou 😃
    tak ja tu pesnicku nepoznam, ale tu azzurro ty urcite poznas.. opytaj sa manzela 😃 (teda neviem, ci to presne on spieva, ale viem, ze na svadbach ho hravaju)
    a tamtu pesnicku odkial poznas?

• Sponzor fóra
  • kukala som to na you tube..nieco mi to hovori..ale presne ako si povedala - taka zabavova 😃 😃 😃 *tamtu poznam, bo to hravala u nas v kasine, tak som si to cd-cko dala napalit..bolo tam asi 20 talianskych pesniciek..take fajnove stare..a ani za ten svet neviem, kde to cd-cko je 😢 😢 😢 😢 ..som si to pustavala v robote 😃 😃 *

ja uz som sa lakla, ze si mi zmizla a nechala si ma tu samu 😃 😃 😃 😃

• no ale za chvilu ta necham samu, ideme nakoniec von- a to prave vtedy, ked nemam nejaku extra chut ist von 😐 nevadi.. uz volal drahy a povedal mi, ze su vonku kamosi, tak vybehneme..
    ja som mala tiez take cd s talianskymi pesnickami starymi-dal mi to moj byvaly- ale tiez ho neviem najst 😃 ja milujem tie ich stare pesnicky!! aj ten kacaci tanec- poznas to?

• jj, kacka je dobraaaa 😃 😃 *ja tiez tie stare pesnicky zboznujem..som dosla na to, ze kolko ich poznam, ale predtym som ich ani nejako nevnimala..sak preco aj 😃 😃 *

jaaaj, takze zajtra ta nemam cakat?? 😃 😃

• v sprche som bola 😃 zajtra tu asi nebudem, no, budem oddychovat, teda este uvdiim, mozno to dneska bude iba taky lahsi vecer 😎
    u vas je plno?

• teraz ani nie..su tu taki 2 albanci a kukaju s macom futbal /aj ked on futbal nemusi 😃 😃 /..ale dalsi albanci sa sli najest..chapes, oni spolu chodia na veceru 😃 😃 ..takze sa vratia a zas tu budeme do piatej rano..este nech zacnu pit 😦 *

takze zajtra ta mam cakat na 1% 😃 😃 😃

• no ako, odpocivas?? 😃
    ja som kvalitne znicena..vcera sme zatvarali o pol siestej rano!! 😠 *som sa dneska nevedela vytrepat z postele..este ma aj brucho kvalitne bolelo..macova mamina, ze sak to teraz je taka epidemia zaludocna..ja jej dam epidemie!! 😃 😃 😃 *
    tak ked nahodou zaskocis, nieco natukaj..napr. ako bolo vcera 😉

• buon giorno, si tu??

• no kde si????????????

• nejako sa stale miname! 😦

• no ciao 😎 *sak mozem ja za to, ze sa furt volakde flakas??co ti odvialo antenu?? 😃 😃 *

no ako bolo vonku??

som sa dneska pobavila, ze moj brat tancuje salsu..ja neverim 😃 😃
    http://zajko.blog.sme.sk/c/134688/Zajko-na-smotane.html

• buona sera!!! a to je tvoj brat? no mala by si sa priucit a tiez si najst nejake zaluby 😃 nech ta taliani naucia tie ich tance 😃
    si tu dneska?

• zase sme sa minuli? 😦

• Sponzor fóra
  • jaaaj, som sa trochen zabudla..som volala so sestrou a potom som jedla 😃 😃 *

no co, si tu?? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• no som! uz som sa zlakla, ze robis znova babysitterku 😃
    my sme boli dneska s mladym u veterinara, chudacik, ma nejaku epilepsiu alebo co, normalne mal taky zachvat, take tiky mal, som nevedela, co s nim mam robit 😞 k tomu sa nemohol vykakat, ritka ho bolela.. ale uz by to malo byt ok, no som zvedava 😞
    ty co noveho?

• uz som dorobila 😃 😃 *inak to je dobra blbost, ze babysitterka..sak pri tom vobec nesedis 😃 😃 😃 *

epilepsiu??no pekne, to vam mal ten predajca snad spomenutnie?? 😠 *dufam, ze to bude dobre, chudacik malinky 😞 *

no, ja noveho nic..akurat vcera som sa vytesovala, bo sa bratrancovi narodila dcerka..jaj, taka je krasna 😵 😵

• vazne? jej, a ako sa vola?
    ja si prave pisem s ex, sa mi vychvaluje, co vsetko ma, jake baby zbalil, atd.., tak sa smejem na nom.. ale piseme si ako kamarati 😃 😃
    ozaj- novinka velka, boli sme na nakup 😃 😃 😃

• karolinka..to meno je podla mna strasne..ako ju mame volat??kaja, karol..no neviem..ale krasna je..pockaj, skusim to hodit do albumu, ci mi to zozerie 🤔

ja vzdy byvalemu napisem, ze nech ma bab kolko chce, lepsiu ako mna mat nebude 😃 😃 😃 *sa mu pochval aj ty 😃 *

ze na nakup, co sa stalo??dufam, ze nejaky poriadny a nekupila si si zas len zeleninu 😃 😃

• je tam 😵 😵

• ale my sme kamosi s byvalym.. normalne si piseme, len sa tak nepriamo chvali.. 😃 mne je aj tak lepsie 😃
    nahodou mne sa karolina paci!
    spravili sme poriadny nakup- platili sme 175 euro, raz za dva mesiace-tak nech to stoji za to!! 😃 som plna kazdy den 😃 ty co si dneska vecerala?

