Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
nasa miestnost sa mi vobec nepaci 8-( vyzera komunisticky.. aleeee :-D vydela som ju vyzdobenu a bola som uzasnuta nad tym, co dokaze urobit pekna vyzdoba :-) ja som tu salu nechcela, ale kedze nakoniec mame tuto, tak mojou podmienkou boli navleky na stolickach.. :-) nech to vyzera luxusne ;-) da sa vsetko pekne urobit, zalezi od sikovnosti.. myslim si, ze farba nie je ani tak dolezita, len aby sa tie vybrate farby nebili s priestorom a nevyzeralo to kanarikovsky :-D
Odpovedať
barborka toto iste sme riesili aj my.. podla mna tam sekne bielo-zlata, bielo-smotanova alebo bielo-zlta..
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som do toho priestoru asi vybrala nejakú slečnicovú žltú aby ten prietor oživila, s bordovou by sa mi zdal ten priestor veľmi ponurý a tmavý
Odpovedať
Profilova fotka
barbora,tak to mas vyhodu hodia sa obe. zvol si tu, ktoru mas radsej. ja napr. zlatu nemusim, takze by som si vybrala cervenu
Odpovedať
Profilova fotka
toto je nasa sala. ale navleky nechceme http://www.hotelleonor.sk/nebo-svadby...
Odpovedať
sinov, s cervenou by to bolo tmave.. :-S pochybujem, ze by zvolila kriklavu cervenu.. skor ta zlta na ozivenie
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka moze byt. urcite by som nedala bordovu, ked tak jasnocervenu. ale to si musi vybrat barbora co sa jej paci. my to za nu nerozhodneme.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja chcem bordovu aj kvoli tomu, ze to chceme mat do takeho historickeho stylu, ale uvidim ci maju tam take farby ako chcem ale dakujem za rady ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka a mne by si poradila aku farbu? casu mam dost, tak mozem vymyslat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
kacennka aj mne sa paci ta farba je uzasna, ale ked chcesm v style dobovom nemozem mat takuto farbu
Odpovedať
Profilova fotka
kati tak tie dve sa aj me velmi pacia aj cyklamenova aj fialova a velmi aj zelena. Osobne na oblecenie milujem cervenu alebo bordovu, ale do priestoru na svadbu mi prišla veľmi drsná a keď mi teta povedala že to je kráľovská a farba lásky,t ak som ju takmer dakam poslala, videla som ako tá sála vyzerala s bordovou a bol to otras, ale dokedy som nevidela tak prestretú sálu tak som chcela bordovú
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj katka, do vašej sály sa vám hodí čokoľvek!!! videla som už viac fotiek odtiaľ a aj naživo a všetko bolo pekné.. jendoducho ak je pekná sála, môžeš tam použiť čokoľvek!
Odpovedať
Profilova fotka
kocky poradte aj mne. dakujeeeem
Odpovedať
sinov, tak salu mate bielo-bordovu, urcite by som si volila jasne farby, aby to nevyzeralo fadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
keby sme mali bielu salu, tak nevaham a jednoznacne fialovu.. fialovu som chcela uz davno, no ale teraz sa moje plany museli troska zmenit.. ale nevadi, hlavne ze sa budeme bavit a bude dobra zabava :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som uz videla bordovu vyzdobu a velmi sa mi pacila, bolo to nieco ine, ale dovtedy sa mi moze zmeit nazor a vkus :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
aj mne priatel zlatu zamietol :-D ale pravdupovediac tie alternativy do nasej saly ako zlata, smotanova, ci zlta som vyberala len tak, ze sa to tam hodi.. ale neinklinujem vobec k tym farbam :-S nakoniec vyhrala zlta, fakt to tam ozivi.. aaa nejak ma to ani extra netrapi, aj tak sa kazdy pozera na krasnu nevestu :-D :-D :-D nesnazte sa mi protirecit - nejak sa utesovat musim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tani mas uplne pravdu maju pozerat na nevestu a nie na salu
Odpovedať
tak tak barborka, a jednoznacne budeme kocky ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, ja dnes koncim tu aspon na chvilu :-D lebo ma priserne boli chrbtica
Odpovedať
aj ja idem prec, oddychnut si po skuske :-) holky, len sa krotte, aby som necitala romany :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
tani kedze ty fotis a mas na to oko, ktora konkretna farba by v tej miestnosti dobre vyzerala aj na fotkach? lebo jasne farba je siroky pojem. ja mam rada take sytejsie odtiene, priam nenavidim take neduzive ako napr. marhulova :-o
Odpovedať
dakujem tani :-p :-p cmuk
Odpovedať
sinov, tak ja by som zvolila nejaku svetlo oranzovu, alebo zltu.. :-) neviem aky mas vkus, ale urcite nechod do tmavych farieb, vyberaj jasne a syte kacennka, to sa mi paci.. :-D pridem tu a normalne vsetko stiham citat :-D :-D :-D
Odpovedať
ach, dnes je tu opäť mŕtvo 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?