Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
No tak aspoň že je s tebou polovička...Lebo tá moja sa pripravuje na štátnice a momentálne nemá na svadbu ani pomyslenie :-( Nejako mu to nedochádza tak ako mne :-( ale viem že niekde v kútiku sa veľmi teší...
Odpovedať
Profilova fotka
no, moja polovicka je furt v praci. my sme si uz statnice odtrpeli:). teda aspon ja. bola to sranda ;-) , ked tak s odtupom casu nad tym rozmyslam. ale viem, ake nervy som mala predtym:). cela uloha mojho draheho spociva v tom, ze pride vecer z prace, ja mu ukazem vsetko, co som nasla, on to skomentuje a to je vsetko... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:) leni, o je s tebou?? vela prace.... :-(
Odpovedať
ahooooj :-) nestíhačka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
co vlastne robkas, leni? :-)
Odpovedať
Terezka kuk IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte snubenicky ;-) Patrim tiez ku Vam, svadba maj 2007. povodne sme chceli 12.8.2006, ale neboli ziadne miesta volne a to som obisla aj tie, ktore som vobec nechcela. tak som sa nastvala a presne 12.5 som zavolala na to miesto, co chceme a rezervovala to presne o rok :-p a teraz budem asi do septembra len pozerat, co kde maju, za kolko a ako povedat rodicom, ze je to definitivne.... 8-) v kazdom pripade sa uz ale velmi tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mozem sa pridat aj ja???ja budem mat az v auguste 2007, ale bavi ma rozpravat sa o pripravach s niekym inym. Vidim, ze vy dve ste sa uz poriadne vykecali. Tak aj ja si myslim, ze casu je dost, ale uz aj ja si pozeram nejake vecicky, co sa mi pacia a nechavam sa inspirovat, ale vybavenen nemam NIC :-S Moju predstavu si mozete pozriet v mojom albume. Terezka a Lenka ako dlho uz ste spolu so svojimi partnermi??? My uz chodime spolu dost dlho, je to uz 6 rokov a par mesiacov :-N, tak uz by bolo na case sa vydavat.Skor sme nemohli, pretoze chodim na vysku a nechcela som pocas skoly. Vy uz pracujete, ako som citala.... A byvate uz spolu???
Odpovedať
No tak ja uz mam oznamenia,i ked skoro,ale neodolala som-kupila som ich normalne v obchode,balenie 8 kusov 55 Sk :-D mam okolo 7 baleni-je to mix asi 6 rozdielnych kariet,ale paci sa mi to,ze budu ine-specialne-len nase ;-) maju vypukle dekoracie-ako kvietky,perlicky,vatove stvorceky...no su ine ;-) Co sa tyka hudby bude daky dj,ale moj drahy zahra pesnicku len pre mna na gitare-nejake flamenco :-) Obrucky uz mame aj na prste-o starost menej :-D a uz len dake pekne siatky najlepsie z kombinaciou silno cervenej. andyika-vyse 6 rokov spolu-naadhera,uz len zavrsit vztah svadbou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ten cas ubehol, ale ked sme zacali spolu chodit, boli sme este strasne mladi... Sunny a kde si kupila oznamka??aj ja nad takym rozmyslam, ze pre tych, ktory pridu na svadu dame ine oznamka ako lep re tych, ktori na svadbu nepridu. Ako to urobite vy???A ked si dab urobit kolok asi stoji 1 oznamko??? :-( viem, ze to zalezi od narocnosti pripravy, papiera...ale taka priemerna cena???
Odpovedať
Tu v UK som si ich kupila,v libraci-co je obchod kde je vsetko za libru :-D ako u nas su take 30 korunove sa mi zda. Este neviem co dame dnu,rozmyslala som ,ze spolocnu fotku,alebo len napisane z nejakym peknym obrazkom-este musim pouvazovat. Taky co na svadbu nepridu-to neviem-asi pozveme len tych co pridu :-D Tak cenu ti nepoviem,neviem ako je to u nas na SK :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Tak u nas som este take nevidela v tych obchodoch po 30sk. U nas by to stalo asi raz tolko. Uz nevedia co pýtat za kus papiera. Pozerala som na nete oznamka a take jednoduche nic stoji 9ska take krajcie19 - 25sk. A luxusne 35-40Sk. Tak neviem, ci si ich sama nespravim???
Odpovedať
Článok sa načítava...
