Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
kast, no ked najdem take aj u cinanov, tak dufam, ze vydrzim v tom celu noc na nohach a ze ma neotlacia.. akoo ja ked si pozeram niektore albumy, tak som udivena ake velke podpatky si tie holky dokazu dat na nohy.. a co len dat, ale vydrzat v tom celu noc :-D prave som pozerala na nete svadobne baleriny, ale skoro nic som nenasla.. a ked som nasla, tak nie take pekne ako maju holky v albumoch :-S :-D skocim teda niekedy do cinakov sa popozerat
Odpovedať
tanicka, ja som také mala kúpené, fakt chutné boli. A v podstate keď si ich kúpim, plánujem v nich aspoň čo to stráviť napr. v práci alebo doma troška pochodiť, aby sa ako tak rozchodili, lebo mne všeobecne každé topánky okrem tenisiek neskutočne otláčajú a derú nohy. Vždy keď obúvam niečo iné než tenisky, musím si už vopred oblepiť päty, prsty a čo ja viem ešte čo všetko - podľa typu topánok... Asi mám fakt vadné nohy :-D
Odpovedať
:-S no daco mi hovor.. ja naposledy ked som bola statnicovat a mala som balerinky na nohach, prvy den som si neoblepila paty a ani neviem ako som domov dosla :-D :-D bolo to proste hrozneee :-D :-D dalsie statnicove dni uz som sla oblepena, kde sa len dalo :-D :-D
Odpovedať
hehe, tak tak, ja som sa už poučila :-D Veru ani nááááhodou bez oblepenia :-D V kabelke vždy musím mať náplaste :-D A aké šaty plánuješ mať ako popolnočné? Dlhé, krátke? Budeš kupovať či požičiaš?
Odpovedať
co sa tyka popolnocnych, tak dlhe by som chcela.. planovali sme ist na predsvadobnu cestu, myslela som ze budem pekne opalena, tak by som si dala aj kratke.. ale kedze pravdepodobne pojdeme az na svadobnu cestu, tak doma sa tak pekne neopalim :-S a do solarka nepojdem.. takze budem mat asi dlhe.. no a este neviem ci poziciam, ci kupim.. ja vobec nemam vkus do takych spolocenskych siat.. neviem povedat co je pekne a co nie :-N 8-( keby som sla sama nakupovat spolocenske saty, tak urcite kupim nejake, v ktorych by som mohla akurat tak na karneval ist :-D ty si na tom ako?
Odpovedať
:-D na karneval :-D Si ma pobavila :-) Ja tiež ešte neviem či kúpim alebo požičiam... asi podľa toho kde sa mi bude čo páčiť. Vlastne ani neviem či chcem dlhé alebo krátke. Na fotkách som videla aj pekné dlhé, no zase sa obávam, že také mi nepôjdu. Kedže som krpatá, vyzerám ako jašterica v dlhých šatách :-D No a ja pôjdem do solárka. Nie som síce jeho pravidelný návštevník, ale pred takýmito príležitosťami ho navštevujem. Doma by som sa neopálila vôbec, keďže chodím do práce a ani náhodou nechcem byť na svojej svadbe biela ako stena :-|
Odpovedať
:-D ze jasterica.. ved aj ja som krpata.. mam 160 cm :-S a dlhe saty by mali predlzit, ci nie? :-D nevyznam sa v tom :-D :-D kazdopadne takisto si vyberiem podla toho co mi bude viac sediet, ci uz dlhe alebo kratke.. no a kedze do prace nechodim a v lete sa zvyknem ucit na skusky vonku, tak duuufam, ze aj buduci rok sa aspon trocha opalim tak ako po predchadzajuce roky :-D a ktovie, mozno nas datum nakoniec hodime na august a pojdeme na predsvadobnu cestu a na svadbe budem pekne opalena :-p ale farbu siat by som chcela zladit s vyzdobou :-D aj tak mi nejde vela farieb k tvari :-N
Odpovedať
Super, tak ja mám o dva centimetre viac :-D :-D Práve ja keď som sa pokúšala vyskúšať už len dlhú sukňu, tak som si v tom pripadala strašne komicky. Možno je to len mnou, ale vôbec mi to nešlo 8-( Hej, ty to máš super, že sa môžeš vonku učiť, to sa pekne opáliš :-) Ja sa môžem opalovať tak v tieni kancelárie :-D Ja mám zeleno hnedé oči, tak mi väčšinou idú zelené veci, ale nechystám sa asi ladiť svadbu do zelena (odkedy sme mali na strednej učebňu na dejiny kultúry zelenej farby, nemôôôžem také miestnosti ]-( :-D ) Možno fakt budem inklinovať skôr k fialkovej, nakoľko tá celkom ide k opálenej tvári a tmavým vlasom...
