Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
zuby, ja milujem slnečnice....určite ich budem mať aj na svadbe.. ;-) od výzdoby až po kyticku a cez oznámenie...to neva, že v máji..slnečnice zeženieš aj dnes, aj v máji...mám maminu v kvetinárstve 8-)
Odpovedať
ahoj miriamka... prajem ti pekny dnik ;-)
Odpovedať
ahoj...aj Tebe ;-)
Odpovedať
aj sa niekam chystas vecer???
Odpovedať
Cau Mimi, tak ako to prezivas? Uz drahy odletel, ci este nie? A neboj, vsetko bude OK ;-)
Odpovedať
peti, odišiel... ;-( ;-( ;-( ;-( kukučka, chystať sa večer?? do postele sama s macíkom ;-) ;-)
Odpovedať
juuuj moja, neplac...a to stym macikom je sice fajn, ale hlavne teraz nebyvaj moc sama, snaz sa byt s kamoskami a chodievaj von, rychlejsie ti to ujde a nebude to take deprimujuce... ;-)
Odpovedať
tak aj to je dobre, aspon si oddychnes, ja idem niekam von... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miriamka, aj ja som povodne chcela ties slnecnice, ale zaujali ma este tulipany a tie by v maji mohli byt lepsie zohnatelne
Odpovedať
tak som si bola na xvilu sadkať na čajík... :-| kukuč, aj tulipány sú krásne ale mne učarovali slnečnice a tým je to jasné ;-) krásny večer, idem dom, som u našich...
Odpovedať
babenky, trošku som sa aj usmiala...práve som pozerala krásny film.. Moja veľká indická svatba... :-D aj moja láska mi volala,ale len na minutku, lebo ešte nemá svoju kartu, tak si požičal..a tú minutu som prerevala.. ;-( ;-( to som fakt taká strašná?? ved sa svet nezrútil, ani sme sa nerozišli...ked ja som taká citlivá citlivka, že potom je to všetko tak strašne ťažké... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja mam tiez svadbu v maji 26.maja,uz sa snazim vyberat veci co potrebujem,rozhodujem sa ake saty lebo si ich budem davat sit zatial vsak neviem kde to budeme mat ja teraz byvam v Anglicku v maji idem do Bratislavi tak nieco povybavujem aspon dufam.Bavi ma pozerat vsetky tie veci ohladom svadby len keby ti fotografi a kameramani a DJ taky drahi ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Zabulka, konecne som nasla niekoho, kto ma tiez svadbicku 26.5 :-) tak sme dve, a este ako vidim, aj ty si mimo domova...ja som v usa, ale nastastie doma budem uz koncom novembra, tak sa mozem vrhnut do priprav...ale cosi uz mam, zohnala som tu celenku do vlasov a nausnicky a dufam este v nejake krasne popolnocne saty, mam uz odtialto zopar spolocenskych siat, tak dufam, ze tu este na cosi okuzlujuce natrafim...no a o tych cenach mi ani nehovor, ze fotka za 80 Sk a podobne goly...no co uz, toto asi bude najvacsi problem, ale snad budeme mat stastie na niekoho poriadneho a za slusnu cenu ;-)
Odpovedať
petruška, čo nemôžeš spávať? ;-)
Odpovedať
Ale kde, to som este poctivo sedela v praci a nudila sa ako diva, lebo na pocudovanie bol hotel plny ale neboli ziadne problemy, tak nikto nevolal ani neotravoval, az som sa z toho pokoja nudila ]-(
Odpovedať
tak to sa máš... ;-) pekný dník Ti, tu je nádherne... a ja nemám s kým kam..všetci niekde s niekym sú... :-S
Odpovedať
he-he, ze to sa mas...v praci vo dne v noci...ale mas v jednom pravdu, vela kamaratov tu uz nemame, europania uz skoro vsetci odisli domov, americanom sa zacala skola, takze sme tu len taky styria musketieri, my a este jeden manzelsky par z ciech, a vsetci robime, takze keby aj mam volno, tak nemam kde s kym co a ako...takze radsej byt v praci... 8-) a v telke nieco nedavaju?
Odpovedať
to ma nebaví...ale teraz vyvolám cez skype s kamošom v prahe a vypisujem maily...tak som trošku zamestnaná...a večer půjdem asi sama na korčule..no a musím sa íst konečne učit anglinu..som si nakúpila cd, tak treba.. ;-)
Odpovedať
veru, len sa uc tu anglictinu, to ti bude treba...mas tak hlavne aj sancu najst si lepsiu pracu, cim lepsie po anglicky vies, tym lepsie pre teba...jeeej, a tie korcule, tiez by som sa pridala...
