Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D no to dufam. Vcera som si objednala z netu saticky na birmovku, pojdeme buduci vikend priatelovmu bratovi. Dufam, ze mi stihnu dovtedy prist, celkom chytam nervicky...
Odpovedať
odkiaľ si si objednávala?
Odpovedať
Profilova fotka
z aukra. Kuk moj fotoalbum.
Odpovedať
pekné sú, velmi pekné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, ze take budu aj v skutocnosti. Inac ty chces aby mali tvoje druzicky rovnake saty? Alebo to nechas na nich?
Odpovedať
kebyže chcem, aby mali moje družičky rovnaké šaty, tak jedna z nich ma s fleku prizabije, lebo neznáša ružovú farbu :-D netrvám na tom, aby mali rovnaké šaty, nech si oblečú, aké chcú, aké sa im páčia. nebudem im diktovať, ako a čo si majú obliecť. A ty? a čo sa týka menších družičiek, po najnovšom "flowergirls", tak to nechám na ich rodičov. Krstnej dcérke, ktorá má 4 roky, požičiam zo svadobného salóna biele detské šaty. Potom tam budú okrem nej ešte 2 menšie dievčatká, ale to už naozaj nechávam na ich mamy...
Odpovedať
Profilova fotka
ivi netvrdím že tie fotky sú zlé, len sú trochu tmavé a často sú tam nadexponované miesta, tj. cierne miesta kde nerozoznáš napríklad ženíchovo sako od okolia. Ale aj napriek tomu netrvdím že sú zlé, ak sa vám páčia tak v pohode :-) 450 za obrad a portréty je fakt dosť :-| Nás ten Záhumenský stojí 500 na celú noc aj s prípravami :-. Katka tie šaty sú božské, z českého aukra? možeš mi do IP poslať link? díky, sú nádherné a ešte mi aj farebne ladia k výzdobe :-D inak ja som poprosila baby, čo mi idú za družičky aby si dali nejaké fialové šaty a sami sa ponúkli že si nejako skúsia obstarať rovnaké :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano z ceskeho aukra. Mas IP. Ja prave rozmyslam, ze by som moje druzicky nahovorila aby si ich obliekli... niesu drahe, stoja len 255 Kc plus postovne 100.
Odpovedať
baby baby prave som prisla z mesta a nasla som tie ,,prave" som stastna ako blcha :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ake??? mas foto? bola si aj skusat alebo iba pozerat?
Odpovedať
no v niektorych som len kukala a nic sa mi nepacilo, tak som neskuslaa ale par som aj vyskusala a bola som nadsena ako male dieta ked sa hra s legom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nemas fotku? ale tesim sa s tebou
Odpovedať
Článok sa načítava...
http://sk.fotoalbum.eu/radka_j/a530311 kuknite, cakam nazory, dakujem :-) heslo svadba
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj včielka... ako tak čítam túto konverzáciu (a najmä Tvoje riadky), mám konečne pocit že som nespadla z Marsu... chi-chi nemyslela som si totiž že tu nájdem niekoho kto na svojej svadbe nebude mať kameramana - ako aj my :)) Môj priateľ má "fóbiu z kamieri", rovnako ako moja mamina... a keďže chcem aby si ten deň dokázali užiť aj oni tak sme tento článok radšej predbežne vynechali.... ozaj, vrátim sa ešte k tým zásnubám... aj my ich máme také dvojité.... :)) "samostatné zásnuby" sme už mali, keď ma vzal na víkend do Tatier, ale teraz v nedeľu ma čakajú tie OFICIÁLNE... tak mi držte palce... naše maminy sa tiež poznajú už dlhšie - no aj tak sa trošku bojím ako to celé vypáli :)) ozaj baby... dnes som konečne zarezervovala sálu... a teraz lúskam problém okolo fotografa... moja jediná alternatíva je "celá svadba za cenu 380e" - tak uvidíme... dúfam, že sa mi podarí nájsť niekoho naozaj šikovného :)) ivka0077- sranda, ale u nás to zatiaľ tiež vyzerá na tento pomer 35:27 - samozrejme v môj "bodový" prospech :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
ten odkaz mi nefunguje....
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz to ide, tie na obrazku 7 su kraasne, velmi ti pristanu... a pacia sa mi este aj tie 6 ale tam je ta krajka velmi vyrazna
Odpovedať
aj mne sa tie najviac pacia a navyse mi uplne sedeli a velmi dobre som sa v nich citila :-) no aj mna odradzala ta krajka..ten vrch moc vyrazny na moj vkus radsej nieco jednoduchsie
Odpovedať
Profilova fotka
radka, tie 7čky sú ozaj krásne, vyzeá to super, páči sa mi hlavne vrch :-) ale páčia sa mi aj posledné, aj keď nevidno sukňu.. tie 6 ky mi tiež prídu trochu prečančané
Odpovedať
vladka mam aj celu len som ju tam zabudla dat :-D hned to bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ides si ich poziciavat? kolko vyjdu?
Odpovedať
pojdem v novembri aj s maminou aby ich videla a urcite ich zajednam pre mna su bezkonkurencne ;-) a vyjdu 415 eur takze pre mna cena akurat ...cenu siat som pocitala tak do 500 eur
Odpovedať
mne ten odkaz nefunguje. teda funguje, ale pýta to odomňa heslo na prístup do albumu. a viete čo? o voktobri po zasnubách pôjdem aj ja na lov šiat...keď už aj vy chodíte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je celkom dost za pozicanie... nechces si dat take radsej usit? alebo ak by ich mali aj v inom salone a do roka napr. vypredavali...
Odpovedať
Profilova fotka
už vidím, aj tie sú veľmi pekné :-) je to na tebe, obe vyzerajú super ;-) juj ja som našla obrázok najlepšieho účesu, určite ho aspoň vyskúšam x-)
Odpovedať
miska heslo je svadba :-) .....katka neviem uvidim este zatial su tie naj pre mna.... vlladka su len keby boli cisto biele..ma mrzi trocha,ze tie co sa mi uplne najviac pacia,ze ten vrch je uplne rovny viac by sa mi pacili troska vykrojeny vystrih ako na tych posledny ale co ved uvidim este.... daj obrazok ucesu do albumu x-) ... baby dakujem za nazory som rada,ze sa vam pacia :-)
Odpovedať
Radka, boooženko, veď si to písala už vyššie :-N načisto som už slepá :-D sorry :-D mne sa najviac páčia tie posledné...ale aj tie č.7 sú velmi pekné.a tie predtým, č.6 sú už podla mňa dosť zdobené
Odpovedať
v pohode :-D ... len keby boli cisto bielo.. dakujem za nazor :-)
Odpovedať
Radka, a už si definitívne rozhodnutá či ešte pôjdeš skúšať dalšie?
Odpovedať
Profilova fotka
radka účes je v albume.. tak to je škoda že nie sú čisto biele, vyzerajú asi najlepšie :-) uvidíš pojdeš ešte inde pozrieť a potom sa rozhodneš, času máme ešte dosť :-D
Odpovedať
skusat uz nikam nepojdem ....poskusam jedine z toho salonu a to tie 6,7 a tie posledne len skoda,ze nie su biele...ale najviac sa mi pacia tie 7 este uvidim co mi povie mamina a este jedna kamaratka ale podla vkusu draheho keby som sa riadila tak asi tie 7 by u neho vyhrali takze tak nejako a baby urcite chodte skusat je to uzasne mat saty na sebe... som sa citila ako princezna x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?