Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
to je v nejakom hoteli?
Odpovedať
Profilova fotka
tani nie taka mala restauracia, s krbom a takym peknym drevenym oblozenim, poslem ti www adresu do ipcky, skoro ma prekotilo ked som to citala
Odpovedať
mila restika, nechapem co je na tom take drahe.. :-| neviem ohodnotit, nepoznam to tam
Odpovedať
Profilova fotka
Tani tak to ani ja nechapem, je to taka mala dedinka blizko krajskeho a kupelneho mesta, ale sak prave preto ze to neni ai v krajskom ani v kupelnom meste tak sme cakali nejaku nizsiu cenu. No nic budeme dalej hladat lebo rozpocet 2050eur pri 50 ludoch je prehnany
Odpovedať
a u vas priamo v meste nie je nic?
Odpovedať
Profilova fotka
Tani tak ja som proti komunistickym stavbam a stlpovym miestnostiam, inak tu v meste je jedna kantina a jeden hotel :-D Je to vcelku malé mesto a dosť predražené podla mna
Odpovedať
Profilova fotka
no baby som rada ze ste pochopili :-) a ano po pol roku do 2 rokov dietata sa to vala rodicovsky prispevok,nezdanuje sa! to je cela suma aku dostanete bud tych 256 alebo 185 euro ... no minimum aj ked by ste mali neviem aku malilinku vyplatu je 164 eur aj nejake centy + prispevok cize 185 eur ... a poviem vam ze nekojim(zial) takze nam vyjdu z toho plienky,utierky na zadok,kremiky a aj nutrilon,kasicky,vyzivky, samozrejme podla mesta v akom byvate si popozerajte ked raz otehotniete kde je co najlacenejsie,no neratajte napriklad takto : najlacnejsie plienky su v tescu ale musim tam ist autom,to potom najlacnejsie nie je!!! my sme si takto nasli vsetko :-) postupne zaciname papat aj domacu stravu takze aj na tych vyzivkach setrime :-) :-) na vsetko raz kazda maminka pride lebo zalezi aj na babatku,nasa Emmka je citliva velmi takze vobec nemozme pouzivat tesco plienky,ani utierky,vyhadzala sa mi z nich a ja som velmi citliva na niveu a lekarka mi povedala musite vyskusat len tak zistite ci aj ona je na nu alergicka,no bduem skusat na vlastnom dietati?! no isto ... ale dostali sme od kolegu balicek detskej kozmetiky nivea a je to v poriadku,nastastie :-) dobre koncim s detmi toto patri do konika :-P
Odpovedať
no vy sa teda neznáte, holky! celý deň takmer nič a teraz nestíham čítať.. teda sa mi ani veľmi nechce :-x
Odpovedať
miska bola som v piestanoch, ale nebolo to normalne detske oddelenie v nemocnici (mala som 17,preto detske odd), lebo sa to tam akurat rekonstruovalo ci co to a mali zriadene provizorne priestory v byvalej skolke a poviem ti ze to bol otrasny zazitok.
Odpovedať
Profilova fotka
Rora a to som chcela ze by som sla rodit do piestan, snad na porodnickom maju teplu vodu a lepsi pristup
Odpovedať
trdielko, vela veci co sme si tu pisali patri do modreho konika.. no ved nevadi, hadam si pre to teraz nebudeme vytvarat dva konta :-D len pekne pis co ti este napadne :-D rada sa dozviem viac
Odpovedať
rodit do piestan??? vies co na modrom konikovi som si precitala co pisala moja spoluziacka ohladom svojho porodu, v skratke - prvorodicka, 2 tyzdne prenasala a doktor stale "nechame to na prirodu", kamaratke sa stale nieco nezdalo a nakoniec v hodine dvanastej ju muz odviezol do myjavy na rychly cisarak, maly mat poobtacanu snuru okolo krku a bohvie ako by to dopadlo v pn kde sa spoliehaju na prirodu. no to je len jeden pripad. ale ked je sto zien spokojnych s pn porodnicou a jedna nespokojna, tak u mna zavazi prave ta jedna.
Odpovedať
Článok sa načítava...
rora, lenže v každej nemocnici sa nájde niekto nespokojní :-|
Odpovedať
Profilova fotka
rora v TN je sto nespokojnych a jedna spokojna, to iste aj Ilava a o Skalici ani nevravim. Sestra mi rodila v PN a bezproblemov lebo bola objednana na cisarak, to iste aj teraz pri druhom babatku
Odpovedať
rora, sima ma pravdu.. keby som mala pozerat na tych zopar nevydarenych porodov, tak rodim doma :-S
Odpovedať
veď práve, že ak sa má niečo stať či už tebe alebo bábätku, tak sa to stane či už v ilave, či v bystrici či kdekoľvek inde..
Odpovedať
baby ved mne je to jasne ze v kazdej nemocke sa najdu aj negativne pripady, ale tak pn porodnica u mna patri medzi tie, ktorym by som sa chcela vyhnut, ak to pojde.v mojom okoli mne je zatial sympaticka ta v topolcanoch,teda podla prispevkov co som si precitala, naopak do trnavy by som nesla.
Odpovedať
ja by som chcela sukromnu ambulanciu, hoci to stoji co to stoji.. ale urcite suhlasim s nazorom, ze ked sa ma nieco stat, tak sa to stane a mozem ist rodit aj do top porodnice v usa.. ale sukromna je sukromna.. :-p
Odpovedať
v sukromnej maju k pacientkam aj iny pristup, to by sa mi tiez pacilo
Odpovedať
no ved ano, tam si zaplatis a si obletovana.. ale v statnej?? mne stacilo ze som bola na jednej operacii.. do PO som nechcela ist, lebo tam su mäsiari :-D tak som sla do KE, myslela som si ze tam to bude lepsie.. po operacii som mala bolesti na nevydrzanie.. TRI HODINY som zvonila sestricke aby mi prisla pichnut injekciu proti bolesti :-( mohla som cakat ako na mesiasa.. neprisiel nikto 8-( ked mam ist do nemocnice hoci len na nejake vysetrenie, tak normalne krce chytam od hnusu.. mam odpor k doktorom 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tani tak to suhlasim aj ja, nastastie moj doktor vyzera byt mili, zajtra ho idem prvy krat testnut co povie na moje ladvinky, ale inak sa lekarom vyhybam velikanskym oblukom
Odpovedať
doktor, ktory ma k svojej praci vztah a robi ju doslova s potesenim, tak k nemu je radost chodit, lebo aj ked mas nejaku chorobu a bolesti, tak ta dokaze rozosmiat a ukazat ti pozitivne riesenia.. ale ti, ktori studovali medinu len preto, ze OCKO tak chcel a vystudovali ju za peniazky, prasiatka a klobasky, tak ti ta poslu domov s chripkou a na druhy den uz lezis v marnici s vysackou na palci a diagnozou: rakovina :-| bohuzial, je to realita ale korupcia vladne svetom ]-(
Odpovedať
no tak ja sa zase chystám na komplet vyšetrenia ku gynekológovi.. aby sme vedeli či je všetko ok.. bo ak sa príde na to, že niečo treba riešiť, aby sa to riešilo hneď, nie keď už na tom bábu budeme pracovať x-)
Odpovedať
:-) urcite bude vsetko v poriadku a pojde to lavou zadnou ;-) chystas sa niekedy teraz? alebo to je este otazkou casu?
Odpovedať
dúfam, že tento mesiac pôjdem.. ak ma bude mať kto zastúpiť v robote :-p
Odpovedať
juuj tak to je supeer :-D ja ked pri nejakom lekarovi spomeniem slovo "dieta" tak pozrie na mna ze "mas este cas".. to len preto ze som malicka a vyzeram na 16 ]-( ked napriklad nejake lieky mi predpisuju, tak hned sa pytam, ze ak nahodou otehotniem, ci to nebude mat vplyv na plod.. tak len krutia ocami, ze co ma to napada 8-( :-N
Odpovedať
no tak mne môj pred časom povedal, že všetky moje problémy už vyrieši len tehotenstvo :-D
Odpovedať
i ja chcem takeho doktora :-D ale ja ziadne problemy nemam.. akurat tak nizky tlak.. a to mi lekar povedal "na nizky tlak lieky neexistuju, len jeden - manzel.. ten ti bude dvihat tlak pravidelne, ked sa vydas" :-D
Odpovedať
ja nemám nejaké extra zdravotné.. iba tie ženské =-)
Odpovedať
aha, tak my sme si raz vysli s praitelom na kupko a tam som chytila bacila 8-( potom ked sa mi to este raz zopakovalo, tak som dovtedy sedela na nete kym som nenasla liek, ktorym zabranim opakovaniu /kedze tie zenske problemy sa zvyknu opakovat/.. no a podarilo sa.. neviem ake su tvoje problemy ale vitaminy candilac su spolahlive.. ja odvtedy /tri roky/ nemam chvalabohu ziadne problemy.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?