Svadba v Dunajskej Strede 2010. Ste tu niekto?

9. jan 20151250

ste tu niekto ktorá bude mať svadbu v Dunajskej Strede v roku 2010 🙂 ?

• Hello pancsi 🙂 . Ja sa hlasim 🙂 . My budeme mat svadbu 31. jula 2010 v kostole v Dunajskej Strede 🙂. Ako vidim vy budete mat skor 😉 . Co vsetko uz mate zarezervovane? Inac na zaklade fotky ta z videnia asi poznam 🙂...nechodila si nahodou do gymnazia v DS?
    PS: interna posta-n irogathatunk amugy magyarul is 😉

• cau

my tiez budeme mat svadbu v kostole v DS 24.7.2010

• PS oke irhattok magyarul is 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj lyany 🙂 . Super, ze aj vy budete mat svadbu v DS a este k tomu tyzden pred nami 🙂 🙂 🙂. Mozeme sa spolu pripravovat 😉

• erika29: szia 🙂 som rada že sa už niekto prihlásil 🙂 už vlastne máme miestnosť, šaty, kameramana, fotografa, hudbu..ešte farár nepovedal o koľkej by sme obrad..aj vy idete na "školenie?"
    nechodila som do gymka ale na OA do VM..
    lyany: internán írjunk inkább magyarul 🙂
    a vy ste na tom ako s vybavovačkami? 🙂

• Szia pancsi 🙂. Tak si ta asi s niekym mylim, kto chodil do gympla 😉. My uz mame tiez miestnost, kameramana, fotografa, starejsieho a aj termin v kostole 🙂 . Budeme tiez chodit na skolenie...podrobnosti ti napisem cez internu postu 😉

• BUEK 🙂

• 🙂 🙂 🙂 Dakujem 😉 . Aj ja prajem vsetko dobre do noveho roka 🙂 . Bude to pre nas vynimocny rok 🙂

• ahojte,
    tiez Vam prajem stastny a uspesny novy rok 2010.
    BÚÉK 🙂

• teraz v sobotu budeme mať zásnuby 🙂

• ahojte aj ja budem mať svadbu tohto roku a bývam vedľa DS 🙂

• Hello kiskifli20 🙂. Vitam ta medzi nami 🙂. Super, ze aj vy budete mat svadbu v DS 🙂 . Co vsetko uz mate zarezervovane?

Hello pancsi 🙂 . Super 🙂 🙂 🙂 ...gratulujem. My sme mali oficialne zasnuby cez sviatky 26.12.2009 🙂 . Bolo to super. Takze uz aj ja nosim obrucku 🙂 . Ozaj uz ste boli za knazom? My sme boli, ale akurat tam nebol knaz a sekretarka nam dala mobilne cislo kaplana, s tym, ze mu mame niekedy zavolat a dohodnut sa na termine, ze kedy budeme chodit na tu pripravku. Zatial sme mu este nevolali.

• kiskifli20: ahoj ? 🙂 som rada že si sa k nám pridala aj ty 🙂 čo všetko už máte vybavené? 🙂

erika29: szia 🙂 takže sme na tom už dobre 🙂) boli sme u knaza..a boli sme aj na školení 🙂 teraz hlavne prebral s nami len tie administratívne vecii..bolo nás 8🙂 zasa v sobotu budeme mať, uvidíme čo bude teraz 🙂

• Fuuuha 🙂 ...super 😉 ...a kolko hodin trva take skolenie?

• ahojte my už máme miesto samozrejme 🙂 DJ,foto, video,družbu,svadobné auto, svadobné šaty v sobotu🙂 a potom také menšie veci🙂
    buduci týžden budem ist po kaplanovi, chcem aj to už vybavit, školenie sú v sobotu? to bude dobre ak tedy.

• Sponzor fóra
  • školenia sú podľa mňa podľa dohody...nám navrhol sobotu 11.00 hod..asi hodinku sme tam boli 🙂 aj stačilo 🙂

• Ahojte baby!
    Aj my budeme mať svadbu v tomto roku ( 11.sept. ) vedľa DS, v Malých Dvorníkoch 🙂 Ten kultúrny dom a park okolo neho je prekrásný...
    Chvala Bohu už skoro všetko máme zarezervované...už len na kapele rozmýšlame. Nepoznáte náhodou Music for you band ( Urogi Laci ) ?
    ďakujeeeem
    🙂

• Ahoj ancsikea 🙂

som rada že si sa k nám pridala 🙂 kultúrny dom v Malých Dvorníkoch je pekný, nový, veľký 🙂 aj my tam budeme mať svadbu 🙂
    Urogi Laci je mi známy..myslím že sú dobrí 🙂 my budeme mať z Gabčíkova Kiss&Kiss, otec a syn, a sú fakt výborný 🙂
    a čo všetko máte, a čo ešte chýba?

