Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
takze nakoniec vas bude asi 4 - babuli, alex, moni, ada to tiez neni zleeeee :-) :-) a kedy chcete hodit druhe stretko?
Odpovedať
ericulka, daj termin ty - to bude asi najlepsie, idem dat zmrzlinu a idem spat lebo som total mrtva a to som dneska skoro nic nerobila, len sa s ninkou presla na ihrisko a naspat, strasne, ja som asi fakt tehotna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj kočky, škoda, že nemôžete niektoré prísť na stretko, ale dúfam na druhom sa stretneme v hojnom počte. Inak Kubino sa včera začal pretáčať z bruška na chrbátik x-)
Odpovedať
ahojte júnovky :-) vidím, že plánujete stretko/ká, tak nech vám krásne vyjdu a nech sa vás stretne čo najviac :-D to si viem predstaviť ten babinec ;-) naše očkovanie dopadlo na výbornú našťastie... týmto ďakujem za všetky vaše rady a pripomienky, prvé očkovanie sa obišlo bez teploty a nejakého veľkého plaču našťastie :-) ale na druhé asi dám teda preventívne vopred čípok, lebo aj doktorka vravela, že prvé sa znáša lepšie, ako druhé... tak uvidíme, čaká nás 2. júna... Lenka držím palčeky, nech len Tomáško pekne rastie a poslúcha mamičku aj lekárov, aby išiel vonku na termín... a sekciu ti chcú robiť prečo vlastne? Som dajako nepostrehla :-N Alex to máte šikovníka :-) naša Eli sa pretočila prvý krát včera... ale chlapci sú o niečo šikovnejší vraj ;-) Erika a vy ste ako docestovali na SK? Všetko v poriadku? Ako sa cítiš na rodnej hrudi? :-D Dúfam, že ste sa v sobotu riadne vybozkávali pod čerešňou :-) Majte sa krásne, nech sa vám darí... B.
Odpovedať
leni zatial neviem ktory termin by bol vhod (niekedy koncom maja)...hlavne aj eli chcela prist ale vy asi s krpcekmi nepojdete von tak o piatej alebo tak...aby mohla aj ona prist napr. v piatok...??? to je neskoro??? bamuly prisli sme v poriadku :-) stale beham po uradoch, vzdy im nieco chyba...a snazim sa byt s krsniatkom co najviac...bo som ho nevidela od nemocky, je to krasny chlapcek ;-) a taky maly skerko x-) x-) x-) zatial sa citim super, aj ked je to taky nezvyk po 3 rokoch zit niekde kde mi vsetci rozumeju...takze uz si s Matkom musime davat pozor na jazyk :-D :-D zatial sme boli len po najblizsej rodinke ale este musime ist pozriet svagrinky s rodinami bo iba rodicia a moja sestricka boli naplanovane...je to divoke, mame velku rodinu x-)
Odpovedať
caute baby stale nam tu akosi poprchava, neprelozime to na inokedy ked uz bude pekne, nech nezmokneme s detuskami, lebo vo vnutri neviem neviem ale ninka by mi zdivela v nejakej kaviarni :-) bamulka - nemam naplanovanu sekciu len mam stale taky jeden divny sen co sa mi opakuje cele tehu, ze to skoncilo sekciou, a pri mojich vizionarskych schopnostiach som z toho nervozna neviete niekto nieco o fialllke, uz sa dlho neozvala, dufam ze je vsetko v poriadku |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, ja suhlasim, tiiez si neviem predstavit sediet niekde vnutri v kaviarni.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, takze stretko iny termin? Aby som sa tam nedotrepala ako jedina a potom zistim, ze ste to zrusili :-D
Odpovedať
my v takomto pocasi asi neprideme urcite, sice by som vas rada videla ale nerisknem uz nejaku chorobu u ninky, v pondelok musi byt tip top ideme na testy na kramare, drzte palce, dohodnime nejaky termin na buduci tyzden, navrhnite ako vam to vyhovuje, my sme ale dost busy, zatial vyzera ze mame volnu len stredu
Odpovedať
leni tak ked si bussy na buduci tyzden tak sa stretnime o 2tt a pojdem uz s vami hadam aj ja :-) buduci tt som tiez bussy dost...ten dalsi je to uz so mnou lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, tak dnes sme boli s manzelom a Matuskom pozriet byt, ze ci tam je dokoncene to, co ma byt. A ake prekvapenie nas tam cakalo ked sme otvorili vytah? Stala tam Erika s manzelom a rozpravala sa s nasim susedom oproti (teda s jej otcom). Dobre, nie? a potom sme isli do Tesca a stretli sme este aj Alex s muzom a drobcekom. Malicky pekne spinkal, bol velmi zlatunky.
