Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
adi, ty ma vieš pochopit...je mi na smrť smutno, ked mi zavolal prvýkrát, len na minutku, lebo nemal svoju kartu, tak aj tú som prerevala a potom celý deň. Včera som mu volala na budku asi 17min, už to bolo lepšie, ale to asi preto, že tu zrovne bola kamka stavená, tak som sa nemohla pred nou moc rozciťovať. Ale dnes to bude ťažší telefonát.. :-( a ty si teraz v írsku, či sa chystáš? možno sa tam stretneme.. :-) ;-) krásny dník Vám babenky, som rada,že si tu môžem s vami pokecať, ono to padne dobre smutnému človeku.. :-(
Odpovedať
ja som teraz v praci na SK, bohuzial :-( nenaplna ma to a preto vam stale pisem ze chcem ist stale naspat.Ved som tam stravila od polky vysky dost dlhe obdobie, mam tam uz kopec znamych a aj Dublin poznam ako dlan a to sa mi zdal obrovsky. Ja neviem, tu ma to depce, nechcem zit na SK ale zase si neviem predstavit cely zivot tam byt za nic a stat niekde za pultom, ked som tu 5 rokov studovala.... :-( Mimi aki stari ste vy s priatelom?Lebo ja mam 25, priatel 33 a ja neviem, chcem este zit(v dobrom slova zmysle), uzivat si s milym zivot, ale mozno aj babo...... Neviem. Letim do Irska pozriet priatela a aj ostatnych 14.11 na 5 dni, uz sa nemozem dockat.... Teraz mi pride o tyzden domov, jupiiiiiiii, neboj tieto prve dni su najhorsie, aj si poplac, ked to pomoze, zvyknes si a uvidis, ved o chvilu ste spolu(v januari tam ides, ze????)Na Vianoce nebudete spolu??????? Drzim vsetky prstiky. Ja sa uz fakt nesustredim na tu svadbu,ale na nas dvoch. Chystala by som sa tam po svadbe, co je 5.5.07 teda niekedy koncom maja......nechavam vsak vsetko "na toho hore".... x-) cmuuuuuuuuuk
Odpovedať
Ach, ked ja neviem čo bude budúci týžden..a nie to ešte v januári...zo všetkého mám strach..konečne som si tu našla ako takú dobrú prácu..teda až na peniaze...je to hrúza! :-S joj, ako by som šla s tebou do írska...na vianoce spolu asi nebudeme...uvidíme, či bude dovtedy pracovat už naplno. Ak hej tak príde. Ja by som mala íst v tom januári..no neviem...práve čakám, má mi volat ako dnes dopadol v Job centre. Ja mám 23 a drahý má 28rokov. Tiež by som si chcela ešte ten život užit, cestovat, spoznávat...stretnút..len treba na to všetko korunky do štartu.A tie tu nemáme...no uvidíme... to sa máš, že ti príde drahý o týžden dom...ja si stále neviem zvyknút...dennodenne mu píšem, nech si príde po mna alebo sa vráti...xixi :-D ..ale to zvládnem...papa
Odpovedať
dobre ranko, Mimka, moja, ja som prezivala presne to iste, su to 24 hodinove myslienky, co tam robi, kde prave je(nie podozrievanie) ;-) Hold, je to tazky boj, na ktory ste sa vydali a musite ho zvladnut. Vsetko prejde, ber to tak, ze o chvilu su Vianoce a Ty potom ides za nim, nic sa nemeni, len cas plynie teraz pomaly ako nikdy predtym. To mas fakt za par a budete si "uzivat" spolu....... A kde Ty robis?Myslim, co?To chces pracu nechat? Odkedy to tu s Tebou riesim, som navnadena este viac ist tam, z coho je moj priatel nenadseny.Jemu to tam uz teraz lezie hore krkom a to on nerobi nic podradne, ona ma fajn, cistu parcu "managera".... Drz sa. pa ada ;-)
Odpovedať
vďaka adi ;-) nejak to prežijeme a bude dobre. ja robím v kancli, ako nič prevratné ale vyhovuje mi to. Čo sa týka môjho života, vždy je všetko tak zlé "naplánované"...ved to pozná každý.. tak by si tam išla ešte viac? neboj, priateľa prehovoríš..ako píšeš, má dobrú robotku tak prečo nie. Za tie penieze čo tam zarobí snád ešte vydrží ten rôčik 8-) drž sa aj Ty a krásny dník :-D
Odpovedať
Ved prave ze nevydrzi....ked to tam spoznas lepsie, pochopis.Socialny zivot je tam iny, lepsi,ale na druhej strane Ti tam chybaju vsetky ostatne veci ako rodina, zopar blizkych priatelov atd..... Takze tak..... Ale da sa a lepsie a o peniazoch(aj tak to je len o nich),myslim v zahranici,nehovoriac. My tam uz mame celkom ok zazemie, zopar skutocnych znamych a to ma tam taha.Ja tu aj tak pisem len o tom ako ma to TU na SK nebavi,ale druha strana mince je, ze si neviem predstavit ostat tam cely zivot,ale potom DOKEDY?A vrat sa v 40-tke domov a hladaj si tu nieco.....podnikat zase tiez nie je med lizat..... a tak.....HLAVU HORE, mne je tiez priserne smutno, pridem domov a tam nikto, len nasi....ALE SME SILNE BABY A VYDRZIME TO..... pa :-o
