Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Ahoj tak ja sa hlásim do klubu májoviek 2007...svadba bude 25.5. a vybavené ešte nemáme nič, myslím že je ešte časuuuuuuuuu (veď je to za rok) :-. ...zatiaľ len pokukujem a premýšľam čo by som ako chcela... :-) ;-)
Odpovedať
A s kadial si Lenka? Ja mam sice svadbu teraz v maji,ale to len uradnu v uk,na rok v maji bude poriadna,cize uz zopar veci budeme mat,ako obrucky,svad.spodne pradlo,podvazok,a take malickosti ;-) Uz viete kolko mate hosti?
Odpovedať
Veď sa mi aj zdalo divné že jeden dátum svadby máš 4.5.2006 a potom spomínaš 6.5.2007, normálen si ma zmiatla :-N My budeme mať v Martine...A predbežný počet hostí odhadujem do 70 ľudí
Odpovedať
Mi budeme mat len okolo 40-50,z castou rodiny ani nepocitam,nejak dobre nevychadzame :-| a ja chcem na svadbe len ludi,ktorych mam rada ;-) Mas predstavu o satach?Ja urcite chcem s cervenym,bud cele,slebo aspon korzet,tu farbu zboznujem :-p
Odpovedať
O šatách nemám vôbec predstavu...určite budú čisto biele + hustý závoj zhora, ten musí byť :-N
Odpovedať
Ahojte babenky, aj ja sa hláááááásim na máj 2007 ;-) teda dúfam, že to výde. Tak sme sa v deň zásnub dohodli a pokiaľ nebudeme vycestovaní, čo je možné tiež, tak to bude určite 19.máj:) A nachystané? Tak to teda vôôôôôôbec nič....ved to je ešte daleko...zatiaľ len "očumujem" a ked príde čas(kedy to tak asi je? :-| ) tak sa začnú prípravy.
Odpovedať
Profilova fotka
Ajojte vsetky :-) aj ja sa pridam k vam:).svadbu planujeme 19.5. 07, ako ty miriamka:). zatial este nic nemame.pozeram na satky a spekulujem:)))ale uz niektore mi hovorili, ze mono je cas zacat pomaly s vyberom siat. tak ja neviem...podla mna je to este rok....
Odpovedať
Ahoj ja si myslím že na výber šiat je ešte more času.....za rok bude in úúplne niečo iné, tak načo teraz špekulovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ajojky:) leni,asi mas pravdu. jedine,co zvazujem je hudba. aj ked po pravde neviem, co sa oplati viac. ci DJ alebo ziva hudba. nemam prehlad o cenach.vzdy som bola na svadbach len cloviecik, kt. sa bavil:).teraz som doma na PN,tak spekulujem... ;-)
Odpovedať
Tak toto je aj moja dilema. DJ alebo živá??? =-) Myslím že živá hudba je taká lepšia atmosféra, ale za to si aj dajú dobre zaplatiť.Môj ujo sa v tejto oblasti vyzná a rôzne kapely aj osobne pozná (kedysi hrával, a teraz aj hrá ale country) tak dúfam že mi niečo vybaví čo ma nezruinuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to mas super, drzim ti palceky. u nas to zatial vyzera,ze zostaneme pri tej dileme. aj ked mam zalusk na jednu kapelu z Cane, len neviem, ci uz medzicasom nezanikla. posledne info mam z minuleho roku.tak neviem. kolko asi moze byt financ.rozdiel medzi DJ a zivou hudbou? ;-)
Odpovedať
Ja si myslím že to aj záleží od počtu členov v kapele...Ak ich je viac tak aby sa každému niečo ušlo do vrecka.DJ pýta okolo tých 2 - 5tis. (možno niekde viac niekde menej)..Keď sa mi ten ujo pýtal predbežne na tú kapelu že koľko by chceli a zdôraznil že som blízka rodina tak nech prižmuria oko tak dohovoril na 5000Sk Čo je fakt dobrá suma, ja len váham či sú fakt dobrí.Lebo sú to starší páni a neviem či by nehrali len ludovky...a bude tam vela mladých tak aby sa zabavili :-| Možno to vyrieším tak že bude aj živá hudba aj provizórny DJ..ja fakt neviem =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
leni, to znie celkom fajn. ale mam strach, ze mat Dj aj zivu hudbu je pomerne dost korunkov. tak neviem. s tymi starsimi panmi, to mas mozno aj pravdu. aj ked sice, teraz to vyvratim, ja som sa stretla na svadbach s tym, ze takyto ani boli skor prisposobovi ako mladi.svadba dopadla az tak strasne, ze sa pomerne vsetci svadobcania stazovali. bolo to tak trosku blbe...:(
Odpovedať
Ak by som mala aj DJ, tak zase jeden otcov kolega chodí na diskotéky hrávať...Nevie robiť "pravú svadobnú zábavu" tak by som to skombinovala...Zábavu nech robia z kapely a popri tom keď budú si chcieť oddýchnuť tak tam niečo DJ pustí bez toho aby to komentoval a bude...A ak sa pritrafí možno to urobí len za jedlo a pitie (ak nie som moc naivná :-N )...To sú zatiaľ len moje predstavy ako by som to chcela, možno realita bude úplne odlišná...Ale asi sa viac prikláňam k tej živej hudbe... 8-) a komu sa nepáči nech netancuje!!!! tak a sme to vyriešili...myslím si že ten kto sa chce zabávať sa zabaví pri hocijakej hudbe a ten kto nie má smolu...Ja budem tancovať až do ráááááána bieleho :-) keď aj s metlou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, s tou metlou sa mozno podelime :-D ja s drahym sa snazim naucit tancovat. nie, ze by mi to velmi neslo,ale chcela som mat ako prvy tanec valcik:na krasnom modrom Dunaji. To mi da zabrat. Drahy sa podujal, ze ma nauci tancovat:)po 1/2 hod. treningu uz pada na gauc a vyhlasuje prestavku- pri lepsom ;-) tak neviem ako to vydrzi do rano.ale aj ja si chcem svoju svadbu poriadne vychutnat:)
Odpovedať
Aj ja keď tancujem s drahým tak je to dosť veselé :-D On má dlhé nohy ak urobí väčší krok musím popri ňom poskakovať :-D :-D ale veď už sa hádam nejako povlníme...