To by bolo najvyhodnejsie samovyroba-lebo ked spomenies slovo svadba ide vsetko o 200% hore ]-( A ked si ich vyrobite sami,aspon budu originalne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no len pozhanat vsetok material, papiere, vyrezavatka a vselijake ozdoby, plus vytlacenie, pretoze mam len cierno-bielu laserovu tlaciaren....plus nafta, kym vsetko zozeniem,a este najdolezitejsia je fantazia, ktora mi tak trochu chyba.... :-. Tak neviem by nevyslo lacnejsie ak si spravime, no uvidime... :-S :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:) andyika odkial si presne?:) kosice-okolie..aj my tam budeme mat svadbu:) no, my si tiez robime oznamka doma, sami:) teda samovyroba ;-) uz sa mi to osvedcilo. minuly rok som si sama robila promocne oznamenia. boli pekne, dokonca krajsie ako mali niektori moji spoluziaci :-p a vyslo to aj lacnejsie... ;-) zavisi aj od toho, kolko ich chces urobit...
Odpovedať
Ahojte.. ;-) andyika: My sme mali práve včera 6.výročie a takto o rok (včera) bude aj svadba-na 7. výročie :-N Oznamka rozmýšlam aj ja urobiť doma, tak uvidíme, ale to bude až budeme mať aj zajednanú hodinu na matrike... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, vidim ze s myslienkami na svadbu idete spat aj vstavate 8-) My mame zajednanu salu, zajtra chcem este aranzerku z kvetinarstva a pomaly pokracujeme.. Ale oznamenia este naozaj neriesime :-S
Odpovedať
Profilova fotka
.. a chcela by som sa spytat, ci budete mat niektore svadbu v kostole? A ako dopredu treba zacat s naukami a vsetko okolo - nechcem byt prehnane aktivna, ale zase pre istotu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
terezka, ja som z Moldav nad Bodvou(30km od kosic smerom na roznavu). A ty si odkial... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
andy, ja som z piestan, ale moj nastavajuci je z cane:)). takze svadbu chystame tam. teda lepsie povedane, zatial len planujeme, lebo este nemame nic hotove:)) potvorka, my budeme mat svadbu v kostole. tie nauky zavisia od farara, ako sa s nim dohovorite. poznam ludi, ktori chodili na nauku 1 mesiac, ale aj takych, ktori tam chodili cez 6 mesiacov. my sme zatial este ani nezacali chodit...ale chceme:) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
potvorka, aj my budeme mat svadbu v kostole. Tiez si my slim, ze vsetko zalezi od farara. Nas co bude zosobasovat robi pripravy na 2-3mesiace, ale pojdes k nemu mozno len 3krat. Ale mam od toho trochu strach, pretoze je sice zlaty, ale podla mna trochu konzervativny.... :-S no uvidime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak a je po vikende :-( som naspat v praci, tak sa mozem venovat svadbe a hodit s vami rec :-) fajn, tak aj ja ten kostol este necham tak. no a podla toho ako ste pisali, tak sme kazda z ineho kuta slovenska... my byvame od zaciatku roka v blave, ale svadba bude v dubnici, odkial sme s priatelom.
Odpovedať
Profilova fotka
No kde ste nevesty?? Sa tesim do prace ze pokecame a vy nikde :-( pokrocili ste v niecom?? ja som chcela zajednat tu kvetinovu vyzdobu, ale tvarili sa vseliako, ze staci mesiac vopred, tak zatila nic...
Odpovedať
Tu sooooooom ;-) Moje prípravy sú na bode mrazu :-D ale ani zatiaľ nič neplánujem, časuuuuuuuuu :-N
Odpovedať
Ale vlastne plánujem :-D veď keď si to v hlave "organizujem" to už sa môže považovať za prvé prípravy, nie??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja si to tak hovorim, ale ked si budem musiet definitivne vybrat, to uz bude horsie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a ved mas o 2 tyzdne viac na pripravu ako ja, tak mas este cas :-D
Odpovedať
Ale aspoň že máme z čoho vyberať =-) Radšej keď má človek na výber ako sa prispôsobovať.. A ty už máš niečo vybavené, zajednané, obkukané alebo rozmyslené???
Odpovedať
Profilova fotka
no, na zaciatku roka sme sa stahovali, takze teraz este stale zariadujeme byt, takze konkretne som nic svadobne nepozerala, len v praci na nete :-S ale saty chcem s dlhou vleckou, kupujem aj casopis svadba, tak pozeram, ale bojim sa ako budu vyzerat na mne..
Odpovedať
Myslím že vlečka nemôže nič pokaziť :-) tak sa zbytočne neobávaj 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?