Odpovedať
kast.. i ja mam zeleno hnede oci :-D :-D :-D :-D a takisto inklinujem viac k fialkovej co sa svadby tyka :-D nie si ty moje zabudnute dvojca?? :-D nejak vela veci mame spolocnych :-D uvazujem aj nad satami s fialovym odtienom..
Odpovedať
Hehehe, žeby? :-D Naši rodičia zabudli že majú ešte jedno dieťa a vymenili nás v pôrodnici? :-D :-D Mne by sa celkom fialková páčila. Bolo by to také veselšie. Aj kvetinky fialkové vyzerajú super na fotkách... Lebo ja som uvažovala o zlato-bielej, ale to je také moc nóbl a kvetiny biele strašne zanikajú na fotkách, žlté tiež nie sú moc výrazné. No, uvidím akú vyberieme sálu a potom sa to dorieši, ale silne uvažujem o fialovo-bielej :-)
Odpovedať
my sme sa rpzhpdli pre oranžovu, ale tiez v poslednej dobe uvazujem nad bordovou, lebo chcem bud oranžove , alebo bordove kalie, tak k tomu aj vyzobu
Odpovedať
hej, fialova je velmi pekna v kombinacii s bielou, tak snad sala bude tomu vyhovovat :-D :-D rozmyslali sme aj nad bordovou, ale momentalne je pre nas prim ta fialova.. ;-) holky krasny velkonocny pondelok vam prajem :-D :-D snad vas nikto nezleje :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja budem mat tiez fialovu vyzdobu. ale tmavo fialovu. a teraz mam aj trochu dilemu, lebo sa nemozem rozhodnut medzi dvomi satami. nasla som pre seba tie prave, ale jedny su bledo fialove a site by boli na mieru v jednom salone, a tie druhe tmavofialove som nasla cez mimibazar, tiez by boli na mieru,teda poslane miery mailom, ale tak nemam skusenost s takymto objednavanim a bohvie co by mi prislo :-( ale tak su krasne :-x :-x
Odpovedať
ja chcem saty, ktore uz mam kupene, lebo som do nich blazon, mala som ich uz na plese a este ich budem mat na promociach, ale mama nechce, aby som ich mala, lebo ze uz ich videlo vela ludi- mne na tom nezalezi, lebo su velmi pekne a moderne- plysovane, chcem ich velmi aj ked sa mam postavy na hlavu
Odpovedať
baby caute po dlhsej dobe :) tiez vam zemal pekny zvysok sviatkov!!!..Boze citim sa tu ako doma - mat tolko spolocneho s vami, ze sa az smejem, posielam specialne ahoooj pre Tanicku..tiez mam 23 a som stvrtacka a rozhodne nenosim vysoke podpatky a neuznavam tie spominane tradicne pytacky :-D takato podobnost ma tesi baby,naozaj :-D fiiha zaujimavo ta fialova frci...ja by som xcela kombinaciu bielej a zltej...biela ako samozrejmost a zlta kvoli zltym ruziam ktore milujem :-D a este co sa tyka toho vyzoru...tiez mi tipuju mladsi vek..viete ono je to aj tym ako sa obliekate...ked di date nejake saty, vysoke podpatky, kabatiky, silny make up tak hned budete vyzerat starsie :-D ale ked mne sa henten styl vobec nelubi
Odpovedať
caute kocky.. biela.ruza, dakujem :-D :-D na mna v rodine pozerali ako na blazna, ked som povedala ze tradicne zasnuby nebudu, pretoze to je trapne 8-( :-D a neboli ani doteraz, zvykli si :-D svadobne saty este nevyberam a nemam ani predstavu, pretoze co sa mi na obrazku paci moze na mne vyzerat diametralne odlisne.. viem, ze nechcem nic jednoduche, ale zase ani nic "precackane", taku zlatu strednu cestu si vezmem :-) a urcite biele.. takze taku mam predstavu a co si v zime/jari zarezervujem, necham sa prevapit.. :-)
Odpovedať
