Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • a ja keď si predstavím, že svadbu plánujeme na toto obdobie, tak začínam mať obavy, že aj o rok bude takto škaredooo 😐

• neboj sa simca, v ten den bude svietit slnko, aj keby sa mu nechcelo 😃

• no tak ako dážď by mi veľmi nevadil, ale ten vetrisko neskutočný.. 😠 a musím začať vymýšľať, že kde by sme sa fotili v prípade zlého počasia.. tu na okolí totiž nič vhodné nie je 😞 iba zvolenský zámok, ale tam sa fotia všeeeeeeetci 😞

• Sponzor fóra
  • chapem s tym zamkom.. my mame dva take otrepane miesta 😦 kazdy sa tam hrnie akoby boli prvi a originalni 😃
    inak, svokrovci su uz doma? uz vedia tu uzasnu spravu? 😉

• nie nie, až túto sobotu prídu.. mám trochen obavy, ale v podstate kašlem na to 😶

• budem ti drzat palce, aby to dopadlo podla predstav 😉

• no však som aj ja zvedavá ako to dopadne 😕 a ďakujem za podporu, táni 😉

• to musi byt vzruso oznamovat takto svadbu rodicom, ktori o tom netusia.. 😃 wow.. ale v podstate oni to cakaju, nie? kedze ste tak dlho spolu.. nas sa len kazdy pytal, kedy svadba, takze my ani oznamovat nemusime, nejak to bral kazdy ako samozrejmost 😃

• tak ja si myslím, že už aj prestali dúfať keďže za 7 rokov nič 😃

• tak ich aspon milo prekvapite 😃

• dúfam, že milo.. 🙂

• no kde ste zase všetky herečky?????

• 😃 herecky.. pekny den prajem.. ja tu jednym ockom pozeram a druhym sa ucim na zajtrajsiu skusku.. 😉 ostatné sú skúškovo na tom asi podobne 😃

• ja pozerám obomi a nikto nič 😃

• tanicka_photo presne ako hovoris sme na tom asi podobne v uceni, ja som sa teraz doucila polovicu na piatok co mam skusku a dalsiu polovicu zajtra, nejako sa mi nechce pobolieva ma v podbrusku, ale to je tym ze som bola dnes na cyto krcka a ultrazvuk, vsetko mam v poriadku tak som rada, dnes sa ma pytal gynekolog ze preco neberiem antikoncepciu ze ked nechcem byt tehotna a ja ze ano ale ze moj mily nechce a on ze hnusak jeden 😃 tak som sa pobavila ked to povedal

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 hehe.. milujem doktorov, ktori vedia "pacienta" rozosmiat 🙂
    tak ja mam skusku zajtra a zacala som sa ucit vcera 😃 ale to len tak lezeeerne.. to bude hop alebo trop 😛
    vyberam nejaku peknu dovolenku, chcem prekvapit priatela.. na par dni niekam k moru, ale vsetky vyhodne ponuky su len z odletom, alebo vlakom z BA.. 😦

• jej aj ja by som sla k moru ale financie nas nepustia a od 1. juna idem brigadovat takze super 😃

• no my sme nemali ist povodne tohto roku, ale chcem, aby si priatel oddychol.. snad sa mi to podari zaplatit samej, aby do poslednej chvile nic netusil 😃 joj ale hladat to takto na nete, to je hrozne.. 😒 uz som popletena co, kedy, kde, za kolko 😃

• my tiež tento rok asi dovolenku nebudeme mať.. nanajvýš ak pôjdeme k svokrovcom na víkend, čo by tiež nebolo na zahodenie 🙂

• hlavne ze budete spolu.. 🙂
    inak, mozte mi niekto povedat, preco si na svadbu nevesty kupuju bizuteriu a nie striebro? lebo priatel mi dal taku otazku, ze preco bizu a nie striebro a ja som mu nevedela odpovedat.. 😒 v kazdom albume maju holky len bizu.. preco

• ja si myslím, že kvôli cene.. lebo ak chce niekto niečo také väčšie, honosnejšie, tak v striebre by to bolo drahé..

• aha, takze len fin. dovody.. myslela som ze je to nejaka "tradicia" ako tie podvazky ci co 😴

• jáááj, to nie.. ak chceš, aj perly si daj 😃

• nie, niee.. mne to je jedno co budem mat 😃 ja si v tomto nepotrpim..
    a ak sa jedna o tradicie, tak som pocula, ze perly by nevesta nemala mat, lebo vraj perly znamenaju slzy a dotycnym to prinasa nestastie do zivota.. to pre tych, ktori veria v povedacky 🙂
    ja este netusim co si dam.. chcela som strasove veci, ale priatel povedal, ze je to prilis mohutne a nepristane mi to, kedze som malicka.. takze znova som na zaciatku 😃

• ja som tiež maličká, preto len jednoduchá bižu.. moja kráááásna bižu 🙂

• ano peknucka je 😉 tiez chcem nieco take jednoduche.. ale co? 😃 chcela som to nechat na priatela, ale on sa obava toho, ze nieco kupi a nebude sa mi to pacit.. aj ked ma dobry vkus podla mna, ale tak radsej vyberieme nieco spolu 😃

• no keďže chceš šatky vyšívané, tak len niečo jemné..

• ako myslis vysivane? tie bonaire nie su nejak extra vysivane.. ci hej? 😃

• ale tak som myslela, že sú tam tie gorálky..

• aha.. 🙂 tak pohladam nieco jednoduche, aby som zase nevyzerala prilis rusivo ako perčačkaná bábika 😉 inak, spominala si nejaky pekny uces, co si nasla pre seba, ten drdol, ci co.. myslela som ze ho mas aj v albume.. alebo ten uces nie je z netu? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov