Svadba v roku 2010, Humenné. Ako ste na tom s prípravou?

ahojte baby...otvaram novu temu pre vsetky buduce nevesticky z HE a okolia...ale aj pre tie skor snazive, ktore to uz maju za sebou :-D :-D . My mame termin 12.juna 2010..sala Karpatia rezervovana...kapela Problem z Bardejova rezervovana...stagnujeme na vybere fotgrafa a kameramana...ako ste na tom vy??
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
ahojky....tiez chystame svadbu buduci rok, konkretne 14. augusta....pomaly uz planujeme a zhaname nejake tie vecicky, mame uz rezervovanu salu na SPSCHaP, aj kameru a foto mame reserve (p. Daniel Kisel), len mame problem zohnat nejaku dobru hudbu v He :-S :-( ...... Vie mi niekto, prosim vas, poradit? Dakujeeeeeeem :-) :-)
Odpovedať
diskusia http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... su tam kočky čo maju po alebo pred svadbou.
Odpovedať
ešte daj si do google - hudobna skupina humenne, určite si niečo najdeš
Odpovedať
Ahojte. Naša svadba bude tiež 12. júna 2010, ale budeme ju mať v Sečovciach. Všetko ostatné (kaderník, kozmetika, šaty, video, fotograf...) zostáva na Humenné a kedže tu už nejaký čas nežijem, nemám poňatia o salónoch, hudbe a tak...hlavne máme dilemu, či mať aj fotografa, aj videokameramana..Menovky si budem vyrábať určite sama a lacné (netvrdím, že úžasné) oznámenia som videla na stránkach jednej Prešovskej firmy. A ako ste na tom so zvykmi?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte baby......prosim vas, pozna niektora skupinu Gerock? neviete, ako hraju alebo tak.....potrebaovala by som na nich nejaky kontakt, ak by to slo......dakujeeeeeeeeeeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
evuska - v tejto teme sa bavili aj o tejto skupine, skus pozriet ;-) : http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
som rada ze sa Vas tolko pripojilo do tejto temy :-) a ako to mate s hudbou??? nepoznate nejakeho dobreho DJ??? chceli sme Sudikovcov ale obaja u obsadeni...a tak mame rezervovanu kapelu....lenze ja ludovky moc nemusim a neviem ich ani tancovat...takze by som uprednostnila DJ..sice starsie generacia by sa viac bavila s kapelou...ale predsa je to moj den....ak mate nejaky kontakt mozte poslat na IP...pomozete mi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...... domika....dakujem pekne za prispevok a pomoc pri hladani..... :-) Bentleey.....na webe som nasla p. Kocana z He, ktory kameruje svadby a jeho dcera Katka robi foto. Takze, ak by si chcela, skus ich najst v googli, myslim, ze Katka robi pekne foto. Ja sa chcem zase opytat, ci z vas niekto pozna skupinu Moment z He a aky mate na nu nejaky nazor? Gerock su uz obsadeni, takze nase hladanie hudby pokracuje dalej.....hadam si len dobre vyberieme :-) Dakujem
Odpovedať
Ahojte, my máme svadbu 2.10.2010 na Bystrej. zatiaľ máme sálu a fotografa. A chcem sa opýtať, viete niekto ako sa volá kapela, ktorá je zo Zubného? Viem, že je v nej p.Pažur, aspoň tak som počula. Neviem názov, resp. Viete ako hrajú, či sú dobrí? Máte nejaké skúsenosti? Ďakujem pekne.
Odpovedať
ak hladate fotografa, staci si dat do googlu vyhladat svadobny fotograf humenne :-) nieco sa isto najde :-) a my mame svadbu 18.9.2010 v HE, hostinu v brestove (pri rybniku), dalej mame fotografa, kameramana a v brestove nam majitel povedat, ze nam pomoze zohnat aj cimbalovku (ja MILUJEM ludovky :)), tento mesiac ete ideme zajednat DJa a na tento rok to podla mna staci :) vela sil do priprav vam kocky zelam
Odpovedať
cawte ;-) tiez sa pripajam, my to mame 4.9.2010 tiez v Humennom. Zatial mame fotografa Foldyho z MI, restiku Appettito pri Lidli, matriku a s nou aj kastiel a to je vsetko... Teraz ideme do He na svadbu takze uvidime aku budu mat mladi skupinu, mozno by sme ich vzali tiez :-) chceli by sme nieco na sposob dj a ziva hudba v jednom... ostatne ma myslim zatial cas... mate odhad kolko cca moze stat hudba? dik ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nás stála hudba 350 eur...
Odpovedať
Caute, a čo kapela Esta ? Poznate niekto? Čo na nich vravíte? :-) ďakujem
Odpovedať
ahoj evka111, tvoja otazka bola predtym ze skupian zo zubneho. viem ze sa volali predtym skupina Uteč, teraz ako sa volaju neviem. Ale viem že hrajú super, hrali na jednej svadbe kde som bola, a to boli vsetci vkuse na parkete. a v zubnom je taky zvyk ze sa tam sedi po svadbe v kulturaku aj v nedelu, tak aj v nedelu cely den hrali. ale to uz nik nevladal tancovat len ja so sestrou a par ludi. ale naozaj bolo super. a kontakt by som ti vedela a zohnat.
Odpovedať
no tak ta Uteč, to je vlastne esta. hraju vraj dobre, buduci rok maju uz aj poobsadzovane terminy, ale urcite sa najde nejaky volny.
Odpovedať
Ahoj Lenka 9887, velmi pekne dakujem za odpoved. Ak mas tc mozem mi napisat, super. Ja by som ho tiez mala mat, aspon pracujem na tom, ale este ho nemam. Nemam totiz ziadne cd od nich, tak som im hoci chcela zavolat a sa k tomu nejako dopracovat. Tak si ma potesila, ze su dobri, pocujem same chvaly na nich, to som rada.
Odpovedať
AHOJ evka111. no pozrela som si ich zoznam svadieb na buduci rok, a ty tu pises ze mas svadbu 2.10. 2010. sklamem ta, tento termin je uz obsadeny. za svadbu beru 333 eur, patri tam odberacka u mladeho a mladej, svadba a hra s harmonikou pri stoloch. to napisal Vlado Pažúr mne. a poslal mi ich obsadenost na buduci rok, a naozaj tvoj termin je obsadeny. pa
Odpovedať
baby, ak by som chela pozicat kroj na redovy, kde v HE by som ho mohla najst? a kedy ho staci zacat zhanat? ja nesom dlhodobo v HE, tak neviem, kam sa obratit. dakujem pekne 8-)
Odpovedať
brialka v KASKE za 33 eur, stačí cca 2-3 mesiace pred svadbou :-)
Odpovedať
AHOJTE. Ale este niekde poziciavaju kroje na redovy, sa mi zda ze aj v Chemlone poziciavaju, a vraj su tam krajsie, a lacnejsie to tam je. ale nie som si ista.
Odpovedať
dakujem kocky 8-) mam sice ete cas, ale info sa zide zhromazdovat uz teraz ;-)
Odpovedať
brialka kroj jednoznačne z centra volneho času, požičovné je cca 500sk, su tam 3 x v týždni po 17,00 hod, da sa od nich zahovoriť aj dopytovanie
Odpovedať
no sice neviem kde centrum volneho casu je, ale zistim a pojdem pozriet ;-) dakujem pekne 8-)
Odpovedať
Ahojte. a v CVČ-ku predsa trenuje chemlon. no tak tam su ovela lepsie kroje aj lacnejsie. to som aj ja pocula.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
dievcata, prosim vas napisete mi tel. c. na DJ Sudik a Hrubovcak? vraj internou postou ze inak sa to vymazava, ja sice neviem ako ale budem vdacna za to cislo
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím všetky budúce nevesty od HE. Viete mi niektorá poradiť dobrú kozmetičku, ktorá by ma prišla nalíčiť domov?
Odpovedať
ahoj kallista. neviem ci ti to este treba, ale domov chodi Janka Karnajova, ona líči v centrume. ma tam svoj salon. mna chodi licit tiez domov. a ceny ma uplne super.
Odpovedať
zdravím všetky nevesty roku 2010. Veľmi by som Vás chcela poprosiť o pomoc a radu. Bývam v Prahe a inak pochádzam zo západného Slovenska. Snúbenec je rodený humenčan. Hĺadáme sálu spolu s ubytovaním. Problém je ale v tom, že sme skúšali Bystrú a tá je obsadená a dosť nás zavádzajú s termínmi a s ich jednaním nie sme vobec spokojní. Neviete mi poradiť, kde by bola sála spolu so spaním, niekde v okolí Humenného? Budeme mať cca 90 ľudí. Obrad máme v pravoslávnom chráme v Humennom? moc ďakujem za pomoc
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?