Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
no dobry den prajem.. ja som neni v tieto dni velmi na nete, lebo drahy nerobi, tak sa venujem jemu.. len teraz som sa tak nachvilu pripojila.. ale zajtra uz fungujem zase normalne ;-) dneska je GF, tak budem kukat, zajtra amici.. no pekny tyzden :-D ty co mas noveho?
Odpovedať
sme tu dneska? ci budes pozerat finale? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo, halo :-D :-D sme tu..ale cakame na amici..to neviem, ci dneska buchnem sampanske od nervov alebo od radosti :-D :-D * co mas nove, co si porabala??drahey je este doma?? ja zhanam macovi nieco na ebay-i, bo ja som si objednala topanky (link) a sadli supeeer, tak aj on chce :-D :-D * http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V... ale v skutocnosti su oooovela krajsie..ta "bledoruzova" latka je siva a ani ju nevidlo..jaj, sa vytesujem dneska x-) x-)*
Odpovedať
jej, tie su dobre!!!! maju ich este?? prave zacinaju amici, kukam aj ja.. som zvedava, kto vyhra, ale podla mna asi roberta..
Odpovedať
jeden modry ti uz vypadol... spokojna??? :-D :-D :-D
Odpovedať
nervozna???????
Odpovedať
sampanske dneska asi nebude,co? :-( ;-)
Odpovedať
co je s tebou? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty jo, som ti napisala siahodlhy prispevok a nic!! cela MS nejako blbne!!vrrrr ]-( ]-( ]-( sampanske nebolo..take som mala nervy!!pasqualino to pokaslal, ale roberta bola milion % lepsia ako ten trapny marco..ale potom mi maco povedal, ze on nema rodicov, ci co, takze uz viem preco vyhral..vsetci ho lutovali 8-( * co drahy, este je stebou doma?? :-) inak ake mate pocasie??tu cely den zima, zamracene a aj sprchlo..ciste aprilove :-D :-D ja som si pozrela mafstory..ja to zboznujem :-D :-D juu, striscia :-|
Odpovedať
ja som na teba myslela, ked vyhral marco, ze asi dobre nadavas :-D :-D drahy uz odisiel, som sama s malymi.. u nas je tiez zima, prsalo dneska trochu. ale v nedelu by malo byt 24 stupnov, tak sa neviem dockat 8-) no mafstory si pozriem aj ja, nejak som zabudla na tie nase programy.. co si jedla dneska?
Odpovedať
Profilova fotka
mna to prestalo bavit ako bol suboj marco-pasqualino..ten debil stale vyhraval ]-( *a ten jeho debilny nacviceny prekvapeny face, ked vyhral..by som zobrala prcovu bejzbolku a rozbila mu ten jeho "krasny" usmev :-D :-D :-D * ja som tu mafstory zozaciatku neznasala, ale jak tam dosiel ten sklar (ali), tak to zeriem..aj ta pipina.. :-D :-D :-D * ja som si minule chcela pozriet 7 s.r.o., ale odkedy markiza zmenila grafiku na stranke, tak mi to seka a strasne pomaly sa mi to nacitava ]-( ]-( ja so mala kura..ale bolo take vselijake..na maminkine nema :-D :-D *ty co si jedla?? 24 stupnov??neee, ja nemam letne veci :-. :-D :-D
Odpovedať
sak si furt na ebay-i, musim ma nejake veci !! :-D :-D ja uz sa tak tesim na leto, teda na ten zaciatok,ked este nebude tak teplo.. ja som jedla dneska spagety s pestom a s cesnakom :-N :-N nic ine sa mi nechcelo robit, nejaka som leniva v poslednej dobe.. a hrozne som zacala jest sladke!!! ale to nehorazne vela! kazdu hodinu musim dat nieco sladke do ust, inak som nervozna.. a to som predtym sladke neznasala!!! neviem, co sa mi robi :-D =-) ja kukam prave Scary Movie 4, sice som to uz parkrat videla, ale nic ine nie je v TV.. vy pozerate nieco? ci ebay ta zabava :-D ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sak hej, ale tak, ja som si kupila tenisky, mikinu..na leto este nemam nakupene :-D :-D :-D *a prave mi jeden predajca poslal, ze ked chcem, tak si mozem kupit mikinu (co som nevydrazila) priamo..len tam je odkaz na UK ebay, tak teraz neviem, ci ked na to kliknem, tak ma to nehodi na UK paypal..som magor, ci mi to pojde zaplatit :-D :-D * o sladkom mi ani nehovor..nam teraz dali do toho automatu, co tu mame taku bielu cokoladu s crispami..a ja bielu cokoladu milujem!! musim povedat, tomu chlapikovi, nech to vymeni za nieco ine :-D :-D :-D * no, my mame zapnute nieco 4..je tam nejaky gangstersky film s tomom hanksom..ale nejako ma to nebavi.. 8-( * kedy je finle GF?? =-)