biela ruza, to je super, že nás tu je viac 23 ročných :-D potom inak fakt neviem kde chodia na tie štatistiky, že sa vek ženenia a vydávania zvyšuje tak na 28 rokov. Mám pocit, že tu je veľa mladých báb... Jaaaj, ani mi nehovor, nie je nad to, keď človek môžem byť sám sebou a nie vyzerať ako namaskovaný šašo :-D tanicka, prežila si veľkú noc? Ja hej, na šťastie už to konečne vychádza z módy, tak som ani vodu neokúsila :-) Tiež sme nemali žiadne tradičné zásnuby a nikto sa tomu nečudoval. Príde mi zbytočné robiť okolo toho nejaké bububu. Len sme oznámili že sme sa zasnúbili a hotovo. Čo sa týka šatov, tiež by som brala zlatú strednú cestu, ale v poslednej dobe som sa už veľa krát utvrdila v tom, že vždy keď niečo dllllho chcem, nakoniec ma to omrzí a zvolím niečo celkom iné :-D
Odpovedať
hej tie statistiku su zvlastne..mam kamosku co sa vydavala ako 21rocna dokonca..ale je trend, ze vela mladych to odmieta..casto ma napadaju reakciami, ze svadba az po 30tke alebo ze vobec nikdy..to vzdy dojdu a hovoria : co blaznis? naco sa vydavat? uzivaj si!!!!...viete mne sa uz ani nexce im odpovedat, ze preco sa xcem vydavat, uz ma to otravuje, a oni to aj tak zrejme nepochopia...nepochopia ze kazdy si uziva inak - ja tou laskou ;-) ... boze Velka noc...ona je o inom nez o tomto oblievani...otec len tak ootvoril dvere a akoze striekackou symbolicky strekol, ale je to uz dnes trapne... :-| a zasnuby? hej niektore tradicie mam rada, ale toto konkretne nie...a mam este dalsi osobny dovod - nasi rodicia to ani nevedia, mali by zrejme dost odlisni na to nazor ako ja
Odpovedať
kast tiez som v tomto taka ako ty - dnes sa mi paci to, ale onedlho ma to omrzi, preto si vyber siat nechavam az na zimu/jar, pretoze keby som sla vyberat teraz, tak v lete ich idem odhlasit :-D mne napriklad z tradicii vadi aj ta tradicna odobierka /neviem ako to je na inych castiach slovenska/.. ale tu pride zenich po nevestu a obaja sa odpytavaju od rodicov 8-( trapne.. keby bolo na nas dvoch, tak to vyhodime "z programu", ale nechcem robit zbytocne konflikty v rodine :-S velku noc mam rada, aspon si trocha oddychnem a ani take symbolicke olievanie mi nevadi :-) ale nie zase vedrami vody.. to keby som videla ze ku mne ide niekto s vedrom vody tak ani neotvorim 8-( :-D biela.ruza, mas pravdu, kazdy si zivot uziva inak.. ja napriklad ani na diskoteky nechodim.. vobec ma nebavia take "uzivacky".. staci mi pohodovy vecer s priatelom v posteli pri vinku a dobrom filme.. naco ist do hlucnych, zafajcenych podnikov, to nie je pre mna 8-(
Odpovedať
tanicka ja som tiez taka, na strednej som si este vysla s kamoskami von si zatancit, ale ted ma to nejak neberie. Len ma to pri niektorych kamoskach mrzi, ze som z toho dovodu neni casto s nimi. Ale som ten typ, co nikdy neholdoval cigam ci alkoholu. Na strednej som si vdaka tomu pripadala dokonca aj divna :-D boze o tych tradic. zvykoch mi ani nevrav!...ja z toho nic nexcem, xcem malu svadbu, najma sa xcem citit prijemne a strapnovanie pri tychto zvykoch mi dobru naladu urcite nespravi..ja ani neviem ake zvyky su tu v nasom okrese.. co sa tyka tych siat...vlastne vseobecneho zabookovania veci...hm toto by som xcela vediet, ze aku dobu pred terminom musim poziadat napr. matriku o dany termin, kolko dopredu si mam objednat saty a podobne veci...lebo ked vravis ze ides vyberat v zime/jar tak to je skoro, teda ja som si pred tym myslela, ze postaci take 3 mesiace najviac dopredu...to fakt musim objednat uz tak skoro???
Odpovedať
no pozri, ak chces mat salu, ktora je vychytana vo vasom meste, tak sa objednava rok, rok a pol, niektore divne nevesty objednavaju aj tri roky dopredu, co je chore.. ale vacsina objednava salu rok dopredu.. hovoris ze chces malu svadbu, tak si myslim, ze na to ti postaci aj kratsi termin pred svadbou.. kameramana a fotografa takisto nechceme hocijakeho, preto ich objedname v casovom predstihu, aby nam ine pary neuchmatli tych dobrych a nam neostali len taki "aby boli".. :-S som velmi narocna co sa tyka fotiek a nevezmem len hocijakeho fotografa.. ked pozeram na fotky neviest na tejto stranke, tak maloktora ma fakt pekne fotky.. a s kameramanmi je to to iste.. hudbu budeme objednavat spolu so salou.. chceme zivu a taku, ktora nebude viac sediet ako hrat.. saty chcem tiez v predstihu riesit, ale to len zacnem chodit po pozicovniach, takze kym si ich zarezervujem, tak to potrva /myslim si/.. :-) ostatne malickosti maju kopu casu.. to staci par mesiacov pred svadbou - pozvanky, pohare, obrucky, topanky, pierka /ak teda budu/, .....
Odpovedať
teeeda od teba by som sa mala toho naucit ;-) :-D ...mas to pekne naplanovane, vies ja xcem malu svadbu, nemam velku rodinu a nexcem zas velke ´´ halooooo´´, mozno nas bude 20 ludi, takze mozno to skonci len v nejakej izolovanej miestnosti v nejakej restauracii..xcela by som to len takou formou posedenia, nic take ako hudba, tance, prijijanie do rana :-D ...hej a s tym fotografom mas pravdu, tiez by som xcela pekne fotky :-N
Odpovedať
no tak to mas dobre ze nemas vela ludi.. ja mam len z nasej strany cca 50 ludi 8-( a nemozem vyskrtnut nikoho, aby som neurazila, chapes 8-(
Odpovedať
hej chapem, ale zas niekto mava i viac ludi ako ty, tak sa neboj...ale zas mi pripada od veci ze niekto si tam pozve fakt uz kohokolvek koho pozn a zrazu ma aj 200 hosti a potom sa cuduje ze by ho to stalo aj 400 000 sk, ani by ma nenapadlo tolko utracat :-D ..ved stale mam v hlave tu myslienku - mat malu svadbicku ale zas spravit aj ju nezabudnutelnou a napaditou...ale ako? :-D :-D :-D
Odpovedať
no ved ja neviem kolko budeme mat my.. som zvedava kolko napocitaju chalanovi rodicia.. ked cca 50 tiez, tak to uz bude rovna stovka hosti 8-( poznam holku, co maju 150 ludi na svadbe a menu pre jedneho stoji 1000,- sk.. takze 150 000,- len na stravu a to tam este nie je zaratane alko, nealko, sladke, slane, atd.. proste NIC.. :-)
Odpovedať
boze neviem odkial by som tolko prachov vzala..a co vy? ste v baliku? :-D
Odpovedať
my si nebudeme platit svadbu sami, takze v pohode.. maximalne tak zaplatime pohare a obrucky..
Odpovedať
jasne to ma napadlo, ale aj tak...i pre rodicov je to zaberak,nie?
Odpovedať
tak to mas jasne, ze to je zaberak dat naraz /tipujem/ do 200 tisic sk na svadbu.. dufam ze viac spolocne neminieme :-S ale neplanujeme restauraciu, kde jedno menu stoji 1000.. :-D
Odpovedať
Co sa tyka veku, tiez neviem kde beru tie statistiky, ale na slovensku urcite nie, lebo co vidim na okoli, tak sa same mlade baby vydavaju,ci uz kvoli dietatu, alebo "len tak" ze chcu :-D ja som si este pred rokom nevedela predstavit ze o par mesiacov uz budem nejaku svadbu vobec planovat :-N nejak sa to proste tak prirodzene vyvinulo ze chceme byt nieco viac ako frajer a frajerka :-D a ze sa tomu ostatni divia ze preco v tak mladom veku? uz aj to som zazila |-| a dokonca takym tonom to bolo podane ze svadba je len nieco uplne zbytocne a ze si tym len pokazime zivot |-|no to su ti neprajnici, co sami nemaju vazny vztah a mozno takymto negativizmom voci inym co im to klape, zakryvaju svoje sklamanie z toho, ze ich take nieco este nepostretlo,alebo postretlo, ale stroskotalo. naopak, ti, co maju uz svoje vztahy a su stastni, ti nam praju ;-) aj ja som bola kedysi nazoru ze ved je to len "papier" a ze sa urcite nemienim vydavat, ze naco taka somarina :-N pre mnohych je to len o tom jednom dni, o svadobnom dni, no pre mna hlavne o tych nasledujucich. o tom pocite vlastnej rodiny, aj ked len 2 clennej :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?