Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ericulka neštvi ma ]-( , teraz ti už absolútne závidím 8-( :-D :-D , Paríž je môj veľký sen a vôbec celé Francúzsko by som chcela vidieť. Len je to trošku drahé, tak zatiaľ len snívam. Aj do Ríma by som chcela ísť pozrieť, to je dostupnejšie, tak hádam sa podarí. Fuj, ja sa tu dnes asi uvarím v robote :-p Strašný hic. U vás je asi príjemnejšie.
Odpovedať
Jeeeeeeeej to som ta nechcela nahnevat :-| neboj este som tam ani ja nebola, len chceme tak uvidime ako sa nam to podari...ale je to super prilezitost to vyuzit ked to je tak blizko.... juj u nas je super tak 23 stupnov ;-) takze paradicka... juj akurat mi prihorela jedna palacinak :-D to preto ze hladam nejaku dovolenku...xixi
Odpovedať
Profilova fotka
nenahnevala si ma, len ti tíško závidím ;-) Skôr mám také pocity bezmocnosti, že nemôžem vidieť všetky krajiny, ktoré by som chcela. Cestovanie a spoznávanie krajín je môj život, neviem si predstaviť, že by som aspoň raz za rok niekam nešla na dovolenku alebo poznávačku. Aj keď len do Prahy, to je tiež moje milované mesto ;-) Som zvedavá, ako to poriešim na materskej, sa asi zbláznim doma =-) Každopádne ti držím palčeky, aby sa vám podarilo tam ísť, bude to určite super. My bežne jazdíme BA- východ 500 km, za 7 hodín sa to dá zvládnuť.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... o chvilu ideme na vychod... drahy ide na sluzobku do ke, tak idem rovno s nim a zajtra budem robit z domu... uz som sa dohodla s braskom, ze mi donesie okolo obeda neterku, nech si ju trosku uzijem, lebo na vikend idu prec... v sobotu potom ideme kamoske na svadbu... tak sa vytesujem... inak co sa tyka cestovanie, tak to mozem, ja by som isla hadam vsade a najblizsie mame na plane londyn a pariz... chut mame uz len cas a peniaze :) a syry su tiez moja srdcovka... vsetky druhy a neobmedzene mnozsvto x-) prave volal drahy ze vyraza z prace... tak to balim, pekny vikend prajem... paaaaaaaa
Odpovedať
erica - a snad si tam v NL uz medzicasom niekoho spoznala, nasla si novych znamych, hm? ako dlho si tam teraz? moncus - so svokrou v podstate vychadzame fajn - ved teraz musime, aj keby sme nechceli - len ona je skratka iny typ cloveka ako ja, ma ine priority, ine zvyky... Skor je to o tom. ...a tymi NL-syrami ste mi tu urobili teda dobre chutky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky. tak vidim, ze ste dnes viedli super debaty. tiez strasne rada cestujem. preto som bola nadena ked sme precestovali 2x chorvatsko.a pariz bol tiez moj velky sen, ktory sa mi splnil.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... tak cestovanie mame asi vsetky v oblube, ze? ale kto by nemal, ked je tolko nadhernych miest :-p
Odpovedať
tak ma napada, ze by sme mali pri tych nasich spolocnych cestovatelskych chutkach zorganizovat nejaky spolocny "zajazd"... co takto na vianocne trhy niekde mimo SK? alebo si hromadne nakupime letenky za 20 eur do amsterdamu a skontrolujeme tam eri? hm??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
eleni, to znie dobre... len co by mi na to povedal manzel :-N
Odpovedať
monci- neboj aj ja som taka ze by som chcela ist do krajin ale uvidim ako sa nam bude dat...ale aspon nieco dufam ze zvladneme ;-) eleni - ja som tu uz 6 tyzden akurat dnes....a spoznat? hej pozname tu par slovakov s ktorymi sa stretavame...v utorok by som mala ist kamoske vydava sa a planuje svadbu odtialto a ide na slovensko :-) tak pojdeme aj s jej kolegynami k nej balit balicky pre hosti....tak si aspon pripomeniem svoju svadbu :-D inak co sa tyka leteniek sa daju kupit aj lacnejsie...a ked sa kupia este k tomu hromadne to je ako zadarmo :-D no pridte, ze ci som sa uz naucila holandsky ma trosku poskusate :-D hehe a manzelik? nooooooo, to by bolo....divoke....ma rad zensku spolocnost 8-)
Odpovedať
tak posurfujeme a na nasom buducom stretku to mozme potom dohodnut. ved manzelia teiz radi pozeraju futbal a podnikaju panske jazdy, no nie?
Odpovedať
tak tak 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeeeeee ake pikle sa tu kuju :-D inac ma napadlo ze skorej nez sa najomnik nastahuje do naseho noveho bytiku by sme si tam mohli urobit ten dvd maraton, neni tam este stale nabytok ale to uz je najvyssi cas to poriesit, tak by to mohlo vyjst =-) uvidim ako sa manzel bude na to tvarit, ale moje hnede okale casto pomahaju na riesenie neriesitelnych problemov :-D
Odpovedať
nebudem asi dlho, lebo drahy vcera hovoril ze do neho bucol zozadu autom no nastastie mal polamanu len znacku....ale dnes??? prisiel o 9:15 domov pozeram ze co sa stalo??? a hovoril ze hrozna buracka,nastastie nebol na vine on....bucli do neho 3 auta, ale ze si myslel ze v poslednom aute nikto neprezil tak vyzeralo ich auto :-( ze sa tam nechcel ani len pozriet lebo si myslel ze tam bude hrozne vela krvi....ale nastastie vsetci vysli a boli "v pohode" :-) este ze tak.... tak chudatenka teraz boli krk, tak ho pojdem pomasirkovat, kym vybavi vsetky pracovne veci....ma toho nejako vela :-( este ze ide vikend.... a pojdeme na bike na vylet aj zo svokrovcami nech nato nemysli... :-)
Odpovedať
erica -> uff - stastie, ze z toho tak dobre vyviazol! ten krk este checkujte - predsa, taky naraz autom - to sa nezda... inak, ak budes vidiet lacne letenky, posli pls link alebo mail. ja sa k tomu neviem dostat. aj do brusselu musim ist pozriet moju svedkynu niekedy na jesen (po vsetkych tych svadbach) babuli - som plne za a o suhlase Misa vobec nepochybujem ;-)
Odpovedať
eli - tak to ano, musim davat na neho pozor, lebo aj vcera aj dnes ho bolel pri naraze krk :-( dobre ked budem vidiet, tak urcite dam vediet....inak skyeurope bude lietat uz len z viedne neviem ci vies...sice tebe to je jedno ;-) a maju dobre ceny....ked si kupis skor tak mas za 0,- letenku a platis len letistne poplatky...skus aj to pozriet.... ci mas taku robotu ze si nemozes dovolit checknut tak skoro letenku???
Odpovedať
aaale, mohla by som, len teraz popri behani do nemocnice a robote toho vela nestiham. nie ze by sa v nemocnici o tomasa zle starali, ale predsa pri nom nesedia a on sa ani prikryt/odokryt nemoze sam, tak tam travim terat dost vela casu - na streidacku so svokrou. do utorka musi chudak lezat - ak sa dovtedy nezblazni.
Odpovedať
eli - tak mu musite byt teraz velkou oporou... ;-) zvladne to neboj je to kus chlapa.... tak mas toho tiez teraz viac nez trochu...
Odpovedať
Profilova fotka
eri - no ten krk nech si ide dat vysetrit, to ti nie je sranda... eli - pozdrav tomiho... do utorka uz nie je az tak dlho, to zvladnete ;-) babuli - zazmurkaj nanho a bude to v suchu... ved DVD maraton ten byt neohrozi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby ja dnes robim z domu od nasich (z BJ)... cakam kedy dojde brasko, slubil, ze donesie neterku, aby som si ju troska uzila, nakolko sa chystaju s jej krstnymi na vylet cez vikend... sa uz neviem dockat...
