Svadba v júni 2008

Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
ahojte junove nevesticky, aj ja som bola junova ale z roku 2007, prajem Vam v mene nas junovych manzeliek 2007 vsetko dobre, nech vas pripravy na svadbu tak bavia a tesia ako nas a nech vas spolocny zivot v manzelstve je nadherny sladky a rozpravkovy ak by ste s niecim potrebovali pomoct tak nas najdete v nasej teme Junove manzelky 2007 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja som jedna z Júnových manželiek 2007. Tiež prajem krásne prípravy a aby ste si medzi sebou našli kamošky a poradkyne, tak ako ja v našej témičke.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ninap1, aj ja budem júnová nevesta, svadbu máme o deň neskôr ako vy. Ako ti bežia prípravy? čo už máte? my dohadujeme miesto, máme dohodnutého kazateľa a predmežne miesto...
Odpovedať
Ahojte baby... aj ja budem junova nevesticka... My budeme mat svadbu vo Fricovciach ;-) mame dohodnute miesto a fotografa... ostatne este chvilu pocka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty, mna to tiež čaka v júny ovšem ak mi skôr neújde drahý :-D Moc sa tešíme a už okukujeme sály a robíme rozpočty
Odpovedať
Jej myrusiatko my mame rovnaky termin.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak rovnako ako ninka čakám na založenie témy, takže jej ďakujem, že ju spravila a prajem nam všetkým pohodové prípravy a hlavne krásnu a bezproblémovú svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
jeej ahojte vsetky ;-) tamiarobi,vy budete mat svadbu v nedelu? my mame zatial video, fotografa a miesto, to vsak mozno budeme este menit uvidime podla situacie ako sa nam majitel prisposobii nakolko sa nam zda nezmyselne mat obed a veceru a vsetko k tomu hore, ale tancovat budeme musiet chodit o poschodie nizsie fakt si neviem predstavit ako budu stary rodicia chodit hore dole a este mame jedno dietatko na vozicku tak uvidime :-N v decembri budeme mudrejsii ked sa stretneme, kedze zatial sme mimo Sk. A dj by nam mal byt moj sused nakolko kedysi hraval tak zatial tak. Ale v dec. uz budeme zarezavat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
....a dakujeme junovkam :-) 07 velmi radi prideme po radu....
Odpovedať
ahoj nina, ja sice nie som junovk ale vidim ze svadbu budeme mat v rovnakom okrese. AK sa smiem spytat kde bude ta hostina co pises? A ten dj to je kto? ako hra?
Odpovedať
Profilova fotka
baby to sa nechame zahanbit "inomesacnymi" 2008ickami? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, no veru mohli by sme to uz roztocit :-) to anaxamon, hostina by mala byt v Brezovici uz som si pisala s jednou kockou co tam mala svadbu teraz v septembri a bolo to oky tancovali normalne hore tak som rada ;-) dj,nechcem pisat tu meno ak chces poslem do ip, kedysi davno hraval ale teraz sa venuje uz niecomu inemu. Ako ste na tom so svadobnymi satami? Boli ste uz skusat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojke kocky, my budeme mat svadbu 28.juna a uz sa veeeeeeeeeelmi tesime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to bambulka82, tiez sme uvazovali nad tym datumom mali sme dva 21.06 al.28.06 ale nakoniec predsa vyhral 21.jun kedze budeme vtedy oslavovat aj nase xx vyrocie co sme spolu :-) :-) :-) ale tez sa zatial potichucky tesime :-D
Odpovedať
nazdar baby, tak to som rada, ze sme sa takto nasli jednomesacne. aspom si mozme porovnavat, kto kolko coho uz ma. a WITCHKA
Odpovedať
no jasne to by som nebola ja, keby nemam problem s technikou. takze este raz @witchka no macenko, tak som si ta nasla, sice nahodou, ale aj tak co mas nove? saty uz mas vyskusane? a tiez vy ostatne nevesticky, uz ste si boli vhupnut do tych vasich vysnivanych? ci to len ja som take tela uponahlane?
Odpovedať
Profilova fotka
@bebecko ano bola, doteraz som nechapala, co kto na tom kazda vidi, byt vytesena z nejakeho skusania siat, ved o nic nejde...beriem spat, je to fajn pocit, nemam este vybrate, ale aspon viem, co mi ide a co nie Nove ani nic, roboty dost, pocuj, nie sme este dohodnute, ale teoreticky buduci tyzden ta kava? myslim ze by sme s babami dosli? a ostatne holky srdecne zdravim
Odpovedať
@witchka jej, tak to si v predstihu, kde si bola, v Nicole? teda iny taky lepsi v BA nepoznam, a tiez sa tam chystam ;-)
Odpovedať
no kocky kde ste? samu ma to tu nebavi.... :-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak s nami to zatial vyzera na 21.6. Ale este predtym bude vecera pre rodicov, kde im to oznamime, som fakt zvedava na reakcie =-)
Odpovedať
ahoj, pridavam sa ku skupine. tiez planujeme na jun 2008, ale zatial este nie je urceny ani termin, ani miesto, tak o mesiac planujeme veceru s rodicmi, tak s nimi bude treba odkonzultovat
Odpovedať
Profilova fotka
holky, my sme nejake opozdene oproti tym ostatnym :-D alebo sme viac zamestnane, xixi. v kazdom pripade pozdravujem a prajem pekny vecer/den
Odpovedať
zdravím júnovky :-D ja to už síce mám za sebou, ale veľmi rada by som to znovu prežila... vás teraz čaká nádherný čas... tak vám želám, nech vám všetko dobre dopadne, užite si každý dníček príprav! A určite si splňte vaše sny... veď to prežijete len raz v živote :-D - teda dúfam ;-) Tak teda VŠETKO DOBRÉ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halooo, je tu niekto :-D ?
Odpovedať
Profilova fotka
ano minimalne ja, bebecko asi nee, ta ma zajtra statnice, tak jej drzim paste, aj ked si to precita asi az po..ako sa mame?
Odpovedať
@witchka uz dobre srdco, uz dobre. poslala som ti na gs linky na moje saty, tak vyjadri svoj nazor, pod do mna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
slecinka ahoj, na znamost sa vsetkym dava, ze bebecko uz je Ing. takze gratulujem este raz a k satickam som ti uz napisala :-) su perfektne! mas novu fotku, hezka, to je z nejakej akcosky?
Odpovedať
ahojte babeny, tiež s priateľom plánujeme svadbu a tiež to bude jun 2008, pravdepodobne 14.jun, ale.... nabehla som tento týždeň na matriku, že chcem sa vydavať a napíšte nás na tento termín (aby sme mohli niečo už vybavovať) a tetula na mňa zvlaštene pozrela, že stačí 3 mesiace pred svadbou, že skôr nie a že ani netušia aké termíny budú mať... a otázka - vybavujete a objednávate reštiku a fotografa a spol.na konkrétny termín aj keď neviete, či vôbec bude vypísaný? :-|
Odpovedať
no, som si skusala majkup na statnice, takze akcioska kupelka :-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vecera pre rodicov bola vcera a dopadlo to super. Takze to vyzera na 21. jun 2008. Nechapem celkom ake terminy by mali mat alebo nemat, nie je mi to jasne. Ale myslim, ze datumy ako 14, 21 ci 28 jun budu ziadane, lebo je pekne, leto sa blizi. Nemal by s tym byt ziadny problem. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?