Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
folk_mony krááááááááááááásna nevestička. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj dakujem natalav tesim sa az tam dam dalsie, dohodli sme sa s manzelom, ze spolocne vyberieme fotky, ktore tam dame a vcera sme presli polovicu a vybrali 50 :) tak to budeme musiet zredukovat... doklady som vybavila obciansky na pockanie, vodicsky a pas budu do 14 dni treba si po nich ist a do poistovne som poslala len oznamenie stiahnute z netu. Takze ostava mi banka a organe :). Fotenie bolo uzasne a sama som take krasne fotky necakala, je to podla mna viac ako video. a baby vy ste na tom ako s fotkami?
Odpovedať
Profilova fotka
natanalv prave som dopozerala tvoj album, no bola si tiez nadherna, krasa... ti ste mali uradny sobas?
Odpovedať
Profilova fotka
folk_mony ďakujem. inak foto ešte nemáme, toto je len z CD stiahnuté, nejako sme omylom dali fotografovi prázdne CD namiesto toho, na ktorý sme napálili výber fotiek,čo chceme mať vyvolané. :-D :-D :-D 8-) a video je v nedohľadne, to ani netušíme, kto nám to nastrihá, lebo točil nám to fotograf,ale on s tým už ďalej nevie nič urobiť a kameramani majú všetci teraz plno roboty, lebo stužkové... :-( neva, raz sa snáď dočkáme. no obrad bol na úrade, inde ani nemohol byť, nemáme veci k tomu potrebné.....
Odpovedať
Profilova fotka
vies co ja sa kamerou az tak nezatazujem. Ale skus kontaktovat napr toho mojho kameramana, mozno ti to spravi... Viac mi zalezi na fotkach tie sa pozeraju castejsie... fotograf nam spravil krasnu prezentaciu s hudbou a snazim sa ju dat na net, az sa mi to podari, tak vam dam vediet. Inak dnes uz sa takmer kazdy sobasi v kostole aj neveriaci ... teda vecsina, takze ten uradny je dnes raritou :)
Odpovedať
Profilova fotka
no babenky krasne nevesty ste boli.... gratulujem
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme dadaga a ty pridas tiez nejake? Ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
natanalv: veľmi ma potešilo, ked som videla tvoje fotky, že aj vy ste mali na svadbe svoje dietatko. Koľko rôčkov má tvoja dcérka a ako to na svadbe zvládla?
Odpovedať
Profilova fotka
folk_mony u nás je dosť bežný. :-) dadaga Ďakujeme. :-) adupal malá bude mať dva a tancovala o dušu, ale nevydržala dlho, lebo celý deň nespinkala, takže už o deviatej sme ju viezli ku kamarátke.. inak bola zlatá, len nechcela ísť k nám, to nás dosť mrzelo. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi ta v tej kráse nespoznala, aj môj synček sa na mna troch zvláštne pozeral
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ale ani ocinka nechcela a to sa teda nestáva. ja so to pripisovala potom už únave, lebo celý de ani oko nezažmúrila..
Odpovedať
Profilova fotka
náš zase pri jeho krste zaspával, lebo dostal teploty zo zúbkou a 3h na svadbe prespal, ale potom sa zabával do 21:30
Odpovedať
Článok sa načítava...
LOVACKA, kde si????? pridi ma kuk do Irska (temy) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj akosi to tu stichlo, ako sa mate? JA som dostala v piatok DVD, su uzasne, pozerali sme ho hned cele, nevieme sa obaja vytesit, aj mojmu manzelovi sa velmi paci, nie je nudne, nic sa nepretacalo a trva asi 2 hodiny. Proste skvele, zlate ruky kameramana...
Odpovedať
Profilova fotka
Nám prišlo dvd včera a hned sme aj pozerali. Sme sním veľmi spokojný a trvá okolo 2 a pol hodiny.
Odpovedať
Profilova fotka
nasa tiez tak len 2 ale dobre je ze netreba nic pretacat, da sa v pohode pozriet aj vkuse a to sa mi paci :) aki sme len nedockavi hned :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ty si dvd zo svadby pozeráš stále dookola ako ja? Vždy nájdem niečo nové, čo som si predtým nebšimla
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dobré ráno. :-) tie DVD Vám normálne závidím, aj ja už chcéém. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky, nachvilku som sa odmlacala, veeeela prace....jeee vy uz mate DVD...my este nie....musime ponahanat toho nasho kameramana... ved uz to je dlha doba... a som hrozne zvedava...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my uz mame dvd, trva cca 3hodiny a je super.. vsetko je tam vystihnute...
Odpovedať
Ahojte kočky, my sme mali DVD hotové už po 10 dňoch a tiež sme veľmi spokojní, dobre sme sa pobavili :-D Lovačka kde si tak dlho??? =-) veď sme mali ísť na kávu. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatiaľ môžem len fotky dokola občumovať. :-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde sa stratili všetky októbrovky??
Odpovedať
Profilova fotka
ja sem chodím každý deň, ale naozaj nikto nič, asi sú na svadobných cestách, alebo už nakupujú darčeky
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky, koncorocny zhon je najhorsi, tak sem nechodim,bo nemam cas..zial, ale rada pocitam,co ste pisali... od nasej svadby je mesiac a DVD nemame, co ma dosti stve, lebo jeden kamaraman co nas mal tocit, si to hodil v tom tyzdni pred svadbou, tak sme narychlo zohnali ineho a tomu ked teraz volam, tak najprv nema cas to spracovat, potom sa mu pokazil PC a stale cosi, tak neviem ci sa k nasemu DVD aj vobec dostaneme niekedy?tak drzte palceky, lebo zacinam stracat nervy....
Odpovedať
Profilova fotka
len prosím ta nestrácaj nervy, nerobí to dobre bábätku, a v koľkom si týždni?
Odpovedať
Profilova fotka
neboj nestracam... kvoli takem dacomu urcite nie.... v 12...a vytesujeme sa aj s manzelom...
Odpovedať
Profilova fotka
tak Vám držím palčeky, to najhoršie obdobie tehotenstva máš už za sebou, ak ti bývalo zle a teraz sa teš z rastúceho bruška a onedlho aj prvých pohybov
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kocky, tak som sa sem konecne dostala. Akosi nestiham.
Odpovedať
Profilova fotka
adupal, dakujem, viem, vela toho citam... udajne je to tak...no rano mam problem co si obliect do prace sranda... ja co mam plnu skrinu obtiahnutych veci, tak to je dost problem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?