Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
uff.tak to chce silne a dlhe objatie, najlepsie manzelika
Odpovedať
Profilova fotka
Ziraf...usmevik :-) ...ake mate pocko?
Odpovedať
Profilova fotka
to byvaju niekedy depkoidne dniky - treba si urobit s niecim radost - najlepsie s niekym a niecim naraz :)
Odpovedať
Profilova fotka
No inak u mna to vyzeralo dnes na celkom pohodovy den, ale zacala som to nejako kazit...v robote same problemy... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no baby, vidim ze dnes mame vsetky den Blbec ]-( ]-( Lupi, co sa tebe nedari? My tu dnes budeme trcat asi do siestej a to uz tri minuty robim zadarmo 8-( a Lyubi, nic v zlom, ale ak si fotograf nedal namahu ani cervene oci odstranit, co ma v programe na fotky za chvilocku, pytala by som na tvojom mieste napsat peniaze, tomu to sa hovori NESERIOZNOST. Ziadnemu profi fotografovi sa toto nesmie stat, to je ako keby policajt chodil bez zbrane!!A nech sa nehneva, 8 000 SK a taketo faux pass....Nas vyslo 9000Sk foto aj video, bez albumu a myslim si, ze fotky (aj ked ich je zatial len par) za tu cenu urcite stoja a aj ked tiez pofajcievali pri bare, ked som zakricala Pali! vmomente bol pri mne a fotil ozaj kazdu kravinu....a uz sa tesim na fotky....Ale hento by som na tvojom mieste riesila....
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky prišla som sa s vami aspon napochytro rozlúčiť, za chvíľu odchádzame do Blavy a nadránom letíme :-) Budem vám posielať slniečko a pozitívnu energiu, držte sa tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kika uzi si to! Hlavne nech Ta obide faraonova pomsta!!! A posli slniecko... :-)
Odpovedať
lochnes, krasnou svatebku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A kde leti Kika? Nejak mi to uniklo....
Odpovedať
Profilova fotka
Sice,faraoni,asi Egypt, ze? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nas fotograf a kameraman chodia spolu na svadby..neviem, kolko ktory berie, za vsetko sme zaplatili 10tis. a mame v tom 4 svadobne DVD-cka a fotky z celej svadby (od odobierky az do takej 5,00 rana) + fotky co sme sa fotili my s drahym v prirode..vcera sme volali kameramanovi, lebo on to dava vsetko dokopy, tak fotky vraj uz su, len to musi hodit na CD a spravit k tomu obal a do soboty by mali byt aj DVD-cka..a vraj mame asi 700 zaberov z celej svadby - tak dufam, ze budu aj pekne..ale snad hej, ved len fotky upravovali 2 tyzdne :-N Tinka..tak stastnu cestu a poriadne si oddychnite ;-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
je tu niekto? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a dobre ranko piatkove zelam :-) tu este nikoho ? :-.
Odpovedať
dobre ranko, uz som tu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani :-) vcera som si nakreslila v presnych mierach kupelku a bola som pozriet jednu predajnu - ale tam som nenasla to co hladam..takze cez vikend ideme pokukat dalsie...ale som sa rozpravala s odbornikom ci to co planujem sa bude dat zrealizovat a povedal ze secko sa da - ked sa chce :-D :-D juuuj ja tak snivam o tej novej kupelnicke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...aj ja som tu dnes na chvilu... :-)
Odpovedať
katka,ja som tiez vcera sondovala na nete,ci existuju sprchove kuty polkruhove,pripadne do tvaru "U",aby boli tri steny presklenene a jedna pevna,pripadne ju nahradi mur.my budeme prerabat jednu kupelku, druha je celkom nova a tam je vana.do tej druhej chcem namiesto vane sprch.kut,ale je tam okno,tak preto zase musim hladat cosi "specificke"
Odpovedať
Profilova fotka
pekny piatok trinasteho sa zela ;-) dnes som vas prisla len pozdravit, lebo toooolko roboty mam ze nic nestiham :-| tak sa majte kraaaaasne idem makat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lyuby a kedy budu fotecky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky ;-) my si ideme dnes vecer po fotky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
koooonecne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no supiiiiiiis Moni, tak potom sup sup do albumu ;-) Ja som vcera od fotografa vyprosikala dve foto zo sanitky, chcete vidiet? 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne Millus...pekne pridaj!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak? Co poviete na "mini" striekacku? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no Milus, to mate super fotky..take akcne :-D :-D :-D :-D ja som zvedava na tie nase..
Odpovedať
MIlus,na co sa pouziva taka striekacka - aby som sa bala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Milus a ja ze na co sanitka??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, Lupi, uz vies, preco.... jani, ani nechci vediet, na preplach creva -klyzma, ale ta ihla je len akoze inac to bol srobovak myslim :-D :-p Moni, urcite aj tie vase budu super....uz sa tesiiiiim
Odpovedať
Profilova fotka
baby, prave mi tu jedna 21 rocna mamicka rozpravala, ako jej robili cisarsky zaziva, ze sa im ju nepodarilo dostatocne uspat a ona udala mensiu hmotnost, tak dostala slabu davku a vsetko rezanie citila, ale ze ani kricat nemohla, totiz zaziva jej zaviedli aj kanylu do krku. Brrrrrr, unas v TN nerodim..... :-S ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
cawte millus - to faaakt fuuuuuuuj - to je hrozne..to sa ako toto moze preboha stat???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?