Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no bolo by to pohodlne ist naboso.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nevrav, ja som uvazovala o balerinkach, lenze potrebujem nejake vyssie topanky ... tie uz mam kupene aj s gelovymi vlozkami.
Odpovedať
ozaj aj ja musim kupit vlozky.... ;-) aj ja radsej balerinky....ale vo vyssich aj krajsie chodis,,,sa sustredis :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem co to zahryznut
Odpovedať
Profilova fotka
luculka tie tvoje svadobne sa mi pacia :-) ozaj babule....poradte...ake pancuchy do sandalok s otvorenou zpicou? je mi jasne ze samodrzky....bez spevnenej spice (neviem ci take existuju) ale co farba....biele? telove? neviem... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
dani ja som tiez mala dost problem kupit na promocie pancuchy bez spice.. horor fakt :-| a neboli ani samodrziace nakoniec... ale do sandalok by som ja dala asi telove. lucu mas rozkosne satocky :-D gelove vlozky treba aj mne veru..
Odpovedať
dani - ja budem mat telove ;-)...ale mam kupene aj cierne :-D a aj biele, ale tie uz som zavrhla...aj saty mam kreove, takze telove ;-) luci - kraaaasne su x-) ...a teda aj ja hlasujem za tie ponozky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mno jo, tak to aby som uz aj zacala zhanat mam pocit ze samodrzky bez spice bude tazky oriesok :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam uzavrete topanky, ale nasla som pancusky kremovej farby presne takej istej farby ako su moje saty.
Odpovedať
Profilova fotka
ja si v pohode kupim aj biele pancuchy.. aj tak mali iba malo DEN, takze to ani nebude vidiet...akej su farby. Aj tak budu pod satami :-D
Odpovedať
a ked sa "nastvem" dam si ponozky aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julova a najlepsie bude ked si das obe ponozky lave :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mne sa uz parkrat snivalo, ze som si dala kazdu topanku inu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sampo, to sa da zakryt .. ale mne sa snivalo, ze kostol sa prerabal ... vsade malta, vrtanie a my sme tam mali svadbu, na robotnikoch som kricali nech nevrtaju, lebo ja sa chcme vydat, ... dalej v svadobnom aute uz nebolo miesto tak som musela ist peso a ked som prisla na hostinu tak to bolo v nejakej kolibe, vsetci jedli parky s horcicou a ja som bola len v spodnom pradle a s padajucim ucesom ... krasny sen plny neopakovatelnych zazitkov :-)
Odpovedať
ja uz radsej nesnivam :-D...juju...ale nervicky uz pomaly pracuju...uz zistuju, ze je TO "za rohom" :-D
Odpovedať
KONEČNE mam doma internet! To uz tu budem častejšie! Ale keď čítam, čo všetko máte, tak ma chytajú stresy, lebo ja nemám ešte ani oznámenia! ]-( Teda mala by som, keby mi môj návrh poriadne nezbabrali a nenahodili si na to 2-násobnú cenu, ako sme sa dohodli.
Odpovedať
halooo :-)
Odpovedať
co sa staloooo? :-D
Odpovedať
no konecne sme sa tu stretli.... :-D :-D
Odpovedať
:-D...ja chcem oznamkoooo! :-D
Odpovedať
:-N :-N sa chistam v najblizsej dobe na postu :-D :-D ,,,,nebooooooj......
Odpovedať
no...ved preto :-D...krasne satocky mas...a aj ponozky :-D...a tie budes mat ako popolnocne, v ktorych si na fotke? ;-)
Odpovedať
neviem este ale boli pohodlne....a co povies na svadobne teraz neviem ci neboli tie predtým krajsie ]-(
Odpovedať
nevymyslaj, lebo sa z toho zblaznis :-)...tieto sa mi velmi pacia ;-)...skoooda, ze nemas v nich foto..ale budes kocka v hocijakych! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babule...mne uz z tej svadby zacina sibat...keby ste videli moje sny...nepodobaju sa na vase katastrofalne.... su fakt divne...jak keby ma nieco pokuusalo vo sne :-D ...kazdu noc ma niekto bali a ja musim odolavat a odolavat a odolavat :-D :-D :-D
Odpovedať
mam v nich foto ;-)
Odpovedať
dani tak to sa podobne aj mne sniva stale o nejakých iných xlapoch..... :-D :-D :-D
Odpovedať
dani :-D :-D no a 5.5. doodolavas a povies ANO :-D :-D luc - ale nie v albume ]-( :-D sup sup :-D
Odpovedať
tak len na chvilu....uuuuz :-D
Odpovedať
este mi ich musia popustit aby boli po zem... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?