Svadba v Prešove v máji 2009. Kto má svadbu rovnako?

Profilova fotka
Ahojte babenky, je medzi vami niekto z okolia Prešova, kto má svadba máj 2009?
Odpovedať
1
2
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... Staci, ked kliknes na tieto linky, urcite tam najdes, co hladas. ;-)
Odpovedať
ahoj julinkaz ja mam svadbu jun 2009 hadam to az tak nevadi :-N
Odpovedať
Ahojte...ja mam svadbu april 2009 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my mame naplanovany 9.maj 2009 v Levoci 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Julinka ja mam na maj 2009 :-)
Odpovedať
je tu niekto? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka_o a už máš niečo?
Odpovedať
ahoj julinka ;-) kupila si tu cokofontanu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale kdeze nemam este nic vlastne je to v otaznikoch.............nejak som sa zlakla svadby a manzelstva :-(
Odpovedať
Profilova fotka
drobček - čokofontánka je na ceste, mala by mi prísť už tento týždeň, mňňňňňamky, veľmi sa ňu teším lucka_o: svadba a manželstvo je podľa mňa to najkrajšie, čo dvoch ľudí, ktorí sa nadovšetko ľúbia, môže v živote stretnúť, ver mi! ja sa na to veľmi ale naozaj veľmi teším, už aby to bolo! a báť sa? čoho prosím ťa, veď svojho miláčika už poznáš, takže čoho sa bojíš! urobte si spolu krásny výletík a uvidíš, že to bude dobré!
Odpovedať
julinkaz a za taku cenu co si spominala? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
drobcek vyzerá to tak, že tá cena za fontánu ostáva tak ako som ti písala. super, čo? chcela by si aj ty?
Odpovedať
preco este su? :-N
Odpovedať
cafte, aj ja som PO - maj 2009 , asi :-| snad uz konecne hej ;-) a ja tiez xem vediet nieco o tych cokofontankach, viete o nejakej dobrej cene?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte, my mame vybrany 09.maj 2009... :-) uz ste zacali s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som tiez z Po a my mame svadbu naplanovanu na 8.8.09 ..ja sa na svadbu velmi tesim aj moj priatel, tak uz sme si prakticky vybrali miesto a zacinam sa pozerat po kapelach, foto a satach :-D :-D :-D ...a tak..a ta fontana ma tiez zaujima ;-)
Odpovedať
ahoj, ja som z Bardejova, svadbu budeme mat 22.augusta 2009
Odpovedať
ahojte no julinka mala za super cenu tu cokofontanu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky aj ja s mojim milacikom chystame svadbu 8.8.2009 :-) len sa nevieme presne rozhodnut kde by mala byt,mame zarezervovanu salu v Sporte na Solivare ale chceli by sme nieco co by bolo krajsie aj z vonku,neviete mi niektora poradit?budeme mat pridblizne 70 ludi ... ked sa odhlasia tak aj menej hehe,najlepsie by bolo ak by tam bola aj neaka ta zelen.sme zatial v zahranici takze si to nevieme vyhliadnut samy preto by sme potrebovali pomoc. ;-) a aj co sa tyka svadobnych fotiek v exterieri tak by som potrebovala radu lebo presovsky park mi pride dost okukany... neviete niekora poradit? budem velmi vdacna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka...a nexceli by ste sa fotit napr. v zahrade umenia ( na konci svatoplukovej ulice ) ?
Odpovedať
Profilova fotka
no to by nebol zly napad dakujem velmi pekne ;-) dam navrh polovicke a uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
rado sa stalo...tiez som toho nazoru ze ten park pred MsU je uz okukany a takisto je podla mna aj okukana Kalvaria...je to tam sice pekne ale fotit by som sa tam ja osobne nesla
Odpovedať
ahojte, aj my mame svadbu 2009, ale nevieme este presny datum :-S ..a viem kde maju cokofontanku v PO, lebo aj ja ju chcem. Maju ju v Norme na Konstantinovej. Videla som ju vo vitrinke pred vchodom do predajne. Takze ju netreba odnikial objednavat :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Lucinka86, uz mas vybratu salu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kocky, aj my uz mame termin 19.09.2009 :-D ale okrem terminu a zajednanej saly neviem kedy a s cim zacat. Hoci teraz je to este asi skoro ale je mi jasne, ze tych 10 mesiacov zleti ako voda a ja potrebujem na vsetko more casu 8-( . Je tu este niekto septembrovy?
Odpovedať
mandm kludne si uz obehni fotografov a kameramanov ;-) salu mate ktoru?
Odpovedať
ahojte, viete odkial som minule videla svadobne fotky?zo zahradnictva pri trati,ako sa ide ku kauflandu v presove...ak je dobry fotograf vyzera to uzasne....
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek2007 no ano, zrejme budeme musiet budeme mat v Mladosti :-D
Odpovedať
kimm hej uz som videla zopar parov ako sa tam fotia x-) mandm myslim ze dobra volba ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?