Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeej ahoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som junovka :-) Dufam, ze ste vsetky zatial spokojne manzelky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooojte, ale už utekám na obedík ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kto vybera clenske do klubu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babulina bude pokladníčka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hlasujem za ;-) misslucia, no jasnacka... sa stale vytesujem, ked moj drahy o mne niekomu rozprava a povie moja manzelka namiesto Silvia x-)
Odpovedať
poplatok za clenske je jednej usmev, dam do sporkasky svoj prispevok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silwietta, aj my sme taki isti, stale si hovorime manzel a manzelka :-) za chvilu nas to prejde :-) Ako si zvykate na nove mena? Mne to ide zatial dost pomaly...
Odpovedať
Profilova fotka
caute, tak sa k vam pridavam tiez :-) mne sa este dost casto stava ze poviem frajer namiesto manzel, aj vcera v robote som povedala asi tri krat ze frajer, a baby na mna ze ved ziadneho frajera uz nemam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne to zatial s tym novym priezviskom akosi najde a aj pre tych ktori ma poznali a oslovovali slecna a teraz ze pani ;-)
Odpovedať
cafte manzelky! som rozmyslala, ze si celu junovu temu vytlacim a zalozim do mojho svadobneho zakladaca ako dennik mojich svadobnych priprav... ale 242 stran - no neviem... ja si zas neviem zvyknnut hovorit o mojom manzelovi "mein Mann" - v nemcine to znie este tak vaznejsie, sa mi zda... este sa sem tam prekecnem a poviem "moj priatel"... posielam usmev do kasicky! cheeeeese :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si aj chcela nechat moje povodne meno, ale ked budu deti, bolo by to take zvlastne, takto budeme poriadna rodina :-) Casom si urcite zvykneme, len ako dlho to bude trvat to neviem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jaj to sa aj mne zadari... asi tak pol na pol... z noveho mena sa vytesujem, napr. dnes mi v robote zacal fungovat novy mail, ale ta byrokracia okolo toho je strasna... este ma caka vela vybavovaciek... babuli prispievam do kasicky: x-) :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Som rada, ze nie som v tom chaose jedina...z mojho kamarata bol priatel, z priatela snubenec a zo snubenca manzel. Som rada, ze uz nic ine nebude, len tato, ale to si este pockame :-)
Odpovedať
no teda... ahojte manželky, prispievam do šporkasky :-D misslucia, my sme tiež podobne "rástli" vo vzťahu, ale bol to krásny čas.. a bude ešte krajší pre nás všetky, nie? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, bambulka :-) Svadbou to nekonci, ale len zacina :-)
Odpovedať
... hm, keď si teraz na to spomínam, čím všetkým sme už prešli a čo nás čaká ešte... x-) keď budeme vidieť dve čiarky na teh.teste... prvé kopkanie v brušku... slzičky v očiach, keď prvý krát uvidíme ten malý uzlíček... juuuj ako sa strašne teším!!! Spomínate, ako vás žiadal (už teraz manžel) o ruku? My sme mali romaniku podvečer v prírode... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ;-) 8-) :-D x-) tak ja si predplácam aj na nasledujúce mesiace ;-) Ja si tak isto neviem zvyknúť, ale je to krásne, keď poviem, že môj manžel.
Odpovedať
... no zvykneme si... ale je to krásne... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elenka 242 strán, to je tak jeden román ;-)
Odpovedať
konecne mozem aj ja napisat do temy, dala som obednajsiu pauzicku ;-) alex a eleni, 242 stran a 7243 prispevkov 8-) ale je to dobry napad si to vytlacit a ked budeme raz telhulkovat, tak si to precitat ako spomienku ;-) babenky, ja som svojho draheho prvykrat oslovila ako manzel po svadbe, ked som sla do Bologne a sa ma na nieco pytali a ja, ze to je manzelovo a moja kolegyna Katka na mna ... ty koki, to tak zvlastne znie ;-) ale pre mna to neznie zvlastne ;-) ale je pravda, ze sa mi obcas jazyk posmykne a poviem priatel ale castejsie o nom hovorim ako o Majkovi ;-) na meno som si uz zvykla, minule mi prisla k nim prva posta a sme sa nasmiali, lebo tam bolo napisane: Pre: Fialova Marcela Mitasikova Marcela a pod tym adresa ;-) bolo to vtipne a sme sa zasmiali na to, ved kym postarka zisti, ze tam niekto taky byva, tak sa banka poistila, aby sa im to nevratilo ;-) v robotke si v pohodke vypisujem dovolenku uz novym menom a aj na podpis som si zvykla, aj ked mi to trvalo, ked mi povedali, ze sa mam podpisat, tak sa vzdy zarazila, ze ako :-D bamulka, my sme mali romantiku na Namesti sv. Petra pri jednej fontane x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne minule prišla domov k našim pošta na staré meno. Mama mi volala, že tam prišla pošta, ale, že takú už nepznajú... :-)
Odpovedať
to je tiez dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ja dnes v banke som tiez chaosila, lebo na jeden papier som sa mala podpisat ako slobodna, a mi to doslo strasne divne :-p aj ked este nie som na nove meno uplne zvyknuta, este neviem kde mam ake meno pouzit, hlavne v praci, lebo tu si kazdy system musim ziadat zmenu osobitne... najvacsia sranda bude s databazami... tych mame miliooooooon...
Odpovedať
tak aj ja sa pridavam k junovym manzelkam :-D , ja si tiez vobec neviem zvyknut na nove meno... :-N Inac dnes som videla reklamu na novy svadobny salon...vola sa salon nevesta a ma aj webstranku...to len tak pre zaujimavost ;-) ...maju tam aj celkom pekne spolocenske saty :-)
Odpovedať
ja sa podpisujem uz v pohode novym menom bez zavahania ale to predstavovanie do telefonu hruuuuuuuuuza, tak pol na pol ako silvinka napisala oslovenie manzelka je taky sladky balzam na moju dusicku, vzdy ked to misiak poviem, dokonca sa aj my tak casto oslovujeme medzi sebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli presne tak aj ja. Podpis v pohode, veď ten je už nacvičený, ale to predstavovanie. Stále sa mi šmýka jazyk a nejde mi to nejako to priezvisko na jazyk. :-p
Odpovedať
inac ja som si az vecer pred sobasom uvedomila ze ja som si vobec neskusala novy podpis, tak som hodila par novych autogramov na papier a nebolo to ono tak som radsej isla spat a na zapisnici som jak patrocna podpisana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne este nie... nastastie sa ma vela ludi pyta na moje nove meno, takze precvicujem o 106
Odpovedať
ja som na tom podobne...ked som mala v kostole podpisat ten papier, tak som s tymi mojimi gelovymi nechtami ani len pero chytit nevedela...takze ten podpis vyzera hrozne...ako male decko keby to pisalo..teraz sa na tom vsetci smeju, kedze to mam zachytene na fotke :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?