Odpovedať
GF je v pondelok, uz sa tesim.. dufam, ze ja nebudem plakat :-D =-) ]-( v utorok si pozerala? vypadla lina a francesco-ten ma prekvapil, som myslela, ze sa dostane do finale.. :-| dufam len, ze nevyhra teresa :-S :-S ty komu fandis :-D ? jeezis, ja tiez milujem bielu cokoladu, ale v poslednom case je mi to jedno a vsetko dam do seba!!! hlavne tie merendine s mliekom.. mnaaaam.. a momentalne nic doma nemame, tak mam krizu :-D co drahy tvoj je spokojny s volbami? aj bol volit?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som moc prekvapena nebola, ked vypadla lina, uz neni zaujimava..len ma prekvapilo, ze prehrala s teresou =-)* a francesco, ze vypadol ma potesilo, taky slizak mi pripadal..velky macho :-| :-D :-D :-D *ja tipujem toho gianfilipa alebo christine (tak "blondinka")* ty to mas dobre, ze doma nic nemas..ja tu mam automat a v "kuchynke" mame croasanty a podobne kraviny..mamaaaaa :-D :-D :-D :-D * no, asi je..ale tu sa skoro vsetci tesili z berlusconiho..ja sa v tom nevyznam, nic mi to nehovori :-D :-D *a volit bol, to by neprepasol :-D :-D * ja chcem zimu..som si kupila 2 mikini..ziadne teplo nechem!! ]-( :-D :-D *co ty, neokupujes ebay?? :-D ja zacinam preklinat, ze ho vobec vymysleli :-D :-D
Odpovedať
ja som bola nakupovat minuly tyzden.. ale kupila som si "iba" rifle a take tricko (saty-moze to byt aj tricko aj saty), tak som sa z toho vytesovala, este mi nieco zostalo, ale pravdepodobne si to necham na letenku na slovensko.. rada by som isla domov cez leto, drahy s tym, samozrejme nesuhlasi, tak ma asi ani nezasponzoruje, tak si setrim sama :-D :-D v nedelu ideme na nejaky obed do jednej restauracie/diskoteky, co otvara sezonu, tak sme tam pozvani, ale mne sa velmi nechce, lebo po sobote to asi nezvladnem.. :-N :-N ale nejaka je tu zvlastna atmosfera na to, ze je uz april.. minuly rok (aspon sa mi zda), bolo uz takto v aprili "veselo", kopu ludi v meste, ja si pamatam, ze sme boli na svadbe v aprili, ja v kratkych satach :-( inak, tu to strasne vidiet, kedy zacina leto, lebo mesto je plne ludi, vsetci vychadzaju z brlohov :-D :-D len ja stale doma zatvorena.. :-( ty uz si bola konecne v tom solarku?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si "vyrazili" v pondelok (alebo utorok?! =-) ), ale to som si kupila len 2 kosele, suknu a nohavicky.. nechapem, nejako sa mi stracaju :-. :-D :-D :-D *a tak som sa nastvala a behla na ebay..a uz to islo..ani nechcem vediet, ci mam este nejake prachy na karte :-D :-D *tak a mikina zaplatena..sa z nej vytesujem..kuk: http://cgi.ebay.it/BNWT-Ladies-Nike-H... zase domov??sa ti nejako zapacilo co??..uz aj ja by som rada isla..len mam nervy, bo ten chlapik sa neozyva ]-( ja uz chcem, nech to zacnu s macom pomaly robit, bo cez leto chcem aby prisli nasi..a ked to dovtedy neotvoria, tak to asi nepojde :-( * inak to s tym vyliezanim z brlohov mas pravdu.. :-D *ja zboznujem v lete pri plazi ked su tie stanky..tolko blbosti tam maju..ale hlavne gumove cukriky x-) x-) *len tie ich bary nemusim..hlavne ked maju tie salsove vecery..tam len sedim a pijem :-D :-D*ty ovladas tie ich "tanecky"?? jaj, solarko mi ani nespominaj!!ale uz sa chystam..nabuduci tyzden si idem kupit pernamentku, nech sa tam prinutim chodit :-D :-D *
Odpovedať
ani ja som este nezacala chodit do posilnovne a tak som sa tam strasne chystala.. aj zase ta moja kamoska bola chora tento tyzden, tak sme nesli- ale aspon som mala dobru vyhovorku :-D :-D lebo som leniva jak pes... boze, kde to ty tam na tom ebay-i hladas? ja vzdycky, ked tam idem, tak sa mi tam nic nepaci. a ked ty hodis nejaky link, tak vzdy dobre veci :-( ]-( :-D a co povedal ten chlapik, ze kedy sa ozve? tanecky? ja vobec... ale tu zase skoro nikto z nasich kamosov netancuje.. my iba pijeme :-N :-D :-D :-D v tych stankoch aj ja lubim nakupovat a skoro vzdy hocijake blbosti nakupim, co potom ani nepouzivam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zatial vyhovorku, ze na posilnovnu nemam cas..ale bohuzial je to skor pravda ako vyhovorka :-N *ale s tym solarkom uz musim zacat..vsetci su tu ako cigani len ja ako snehulienka :-D*hlavne pri macovi..ale jemu sa to opalenie z leta drzi cely rok..nechapem ]-( * jaj, ti zavidim, tu tancuju uplne vsetci..sa citim medzi nimi ako chroma :-D :-D*este aj moj brat (co je tak na 99% drevo) zacal v prahe chodit na salsu..uz je v skupine pre pokrocilych!!asi by som mala zacat aj ja, ale ked mna to nejako nelaka 8-( * mi ani nehovor, ja som si tam minule leto kupila hodinky..mala som ich asi 3x :-D :-D*ale ked tam je vzdy taka dobre atmosfera..hlavne tie super "znackove" veci od d&g za 3 eura :-D :-D :-D :-D * a hladas aj u zahranicnych??ja som si teraz nakupila topanky (puma, nike) od talianskych, ale oblecenie v IT nemaju..to musim cez zahranicnych..hlavne anglicky maju dobre veci ;-)*to maco do mna stale zapara, ale tak preco by som mala dat za mikinu nike 45 euro, ked ju mozem mat za 20 x-) *vsak som aj pozerala ceny, ked sme boli v pondelok v tom centro commerciale..tricko neslo pod 25euro a mikiny cca 40.. som sa tak v duchu zasmiala :-D :-D*
Odpovedať
ja som zatial kukala len talianov, nejak sa k tym anglicanom nemam.. sa bojim, ze sa mi tam nieco pokasle a potom nebudem vediet s nimi komunikovat =-) mam aj teraz s talianmi problem komunikovat, bud nemam cas alebo sa mi nechce, potom prejdu tri dni a ja stale nemam zaplateny tovar... :-N :-N nejak sa mi zapacilo doma, tak vymyslam zase, ze by som isla, ale drahy sa nejak kyslo tvari, ked mu to hovorim... budem este musiet zapracovat :-D a co svokrovci a svagrina? este ste neni kamosky? a na 100% sa bude vydavat tento rok?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja uz som sa ako tak naucila zakladne frazy a aj ked nepisem na 100% dobre, vzdy sa pochopime :-D :-D*ale od zahranicnych si vzdy priplatim to poistenie balika, keby mi nahodou nieco neprislo, tak mi vratia prachy..aj ked to zalezi od predajcu, jeden mi minule vratil prachy aj bez poistenia ;-)* ja talianskych moc nemusim..vacsinou nic nemaju a ked aj, tak su tam take ceny, ze to si mozem aj v normalnou obchode kupit 8-( * ved nech ide drahy s tebou nie??nemal sa teraz flakat doma a mal si zobrat potom volno, aby ste sli na slovensko :-)* no, so svokrovcami je to teraz taka jemna pohoda..nestazujem si :-)*len minule som sa nastvala a chudakovi macovi som nalozila na jeho sestru..ako ona je v pohode, ale ona je uplne posadnuta tym, ze vsetci musia byt chudi a ti, co nie su, tak s takymi sa ani nebavi..mi tym lezie na nervy..zabednena :-S * inak aj u vas chodia vsetky baby k estetistovi (u nas kozmeticka :-D)??tu kazda..nechapem..to si nedokazu same vytrhat obocie a nacapat na tvar masku?! :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
jake mate pocasie??? tu je hrozna burka!!! ja sa bojim jak male decko!!!!!!!!!!!!!!! uz 2 razy mi vypadol prud, a ja sama v celom dome bez elektriky!!!!!!!!!! pomooooooooooooc... :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovedať
neviem s tymi kozmetickami, co mam kamosky, tak zatial mi ziadna nehovorila o kozmetickach.. kadernicky, to ano.. to su tam furt!!! este si tu nebola u kadernicky?
