Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
chcela som napísať, že ten náš vybratý fotograf je inde ako všetci tu z okolia.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja musím povedať že som zatiaľ spokojná s fotogafom, ktorého sme si vybrali .... keď som povedala čo darhý robí hneď mal nápady na fotenie a povedal aj aké ma alternatívy keď prší a mne sa to naozaj pozdáva :))))....
Odpovedať
slintacik, a koho ste si vybrali???
Odpovedať
Profilova fotka
Dušan Mazák
Odpovedať
joj, keď si ja predstavím aký bude stres takto o rok.. :-) .. alebo možno už budem aj pani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a už si si trénovala podpis :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte ;-) jaj ani nestacim docitat, tak reagujem len k najnovsim prispevkom :-N Ja uz mam vpodstate tiez fotografku, a ked to vyjde tak budem velmi rada, je to sikovna baba, ale viac neprezradim ;-) A ja som podpis tiez trenovala, aj ked neviem ci mi to k niecomu bude, ci to nakoniec neskonci tak, ze priatel bude menit priezvisko, aby ho nespajalo s jeho rodinou |-|
Odpovedať
pravdaže som podpis skúšala :-D to je moja choroba.. aj pri telefonovaní sa vkuse podpisujem :-D celé noviny sú popodpisované :-D rora, to je až takto??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
simcab :-D :-D :-D
Odpovedať
ano, a ovela horsie, len som sem uz o tom nepisala, nepotrebujem tu ostatnych znechucovat svojimi svokrovcami, no vpodstate uz nie su mojimi svokrovcami, tak ako nie su priatelovymi rodicmi.
Odpovedať
tak aspoň budete mať pokoj.. dúfam teda!!! :-(
Odpovedať
vies co je to sice odo mna sproste, ale pokoj budeme mat az umru. aj o to sa striga postara aby po smrti synovi zanechala "prekvapenie"...
Odpovedať
Článok sa načítava...
jáááj, bože, s niektorými ľuďmi sa fakt nedá.. ja mám taktiež v rodine jendého človeka, ktorý je strašne zlý a ide mu len o to, aby zo všetkého vyťažil pre seba a aby všetci pískali ako si to on predstavuje.. je hrozné žiť s takými ľuďmi.. :-| a ešte keď vieš, že tebe praje len to najhoršie a popri tom sa ti vyškiera do ksichtu! fuj!
Odpovedať
ano, a este si k tomu pridaj ze sa ta osoba na verejnosti,pred ostatnou rodinou,pred kolegovcami a ostatnymi znamymi tvari ako milujuci a obetavy rodic, spravi slzavu komediu o tom ako ju syn nema rad, ako ju vystrnadil zo svojho zivota a len co sa zavru dvere bytu, do tvare mu vykrici ze on je najvacsia hnusoba na svete, a ze za vsetko moze, ze s nim skoncila, ze sa dal do kopy s falndrou jak som ja, zo sprostej rodiny, ze aj ja som sprosta, on este sprostejsi, ze viac nema doma co robit a nikdy ho tam uz nechce vidiet! a potom na vianoce robi pred ostatnymi placlive divadlo, ze chce aby bola rodina na sviatky pohromade, a nie toto co robi jej syn! ale to uz nepovie ako mu povyhadzovali veci z bytu, zmenili zamky, zobrali mu kluce, pomenili tel.cisla a syn sa nema ako dostat domov ani pre svoju postu a na ulici sa mu smeju do oci... pritom svokra je obycajna ku.va, co sa rok pelesila svokrovi poza chrbat s cudzimi chlapmi a okradla koho sa dalo. to sa samozrejme premlcalo.
Odpovedať
to ako keby si hovorila o tej dotičnej osobe, o ktorej som hovorila aj ja.. ]-( herečka rodená!!!
Odpovedať
ja neviem ako moze mat niekto takyto charakter a este si o sebe mysliet ze on je ten spravny. toto musi byt urcite nejaka psychicka porucha co by sa mala liecit.... alebo aspon taku osobu zavriet mimo slusnych ludi do nejakeho ustavu a tam nech robi divadlo ostatnym pacientom 8-(
Odpovedať
ja si myslím to isté, no nenarobíme s tým nič..
Odpovedať
no veru nie. pisali sme aj pravnikovi, aj na mestsky urad na socialne, a podla nasich zakonov maju na to pravo! maju pravo zobrat synovi kluce od bytu kde ma trvaly pobyt, maju pravo ho vyhnat,maju pravo si vo vlastnom byte robit co chcu, zahadzovat mu postu, aj veci, lebo je to ich nehnutelnost, a maju pravo mu BEZ OZNAMENIA ZRUSIT trvaly pobyt. takze ani o tom nevedel, ze sa stal bezdomovcom. takze taketo su u nas prosim pekne zakony. ziadne take ze rodic by sa mal o dieta postarat do 25tky, co samozrejme on nechcel, len si chcel domov chodit este par mesiacov pre postu.... Ale hlavne ze bude divadielko, ze preco syn nepride matku pozriet na vianoce. preco jej nepride zagratulovat na narodeniny..... no preco asi?
Odpovedať
holkyyy, dosli mi topanocky :-D aj biele aj cierne.. sa tesim ako mala.. uz ich mam obuteee :-D :-D ani som sa nevedela rozhodnut, ktore skor na nohy :-D :-D su ovela krajsie ako na obrazku :-D a sadnu mi ako uliate :-D juj vytesujem sa.. dam sem aj fotky coskoro, len este idem pustit pracku :-D
Odpovedať
táni, tešííím sa s tebou!!! x-)
Odpovedať
ahojte, neviete nahodou o nejakej dobrej vyzdobe, teda agenture v blizkosto GL na skraslenie kulturneho domu?
Odpovedať
dakujem simi ;-) uz mam topanocky v albumee.. stale si ich obzeram :-D
Odpovedať
tani su krasne :-) take som zhanala aj ja, ale uz som to vzdala :-(
Odpovedať
dakujeem :-) skus pozriet na ebay.. tie biele boli tusim posledny kus, ale tie cierne mozno budu mat.. a podpatok je taky nizky, ze ho ani necitim, takze super
Odpovedať
no ved cierne som chcela, a cez ebay neviem objednavat, ale ved este je casu dost na topanky :-D
Odpovedať
ani ja neviem objednavat cez ebay.. to kacennka vsetko objednavala, mne to len doslo domov :-D a mas pravdu, na topanky casu dost, ale za taku super cenu som nemohla odmietnut.. v KE taketo topanky vraj zohnat za 50 eur.. a teraz som to mala podstatne lacnejsie.. no nekup to :-D
Odpovedať
ty sa mas ;-) tak mne teda ostanu len tie moje balerinky z deichmana :-N
Odpovedať
ved skus skontaktovat katku, urcite ti poradi ako na to :-) bola by skoda nemat tie topanky, su fakt velmi pekne a pohodlne.. ;-)
Odpovedať
ja som si našla topánky na nete a kúpiť sa dajú len v amerike.. tak som bola nešťastnáááá.. :-( ale potom ma napadlo, že teta má sestru v amerike, tak ju budem otravovať :-) juuuj, či sa teším!!! len mám zase hlavu z toho, že oni majú iné číslovanie.. už mám toho po krk.. EU/UK/US.. boa, nevie sa ľud zjednotiť??? :-D
Odpovedať
simi nevadi ze maju ine cislovanie.. kdesi na nete je tabulka, kde zadas cm svojej nohy a ono ti to vypocita velkost aj v eu, uk, us.. ja som si obkreslila nohu na papier, odmerala pravitkom a vypocitala si velkost :-D u nas to je 38 /alebo 37/ a us to bolo tusim 7,5 :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?