Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
tak drzim palce, aby sadli.. ja idem v piatok, alebo v sobotu objednavat saty do salonu na sesterkinu svadbu.. a tak som rozmyslala ze by som si jedny skusila aj svadobne :-D len tak aby som videla, ci na mne ten styl, ktory chcem, vyzera dobre :-D snad to priatel prezije :-D a to si ich ides dat sit? alebo zo salonu vyskusas?
Odpovedať
v salóne vyskúšam či sedia a dám si ušiť..
Odpovedať
táni, a pravdaže aj ty daj potom foto nech sa pokocháme!
Odpovedať
Profilova fotka
tani teraz som pozerala tvoje topky, a tie biele su fakt mňamka
Odpovedať
no ked nejake saty vyskusam, tak jasne ze to sem hodim :-D normalne sa tesim.. ale radsej o tom ani nikomu okrem priatela nepoviem, lebo si o mne budu mysliet ze som chora :-D viac ako rok do svadby a ja idem saty skusat.. :-D miska, dakujem.. fakt su peknucke.. ;-)
Odpovedať
mne zas švagrinká vravela, aby som už išla.. lebo jej sa stalo to, že v januári išla skúšať, svadba bola v apríli, a na ňu kukali, že už je väčšina zarezervovaná na ten termín :-| takže šup šup skúšať, dievčatá.. ja sa k tomu dostanem až v júni ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
simi ved aj ja až v juni možno až v juli, toto bude len pre take blaho mojej maminky ;-)
Odpovedať
ja sa len modlím, aby mi tieto sadli, lebo vôbec nemám chuť behať a skúšať 500 šiat.. ja strašne neznášam skúšanie.. :-S
Odpovedať
simi, ja ked som si bola zhanat pred mesiacom saty na tu sesterkinu svadbu, tak vsade som sa pytala, priemerne ako dlho pred svadbou chodia holky skusat saty.. vsade mi vraveli tristvrte roka, pol roka.. takze ked sa berieme v auguste, tak to bude v pohode, ked tam pojdem v januari.. a okrem toho tu mame dost vela salonov a okrem toho aj v KE.. ja by som chcela saty zo salonu maggie v KE, tam sa mi zdali najkrajsie, teda aspon na obrazku.. ale ktovie, mozno si kupim a ani skusat do nasich salonov nepojdem
Odpovedať
joj, to ja by som asi nevydržala do januára :-D
Odpovedať
:-D snazim sa nemysliet na to :-D :-D
Odpovedať
aké šaty???? :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
niiee.. snazim sa nemysliet na to, ze pojdem skusat az v januari :-D
Odpovedať
ach, baby, to je fakt sen s niektorými ľuďmi.. ]-( ale nerozčuľujem sa...
Odpovedať
dosla ti nejaka uchvatna sprava??
Odpovedať
nie, ale mala som úchvatného zákazníka.. všade bol, všetko vie.. mám najradšej takých ľudí.. ]-(
Odpovedať
:-D ja to tiez neznasam, ked niekto keca aj o tom co nevie a tvari sa mudro
Odpovedať
vieš čo, táni, ja to nechápem.. ja sa ku každému chovám milo, no ak začne byť sprostý, tak veru si po hlave skákať nedám!!! ako nie som nejaká drzá alebo čo, ale poviem čo si myslím.. a potom sa on tvári, že ja mám niečo proti nemu alebo čo.. ]-(
Odpovedať
ved to, ze clovek sa snazi spravat milo, no v dnesnom svete to malokde plati.. ja sa k cloveku spravam milo ale ked vidim, ze on sa ku mne sprava "svojsky", tak vtedy si pred usta servitku nedavam.. a duplom, ked viem, ze to je totalny magor, ktory ma slamu v topankach a co slovo, to perla..
Odpovedať
no ja si napriek tomu tú servítku musím dávať, pretože som v robote :-S nemôžem si zase dovoliť niekoho poslať do riti.. 8-(
Odpovedať
to viem.. a este k tomu to blbe pravidlo - nas zakaznik, nas pan.. ale ti zakaznici sa pritom niekedy spravaju horsie ako opice v klietke
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no tak, katka, ak si taká ako ja, že so šatami nevymýšľaš, objednaj! :-D ja by som ich už objednala, ale ešte nemám peniaze a neviem či mi sedia.. a ako dopadla skúška??? som myslela na teba včera! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
inak baby uz som nasla svoje idealne saty :-D maju ich dokonca v nasom salone v meste, teda nasla som ich na ich webovej stranke a hrozne sa mi pacia cele take ake su,len ktovie ci velkostne sadnu a ci o rok tam budu, pripadne dojdem s fotom nech ich usiju :-D :-D :-D
Odpovedať
ty chces objednavat saty az o rok?? :-. dva mesiace pred svadbou?? no ty si teda akcna :-D
Odpovedať
rok to bolo obrazne povedane, skor islo o tu infosku ze som rada ze som nasla aj take co sa mi lubia, a to si samozrejme prehliadla :-. :-D :-D :-D
Odpovedať
nie neprehliadla.. ;-) len sa mi zdalo divne prave to, ze preco az o rok, kedze si uz nasla :-D
Odpovedať
pekné šatičky!!! :-)
Odpovedať
co tam po satkach na figurke.. dianka, oblec sa do toho a hod sem foto :-D co budes tolko vyberat, ked ti padli do oka uz teraz :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?