Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • no ja som tiez na ne zvedava, aj ked asi nebude vela takych, co by sa mi pacili, ako sa poznam 😬
    ja som si teda tu svadbu az tak nejako neuvedomovala, ale vraj bolo super (si pozriem na videu) 😉 vobec mi to nedochadzalo, nepamatam ani ako som k oltaru dosla v tom strese 😬

• Jaj, tu v BB Je nádherná búrka.....len keby moj nastávajúci bol pri mne, 😴 fnuk. Musí byt v práci až do zajtra. Babenky, čo porábate dnes večer? Budete sa duchaplne venovať svojím drahým polovičkám?

• sampo, to si nevšímaj...ja som si práveže veľmi dobre uvedomovala, ako kráčam k oltáru, lebo kantor nám 10 minút meškal, tak sme čakali vo dverách ako štyri bambusy.a môj tatko keď začne potiť a k tomu sa pridá môj manžel, tak sme sa tam šúlali, že sa ľudia obzerali, že čo robíme 😃 😃 😃
    ja som si ten deň dosť vychutnávala 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • fomarik ja asi nie, lebo uz zase nie sme spolu 😞
    inak aj tu v LM je uzasna burka....

• Fomarik - aj moj Petulo je este dnes vpraci...ale ako som zhanala korzet, tak som aj okolo neho isla, tak som mu bola aspon zamavat 😃...ale inak pride az neskoro...okolo 21.45 a to ja uz asi budem spat...
    ale od zajtra uz mame obaja volno..

• janino no my sme to mali zase opacne, my sme meskali 10 minut 🙂 lebo drahy meskal na odobierku, kamarati (co ma akoze mali hladat) minuli odbocku k nam 🙂 ale velmi dobre si pamatam, ako sa mi nevosla oblatka do ust 😃 a ako mi farar asi 6x stupil na saty, ked sme vychadzali 🙂 ja som vlastne stale zakopavala o tie saty a kadekto mi po nich stupal a pri tancovani som vobec nemohla cuvat, lebo by som spadla 😬
    rano strasne prsalo, ale ako zazrak - ked sme sli do kostola dokonca aj chodniky vyschli 🙂

• fomarik, moja polovička zdrhla do mesta s kamošom, tak sa venujem PC naplno, keďže ho on neokupuje 😃 😃 😃

• jaj sampo, tak to si mala perne...my sme mali bez príjmania, lebo drahý má iba krst. cúvať som ani ja necúvala 😃 😃 😃 aj tak sa mi šaty na dvoch miestach roztrhli a zaplatila som v pondelok krásnu pokutu 😠

• Sampo, tak to ste si užili teda zábavy. Ja mám strach, že v kostole budeme riadne trapošiť.
    Julova- v sobotu budem na teba mysliet...budem sice akurat po nocnej, ale urcite tá myslienka k tebe doletí.
    Janino - to s tým potením...... to tiež poteší...aspon ste to mali spestrené

• my sme totiž vôbec nevedeli, ako ten obrad bude prebiehať....ale trapas okrem toho, že ma farár upozornil, že nemám polovičku osloviť v kostole Pali 😃 😃 😃 ....a ja som to i tak urobila, nebol žiaden 😎

• Fomarik - dakujem - urcite tu myslienku ucitim 😉...

Janinko 😃 😃 😃...no podareni ste 🙂...esteze mi nebudeme vraviet slub s oslovenim, lebo zarucene by to bolo oslovenie ušiplesk 😃 😃 😃

• ale samozrejme...od zajtra si užívajte babenky 12.-tky a veľmi sa tešte, lebo je to super deň....v ten deň sme všetky za hviezdy 🙂 🙂
    budem na vás tak moc mysleť...jooj 😵 😵 😵

• aj som sa bala, ze budete pri manzelskom slube stikutat, ako sme na Vas 5-kove s usiakom mysleli 😃 😉...

