Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
caute kocky...co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky co nove? No ja som stale na PN a budem mat psika zajtra, tak sa vytesujem
Odpovedať
no, ved som nieco take tu citala...necitam vsetky tie spravy, lebo ich tu dost pribuda. byvate v dome?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, vo velkom trojizbovom byte :-) uz sme predtym mali psika yorkshira, ale nam jedneho krasneho dna utiekol
Odpovedať
Ahojte žienky, prišla som Vás pozdraviť, nemám čas teraz písať, idem sa chystať na oslavu strýko ma dnes 40 tak ideme trošku potancovať, ako sa máte??? Mne často teraz ľudia dávajú otázku že ako po svadbe a ja že tak ako pred ňou. Aj vy to tak cítite? alebos sa cítite inak. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa citim po svadbe inac, tak lepsie a furt sa usmievam a tak sa citi aj moj manzel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
proste neviem to opisat, ale je to ine
Odpovedať
mna sa to tiez ludia pytaju...zatial sme v pohode a je nam dobre...uz mame naplanovanu aj tzv. svadobnu cestu...
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme ani neplanovali svadobnu cestu kedze sme nedavno prisli na to ze som tehotna, ale bohuzial o babo sme prisli, tak sa teraz z toho zotavujem a tesim sa na dalsi pokus, pretoze my velmi chceme babo
Odpovedať
no, nieco som tu aj o tom citala. je mi to velmi luto...tak, tes sa na dalsi pokus a ono sa to urcite podari. my ideme na lyzovacku na silvestra, takze to ani neni taka klasicka svadobna cesta.
Odpovedať
Profilova fotka
co uz, musime sa s tym zmierit, teraz bude miesto babatka psik a potom pride aj babatko, kedze pokusat sa mozme az o 3 mesiace po zakroku
Odpovedať
ved to neni az tak dlho. co je najdolezitejsie, babetko mat mozete len si treba pockat na tu spravnu chvilu... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ved prave, nechceme nic uponahlat
Odpovedať
Profilova fotka
evitka, to vazne? a priamo do sale si sa vydala? ano ja som zo sale.. :-) jeej tak budete mat psika, aj ja by som chcela, ale zial to nejde.. aj mne je to luto co sa vam stalo ale drzim prsteky aby to uz nabuduce vyslo.. aj my planujeme mat babo, tak uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
no drahy je priamo zo Sale, ale byvame na Veci tu sme kupili byt
Odpovedať
Profilova fotka
no nepoznam ho... ale to meno mi nieco hovori.. a paci sa ti tu? ja byvam v sali...
Odpovedať
Profilova fotka
celkom aj ano
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je potom dobre... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde v Sali byvas? Draheho rodicia byvaju na 8. maja, ten farebny barak za kauflandom
Odpovedať
Profilova fotka
a svadbu ste mali tu ci v spisskej?
Odpovedať
Profilova fotka
svadbu sme mali v Spisskej, ja som sa chcela vydavat doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte oktobrovky tak ako sa mi mate uz mame fotos tak mozete kukat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3: chcem sa ta spýtat. Ako sa ti tancovalo takých šatách z vlečkou? Nestúpali ti na nu?
Odpovedať
Profilova fotka
no to by zaujimalo aj mna lebo mne postupal asi kazdy moje saty a ja ani nehovorim
Odpovedať
Nooooooooo tak moja vlečka si to riadne odniesla, myslím že si stúpol každý kto tam bol, ale väčšinou som si ju držala ja, malé družičky alebo taneční parneri. :-D :-D :-D ale bláznila som sa celú svadbu takže to nebolo také hrozné. x-), jeden večer sa to dá vydržať.
Odpovedať
Profilova fotka
Všetkým novomanželkám gratulujem a prajem krásny život po boku milovanej osoby. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som si uz do albumu pridala aj mojho maleho havinka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Tak si sa rozhodla pre meno Lily? Kde si vyberala? Fotku mi nezobrazilo, ale určite je nádherná.
Odpovedať
Profilova fotka
zobrazi ti, len musis kliknut na tu ciernu ciarku, pozrela som si na nete kalendare psacie a tak som si vybrala
Odpovedať
Profilova fotka
Prepáč, ja som si tú bodku ani nevšimla, tak som neskúšala, ale je naozaj nádherná.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?