• aj my sme kamosi..ale taky nedokonceny..pre nas je lepsie, ked sa nevidime 😃 😃 😃 *

ja som jedla pizzu..posledne 4 dni som skoro nic nejedla..vcera som za cely den mala len jogurt!! ..ale keby to takto islo dalej, tak mam za mesiac 30kg 😃 😃 😃 😃 *

my sme sa s macom bavili, ze pre chlapca sa nam paci meno martin..ale pre dievca nevieme..to sa nam nepaci nic 😠 *tebe sa ake mena pacia??

co hovoris na malu??

• jeezis, ta je zlata? kolko mala kg a cm? boze, ja sa tak strasne bojim porodu 😒 😒 mena este nemame vybrate, ale vieme na 100 % , ze nechceme Kevina, Jessicu a Pamelu-hrozne mena, aj ked pamela je jedna moja kamoska tu v taliansku 😒 😒
    ty ktore mena nemusis?
    a coze ti nechutilo jest?

• je to taky maly valibuk..ma 51cm a 3,65kg 😃 😃 *ani mi nehovor, ja sa tiez strasne bojim porodu..ja som na 100% rozhodnuta, ze ked to pojde, tak chcem rodit vo vode..ved strasne vela doktorov hovori, ze ako sa rodi teraz, tak to je uplne neprirodzena poloha..ved tu bratrancovu museli nastrihnut..chudatko 😒 😢 *
    ona chcela tiez vo vode, ale mala rizikove, tak nemohla..*

tie,, co si vymenovala a milion dalsich..napr. take tie typicke ako anicka, magdalena, jozko, janko..prrrr 😒 *jeden cas sa mi acilo meno Corina, ale uz ma to preslo..odtedy sa mi nepaci ziadne 😃 😃 *

nechutilo..neviem preco..ale bodaj by to tak pokracovalo.. 😃 😃 *ved dneska som jedla zemiaky s hraskom a mrkvom..veeeelmi dobre, len oni vsade davaju strasne vela oleja..mi to tam plavalo 😒 *

ty co si dneska "varila"??

• dneska bolo kura, konecne, tak som si dala 😛 aj zajtra bude 😵
    ozaj, co v centro commerciale? nakupila si?

• takze zeleninovo-ovocne dni su uz pase?? 😃 😃

no, v centro commerciale sme boli len tak na skok, nestihali sme..ale po ceste som si stihla kupit bluzku..tak obycajna cierna s takym pasikom..aspon nieco..ked sa podari, tak pojdeme aj zajtra..chceme ist pozriet nejaku sofu do lokalu a aj nejaku agenturu ohladne toho bytu..maco sa ako-tak rozhybal, tak to treba vyuzit 😃 😃 😃 *
    ale ked oni u vsetko maju take byty, ze 90-150m2..mne staci aj garsonka 😃 😃 😃 *

ty si nebola nakupovat?? 🙂

• jaj, nebola, sak som furt doma zatvorena, furt upratujem!! som umyvala dlazku a ten novy pes sa tam v noci vycikal, na druhy den som ju umyla, znova a tak som ju zase umyla, no a vcera v noci sa tam zase vycikal, tak som ju aj dneska musela umyvat!! take som mala nervy 😠 on vie von chodit na potrebu,ale ked pije v noci vodu, tak nema kam ist, tak sa vycika vnutri!! teraz neviem, ci mu mam zobrat vodu alebo ho nechat na noc na dvore 🤔
    ale tie byty nestoja viacej cez agenturu? a uz ste pozerali kolko stoji najomne?

• to ja poznam..ja som doma drhla koberec, to je horsie 😃 😃 *zober mu na noc vodu, aj my to tak robime..on to vydrzi..nas dostava vodu az rano..a je v pohode 😃 😃 *neviem, ako je u vas, ale tu je este v noci zima, ja by som ho vonku nenechala 😬

urcite je to drahsie, ale tu sa inak neda..v novinach nic, na nete tiez nie..a ja chcem preeec, takze zostavaju uz len agentury 😒 *no, najomne je od tych 300 do 600..take normalne..my chceme len nieco miniaturne..ved aj tak budeme cely den tu, tak co 😃 😃

ozaj, co joga??..to mas kazdy piatok nie??

• no ved zajtra sa chystam na jogu a potom von- boze, v poslednom case sa mi nejak nechce chodit von- ze by som starla 🤔 😒 ? ideme s pamelou a jej frajerom 😃

no asi mu budeme musiet zobrat vodu. inak zacal uz aj kradnut z kuchynskej linky jedlo, tak v noci, ked sa vypari, tak musim ist kontrolovat, ci nieco nekradne.. lebo on dociahne hrozne daleko 😃
    no inak ten byt staci aj maly, aspon nebudes musiet tolko upratovat 😃 ja normalne by som najradsej vymenila tento dom za nejaky maly bytik 😒 a co svokricka? poslucha?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.