Odpovedať
no akosi som na tie korčule stále nedostala...stále niečo... ja viem, že ten jazyk bude velmi doležitý, ved sa snažím..aj na kurz chodím.. ;-)
Odpovedať
babenky, som sa rozhodla...idem si skúšať už šaty...asi pôjdeme s erytreou, aj ked som najprv chcela schudnúť tak 5kilečiek..ale kto vie, kedy to bude..tak ery, dohodneme sa potom cez sms alebo RP. teším sa:) aj ked nemám žiadnu predstavu..tada nejakú možno hej...skúsim dať moje NAJ, čo som si za ten čas, čo tu som, posťahovala... 8-)
Odpovedať
waw, su krasne...kam pojdete skusat? u vas v novom meste alebo pojdete do trencina? joooj, to ti zavidim...ja sa chystam asi tiez po prichode...i ked neviem, asi by sme najskor mali vybrat, kde to bude, zarezervovat a hlavne uistit sa s datumom na mestsom urade, tak uvidime....ale najneskor v januari idem do toho!!! :-D
Odpovedať
no idem len tak skúšať, lebo stále nič nemôžem na 100% robiť, ale ery bude skúšať už naostro:), pôjdeme do trenčína a potom zas neskôr by som chcela aj tu v meste. Aj ked veľa kamiek chodí aj z trenčína na Myjavu. Tam majú vraj krásne a veľmi dobré ceny. Idem mrknúť, či nemajú niečo aj na nete 8-) a neboj, aj ty už čoskoro budeš skúšať... ;-)
Odpovedať
no ved hej, aj sa tesim a riadne...chystam sa najma na nicol a mame v nitre este jeden super salon, vola sa Isabel, tam maju nadherne saty a potom mozno este v blave, tam mi byva sestra, tak nieco uz odporucila v trnave v maxe je sice maly salon, ale maju nadherne saty z talianska, tak aj tam musime ist, nechcem nic nechat na nahodu... ;-) a do kelu, dufam, ze tu zozeniem tie popolnocne, jedny mam uz vybrate, len nemali moju velkost, tak ideme zajtra omrknut, ci uz im prisli alebo aky dostali novy tovar :-N
Odpovedať
neboj, určite zoženieš, a ked máš takú možnost pobehat pol slovenska, tak určite vyberieš nádherné..ved bude z čoho...ja bude trenčín, nové mesto, myjava. Aj myjava mi príde už daleko.. To len pre prípad, že mi nič nepadne do oka a do peňaženky ;-)
Odpovedať
no ved ani mne sa moc nahanat nechce a ked ti mam pravdu povedat, myslim, ze aj tak budem mat nakoniec saty z nitry, ale ked uz mam sestru v blave, oplati sa to tam omrknut, uz mi slubila, ze si kvoli mne zoberie aj dovolenku, len aby sme mali cely den pre seba a mohli prejst vsetky dobre salony a potom ta trnava, to je polhodka autom a tam chcem ist len kvoli tomu jednemu salonu, lebo tam sme boli pred jeden a pol rokom a mali vazne krasne satky... :-N ale urcite by som si nechcela dat saty sit...ked tu tak pocuvam vsetky tie negativne zazitky a skusenosti, co kocky mali so sitim, tak nie, dakujem...
Odpovedať
a je to podla mna aj zbytočnosť...človek sa na tom nadrie, ty stále nevidíš to čo si si vysnívala, lebo to nevieš presne popísať..to sa ani nedá..a zbytočné stresy a nervy...to radšej prejsť celé západné slovensko a niečo ti uričite musí padnúť na telo aj keby si nechcela...ty síce máš predstavu, ale do tvojej hlavy nikto nevidí..ten nákres...no viem, lebo som nad tým chvílu uvažovala..ale fakt len chviľu..asi takú ako to teraz píšem...ja si radšej pobehám ;-)
Odpovedať
hovoris mi z duse, presne, ja pribilizne viem, co chcem, ale neviem to popisat, proste musim nieco podobne vidiet a potom budem moct povedat, to je ono...nie som modny navrhar...a po druhe, naco mi budu tie saty po svadbe, nemozes si ich obliect na inu prilezitosti, naco mi maju visiet v skrini a zavadzat...pozicat a hotovo!
Odpovedať
no presne..to som zabudla dodať...načo sa zbytočne trápiť a nervačiť, ked ich potom bud zavesíš alebo predáš...tak tak...požičiame si krásne ;-)
Odpovedať
caute baby, ja zase az rano a z prace....vam to teda vcera islo, pozeram... ;-) a mne bolo tak smutno, keby som vedela, hned bezim na net. Mimi, netrap s atolko, lebo s nam utrapis na smrt.Ze to vravim teda ja, sama sa cudujem....mne je niekdey na smrt smutno.FAKT. MY si dost casto-kazdy den volame cez skype, ale aj to my uz lezie na nervy. Inac ja som tiez uvazovala dat si saty usit,aj som mala super salon,ale rozhodla som sa pre pozicanie.Konecny verdikt. Petka: dakujem za mily mailik, netusis ako si mi dodala sily. drzte sa,baby moje, respektive sa budeme drzat navzajom. Ked budem v tom Irsku, Mimka, mozno sa aj stretneme. ;-) pa :-N :-N :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?