Odpovedať
Profilova fotka
A mimochodom, ja som Eriku vobec nespoznala, keby ma nespoznala ona, tak o sebe ani nevieme
Odpovedať
Článok sa načítava...
adi tak to bolo prekvapenie aj pre mna :-) :-) :-) ja som ta spoznala podla fotiek z FB ten usmev a vsetko...no asi mam pamat na face 8-) inak aka nahodicka normal som s toho nechapala :-p tak susedia...no vidis tak to budeme mat docela blizko x-) na stretko
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, to teda hej, uz sa tesim. Len kym tam my budeme byvat, tak to este potrva.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Adi, Erika tak to je fakt sranda, ze budete susedky 8-) Babulky tak navrhnite teda nejaky novy terminik, aby mohla prist uz aj Erika. A co sa tyka toho, aby mohla prist aj Eli, my mozeme kludne prist aj poobede o tej piatej. Akurat, ze o siedmej uz musime byt doma, lebo to uz sa ukladame na noc ;-) Leni drzime palce na to Ninkine vysetrenie, daj vediet, ako to dopadlo :-)
Odpovedať
inak mozeme sa stretnut aj v petrzke niekde na drazdiaku nie? ved nas je tolko vela z petrzky...ci to neni dobry napad??? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nam viac vyhovuje ten Sad Janka Krala, neviem ako vam ostatnym
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. neviem, ci som sa vam stihla uz pochvalit, ze som sa dala na pecenie marcipanovych torticiek. ak ste niekto nepostrehli, tak si mozete pozriet moje vytvory. zatial su to take amaterske. chi chi. http://www.facebook.com/album.php?aid... a uz som aj sestru zlanarila. :-)
Odpovedať
nam to je jedno prisposobime sa dneska sme absolvovali kramare - vysledok ninka nema ziadnu intoleranciu, ostatne vam potom poviem, lebo som taka vytocena ze by som to tu nenatukala bez preklepov, majte sa, kludne niekto iny navrhnite termin, my sme busy tento tyzden a v pondelky ninka chodi cvicit inak mame volno
Odpovedať
ja mam tiez tento tyzden uplne plny takze tento urcite nie...a bud. tyzden mam na stredu nieco a mozno aj stvrtok... hej adi videla som tvoje vytvory si sikulka... leni tak ked budes ukludnena tak potom napis :-)
Odpovedať
caute! 100 rokov som tu nebola... a tu aka vazna aktivita; takze: co vy na sobotu 22.5 v sade JK poobede - o 15? alebo tento stvrtok - 13.5 v sade JK poobede - mam cele poobedie volne som v BA. hm?
Odpovedať
...tak som prebehla posledne stranky diskusie -> vidim, ze deti rastu (Martinka je uz taka velka slecna!), ze tehu neni len med lizat (Babuli, super, ze vysledky su OK) a ani riesenie byvania (Adi, nech uz mate vsetko vybavene) a ze ste uz prestahovani, Eri (ste uz v novom byte?) ja sa mam fajn - najnovsie sme nasadili travu a anglicke dazde v poslednych tyzdnoch jej spravili velmi dobre - tak sa momentalne z toho vytesujem.
Odpovedať
eleni super ze si sa ozvala...ja v sobotu...ee :-( este sme nepobehali rodinu takze vikendy su nato urcene...
