Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
1
2
21
Ahojky :) Je tu aj téma rok 2011, ale toto je konkrétnejšie ;-) Máš už 20. august nefinitívny alebo sa to ešte môže zmeniť? Ty si ako na tom? Už niečo riešiť?
Odpovedať
ahojte baby, aj my s drahym planujeme buduci rok svadbu a tiez 20 augusta, este nemame nic kupene, lebo je este podla mna cas
Odpovedať
:) uz som si myslela ze sa nikto nenajde :-) zatial je to najpravdepodobnejsi datum. chceli by sme prave tento, tak preto sa uz v jari chystame pozerat so svokrovcami po nejakych salach.. este nemame nic kupene, vsetko je len v teoretickych pripravach. pocitame hosti a tak :-) ja zhanam na nete veci co sa mi pacia a davam odsuhlasit priatelovi, ci aj jemu sa to paci :-D takze sme tu zatial tri s rovnakym terminom :-D wow tak to je supeeer.. ako ste na tom vy?? mate nieco aspon teoreticke?
Odpovedať
Ahojte. Tak aj ja som augustovka .. ale ja mam 13.8. :-) A vy co vsetky mate 20.8.? Ste sa dohodli?
Odpovedať
:-D tak nejak vyslo.. hainy a vy s priatelom uz nieco mate naisto vybavene, kupene, zarezervovane? :-)
Odpovedať
tak to je nahoda uz 3 stasne cislo, aj ja len pozeram inspiracie na nete, tiez pocitame hosti a premyslame nad starejsim . svadbu aj hostinu by sme chceli mat u nas vdedine kedze mame vsetko po ruke, kupene zatial nemame nic, ale casom zacneme
Odpovedať
tak ja starejsieho mam vybrateho, aj ked on sa smeje ze uz odisiel ako starejsi do "dochodku", lebo vsetkym z rodiny bol on :-D taktiez som z dediny, ale priatel je z mesta, aj svadbu budeme mat v meste, aj obrad bude v meste v kostole.. vyhovuje mi to viac ako u nas na dedine :-) tu mi vadia tie stare babky co chodia len poobzerat a poohovarat ]-( :-D
Odpovedať
tanicka_photo: Nooo, my sme sa ešte nerozhodli, či 20. alebo 13. augusta to bude. Musíme to ešte prebrať. Inak som na tom presne ako ty - hľadám veci na nete a dávam odsúhlasiť :-D A priateľ sa stále rozčuluje, že máme ešte čaaaas... tiež na jar už chcem začať rezervovať veci. Hlavne tie najdôležitejšie. Len ma štve, že vždy keď vidím nejaké pekné fotky v svadobných albumoch, robil to fotograf čo stojí hotový majland :-( Priateľovi je to viac menej jedno. On už jednu svadbu mal a tvrdí, že po dvoch týždňoch po tom už ani pes neštekne, že každý na to hneď zabudne. Vraj je to len kopa starostí, vybavovačiek, stresov a pre nič.
Odpovedať
kostol aj KD mal blizko domu, ale chcela by som ist autom aby ma babky nevideli, este nahodou dostanem z oci :-)
Odpovedať
ked premysla nad fotenim, chcela by som skusit kamaratku, ktora sa este len uci fotit- chodi na taku nejaku skolu, cize by mohla mat nejake skvele napady,no bral by som aj nejake extravagantne, no neviem musim sa jej opytat
Odpovedať
kast: svadbu robis hlavne pre seba /teda aspon ja/ a nie pre inych, aby na to spominali.. na svoju svadbu chcem spominat v prvom rade JA so svojim manzelom, a preto do toho vrazime tolko, aby sme si splnili svoj vlastny sen.. co sa tyka fotografov, tak za skutocne krasne fotky sa plati, to je pravda.. ale pozri - video a fotky su jedine viditelne spomienky, ktore ti ostanu.. jasne, ze treba zvazit odtial potial, ale myslim si, ze je lepsie priplatit si a mat krasne fotky, ako zaplatit len "aby bolo" a mat fotky, na ktore sa pozriem raz a zaplacem :-S a tie stresy a vybavovacky, to su predsa prijemne zalezitosti :-) ci nie?? mna to bavi vsetko :-p ale kazdy je teda iny :-D denulkah: tak to mas teda pravdu s tym z oci :-D po mna ked pride priatel v den svadby autom, tak rychlo tam nasadnem, aby susedia prilis necumeli, lebo zvyknu vykukat z dvorov, ze az oci im z jamiek padaju :-D
Odpovedať
tanicka_photo No zatial sme len v stadiu vyberania saly. Ale mame problem lebu tu salu ktoru chceme tak tam vojde 96 ludi a nas je zatial 103. Ale mam pocit ze aj keby sme sa vmestili do tohto poctu tak ta sala by bola mala. A druha variacia je ta ze si veberieme inu salu ale tam sa musi koncit svadbu uz o 4 rano lebo musia pripravovat stoly na ranajky. Takze nevieme teraz co a ako ... A o inej peknej sale nevieme ..
Odpovedať
Článok sa načítava...
tanicka_photo: veď ja som mu hovorila presne to isté, že to je pre mňa a detto to isté čo si napísala. Lenže on si to nedá vysvetliť. Stále mi hovorí že a čo bude potom. Že svadobným dňom nekončí život a treba kúpiť nový byt, zariadiť atď... Proste je to chlap. Nemôžem po ňom asi chcieť aby pochopil, že my ženy to prežívame celkom inak :-D
Odpovedať
jeeeee pozeram ze uz aj tu mame dalsiu temu :-) :-)
Odpovedať
rora Pre nas ako stvorena ;-)
Odpovedať
no pozerala som ze tema rok 2011 sa poriadne rozrastola a to je este len zaciatok roka :-D :-D zachvilu tam bude 100 neviest a clovek ani nestihne sledovat co sa deje :-N :-N
Odpovedať
hainy: o tebe som citala v teme svadba v roku 2011.. no tak toho presne sa obavam aj ja.. my chceme jednu peknu restauraciu v presove, ale nevieme este kolko ludi si pozvu svokrovci.. tak bud si poskrtame nejakych kamosov, co by sme neradi, alebo vyberieme inu salu, aj ked aj to by sme robili neradi.. takze dufam, ze vsetko nam vyjde tak akurat, ze sa pomestime :-D kast: no presne, ze chlapi to prezivaju uplne inak.. ved aj moj priatel ma na vsetko este cas :-D jemu by stacil asi mesiac pred svadbou :-D a ja uz teraz kazdy den nieco pozeram na nete.. ale aspon ze sa v mnohych veciach zhodneme, co sa vyberu tyka, takze to je super.. rora: ano mame tu temu.. 8-) takto aspon uvidime ktora z nas co ma kedy asi je cas zacat :-D lebo ten cas tak rychlo leti.. uuuf.. dufam ze tie krasne chvile vybavovania az take rychle nebudu :-N
Odpovedať
tanicka- aj mne povedal drahy, aby som mu oznamila miesto a cas a on pride
Odpovedať
..ale ako ho svojho priatela poznam, tak na nho to pride.. :-D aj teraz sa uz zaujima troska viac ako pred cca polrokom.. vtedy to bolo "velmi daleko", teraz to je uz len "daleko" :-D takze sa lepsi :-D uz mi aj inspiracie dava co a ako.. mozno este taky polrok a zacne sa uz aj zapajat :-D
Odpovedať
toto iste som aj ja spoorovala u draheho, uz mi aj povededal ze uz nad tym aj premysla a planuje, tak ma to tesi
Odpovedať
tak to je super ;-) akurat citam, jedna holka tu pise ze od marca ide hore spotrebná daň na alkohol... vraj to vychádza cca 2O centov na deco :-S teraz rozmyslam ci nakupit zasoby, ci co :-D
Odpovedať
Hej s tym alkoholom to je pravda. Ja som citala ze to spravi 10 korun na flaske. Ale nasi na to povedali .. "ved kupime nejaky iny lacnejsi alkohol :-D " No my sme este stale v hladani saly. Este si nie sme isti ze ktoru .. A aj s mojim chlapom to je take .. ale uz je to lepsie ... Minuleho roku vobec tomu nedaval ziaden vyznam ale toho roku to uz berie smrtelne vazne .. aspon sa tak tvari :-D
Odpovedať
10 korun na flaske?? ved ked je to 6 korun /20 centov/ na deci, tak litrova flasa pojde hore o cca 60 korun nie? =-) ci nieco nespravne pocitam? :-S no my salu budeme hladat so svokrovcami v jari, ako som spominala.. :-D to bude parada.. zlati su.. sa zabavime aspon.. a vies - chlapi.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak priájam sa aj tu...náš dátum je odlišný...sme 27 august ;-) 27 je číslo,ktoré spája aj naše dátumy narodenia i dátum,ked sme spolu začali randiť :-) Čo sa týka príprav, myslím, že kupovať niečo je dosť skoro, ja osobne sa bojím toho, že sa mi to o rok páčiť nebude...Tak zatiaľ je istá len zlatá farba výzdoby,dátum a kostol s kulturákom(veľmi pekným) a tento rok chcem rezervovať fotografa ktorého zháňame...Rozmýšlal som nad Tomášom Záhumenským,lenže nie je z okolia,takže by to bolo finančne náročnejšie ale aj v Košiciach sú celkom fajn fotografy ako som si všimla na nedávnej výstave ;-) A baby,to je pravda, fotky sú dosť dôležité a určite odporúčam dať viac peniažkov za fotečky, ako za kameru-video si každý len pretáča-čo ho zaujíma...a alkohol,to som počula aj ja,a zatia)l sme so svokrou nakúpili pár kartónov Vodky a nič viac...vy sa chystáte kupovať?koľko druhov budete mať?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my budeme mat svadbu 20.8. prave teraz sme sa na tom dohodli s priatelom. uz ste to boli rezervovat na matrike?