Odpovedať
Profilova fotka
no to asi hej. po vcerajsom domacom treningu ma boleli tak nohy :-N mam takz pocit, ze to asi zmenime na nejaky sladacik. aj ked....nechcem :-( ale uvidime, ako dlho to moja polovcka vydrzi s nervami :-D
Odpovedať
Ja chcem ako prvý tanec - U2-With or without you...je to slaďák tak to vidím dosť nádejne :-D Táto pieseň sa ťahá s nami už od začiatku čo sme spolu.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to je krasne... my sme sa akoze nasli tiez jednu pesnicku E. Clapton = Tears of heaven, ale co ja viem...ale to U2 je super volba... leni,viem, ze je to daleko, ale uz mas nieco naplanovane na ten D? myslim, co sa tyka svadby...to je jedno, hocico ;-)
Odpovedať
Vybavené nič konkrétne, len už mám predstavu, ktorú chcem sálu, cukrára, hmmmm mám predstavu o kytke, viem že chcem polorozpustené vlasy+závoj a hm hm hm už ma nenapadá nič :-N
Odpovedať
Profilova fotka
leni, tak to je super :-) ja zatial neviem nic. myslela som,ze vybrat saty bude jednoduche a rychle. lenze byvame v prahe, a nie jeto sranda. neviem, ci budem mat saty odtialto alebo z KE, kde bude svadba.jedine, co viem, ze chcem mat zavoj ;-) leni, ze este je cas vybavovat vsetko ostatne??? chcem mat super svadbu,asi ako kazdy, len mam strach, ze pri mojom stasti mi to zas nevyjde :-( po pravde, zatial ani buduca svokra este nevie,ze sa chceme brat.toho sa bojim asinajviac,ako sa zatvari...
Odpovedať
Neboj všetko vyjde tak ako chceme!!!! :-) Ja si myslím že ešte máme veeeeeľa času...Síce neviem ako v Košiciach ale tu v Martine mi stačí začať vybavovať začiatkom budúceho roka možno koncom tohto..Ty skús porozmýšľať kde by si chcela mať hostinu a nič za to nedáš ak na to miesto informačne zavoláš a opýtaš sa kedy si u nich rezervovať sálu, aby ti to niekto nevyfúkol pred nosom a možno si ťa hneď aj poznačia do diára :-N ..A hlavnú vec by si mala..a takto si skús poobzerať fotografa, kameramana, a hudbu...to sú podľa mňa veci ktoré ja budem ako prvé vybavovať a potom šaty, kaderník a kozmetička-to ti stačí max.pár mesiacov pred svadbou, lebo určite takýchto salonov máte neúrekom..hlavne nezačni už teraz stresovať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nee, neboj:) ale dakujem za povzbudive slova. teraz som este stale doma na PN, tak ned tym uvazujem.vies, najhorsie je, ked pocuvas zo vsetkych stran, kde vsade sa da usetrit a ako, ale malo ludi ti da nejaky presny typ. a ja patrim medzi takych tych skrobov ;-) ty si teraz v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
nee, neboj:) ale dakujem za povzbudive slova. teraz som este stale doma na PN, tak ned tym uvazujem.vies, najhorsie je, ked pocuvas zo vsetkych stran, kde vsade sa da usetrit a ako, ale malo ludi ti da nejaky presny typ. a ja patrim medzi takych tych skrobov ;-) ty si teraz v praci ci tiez doma? :-)
Odpovedať
v práci ale pssssssssst :-x
Odpovedať
Profilova fotka
oki, none problem :-D aspon mozes povedat, ze si aktivna.... ;-) ved pokial to ide, tak preco nevyuzit cas este efektivnejsie:)
Odpovedať
:-D :-D :-D asi tak
Odpovedať
Profilova fotka
ja som rada, ze mas taku pracu:) aspon som nasla dobru kamosku, aj ked len cez chat :-p
Odpovedať
aj ja som rada že si ty rada a že sme obidve rady :-D :-N :-D Práve ma napadlo že takto o rok už budeme obidve v tom pravom predsvadobnom strese... =-) uuuuaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
ua :-D to este nestras. ja mam pocit, ze to bude viac ako v pohode.akurat dnes rano som rozmyslala nad tym, uz len cca 1 rok, a bude to sranda. tak trosku mi to pripomina vianoce. dlho sa na nich tesis a pripravujes, a potom zrazu -clup, a uz je po nich :-( toto bude asi to iste.ale vies, ze mam normalne super pocit, ze v tom nie som sama (teda okrem mojej polovicky) :-D co sa tyka planovania, tesenia sa, atd... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?