Odpovedať
no ja viem, že tam to nebude ružové...slováci a iná pracovná lacná sila je tam braná ako taká nula. Ale ide o prachy...vždy lepšie ako tu..tam vieš za čo dreš ako vôl. Veru, sme silné baby, nejak to už len prežijeme:) 8-)
Odpovedať
dobre ranko, tak ja som uz zasadla "na svoj tron" v praci :-( :-( :-( umieram tu...pomooooooooc. V jednom mas Mimi svatu pravdu.......TAM ASPON VIES ZA CO DRIES!!!!A to je velmi podstatne...... Asi TA zarmutim,ale mne sa to uz krati a mily mi pride na bud. stredu..... :-) tesim sa ako blazon, od juna sme sa nevideli.....ale zase aby som sa predcasne netesili, on na dalsi stvrtok zase odlieta....vidis,ake to je... My sme tuto temu zmenili na temu "IRSKO A JEHO NASTRAHY"...vsimas si, uz sa nikto ani nezapaja do diskusie.... ;-) dobre, co???,Takze naspat...a co ta svatba???? :-D :-D pa
Odpovedať
no veru, ani som si neuvedomila... :-D , ale tak ked máme my májovky čo k tomu povedať, tak prečo nie? ;-) , môj drahý mi práve písal, že začal dnes robiť a včera ked sme dovolali, tak ma až zimomriavky prechádzali, lebo až teraz ked je "v tom" priamo tak vidí, že to tam nie je také dobré ako sa zdalo...alebo ako sa mám vyjadriť..no proste je to malé mesto ale je tam veľa mladých výtržníkov a sú tam časti mesta, kde sa neodporúča ani vojsť. Kamoš, čo tam roznáša pizzu, ho včera okradli a mal šťastie, že len okradli. Tak sa o neho bojím.. :-| vieš, on je v severnom Írsku, kde vyčína IRA a podobne.. takže svadba??? no budúci týždeň ideme s ery skúšať šaty!! sa teším... ery, platí to?? a inak nové nič..a vy holky, čo ste nové zohnali??? krásny dník Vám 8-)
Odpovedať
aha...no to ja mam skusenosti iba s Dublinom(teda s takym kultivovanejsim Irskom)-aj ked aj to je polemicke)....neboj sa, bude dobre a ked sa bude dat, presuniete sa mozno do Dublinu... Ja idem na konzultaciu ohladom doktoratu-bud. piatok...hahaha-skoro tak radostne ako skusanie siat... :-D Ale nie, ja pojdem asi az v januari, nie je to neskoro???????? Ale akosi by som sa teraz aj obavala, lebo my nie sme ani zasnubeni, stat sa moze hocico...keby ma tak pocul... ]-( Ja mam servitky, tetu, ktora mi nakresli na pohare, ten uzasny krizik a dohodnute obliecky na stolicky,viac naozaj nic......mam dobru kamosku, kt. je taky dizajnersky a vytvarny typ, slubila, ze vsetko vymyslíme.....drotiky na menovky atd..... ;-) Ty sa s Ery poznas osobne????To mate super...zavidim Vam, pozdravuj ju a potom napiste zazitky.... cmuk :-N
Odpovedať
Caute kocky, teda no mam dost ako to pisete jedna radost, vzdy ked sem po dvoch dnoch pridem tak 15 minut len citam :-D ale to je super, len piste piste 8-) jeeeeej Miri mas novu fotecku som si vsilma ze? ;-) pekna ;-) :-) co sa tyka tych siat jasne ze suhlasim napis kedy a dohodneme sa len daj vediet vopred aby som si dohodla za seba nahradu oki? juuuuj uz sa tesim saty som este vobec neskusala a zevraj je uz najvyssi cas nooooo Adi a ty ako? uz si bola nieco kuknut??? x-)
Odpovedať
Miri mas IP 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
idem na to ;-)
Odpovedať
aha ery, už som si všimla:) tak môžme pondelok alebo utorok. čo vyhovuje viac? a o koľkej asi? aby som sa aj ja vedela zariadiť. adi, neboj, nie je neskoro január..ved ja idem len tak akože...teda skúšať budem ale určite nie už aj zajednávať..to až asi v januári najskôr...asi aj neskôr...takže neboj, si v správnom časovom limite 8-)
Odpovedať
tak ideme s ery stredu skúšať šatočky :-D :-D :-D :-D :-D musím to drahému dnes povedať, ten bude nadšený :-o , dnes bol prvýkrát v robotke ;-)
Odpovedať
Ahojte bybule...aj ja idem zajtra...som hrozne zvedavááá.....xi :-D
Odpovedať
sorry...babule...