Odpovedať
Profilova fotka
viem o com hovoris, my sme tu mali taku burku vcera..alebo predvcerom (?!)..blesky, hrmenie, som cakala kedy nam vypadne prud..a to som tu bola sama, maco bol u kadernika..3 a 1/2 hodiny!!! :-D :-D* ja sa chystam, ale este stale som si nenasla nejaky obrazok, co by sa mi pacila farba..bud je to moc blond alebo malo ]-( * jaj, a k tej svadbe..no, tento rok to nebude urcite a nad buducim visi otaznik..ale ked ti mam pravdu povedat, tak mi je to tak jedno..maleho necakam, takze sa neni kam ponahlat..ten papier sa mi zda dolezity pri detoch :-)* vy ako, uz ste sa zhodli na termine??
Odpovedať
my sa tiez neponahlame, ale malo by to byt asi v juni.. do juna tohto roku by to malo byt dohodnute, teda aspon dufam.. :-D som prave volala s drahym, nech sa dotrepe domov, ze sa bojim.. ale povedal, ze nemoze, tak som mu aspon nakazala, nech donesie sladkosti.. no uvidim =-) :-D ale uz sa tesim.. mnam prave kukam Sex and the City. to ta bavi?
Odpovedať
Profilova fotka
jasneee, sex v meste je uplne najsuper vec..to ja mozem taketo serialy..ally mcbeal, dawson's creek..na tom som frcala, co to dalo..boh zehnaj ct1 :-D :-D :-D* pocuvaj, my dve si musime zaobstarat nejaky teleport..ked budes mat krizu, aby som ti mohla poslat sladkosti alebo cigaretu :-D :-D* inak ja by som najrdasej vypadla niekam (napr. take maledivy by neboli zle) a vzali by sme sa tam..ale to by som nasim nespravila..rodinu chcem mat na svadbe na milion percent x-) * vy chcete este stale tych vyse 100 ludi??
Odpovedať
boze, zase mi to tu blikalo, co mi stale vypadavala elektrina!!!! normalne jak majak!!! jake mam nervy!! este stastie,ze mam notebook a nabitu baterku!! ]-( ]-( ]-( jej, na maledivy by som aj ja rada zasla alebo mauricius!!! aj som uz zacala pozerat stranky so zajazdmi, ale asi by som to neprezila 10 hodin alebo kolko to je, v lietadle.. :-S ale to ja len na svad. cestu, svadbu by som asi nemohla mat taku na plazi.. aj ked drahy vcera alebo dneska nieco naznacil, ze svadba bude tu, az mi zabehlo!!! ako na jednej strane by to bolo fajn, svadba na plazi, ale na druhej bez rodiny, ja mam asi 40-50 ludi len rodinu!!! to by ale nedosli a to by mi dost vadilo.. ale zase asi to spravime tak, ze svadba na slovensku a tu len taka vecera, ale v bielych satach- ale nie vo svadobnych, len v nejakych vecernych, dlhych.. vy budete mat aj tu v taliansku nieco? boze, ked tu to tak vela stoji!!! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
my na 100% na slovensku, o tom nedebatujem :-D :-D*ale potom tiez tu nejaku veceru alebo take nieco*ono, keby sa vsetko vyvija ako ma a maco to otvori s tym chlapikom, tak by sme boli mudrejsi, ale takto vobec netusime :-N * ale tu su magori na svadby, pozvu kade koho..rodina vzdialena 35 generacii, 20 rokov sa nevideli, ale pozvu..cisti magori..to som ja macovi zatrhla hned na zaciatku :-D :-D*ako samozrejme, ze do svadby treba vrazit prachy, ale ja to nemienim prehanat, predsa len je to len jeden den, potom treba z niecoho zit..nechapem ludi, co si beru pozicku na svadbu :-. * haha, prave tu jeden chlapec, ze "porco dio"..a ze scusa..pobavil ma..to aj tebe sa ospravedlnuju chalani, ked to povedia??tu je to celkom bezne :-)* neskutocne, nasla som bluzku, co som si kupila: (ale ja mamk nej aj suknu :-D) http://cgi.ebay.it/camicia-con-bustin...
Odpovedať
takuto podobnu som nasla aj ja, ale tusim bola so suknou, pockaj, skusim to najst. no pozicku na svadbu by som si teda nikdy nevzala, to vobec.. ale my mame taku vacsiu rodinu a vzdy sa stretavame, ked ma niekto nejaku oslavu.. mam 5 tiet a kazda z nich ma kopu deti, cize moje sesternice a bratranci, tak to pozyvame.. no mne sa nikto neospravedlnuje :-( =-) , ale zase tu to casto nehovoria.. som pocula,ze tam na tie vase strany to pouzivaju casto.. a nechcela by si mat foto zo svadby na plazi? jeezis, ja o tom snivam.. :-D
Odpovedať
mne sa tato pacila, ale bez tej maslicky, ci co to je.. len stoji 45 euro a tolko za to nedam ;-) http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?