Odpovedať
ahojte,mam kludovy rezim tak neviem ako s nami - 8-( od vcera obeda mi je hodne divne, strasne ma pobolieva cele vnutro akokeby krcok, vecer uz som sa ani nepohla bez mm lebo od bolesti som skoro umrela, pri kazdom pohybe ma nieco zo spodu strasne rezalo, no nechutna bolest, od polnoci este maly zacal strasne vyvadzat ako keby tam bojoval o zivot sa tam metal, no nevy v kybli som mala, tak rano sme hned nabehli mojej lekarke a ta nenasla nic, ze vsetko v pohode, krcok zavrety 35mm, srdiecko bije v dobrom rytme, zobrali mi ale vsetko mozne krv moc kultivaciu, ze to moze byt z mocoveho mechura alebo krize, alebo ze vraj existuje taka super vec ze krcove zily na maternici ked som to spravne pochopila ale nic take zatial nenahmatala, pre istotu ma objednala na pondelok ze to budu uz vsetky vysledky, popripade ked mi nebude dobre tam mam prifrcat skorej inac mi je celkovo tak divne, bud ma napina alebo ma prezenie, celkovo som taka ako mechom prastena, este nevyspata vystresovana, takze uplne strasne, no a na zaver ma este potesila ze ked to neprejde tak to isti nemocnica do konca tehu, nic lepsieho ku stastiu nepotrebujem
Odpovedať
Profilova fotka
Teda Leni, tak to ti nezavidim. Dufam, ze ta to prejde a nebudes musiet ist do nemocnice. Inak ja som mavala bolesti uz takto pri konci tehotenstva, tiez tak zo spodu, strasna bolest to bola, ale mne sa to stalo tak tri-styri krat za den, a to mi az vzdy sa podlomili nohy od bolesti. A kto je s tebou doma, manzel alebo mama? Strasne moc ti prajem aby bolo vsetko v poriadku, aby si nesla do nemocnice (teda az v termine porodu)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Leni tiez ti zelam, aby sa to vsetko dalo do poriadku a vyckali ste na Tomaskov prichod doma a nie v nemocke. Som rada, ze Ninka je ok, budete to mat teraz jednoduchsie. Erika, Eleni, co sa tyka terminov, my sa vieme prisposobit a boli by sme radi, keby ste mohli prist obe ;-) Takze ked nevyhovuju terminy, co navrhla Elenka, dajte este nejake. Mozno koncom maja, dufam, ze aj Lenke uz bude lepsie a bude moct prist.
Odpovedať
nastastie mama je uz doma, takze prevzala stafetu, lebo misiak je beznadejne zakopany v praci, aj dneska v noci je napr prec, lebo je vo viedni na pracovnej veceri, takze sice super ze ma novu robotu len ho akosi je menej doma, sice sme to vedeli ked tam nastupoval ale obcas mi to pride luto ze sa tak malo vidime |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. tak my chodievame zatial pondelky a stredy plavat okolo 14.30 a stvrtky cvicit o 10.30h ale to mame uz len 3 hodiny. zvysne dni je to ok.
Odpovedať
inokedy ako cez vikend nemozem. a nedela alebo sobota vecer? to by bolo uz aj po rodinnych navstevach a deti by uz spali? babuli, drzim palce, nech sa mas lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
inak kocky, vyzera to tak, ze sa zaciname pytat na zachod. jupiii. mozno sa do 2 rokov odnaucime od plienok uplne. bola by som celkom rada. len nie vzdy stihneme dobehnut na nocnik alebo WC. :-) ale konecne sa to v nej prelomilo. a este jedna super sprava uz 2,5 dna spime bez dudlika. resp. v pusinke. pokrok je, ze ho drzi len v rucicke alebo dokonca bez neho. ale zas na druhej strane dlhsie jej trva zaspinkat. tak dufam, ze aj dudlika sa uz postupne zbavujeme. :-D a este dokonca sa nam rozjedlaaaaa. co je uzasne. taka som rada. uz spapa dokonca aj masko. od minuleho tyzdna
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?