Odpovedať
tanicka_photo: Včera mi prišla kniha - svadobný bedeker, čo som si objednala a keďže som bola v práci, tak som po ňu poslala priateľa na poštu. Mala si vidieť jeho nadšenie :-D mi volala a hovorí - tak už idem pre tú úúúúžasnú knihu :-p :-D strašné s ním. A potom ju večer doma listoval... to sú celí chlapi! Už mi zatrhol čokoládovú fontánu, vraj nie je onasis, aby platil také kraviny... podobne to začína vyzerať s návlekmi na stoličky... ale ak budú stoličky škaredé alebo blbej farby, tak toto si presadím aj keby neviem čo. Uvažovala som o fotení deň pred svadbou - tiež mi to zatrhol - nepôjdem predsa dva krát si dať robiť vlasy a tvár... Ma rozčuluje, keď on nič nevymýšla a nehľadá a len všetko čo navrhnem zmetie zo stola ]-(
Odpovedať
:-D kast, velmi si ma rozosmiala - teda lepsie povedane tvoj priatel :-D zlaty :-D no o cokoladovej fontane som aj ja rozmyslala, poslala som link svojmu priatelovi /kedze sme momentalne dalej od seba/ ze co na to povie.. myslela som ze bude nadseny :-D a on na to len "hm pekne" :-D ale citala som tu na fore u jednej holky, ze vraj to zvykne na svadbe aj robit sarapatu, ze niekedy to zacne striekat, alebo kvapkat, takze asi tu fontanku nekupime :-S tie navleky na stolicky su bombove, tiez ich chcem :-D nastastie mojmu priatelovi sa pacia.. boli sme v jednej sale, ktora bola pripravena na ples a tam boli tie navleky. priatel si tu vyzdobu zamiloval.. nema nic proti, takze aspon to.. :-D dufam, ze aj ty svojho presvedcis.. 8-) je to fakt krajsie, ked je to na stolicke, ako ked je stolicka bez toho 8-( a inak, ako s tym alkoholom? nerozmyslali ste este? alebo kolko coho kupujete na osobu?
Odpovedať
Co sa tyka coko. fontany tak ja som nemusela presviedcat draheho lebo ani ja sama ju nechcem ... A co sa tyka navlekov na stolicky tak to chceme obaja. Vyzera to noblesnejsie. Svokrovci povedali ze nakupia alkohol uz teraz .. neviem ci to mysleli naozaj :-) Ale nasi nebudu urcite teraz este nic kupovat. Ved je cas nie? 8-(
Odpovedať
hej, hej, myslim si ze je cas.. my zacneme naostro vsetko vybavovat v lete /jul, august/.. zajtra ma byt debata u svokrovcov :-N fuuu :-D sa tesim.. takze sa rovno uvidi ze co a ako s alkoholom.. aj ked alkohol sa nepokazi, takze nebolo by odveci nakupit teraz, aspon nieco..
Odpovedať
tanicka_photo: hej, návleky vezerajú úžasne, ale je to všetko aj dosť drahé a to stále len počúvam, že tým dňom sa svet nekončí a potom budeme kupovať nový byt... Vieš čo, rozprávali sme sa o zákuskoch a tak... a keďže priateľ už má skúsenosti z prvej svadby, hovoril, že bohate stačí počítať na jedného človeka 3 zákusky. Nikto nebude ládovať sladké... kopu im toho zostalo. A to isté hovoril aj o alkohole. Ten sa bude riešiť asi tak, že v hoteli sa objedná takým spôsobom, že sa na zvlášť stôl hodí zopár flašiek rôznych druhov a keď sa niečo minie, potom sa tam doobjedná. Víno bude pre každého svadobné - s etiketami a koľko sa ho bude brať na hostinu, to ešte neviem...
Odpovedať
1
2
21
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?