Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • folk_mony krááááááááááááásna nevestička. 🙂

• jaj dakujem natalav tesim sa az tam dam dalsie, dohodli sme sa s manzelom, ze spolocne vyberieme fotky, ktore tam dame a vcera sme presli polovicu a vybrali 50 🙂 tak to budeme musiet zredukovat...
    doklady som vybavila obciansky na pockanie, vodicsky a pas budu do 14 dni treba si po nich ist a do poistovne som poslala len oznamenie stiahnute z netu. Takze ostava mi banka a organe 🙂.
    Fotenie bolo uzasne a sama som take krasne fotky necakala, je to podla mna viac ako video.
    a baby vy ste na tom ako s fotkami?

• natanalv prave som dopozerala tvoj album, no bola si tiez nadherna, krasa... ti ste mali uradny sobas?

• Sponzor fóra
  • folk_mony
    ďakujem.
    inak foto ešte nemáme, toto je len z CD stiahnuté, nejako sme omylom dali fotografovi prázdne CD namiesto toho, na ktorý sme napálili výber fotiek,čo chceme mať vyvolané. 😃 😃 😃 😎
    a video je v nedohľadne, to ani netušíme, kto nám to nastrihá, lebo točil nám to fotograf,ale on s tým už ďalej nevie nič urobiť a kameramani majú všetci teraz plno roboty, lebo stužkové... 😞 neva, raz sa snáď dočkáme.
    no obrad bol na úrade, inde ani nemohol byť, nemáme veci k tomu potrebné.....

• vies co ja sa kamerou az tak nezatazujem. Ale skus kontaktovat napr toho mojho kameramana, mozno ti to spravi... Viac mi zalezi na fotkach tie sa pozeraju castejsie... fotograf nam spravil krasnu prezentaciu s hudbou a snazim sa ju dat na net, az sa mi to podari, tak vam dam vediet. Inak dnes uz sa takmer kazdy sobasi v kostole aj neveriaci ... teda vecsina, takze ten uradny je dnes raritou 🙂

• no babenky krasne nevesty ste boli.... gratulujem

• dakujeme dadaga a ty pridas tiez nejake? Ako sa mas?

• natanalv: veľmi ma potešilo, ked som videla tvoje fotky, že aj vy ste mali na svadbe svoje dietatko. Koľko rôčkov má tvoja dcérka a ako to na svadbe zvládla?

• folk_mony
    u nás je dosť bežný. 🙂
    dadaga
    Ďakujeme. 🙂
    adupal
    malá bude mať dva a tancovala o dušu, ale nevydržala dlho, lebo celý deň nespinkala, takže už o deviatej sme ju viezli ku kamarátke.. inak bola zlatá, len nechcela ísť k nám, to nás dosť mrzelo. 😞

• asi ta v tej kráse nespoznala, aj môj synček sa na mna troch zvláštne pozeral

• neviem, ale ani ocinka nechcela a to sa teda nestáva. ja so to pripisovala potom už únave, lebo celý de ani oko nezažmúrila..

• náš zase pri jeho krste zaspával, lebo dostal teploty zo zúbkou a 3h na svadbe prespal, ale potom sa zabával do 21:30

• LOVACKA, kde si????? pridi ma kuk do Irska (temy) 😃 😃 😃 😃

• juj akosi to tu stichlo, ako sa mate? JA som dostala v piatok DVD, su uzasne, pozerali sme ho hned cele, nevieme sa obaja vytesit, aj mojmu manzelovi sa velmi paci, nie je nudne, nic sa nepretacalo a trva asi 2 hodiny. Proste skvele, zlate ruky kameramana...

• Nám prišlo dvd včera a hned sme aj pozerali. Sme sním veľmi spokojný a trvá okolo 2 a pol hodiny.

• Sponzor fóra
  • nasa tiez tak len 2 ale dobre je ze netreba nic pretacat, da sa v pohode pozriet aj vkuse a to sa mi paci 🙂 aki sme len nedockavi hned 🙂

• aj ty si dvd zo svadby pozeráš stále dookola ako ja? Vždy nájdem niečo nové, čo som si predtým nebšimla

• ahojte, dobré ráno. 🙂
    tie DVD Vám normálne závidím, aj ja už chcéém. 😞

• caute babenky, nachvilku som sa odmlacala, veeeela prace....jeee vy uz mate DVD...my este nie....musime ponahanat toho nasho kameramana... ved uz to je dlha doba... a som hrozne zvedava...

• ahojte, aj my uz mame dvd, trva cca 3hodiny a je super.. vsetko je tam vystihnute...

• Ahojte kočky, my sme mali DVD hotové už po 10 dňoch a tiež sme veľmi spokojní, dobre sme sa pobavili 😃
    Lovačka kde si tak dlho??? 🤔 veď sme mali ísť na kávu. 😎

• ja zatiaľ môžem len fotky dokola občumovať. 😞 😉

• kde sa stratili všetky októbrovky??

• ja sem chodím každý deň, ale naozaj nikto nič, asi sú na svadobných cestách, alebo už nakupujú darčeky

• caute babenky, koncorocny zhon je najhorsi, tak sem nechodim,bo nemam cas..zial, ale rada pocitam,co ste pisali...
    od nasej svadby je mesiac a DVD nemame, co ma dosti stve, lebo jeden kamaraman co nas mal tocit, si to hodil v tom tyzdni pred svadbou, tak sme narychlo zohnali ineho a tomu ked teraz volam, tak najprv nema cas to spracovat, potom sa mu pokazil PC a stale cosi, tak neviem ci sa k nasemu DVD aj vobec dostaneme niekedy?tak drzte palceky, lebo zacinam stracat nervy....

• len prosím ta nestrácaj nervy, nerobí to dobre bábätku, a v koľkom si týždni?

• neboj nestracam... kvoli takem dacomu urcite nie.... v 12...a vytesujeme sa aj s manzelom...

• tak Vám držím palčeky, to najhoršie obdobie tehotenstva máš už za sebou, ak ti bývalo zle a teraz sa teš z rastúceho bruška a onedlho aj prvých pohybov

• ahoj kocky,
    tak som sa sem konecne dostala. Akosi nestiham.

• adupal, dakujem, viem, vela toho citam... udajne je to tak...no rano mam problem co si obliect do prace sranda... ja co mam plnu skrinu obtiahnutych veci, tak to je dost problem...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