• my sme sa len usmievali a každý sa čudoval, že akí sme uvoľnený...ale veď sme to chceli, tak prečo s stresovať. 😃
    počkaj ako sa vám bude štikútať 😃 😃 😃

• Jani 😃 😃...a co tam po stikutani, ja len dufam, ze oddavajuci/ca nebude mat nejaky priserny parfem, aby sme neblinkali 😃 😃...a uz som dokoncila darceky pre hosti,idem dat do albumu a auz sme dostali aj jeden darcek svadobny 🙂..hodiny...aj to tam dam 🙂

• Sponzor fóra
  • idem pozrieť. my sme našťastie dostali len pár darov, aj to bolo znesiteľné 😬 🤔 potom si spravím asi posvadobný album a dám to tam 🙂
    no idem pozerať 😉

• tie darčeky sú super, bude to mať úspech...chlapi to u nás hneď pojedli a ženy si brali domov....ja som to mala s menom 🙂
    a ruská vodka? to musí byť sila.... 😃 😃 aj my sme dostali hodiny...kam si ich dáte?

• my sme dostali hlavne peniazky...basnicka na pozvanke ku stolu zabrala 😃
    no ja som nestikutala len mi vynechaval hlas pri slube atd. 😉
    a dajte si pozor pri unose, aby ste si to potom neodlezali jak ja 🙂 keby ste videli ake cierne saty boli tie moje svadobne po unose...fuha, som sa bala ze draheho vyhodia zo salonu vcera ako ich vracal 🙂

• asi az do noveho bytiku do obyvacky 🙂..este neviem...tu by nam ladili asi tak na chodbe nad vchodovymi dverami...ale tikaju dost, tak to chce vacsi byt...lebo tu by som sa pri tom tikote nevyspala 😃...aj tie co mame v kuchyni su len pre paradu,...museli sme na moj protest vybrat baterku von, lebo som ich pocula tikat aj cez zatvorene dvere 😃...no co uz...ušiak ma uši velke a je hluchy ako pen a ja naopak..vzajomne sa doplname 😃

a ta vodka je super...a ked je tak faaajne v mrazaku a je taka ako gel - no lahoda, taky chutovkovy stamprlik 🙂...bude na "krstiny" 😉

• ajoj dani....mne práveže hovorili, že som ich doniesla čisté....lebo som ich furt dvíhala, aby sa nezamazali 😦
    našťastie únos u nás nebol a tiež väčšina ľudí dala na náš názor, nech nám dajú peniažky.ale to vieš, niektorí sú zarytí a tým nevyvrátiš názor, že sa to nepatrí 😠

• my sme v podstate aj tak nechceli nic...a su aj taki, co povedia, ze peniaze su neosobne a ze mame mat nieco na pamiatku...takze od rodicov budu korunky a mozno este od niekoho, ale nejake darceky sme si uz povedali...tak snad budu podla nasho vkusu a vsetky zuzitkujeme 🙂

• ale perleťové šáločky na kávu by ťa potešili? 😐

• aj my dostaneme aj aj.....niektorý radsej nieco kupia...aj ked nie vzdy je to vhodná volba 😃 😠

• no tak to asi nie 😒...vacsinou sa nas ludia pytaju, ked zavrhnu peniaze 😒...tak dufam, ze take nam nehrozi 😒

• bleh...mna asi nie...dostali sme len par darov inych ako peniaze a aj to nam trochu viac este obmedzilo pohyb uz aj tak v zapratanej izbe 😞 ...ale zase nic vyslovene nepotrebne sme nedostali 🙂

• Kto vlastne ma este svadbu z majoviek 19teho????to som sama 🤔 😬

• ajoj luc... 😉
    viete, to je tak, keď sa niekto neopýta 🙂 takže ďalšia krabica do skrinky....ja zas nemám silu dať to ďalej...ani najväčšiemu nepriateľovi by som to nespravila 😃 😃 😃

• janino...mozete na kazde vyrocie jednu rozbit pre stastie a z nostalgie opat spolocne pozametat 😉 😃

• 😃 😃 😃 😃 tak toto keď poviem palinovi, sa zošúla 😃 😃 😃

• Avoj majovky. Hlási sa lubu 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov