Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
simi, no ved budem musiet :-D ja som sa este len pytala ze ako skoro pred svadbou chodia skusat holky a ked som povedala ze sa vydavam az buduci rok v auguste, tak uz vtedy sa na mna divne pozerali tym stylom ze "ty koza, naco to tak skoro zistujes" :-D :-D :-D alli ale ja si ich nedam sit hned teraz.. len chcem vediet ci na mne budu sediet.. :-D uz chapem ze su niektore holky tak nedockave na skusanie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja ked som bola skusat satky rok a pol do rpedu satky tak na mna vobec nepozerali blbo, boli uplne v pohodke a vraveli ze je to normalne si skusat tak dopredu, ze nas nevesty chapu sa tak :-)
Odpovedať
Ved ano skusat svadobne saty si mozes aj bez toho aby si sa vydavala :) to ti nik nemoze zakazat :)
Odpovedať
zakazat nie, ale niektore predavacky sa na teba budu spatno pozerat a chovat sa k tebe ako k hmyzu, takze ta aj chut prejde. 8-(
Odpovedať
rora tak do takeho "podniku" viac nevstupim, maju smolu.
Odpovedať
rora presne tak.. ja mam tu skusenost, ze na mna v oboch salonoch pozerali ako na kozu, ktora sa nevie dockat.. radsej im zaklamem a necham sa obletovat :-p
Odpovedať
milosrdné klamstvo je väčšinou lepšie ako pravda.. alebo sa lepšie počúva :-N no a pre vlastnú spokojnosť musíme klamať :-D minimálne do decembra :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D simi tak tak.. ved sebe tym neuskodime, nam to len prospeje a predavacky do toho nic :-D
Odpovedať
joooj, aj ja už chcem vyskúšať nádhery moje.. len dúfam, že mi budúúúúúú :-(
Odpovedať
aj ja dufam v to iste :-S ale uz som tu na tej stranke nasla jednu nevestu ktora ich ma na sebe a vyzeraju krasne aj taaak :-D
Odpovedať
ukáááž!
Odpovedať
napriklad tu http://www.mojasvadba.sk/_gallery/213... proste kraaaaaaaaaasa :-D http://www.mojasvadba.sk/_gallery/213...
Odpovedať
Článok sa načítava...
peknučké sú! ;-)
Odpovedať
no nic, sobota to isti.. len dufam ze este budu mat saty z kolekcie 2008 :-( och
Odpovedať
šak tam zavolaj!!! a hlavne ak ich majú, či tam budú aj v sobotu keď sa chystáš.. vieš, lebo môžu byť požičané..
Odpovedať
rada by som zavolala, ale www stranku maju neaktualizovanu, su tam len kolekcie z roku 2007 a v kolonke kontakty som nasla NIC :-D prazdne okno.. ale viem ze v soboty maju do dvanastej otvorene, aj tak pojdem okolo, tak sa tam stavim.. realny kontakt je lepsi podla mna :-)
Odpovedať
áno, to máš pravdu.. len ja keď pôjdem skúšať, tak pôjdem len "po tých jedných" :-D , tak by ma naštvalo keby boli akurát požičané..
Odpovedať
ano, aj ja pojdem len po nich :-D ale vies co? nasla som rovnake saty, ale nemali korzet okolo krku, ale normalne nad prsiami koncil.. no proste klasicky korzet.. takze este tie by som si tak skusila, keby nahodou :-D ale nepocitam s nimi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby aky mate dnes den ja uplne super mam zas ebou dalsiu skusku a vytesujem s alebo som urobila skusku z genetiky co som mala vcera juj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja som sa rozhodla že si nakoniec ten krížik objednám tak teraz len čakám čo im na účet nabehnú peniažky a potom mi ho pošlú domov. je presne taký ako som chcela: moderný, nie príliš prečačkaný a hlavne nie staromódny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja asi spacham atentat na buducu svokru a z draheho bude minimalne polosirota ak nie aj sirota....striga jedna tak cloveku dokaze znechutit zivot
Odpovedať
Profilova fotka
miska a to preco co sa stalo?
Odpovedať
fúúúha, baby, ja som dnes mala teda aktívny deň :-) v robote upratané, ani som nestíhala net :-D potom som bola kuknúť mamku a keď som prišla domov, žehlila som nonstop hodinu.. tak ma bolia nohy od státia :-D ale mám neskutočne dobrý pocit z toho, lebo plný kôš prádla ma neskutočne ťaží :-D a teraz som mala dva obrovské :-D
Odpovedať
a teda som vám chcela ešte popriať dobrúúúú |-|
Odpovedať
Profilova fotka
barborka svokricka nas ohovarala doslova za draheho chrbtom s tym, ze musela vediet ze on ju pocuje oooch, pred nami sa tvari ako svata a za nami potopa. A buduci svokrik draheho nema ako syna ale len ako obycajneho robotnika. co uz sak si beriem draheho a nie ich
Odpovedať
miška, to ma mrzí.. :-S
Odpovedať
ty kokos.. tak ja by som to len tak nezniesla, keby som vedela, ze doticna/y predomnou hra pretvarku ]-( mne sa do usi dostava nastastie to, ze svokricka o mne pred inymi hovori len v dobrom.. dokonca miestami mam pocit, ze si ma az vychvaluje.. :-D preco su niektori ludia taki sprosti, ze dokazu inym ublizovat prave nezmyselnym ohovaranim.. |-| misi, prajem ti pevne nervy.. a tak ako vravis - beries si priatela a nie jeho rodinu.. ;-)
Odpovedať
miska asi malokto sa vie vzit do toho ake to je mat svokrovcov charakterovy humus co ine nerobi len ublizuje, a pritom tym najblizsim. ale ja si to viem zivo predstavit, a jedine co pomaha je zapriet ich a prestat ich brat ako rodinu, lebo za to nestoja.
Odpovedať
michala.s aspom ti nepovedala do ociek ze budes v svadobnych satach vyzerat ako k... a to len preto ze su kremovo-bordove.nech sa strci :-D
Odpovedať
je mi zle z ludi.. vraj sa spravame ako zvierata, ale ziadne zviera nedokaze napriklad zabit svoju matku, ci nejak jej ublizit.. a ludia?? staci si len zapnut noviny a clovek sa dozvie tolke hrozy, ktore by nenapachali ani zvierata.. sme horsi ako oni.. dnes ma napriklad striasla sprava o tom, ze v kosickej zoo teenageri ukamenovali tucniaka.. |-| no co uz im len ten tucniak za ohradou mohol urobit.. :-S a to si hovorime LUDIA.. pre zviera by bolo urazkou, keby sme cloveka k nemu prirovnali.. nehovoriac o podlostiach, ktore pachame ako ludia dennodenne.. vratane ohovarani ake prezivate vy dve.. je to hrozne..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?