Odpovedať
silvi - to si asi nepojde dat....pochybujem...doteraz sa so mnou nebavil stale len vybavuje telefonaty, pise lebo ma vela roboty, aj ked som mu povedala ze mu pojdem pomasirovat krk povedal ze super a este sa nestalo....tak to necham tak ved on pride ked bude chciet no nie??? tak aspon mas taky predlzeny vikend ved tolko asi nebudes pracovat...nie?
Odpovedať
Profilova fotka
eri mas pravdu... dnes sa od roboty nepretrhnem :-D som mala obed od jedenastej do pol druhej a hrala som sa s malou... som ju videla naposledy na svadbea to uz bolo tak daaaavno... sa naucila medzicasom lozit (ma teraz 11 mesiacov) tak som mala veselo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence, dnes hýrite samými dobrými nápadmi 8-) Eleni super nápad s tými letenkami :-) Inak aj tie vianočné trhy by neboli odveci. Čo takto spoločne do Viedne na trhy? Ty to máš "pod oknami" a my kúsok ;-) Babuli super ponuka, budeme sa tešiť na Michalove schválenie ;-) Babule chcete na ten DVD maratón priviesť aj manželov? :-N Lebo môj sa vyjadril, že to snáď nemyslíme vážne, niekoľko hodín čumieť na svadby, na to ho vraj nenahovorím :-D Ako tak čítam, tak väčšina z váš už bola v Paríži a ostatné tam túžia ísť x-) Nuž dúfam, že sa nám to splní. Ericulka manželík mal naozaj šťastie s tou nehodou. Asi by si bola mierne povedané "vykoľajená", keby sa u vás zrazu zjavilo zo 10 žien, ktoré si v živote nevidela :-D :-D :-D Silwi uži si predĺžený víkendík aj neterku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau moncus, mala mi uz zdrhla, isli na Domasu.. teraz cakam kedy sa mi drahy vrati zo sluzobky... je v kosicoch a moj tatko isiel s nim ako navigator (a popritom si skocil k lekarovi na kontrolu) ... tak som zvedava, ze co rozoberali po ceste ;-)
Odpovedať
jeeeeeeeeej take male deticky mozem, tesim sa na navstevu v oktobri maju prist svagrovci na 4 dni s malou Laurinkou, ktora bude mat vtedy 10 mesiacov...je to parada ked mi poslu fotecky tak sa vytesujem ako je v behaku, alebo ako sa hrabe v kosi s hrackami... :-D kludne usmievave deculko monci - tak to ano stastie sme mali a velke...trosku som mu dala masaz a zaspal...tak fajn... a co sa tyka vykolajenia mozno ano a mozno nie....clovek nikdy nevie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, babuľky, lúčim sa. Ak sa nemýlim, budúci týždeň by sa už mala vrátiť z dovolenky Fialllka a kedy príde Alex, to netuším. Prajem vám pekný víkendík, oddýchnite si :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa moncus, pekny vikend! eri - ja to iste, dietky ja mozem... hlavne ked ich mozem potom vratit rodicom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeee, tak sme včera úspešne prileteli. Brr, tu je ale zima, oproti 40-tkám, ktoré sme tam mali, mi to tu pripadá hroznééé. Let bol super, zvládli sme to v pohode. Leteli sme za svetla, takže sme pekne videli pod sebou krajinky, ostrovčeky a more. Mali sme sa dobre, hotel bol krásny, veď priložím fotečky. Ale na 4-tý deň sa nám pokazil foťák, urobili sme 212 fotiek na neho, našťastie zostali na karte a potom sme už fotili na mobil, nič iné nám nezostávalo.
Odpovedať
ahojky alex, vitaj doma vy musite byt krasne opaleni, vyzera to na velmi velmi dobru dovolenku, len skoda toho fotaku ale aj 200 fotiek je v poho ;-)
Odpovedať
ahoj alex - vitaj medzi nami ;-) tak ste oddychnuti a vsetko je ok...to je super, zavidko...aj my dufam pojdeme v septembri... tak to je super, ze si zvladla let a bolo to v poho nie???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?