• Ahoj pancsi 🙂

jeej to som rada, že aj vy tam budete mať svadbu. Aj ja si myslím, že je tam krásne dokonca úžasne 🙂 Akurát utorok som volala na obecný úrad, aby mi poslali šek na zálohu.
    Obrad budeme mať v Trsticiach, keďže ja pochádzam z tade 🙂
    A kedy budete mať vlastne svadbu? Šaty už máš vybraté a z kade budú?
    My už máme fotografa ( Reni Horváth z Vozokan, super baba a robí naozaj pekné a štýlové fotky, nie také typické 🙂 ),
    starejším bude Dodi Menyhárt, videós bude zo Žihariec a variť nám bude Norbi Farkas a jeho tím.
    Kompletnú výzdobu bude robiť firma mojej maminky🙂...robím troška reklamy 🙂 ... Luxdekor keby ste mali záujem 🙂

• aj my budeme mať Dodiho 🙂 a Norbi ktorý Vám varí je z Ohrád? lebo keď áno, aj my budeme mať jeho 🙂
    nám sa už blíži termín, 24.apríla 🙂 už sa teším 🙂
    šaty budem mať z Mercedes salonu z DS...
    tak Tvoja mamička je šikovná 🙂
    my už máme zarezervovanú kamošku...ona nám bude robiť výzdobu 🙂

• To je dobreeee...aký je svet malý 🙂
    áno, Norbi je z Ohrád...už sme s ním a s jeho kolegami párkrát spolupracovali 🙂 ...
    Aj ja budem mať šaty z Mercede salónu 🙂 🙂 🙂 ...ktorý model si si vybrala?
    Mne sa strašne páčia šaty od Blue by Enzoani Biora a nové šaty od Benjamin Roberts 🙂
    Nevieš, ako je to v Dvorníkoch...je tam dostatok pohárov a tanierov?...a v akom sú stave?
    Budete mať prenajeté aj izby v podkroví?

• aj ja budem mať šaty Blue by Enzoani, ale model Ashford 🙂
    Ja si myslím, že sú Dvorníky pripravené aj na väčšie svadby..čo som videla boli pekné biele...koľko Vás asi bude? 🙂
    to som ani nevedele že sa dajú tam prenajať izby 🙂

• Nás tam bude asi 120, a Vás?
    Prenájom jednej izby stojí cca 17 eur na noc...si myslím, že tá cena je veľmi prijateľná 🙂
    Moju maminu stresuje len kuchyna...že je maličká a hento-toto...ale dúfam, že Norbi napriek tomu uvarí nám chutné jedlo 🙂

• Ahoj ancsokae 🙂 . Tiez ta tu vitam. Aj my budeme mat svadbu v kulturnom dome v Malych dvornikoch 🙂. Termin mame 31.jula 2010 🙂.

• Ahoj erika 🙂
    Supeer, to som rada, že aj vy tam budete mať svadbu 🙂 🙂 🙂
    Ako ste na tom s prípravami? 🙂

• My mame zajednany termin obradu v kostole v DS🙂 , starejsieho z Komarna, lebo Dodi uz nemal volny termin. Fotografa a kameramana (Bertok), kucharov a soferov 😉 . Tiez este nemame hudobnikov. Co si spominala v niektorej sprave vyssie - For you skupinu - oni su velmi dobry. V lete sme boli na svadbe, kde hrali oni a bolo super 🙂 . Nas bude cca.70 max 80.

• ahojte 🙂
    nás bude okolo 120 🙂 už sa to veľmi blíži🙂

ancsikae: povedz mamine že nech sa nestresuje kvôli kuchyni, Norbi to zvládne určite na 100 % 🙂 to sú fakt dobré ceny az izby..

erika29: už ste boli na školení? 🙂

• Ahoj pancsi 🙂 . Ty budes z nas prva nevesta 🙂 🙂 🙂 . Uz sa to fakt velmi blizi 🙂 .
    Na skoleni sme este neboli, lebo moj snubenec sa este uci na skusky a dohodli sme sa, ze az po nich zavolame panovi fararovi, aby sme si dohodli termin. Vy uz mate vsetky skolenia za sebou?

Dnes som bola na svadobnom veltrhu v Bratislave 🙂 🙂 🙂 . Bolo super 🙂 .Kupila som si podvazok 🙂, krasne manzetove gombiky pre snubenca a este par dekoracnych veci 🙂 . Boli ste niektora?

• ahojte čajočky🙂

no kulturny dom v Malých Dvorníkoch je velmi dobrom stave, aj kuchyna🙂
    maju tam vela pohárov a tanierov. 🙂
    ja bývam tam🙂 vlani som bola trikrát tam na svadbe🙂
    všetko dobre bolo.
    aj ja budem mat saty Z Gabriela Mercedes. Ja som vybrala model La Sposa Leganes a je krémové velmi pekné🙂
    my budeme ist teraz v sobotu k farárovi do Vrakuna, uz som zvedavá ze aká bude prvá hodinka hehe

erika nestihli sme svadobný veltrh ..... včera som pracovala a dnes už nemali sme čas😞

😞 bolo tam vela ludí? fotky nespravila si? som zvedavá na to...

• Ahoj kiskifli,

Skoda, ze si to nestihla. Bolo tam strasne vela ludi. My sme isli hned rano...o 10.00 sme tam uz boli a odchadzali sme odtial az o 15.30. Velmi rychlo tam ubehol cas, lebo bolo vela vystavitelov. Poslala som ti mail s fotkami 😉 , tak si to potom kukni ked budes mat cas 🙂 .

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov