Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • nasa miestnost sa mi vobec nepaci 😦 vyzera komunisticky.. aleeee 😃 vydela som ju vyzdobenu a bola som uzasnuta nad tym, co dokaze urobit pekna vyzdoba 🙂 ja som tu salu nechcela, ale kedze nakoniec mame tuto, tak mojou podmienkou boli navleky na stolickach.. 🙂 nech to vyzera luxusne 😉 da sa vsetko pekne urobit, zalezi od sikovnosti.. myslim si, ze farba nie je ani tak dolezita, len aby sa tie vybrate farby nebili s priestorom a nevyzeralo to kanarikovsky 😃

• barborka toto iste sme riesili aj my.. podla mna tam sekne bielo-zlata, bielo-smotanova alebo bielo-zlta..

• ja by som do toho priestoru asi vybrala nejakú slečnicovú žltú aby ten prietor oživila, s bordovou by sa mi zdal ten priestor veľmi ponurý a tmavý

• Sponzor fóra
  • barbora,tak to mas vyhodu hodia sa obe. zvol si tu, ktoru mas radsej. ja napr. zlatu nemusim, takze by som si vybrala cervenu

• toto je nasa sala. ale navleky nechceme http://www.hotelleonor.sk/nebo-svadby-foto-gallery.html

• sinov, s cervenou by to bolo tmave.. 😒 pochybujem, ze by zvolila kriklavu cervenu.. skor ta zlta na ozivenie

• tanicka moze byt. urcite by som nedala bordovu, ked tak jasnocervenu. ale to si musi vybrat barbora co sa jej paci. my to za nu nerozhodneme.

• tak ja chcem bordovu aj kvoli tomu, ze to chceme mat do takeho historickeho stylu, ale uvidim ci maju tam take farby ako chcem ale dakujem za rady 😉

• tanicka a mne by si poradila aku farbu? casu mam dost, tak mozem vymyslat 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• kacennka aj mne sa paci ta farba je uzasna, ale ked chcesm v style dobovom nemozem mat takuto farbu

• kati tak tie dve sa aj me velmi pacia aj cyklamenova aj fialova a velmi aj zelena. Osobne na oblecenie milujem cervenu alebo bordovu, ale do priestoru na svadbu mi prišla veľmi drsná a keď mi teta povedala že to je kráľovská a farba lásky,t ak som ju takmer dakam poslala, videla som ako tá sála vyzerala s bordovou a bol to otras, ale dokedy som nevidela tak prestretú sálu tak som chcela bordovú

• ahoj katka, do vašej sály sa vám hodí čokoľvek!!! videla som už viac fotiek odtiaľ a aj naživo a všetko bolo pekné.. jendoducho ak je pekná sála, môžeš tam použiť čokoľvek!

• kocky poradte aj mne. dakujeeeem

• sinov, tak salu mate bielo-bordovu, urcite by som si volila jasne farby, aby to nevyzeralo fadne 😉

• Sponzor fóra

• keby sme mali bielu salu, tak nevaham a jednoznacne fialovu.. fialovu som chcela uz davno, no ale teraz sa moje plany museli troska zmenit.. ale nevadi, hlavne ze sa budeme bavit a bude dobra zabava 🙂 🙂

• ja som uz videla bordovu vyzdobu a velmi sa mi pacila, bolo to nieco ine, ale dovtedy sa mi moze zmeit nazor a vkus 😃

• aj mne priatel zlatu zamietol 😃 ale pravdupovediac tie alternativy do nasej saly ako zlata, smotanova, ci zlta som vyberala len tak, ze sa to tam hodi.. ale neinklinujem vobec k tym farbam 😒 nakoniec vyhrala zlta, fakt to tam ozivi.. aaa nejak ma to ani extra netrapi, aj tak sa kazdy pozera na krasnu nevestu 😃 😃 😃 nesnazte sa mi protirecit - nejak sa utesovat musim 😃 😃 😃

• tani mas uplne pravdu maju pozerat na nevestu a nie na salu

• tak tak barborka, a jednoznacne budeme kocky 😉 😃

• presne tak, ja dnes koncim tu aspon na chvilu 😃 lebo ma priserne boli chrbtica

• aj ja idem prec, oddychnut si po skuske 🙂 holky, len sa krotte, aby som necitala romany 😃 😃

• tani kedze ty fotis a mas na to oko, ktora konkretna farba by v tej miestnosti dobre vyzerala aj na fotkach? lebo jasne farba je siroky pojem. ja mam rada take sytejsie odtiene, priam nenavidim take neduzive ako napr. marhulova 😮

• dakujem tani 😛 😛 cmuk

• sinov, tak ja by som zvolila nejaku svetlo oranzovu, alebo zltu.. 🙂 neviem aky mas vkus, ale urcite nechod do tmavych farieb, vyberaj jasne a syte

kacennka, to sa mi paci.. 😃 pridem tu a normalne vsetko stiham citat 😃 😃 😃

• ach, dnes je tu opäť mŕtvo 😦

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Svadobný a rodinný fotograf