Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
..a uz som ich odporucila dvom kamoskam a aj im zabrali.. :-) su to cukriky, ktore dostat aj bez predpisu, takze super..
Odpovedať
to sa dá kúpiť v lekárni??? koľko asi stoja??? ja som už v zúfalstve aj drahého občas podozrievala (bezdôvodne) či nebol s nejakou inou 8-( lebo fakt som bola z toho chorá, že každý druhý týždeň som u gynekológa a stále sa to nelepšilo po všetkých možných mastičkách, kapsuliach, antibiotikách.. no a po tomto trápení, čo trvalo asi cca rok sa prišlo na to, že mám neviem čo na krčku a poďme na operáciu :-| .. a to som mala nejakých 17.. takže kvôli tomuto všetkému sa obávam toho, či bude všetko ok :-S
Odpovedať
simi pisem ti ip.. ;-) neboj, da sa vsetko zvladnut..
Odpovedať
tani mas pravdu ohladne toho datumu...clovek stale nieco odklada, ale nikdz neni spravny cas...najvhodnejsi...ked zas skoncime skolu, bude za starosti s pracou, bytom a pod,stale nieco je..stale clovek nieco riesi...takze treba sa vydat vtedy ked naozaj xces i ked mas povinnosti a si busy :-D :-D :-D
Odpovedať
.. o tom je život.. večné starosti a radosti :-)
Odpovedať
joj, baby, zase nikto nič.. a keď prídem z práce, zas sa mi nebude chcieť čítať koľko toho popíšete ]-( :-D
Odpovedať
dianka, mas pravdu.. stale sme v nejakom kolobehu, kedy treba nieco riesit.. a myslim si, ze zhananie veci na svadbu patri skor k tym prijemnym zalezitostiam.. :-) teda aspon podla mna.. simi, ty to musis riesit jedine prenosnym internetom a vsade zapnutym notebookom, ked nas chces stihat :-D :-D
Odpovedať
no však ja som stále pripojená na notebooku.. len popri šoférovaní sa mi ťažko číta :-D
Odpovedať
:-o to ani zo zartu nehovor, takeee ze popri soferovani este aj na monitor pozeras :-D :-D ale vies ake su zakony, vsak?? vodica nema nic rozptylovat, atd.. :-D
Odpovedať
to bol foooooooooooor :-D :-D :-D
Odpovedať
fuu, som si vydychla.. :-D a ja ze si nebezpecna zenska za volantom :-D :-D
Odpovedať
nie neboooooj ;-) ja som nebezpečná len čo sa rýchlosti týka, ale dupnem na plyn len keď žiadne autá v nedohľadne :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
teda žiadne autá v dohľade :-D
Odpovedať
ja mam vodicak od 18-tky a odvtedy som soferovala auto 2x.. aj to mi spolujazdec povedal ze idem ako s hnojom :-D /pomaly/.. tak radsej nikoho neprovokujem a pekne sa necham odviest kam potrebujem :-D svokrovci ma vsak nutia soferovat, tak som slubila, ze ked si kupime s priatelom auto, tak pojdem na par kondicnych jazd a potom sadnem aj za volant nasho auticka :-D neviem ani parkovat :-N :-D
Odpovedať
táni, ja som sa tiež bála šoférovať a povedala som si, že nikdy šoférovať ani nebudem, lebo som narobila kadejaké kixi... :-N potom som kvôli tomu, že som šoférovať nevedela, prišla o jednu dosť dobrú prácu, tak som sa nas*ala a povedala som si, že keď to iní zvládnu, prečo nie ja??? tak sme sa s drahým vozili, ja som vždy musela byť šofér, a teraz si už trúfnem na kadečo :-D
Odpovedať
a s parkovaním mám aj aj problém :-D pred 2 týždňami som išla prvýkrát nacúvať do garáže, no či som nerozbila svetlo a neohla plechy pri ňom??? :-D no čo, stane sa :-N
Odpovedať
ahojte :-) tak ja nemam so soferovanim ziadny problem doteraz (musim trikrat zaklopat). ano, samozrejme mam sem tam den blbec, ale kedy idem ako autoskolak, ale to len preto ze ma to uz prave nebavi, tiez by som sa nechala rada odviest no nemam kym. 8-(
Odpovedať
dobré ránko, rora! :-D ja som šťastná, že sa môžem voziť sama, že nie som na nikoho odkázaná..
Odpovedať
ved to aj ja. ale napriklad minulu nocnu mi prislo tak zle ze som musela odist, a zhanaj volakoho o pol noci, ked nie som v robote autom. a autobusy o takej hodine na dedine neexistuju a pesi 14km sa mi nechcelo |-| keby som mala aspon peniaze so sebou na taxi, ale ani to nie. a sem tam sa vyskytne x takych pripadov kedy by som ja potrebovala dakam hodit, lebo ja sa odviezt nemozem (skzr napr. oblbujuce antibiotika)
Odpovedať
ja by som si aj trufla do auta, kebyze mame vlastne.. ale autom svokrovcov chodit nechcem.. nahodou tuknem alebo co, mala by som neprijemny pocit :-D radsej tuknem svoje.. co dufam ze sa mi aj tak nestane..
Odpovedať
auto svokrovcov je nevyspytatelna vec. ja som ho ani nesoferovala a zrazu sa ma kazdy pytal kde som ho rozbila. lebo ho totiz rozbila priatelovho brata frajerka na dovolenke, ale niekto sa asi postaral o to,aby na verejnosti kolovala informacia ze som ho naburala ja.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no rora.. 8-( to je teda podlost od nich.. vyfackat.. 8-( ..a ako vidim, ma to jednu vyhodu ze nesoferujem - moj priatel je nuteny nepit :-D :-D haha. ale nieee.. :-)
Odpovedať
táni, jasné, že áno!!! :-D ja mám tiež vždy veľkú chuť piť keď ideme niekam :-D dám za jeden a už musí byť šofér on :-D a ja spokojná, že nebudeme dlho, lebo triezvemu sa mu nechce..
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D simi tak teraz si to dorazila :-D :-D moj priatel nikdy nie je nikde dlho, on je dost skoro unaveny ako male babo :-D v piatky nechodi vonku s kamosmi, ja ho musim doslova nutit, aby niekam siel.. raz za cas niekam ide posediet, ale inak sme stale spolu.. :-D naposledy ked som bola na stretku zo strednej skoly som si vypila a on po mna prisiel a celou cestou som pocuvala prednasku o tom ze ci mi to bolo treba a ako mi bude zajtra zle :-D :-D :-D ale zato ma na dalsi den obskakoval jedna radost :-D
Odpovedať
ja nemam chut si vypit, ale jeden by som si dala, ale nemozem ani to.lebo frajer by si nespravil vodicak ani keby ma vo vacku 500eur nan.uz si navykol na moje taxi sluzby 8-( niekedy ma to uz stve.lebo vacsinu splatok za auto zaplatil on a stupne mi tlak ked zahlasi svoje oblube "kupil som ti auto tak ma odvez". sto certov do mna ide vtedy
Odpovedať
zlatýýýýýýýýýýýýýýý x-) posielam pochvalu!!! (ale aj môj je taký... "polievočku ti neuvarím?" :-D )
Odpovedať
jesus rora, tak on ma aky luxus pri sebe.. no toto.. simi, ani sa nezdaju ti nasi chlapi, co? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no tak čo sa raňajok týka, ja som ich od neho mávala len keď kukal hokej ráno :-D on je taký spáč.. ale obed mi vždy chystal keď nemal prácu :-) ale no tak čo si budeme klamať - úžasní sú tak či tak, však inak by sme s nimi neplánovali svadbu a celý život x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?