Odpovedať
jeeee, teba sme tu dlllllho nevideli...tak zajtra?? budeš skôr ako my, tak sa zajtra podel o zážitky 8-)
Odpovedať
no som tu pekne dlho nebola....a mame objednane aj obrucky...tak za 3tyzdne.....dam fotecku,,,a v salone sa asi tiez mozem fotit...ze???? :-)
Odpovedať
myslím, že hej...ved som tu videla pár fotiek zo salonu a normálne vonku..(ako nie schované v kabínke), takže snád to bude ok, lebo aj ja beriem foťák ;-) idem mrknúť tie vaše obrúčky...
Odpovedať
este ich nemam az za 3týzdne,,,,su len objednane....a uz sme stihli aj menit tie co sme objadnali....drahý sa smial ze si so mnou este uzije..... :-D :-D
Odpovedať
jaj, či to až potom ich odfotíš? ja, že máš nejakú ich fotečku..no newa, aj my si počkáme ;-)
Odpovedať
nemam fotecku....dodam az potom......a ako inak???drahemu sa v praci dariii???? :-)
Odpovedať
nevie, má mi volať večer, ked sa vráti na dom. Tak čakám celá napätá čo a ako... :-|
Odpovedať
jaaj ja bola teraz kuk na modrýkonik.......sme vcera robili testik...lebo mi to meskalo...ale uz som dostala...fnuk.....uz sme sa aj celkom tesili..... ;-(
Odpovedať
jooooooj, tak to mi je ľúto...mne takto pred rokom...som vysadila antiku v novembri a v januári meškali 2týždne..som sa taaaak strašne tešila...som si robila test, ten mi nevyšiel podľa mojich predstáv, bola som aj u doktora a ten mi povedal, že si nieje istý, ale čosi sa mu tam zdá...len čo ma zbytočne ešte viac posunul k tomu, že som bola šťastná.. a nakoniec som dostala...tak som si na záchodíku poplakala a bolo... :-S ale tak asi to tak nemalo byť....drahý by teraz nebol tam kde je a ja by som sa tam už nikdy pravdepodobne nedostala.. neboj, ono to príde ked budeš najmenej čakať 8-) , tak povedali aj mne, tak ja už nečakám...xixi.
Odpovedať
ale asi to tak ma byt...by sme inak museli posunut svadbu..a tak...ale planujeme...to zacat skusat...asi od februara.....v 2mesiaci by este moc nemalo byt vydno brusko nie????? :-D :-N
Odpovedať
tak to je sila...my máme také isté plány...teda mali sme ešte do septembra..len potom som si uvedomila,že ked mám odísť aj ja odtiaľto, neoplatí sa mi tu všetko nechať kôli dvom mesiacom, takže by som tam chcela byť nejaký čas a potom...ale dúfam,že budúci rok mi už bruško rásť bude...nemyslím od čokolády... :-D
Odpovedať
dobre ranko, ja som zase ranne vtaca....uz sedim v praci a narychlo tukam :-) Ja a saty.....ako som pisala, asi az v januari.....este ma to netaha,ale akosi ma navnadzujete az prilis....problem je v tom, ze ja tu teraz nemam moju kamosku, s kt.sa chystam......takze zatial som kludna :-) musim utekat, sefka mi prisla :-( popisem neskor cmuuuuuuuk
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky!! ako som si tak na rychlo precitala vase dialogy, tiez sa to riesia problemy, kt. pozname asi viacere. zial, my tiez...laska, praca a peniazky su veci,kt. sa niekedy daju dat velmi tazko dokopy...musime to nejak vydrzat!! adka, mna prehovorili so skusanim siat. vraj v januari pride na trh nejaka nova kolekcia, takze nech radsej pockam...ale aj tak som uz bola vyskusat nejake satky:))) aspon na chvilku som si chcela pripadat ako princezna:))) bol to super pocit... babenky, nemate pocit, ze tento rok sa vo vasom okoli zeni a vydava ovela viacej znamych a strasne vela zien je tehotnych??? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?