Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • no bolo by to pohodlne ist naboso.... 😃 😃 😃

• ani mi nevrav, ja som uvazovala o balerinkach, lenze potrebujem nejake vyssie topanky ... tie uz mam kupene aj s gelovymi vlozkami.

• ozaj aj ja musim kupit vlozky.... 😉 aj ja radsej balerinky....ale vo vyssich aj krajsie chodis,,,sa sustredis 😃 😛 😃

• Sponzor fóra
  • idem co to zahryznut

• luculka tie tvoje svadobne sa mi pacia 🙂

ozaj babule....poradte...ake pancuchy do sandalok s otvorenou zpicou? je mi jasne ze samodrzky....bez spevnenej spice (neviem ci take existuju) ale co farba....biele? telove? neviem... 😕

• dani ja som tiez mala dost problem kupit na promocie pancuchy bez spice.. horor fakt 😐 a neboli ani samodrziace nakoniec... ale do sandalok by som ja dala asi telove.

lucu mas rozkosne satocky 😃
    gelove vlozky treba aj mne veru..

• dani - ja budem mat telove 😉...ale mam kupene aj cierne 😃 a aj biele, ale tie uz som zavrhla...aj saty mam kreove, takze telove 😉

luci - kraaaasne su 😵 ...a teda aj ja hlasujem za tie ponozky 😃 😃 😃

• mno jo, tak to aby som uz aj zacala zhanat mam pocit ze samodrzky bez spice bude tazky oriesok 😐

• ja mam uzavrete topanky, ale nasla som pancusky kremovej farby presne takej istej farby ako su moje saty.

• ja si v pohode kupim aj biele pancuchy.. aj tak mali iba malo DEN, takze to ani nebude vidiet...akej su farby. Aj tak budu pod satami 😃

• a ked sa "nastvem" dam si ponozky aj ja 😃

• julova a najlepsie bude ked si das obe ponozky lave 🙂

• mne sa uz parkrat snivalo, ze som si dala kazdu topanku inu 😃

• sampo, to sa da zakryt .. ale mne sa snivalo, ze kostol sa prerabal ... vsade malta, vrtanie a my sme tam mali svadbu, na robotnikoch som kricali nech nevrtaju, lebo ja sa chcme vydat, ... dalej v svadobnom aute uz nebolo miesto tak som musela ist peso a ked som prisla na hostinu tak to bolo v nejakej kolibe, vsetci jedli parky s horcicou a ja som bola len v spodnom pradle a s padajucim ucesom ... krasny sen plny neopakovatelnych zazitkov 🙂

• ja uz radsej nesnivam 😃...juju...ale nervicky uz pomaly pracuju...uz zistuju, ze je TO "za rohom" 😃

• Sponzor fóra
  • KONEČNE mam doma internet! To uz tu budem častejšie! Ale keď čítam, čo všetko máte, tak ma chytajú stresy, lebo ja nemám ešte ani oznámenia! 😠 Teda mala by som, keby mi môj návrh poriadne nezbabrali a nenahodili si na to 2-násobnú cenu, ako sme sa dohodli.

• halooo 🙂

• co sa staloooo? 😃

• no konecne sme sa tu stretli.... 😃 😃

• 😃...ja chcem oznamkoooo! 😃

• 😬 😬 sa chistam v najblizsej dobe na postu 😃 😃 ,,,,nebooooooj......

• no...ved preto 😃...krasne satocky mas...a aj ponozky 😃...a tie budes mat ako popolnocne, v ktorych si na fotke? 😉

• neviem este ale boli pohodlne....a co povies na svadobne teraz neviem ci neboli tie predtým krajsie 😠

• nevymyslaj, lebo sa z toho zblaznis 🙂...tieto sa mi velmi pacia 😉...skoooda, ze nemas v nich foto..ale budes kocka v hocijakych! 😉

• cafte babule...mne uz z tej svadby zacina sibat...keby ste videli moje sny...nepodobaju sa na vase katastrofalne.... su fakt divne...jak keby ma nieco pokuusalo vo sne 😃 ...kazdu noc ma niekto bali a ja musim odolavat a odolavat a odolavat 😃 😃 😃

• mam v nich foto 😉

• dani tak to sa podobne aj mne sniva stale o nejakých iných xlapoch..... 😃 😃 😃

• dani 😃 😃 no a 5.5. doodolavas a povies ANO 😃 😃

luc - ale nie v albume 😠 😃 sup sup 😃

• tak len na chvilu....uuuuz 😃

• este mi ich musia popustit aby boli po zem... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov