Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
ano, v podstate ak nie je starejsi tak by to mal robit krstny, ale moj krstny a krstna pridu az na obrad (nevidela som ich 15 rokov), takze preto kamarat a odcepcovat asi krstna od birmovky (moja svedkyna) a potom druzicky
Odpovedať
inak dnes som realne po prvy krat pocitila nervozitu
Odpovedať
luko, francuzsku budem mat asi aj ja a tiez "len" svoje nechty, gelove som zatial nemala, takze absolutny nezvyk a radsej nechcem zvytocne "experimentovat".. :-) Chemicky peeling obsahuje niekolko druhov nejakych ovocnych? ci akych kyselin a v podstate je urceny na vyhladenie vrasok, prekrvenie pleti, vyborny je vraj na odstranovanie pigmentovych skvrn napr. zo slnka, proste je to taky obnovujuci "sajrajt".. :-D Pre viditelny efekt by sa malo absolvovat 4 az 6 kur, myslim, ale mne povedali, ze zatial mi stacia aj tri..takze asi som na tom este dobre.. :-D
Odpovedať
A prve zachvevy nervozity su uz aj u mna.. :-N Snad to zostane len u tych zachvevov.. :-D 8-)
Odpovedať
mne prave kamarat odpisal, ze ked si da stamrlik dobrej slivky ze urobi taku odobierku, na ktoru nezabudnem :-D tak neviem, ci sa mam bat alebo tesit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pred svadbou chodila na kozmetiku normalne ako chodim, kazdych sest tyzdnov a posledna seansa bola 18teho augusta... nic mimoriadne som neabsolvovala, akurat cistenie, masaz, proste to co vzdy... a obocie mi upravila vizazistka v den D pred licenim, ale len kde-tu nejakeho "partizana" odsklbla, co sme nestihli vecer pred svadbou so svedkynou - dohodli sme sa, ze si navzajom upravime obocie, robievame to bezne, (teda, v minulosti, ked sme spolu byvali), ale namiesto kozmetickej seansy sme si otvorili flasu vina :-D luko, neemstresuj, dobre bude :-) scenar uz mas napisany? ;-)
Odpovedať
lale...taky hruby, este heslovite :-D ja som bola u kozmeticky posledne v juli :-N
Odpovedať
vcera ma inak dojala teta, volam jej ohladne sedenia a ona, ze na co robim menovky, ze nech si kazdy sadne ako chce, skoro ma vystrelo ]-( tak som jej vysvetlila, ze ja chcem predist chaosu, potom nech si kazdy sadne ako chce, ale myslim, ze zasadaci poriadok je dolezity no pochopiiiiiite to, vsak na svadbe nie je 10 ani 20 ludi a nie je tam len nasa rodina! :-o
Odpovedať
v priebehu svadby uz mi je jedno kto ako sedi, ale pri prichode nie je nic horsie ako hostia zmatene si hladajuci volne miesto 8-(
Odpovedať
caute zienky! Tak ja som sa vratila z domu z Oravy, mam uz dovolenku 2 tyzdne, ale ide to takou rychlostou ze ani nestiham vnimat. Musim dnes abo zajtra napisat rozpis na kazdy den, lebo uz je toho dost. V stredu idem este po saty a navleky a sup opat domov pripravit sa na den D. Bola som na skuske makeupu aj ucesu, no milacikovi by sa najviac pacilo, keby som sla nenamalovana a uces len tak rozpustene vlasy :-) , no vravim ze tak chodim kazdy den a na svadbu chvcem byt kusok vynimocna ;-) No a co sa tyka odcepcenia a hier, tak hry asi bvypustim a odcepcenie som myslela ze klasicke, no mamina zacala hovorit ze mame taky zvyk naskor povyberat peniaze do jablcka (tanierika) a az potom ide odcepcenie a vencekovy tanec. Tak uz mam taky chaos z toho, ze absolutne nebviem :-N No a ani starejsieho nemam, lebo ja to chcem vyberat podla toho kto urobi dobru zabavu, takze u mna to bude stryna. No a zasadaci mame tiez, ale je to dost zlozite koho ku komu...no luko a to mayte 40 ludi, my mame 80, ale u nas byvaju bezne svadby s 200-250 ludmi a potom mozes aj hodinu dve cakat kym sa niekto rozhodne usadit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cavte, dik ze ste mi pripomenuli menovky! Ja som na ne zabudla :-( , este aby toho nebolo malo tak mi pred 10 min. zavolal fotograf ze on 18.10. cestuje do zahranicia no parada 8-( mna asi porazi. A sofer ktory mal vozit hosti mi v piatok povedal ze on nepride .... lebo uz nieco ma, vedel o tom asi 5 mes. ze bude rozvazat hosti. Tento tyzden zacina fakt super :-( Dufam ze vsetko dobre dopadne lebo ja uz neviem asi budem rozvazat hosti sama a s priatelom sa budeme fotit navzajom :-N
Odpovedať
Čaute nevestičky :-) trošku som si čítala váš rozhovor a aj ja viem jednu super podmienku, pri ktorej je strašná sranda...je určená pre prvého družbu a jeho družicu....družička si ľahne na niekoľko pospájaných stoličiek a "posype" sa po celom tele cukríkami (napr.bon-pari)....družba má pri tom zaviazané oči šatkou a ruky za chrbtom. Jeho úlohou je ústami tieto cukríky pozbierať, ostatní svadobčania ho môžu "navigovať". Je to strašná sranda. A ešte viem jednu kedy celá družina (páry) tancujú s jablkom, ktoré si pridŕžajú len čelami - je to také "intimčo", hlavne pre tých, ktorí sa nepoznajú :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
celine to akoze co vam vyviedol ten fotograf, tyzden pred svadbou, to je teda fakt neserioznost ]-( elianka: no dobry napad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Uz ma ide porazit este nejakych pat hosti odvolalo ucast a ani sa neunuvali zavolat mne ale volali mojej sestre. Chapes 8-( Ja to nechapem. A volala som noveho fotografa tak nastastie mal volny termin a slubil mi ze dojde. Tak ja sa uz len usmievam ako debil a budem cakat na moment prekvapenia ci pride alebo nepride :-N Uz sa nevladzem stresovat, aj v robote mam toho nad hlavu este ze mam od stredy dovolenku. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj celine77 teda maš to perne,ale divím sa ti že si si nezobrala dovolenku už od dnes. Ja mam den D 25.10.a už od pondelka mam behačky takže mam už od 20.-teho dovolenku. Ozaj nevesty ,kde ste kupili svadobne podbradníky??
Odpovedať
celine...nam to zatial spravil nastastie len jeden clovek, ale sak do soboty daleko...najlepsie je, ze drahy dotycnej vola a ona ze nejde Ze sa nam chystala zavolat....ako keby sme jej nevolali (red mesiacom ucast na 100% potvrdila) tak ani nevieme ale som sa rozculila...lebo majitel restiky ma problem s navlekmi, ze nam to ma prist urobit ta firma...to ako ma dojst z Bratislavy alebo co ]-( ]-( ze som si mala zajednat nejaku firmu zo Ziliny...lebo vraj to dlho trva kym sa to upravi tak 4 hodiny...to ako skor nevedel, si mysli ze dotrepem navleky za 5tis. ktore ani nenavleciem.... tak rozmyslam, ze musim asi zohnat ludi, ktorym to zaplatim,a by to urobili, nejake kocky od das...to je sila, co ]-(
Odpovedať
celine, ja som mala tiez dost stresy, najlepsia kamaratka mi povedala, ze nepride (je v skotsku), lebo im zrusili let a nejake dalsie okolnosti.... odlepili sa mi vsetky gelove nechty po 10 dnoch co mi ich spravili, idem k novej manikerke...... skuska u kadernicky nedopadla dobre, tiez ju idem zmenit, nastastie som nasla lepsiu..... prisli mi saty z cistiarne nenaskrobene (aj ked sme im povedali, ze maju byt naskrobene) a zabudli mi k satam zavoj, skoro som dostala infarkt, ze mi ho niekde stratili, ale uz ho mam nastastie doma.... pride nam na svadbu nejaka neter priatelovho uja s frajerom, pritom sme ich vobec nevolali, ani ich nepozname :-p :-S ..nechapem o co im ide.. :-N ...no a na koniec, dnes ma priatelov otec operaciu a nevieme, ci stihne nasu svadbu. .... je toho celkom dost.... .. a s tym fotografom, tak to absolutne nechapem.. ako si to moze dovolit ]-(
Odpovedať
joj babenky - ja zas (akoby som nemala dosť svojich problémov) riešim moju rozhádanú rodinu, lebo konečne po desiatich rokoch máme v rodine svadbu a práve teraz sa musia hnevať kôli hlúpostiam a odkazovať mi, že ak príde "tamten" tak "ja" nejdem a podobne. :-S :-S :-S Ale čo hlavne, že sme zdraví a nestresujem sa :-) :-) :-)
Odpovedať
vlastne ani to nie - lebo mám nádchu :-D :-D :-D
Odpovedať
ešte vam poradim jednu podmienku pre družbov a družičky družbovia si sadnu da sa im na kolena servitok a družičky musia len zadkom čo najviac za dve minuty zošuveriť ten servitok - strašne sme sa na tom zabavili viete si predstaviť tie pohyby :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby moje...tak máme to všetky pernééé, ako čítam :-( aj ja mam také problémy....vlastny brat, ktorý robí vo Francúzsku, mi včera oznámil, že nepríde na moju svadbu....tak som sa pekne vyplakala, ved čo mi inééé zostávalo.... polovicu rodiny, ktorí sú pozvaný ich trápi chrípka...tak len dúfam že sa vyliečia....a to mi ešte dalšia polovica nepotvrdila, kolkí prídu, takže ich musím obvolať sama.....no strašnééé, ale hlavne že ja som zdravá (ZATIAL)a dúfam že ženích sa rýchlo vylieči, lebo aj na neho niečo lezie.... ;-)
Odpovedať
no babusky, tak hore hlavy...viem ze to vela pre nas znamena aby sme mali pri sebe svojich najblizsich, ale je TO NAS DEN, tak si ho musime vychytnavat s nasim polovickami plnymi duskami a cez vsetky prkazky ;-) Nam zatial nik neodmietol ucast, ale aj tak mame co robit s usadenim, lebo nam v penzione navrhli ako by malo byt umiestnenie stolov,nop nam sa to moc nepozdava a ze to co chceme my, sa bude zle casnikom obsluhovat, to este musime doriesit. No inak Luko, si ma vystrasila, lebo ja tiez vleciem navleky z NZ a v restike cjhcem aby mi ich oni davali na stolicky, musim sa ich to este opytat. Dik ze si mi to pripomenula, no chcem verit tomu ze budu ustretovi x-) No a na mna teraz asi tiez lezie, nejak mi tecie z nosa a kycham ako diva :-(
Odpovedať
lucka, navleky su uz vyriesene, mame jednoduche, staci len uviazat masla, neviem co robili paniku,v raj 45 navlekov musia spravit za pol hodku...ale byvaju aj take, co sa musia este upravovat a to trva dlhsie nam zas jeden par tiez oznamil ze neostanu asi na celu svadbu, ich dcerke idu zubky :-( tak dufajme, ze mala bude v pohode a mozno zostanu x-)
Odpovedať
dala som do albumiku topanky a misku na obrucky ;-) lucka ja som preventivne brala imunoglukan, vitamin C a zatial klop klop som zdrava, takze doporucujem Aspirin, mne robi zazraky, potom caj s medom a citronom, vypotit sa a aspon den lezat domka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
taaak...svadba bola super, vsetko podla planu, aj pocasie aj cely priebeh, ludia sa super bavili a pacilo sa im...len dospavat budeme asi este dlho :) bolo aj par vtipnych situacii, napisem neskor :)
Odpovedať
cici blahozelaaaaam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
diki
Odpovedať
Luko, nam tiez vcera jeden par povedal, ze ich malemu idu zubky, ze budu mozno tak do 20:00 :-( Cicimon, gratulujem k uspesnej svadbe :-)
Odpovedať
piatok ma prsat, tak nech sa vyprsi a v sobotu nech je pekne!!!!
Odpovedať
Prevažne polooblačno, ojedinele pri časom zväčšenej oblačnosti prehánky, na horách snehové. Veterno. Nočná teplota 7 až 3 st. Denná teplota 11 až 15, na severe okolo 8 st. no zrazky ojedinele tak to by som prosila...ze na severe 8stupnov....ako moc na severe myslia, bo cadca je tak severozapad
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?