Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
napodobne jak yvetka, ako uz v ostatnej dobe stale :-) ale inak vam prejem seckym krasny den
Odpovedať
Ahojte, ja mám dnes relatívne voľno. strážim synovca. :-D hm, ja už vizážistku mám len som sa jej nespýtala na koľko ma to vyjde. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.tak to ani ja neviem kolko budem platit :-N a ani nechty netusim,este som sa nebola objednat.myslim ze je na to este cas.
Odpovedať
ja neviem prísť na to či som niečo nezabudla. :-| a stále mám ten pocit,že som niečo vynechla...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som uplne zabudla ze treba kupit aj alkohol :-D
Odpovedať
tak na to mám čas, bude treba objednávať podľa aktuálnej ponuky tak to až 2týždne pred svadbou.
Odpovedať
Ahojte baby, len Vam chcem povedat, ze ja robim gelove nechty za 400SK.. kludne napiste a mozme sa dohodnut.. cas mam a mozme sa s nechtikmi pohrat.. :-)
Odpovedať
Mne bude nechty robiť kamoška :-) tiež sa tomu venuje.
Odpovedať
ahojte tak mna make up stoji od 400do 600 asi podla narocnosti a nechty este neviem kde dam robit to uvidime :-D
Odpovedať
dúfam,že aj mňa výjde make-up toľko čo teba.
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas v kozmetickom salone kam chodim pytaju 250.ale mna pride kamoska takze neviem.600 je dost :-.
Odpovedať
no ja neviem ci je to dost, ale nikoho ineho nepoznam a to asi zavisi od toho ako sa chces zmachlit, ked viac tak platis asi 600 :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
fiha, tak som asi v norme Sa mi to zdalo vela, na to ake mam minimalisticke poziadavky :-.
Odpovedať
trutka, skoda ze k vam je to tak daleko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej krasa aj nieco stoji no nie? ;-)
Odpovedať
:-D no neviem, ostava mi dufa, ze to ozaj bude krasa :-D a nie cirkusovy klaun
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ja som dnes makala jak drak, ale mam uzasnu spravu, prisli obrucky, po praci po ne pojdem, boze, som uplne nadsena, ako mala ja si nechty necham robit, ale kolko to bude stat este neviem, lebo neviem, ci ich dopestujem, a teda ci si dam spravit gelove, co by som nerada alebo len pekne namalovat ked som licila nevesty brala som cca 250 Sk, ale 100% to vydrzalo, tak dufam, ze od vas nebudu pytat nekrestanske prachy, mna nalici jedna a ucese druha kamoska, takze to asi bude zadarmo :-) ceny licenia sa asi lisia podla typu dekoracnej kozmentiky, ktora sa pouzije, preto sa pytajte na znacku, lebo ak vas nalici nekvalitnymi sminkami a zapyta si 600 Sk, tak jej povedzte, ze je to vela a este cena by mala zavisiet aj na tom, ci pride za vami alebo nie
Odpovedať
Mirka super. :-) no ja som sa spýtala kamošky koľko ju vyšla kozmetička minulý rok, od nej mám totiž na ňu kontakt. za ňou prišla vizážistka domov ju nalíčiť. dúfam, že ku mne príde tiež.
Odpovedať
Profilova fotka
to je to najlepsie riesenie, tiez mi to takto vyhovuje a ked som licila, tak aj pre mna bolo lepsie prist k neveste, hoci niekedy to bol velmi srandovny zazitok, ked sa vsetky tetky vyjadrovali k tomu, co prave robim a preco to robim :-D
Odpovedať
no ja sa budemprezliekať až v hotely a dúfam,že tam ma príde aj nalíčiť. ako sa poznám by som si zababrala šaty make-upom ak by ma najprv nalíčila. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som neodporucala sa licit v satach, velke riziko. Ked si oblecies nieco na zips alebo gombikx, tak sa v pohode prezlecies a svad. saty si aj tak budes obliekt cez nohy :-D
Odpovedať
hm... v salónoch mi všetky prevliekali cez hlavu. zistila som si cenu vizážistky 250sk za skúšku líčenia a 350-400sk líčenie v deň svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
ceny su fajn, mne v salonoch tiez prevliekali saty cez hlavu, ale pani mi povedala, ze v den svadby si ich budem obliekat cez nohy, znicila by som si uces i make-i up, takze s tym netrap :-)
Odpovedať
a kruhy tam pichnem pod šaty až potom?
Odpovedať
aj ja si myslim, ze to ma byt pred a potom obliekat saty takze pohoda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kruhy na spodnicke? ci ake kruhy?
Odpovedať
no spodničku. v nej sú kruhy.
Odpovedať
Profilova fotka
ved tu si oblecies spolu so satami, normalne cez nohy, v com je problem? ja som si svoju aj v salone obliekala cez nohy
Odpovedať
Profilova fotka
caute Baby uy mam scvrknuty zaludok 28.6. je o 65 dni bleeeeee, ako ste na tom vy :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?