Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • jaj baby nejde mi to nacitat lebo to nie su subory jpg.ale png.neviete ako to mam spravit nahodou?

• a ked si otvoris fotku a das si ju ulozit ako...nemas tam ulozit ako subor jpg ???

• zienky mne uz teraz zviera zaludok od radosti a starosti ako to vsetko prebehne pocas svadby a hostiny a tesim sa na vybavovacky okolo toho vsetkeho 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj salma, aj ja sa tesim 😉 ty to mas najskorej 😃 ..ozaj uz daco mas vybavene?

• biela ruzicka idem vyskusat 🙂
    salma nehnevaj sa ale preco chces mat svadbu v januari?
    mam sice aj kamosky co sa vydavali v takychto podla mna bŕŕ´mesiacoch ale to lebo boli tehu 🙂

• trdielko, neviem aky nazor ma salma, ale aj moj kamarat sa sobasil s priatelkou v zime /vobec nebola tehotna/ a to preto, ze podla nich nie je nic romantickejsie ako zasnezena krajinka 😉

• ešte to nevedia 😦

• 😐 preco? nieco sa deje? simca, drzim ti velmi velmi palce 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• stále sa niečo deje, neboj ešte vhodný čas 😒 už začínam mať nervy z toho, lebo sme to chceli oznámiť hneď z príchodu a takto sa to zbytočne naťahuje 😒

• a ste veľmi zlaté, že na mňa myslíte!!! 😵

• heej, to poznam.. ked sa chcu oznamit dolezite spravy, tak nikdy nie je vhodna prilezitost 😒
    netrpezlivo cakam na ich reakciu s tebou 😃

• dúúúúfam, že už dnes to bude.. len nechápem čo s tým drahý toľko otáľa 😠 však načo nejaké oficiality??? po toľkých rokoch to už asi každý len uvíta.. aj mojej mamke som to povedala len medzi 4 očami, otec sa to dozvedel od nej.. 😃 joj, ale už mám nervy, že sa z toho robí haló 😠

• asi??? 🙂 urcite to uvitaju tak ako u nas 😃

• táni, ja sa pripravujem na všetky varianty reakcie 😬

• Sponzor fóra
  • aaale.. cosi 😉 priprav sa len na jednu - pozitivnu.. 🙂

• a kdeže si celý deň?? hmmm?

• kto? ja? 🤔 ja som doma, pripravujem sa na zajtrajšiu skúšku.. asi by som to nebola ja, keby som sa nezačala učiť deň pred skúškou 😬 😃

• moja, neboj, to zvládneš!!! budeme ti všetky držať päste!!! 😉

• 😉 dakujem.. musim to zvladnut, aby mi ostala uz len jedna skuska.. buduci tyzden idem do nemocky na jedno vysetrenie a neviem kolko dni ma tam budu drzat.. 🤔 takze aby som potom s kludom stihala poslednu skusku..
    ty si teraz u priatela? no teda u vas? aj svokrovci?

• momentálne som v práci, svokrovci išli k rodine a dotrepú priateľovu starkú 😒

• simcab neboj drzime paste 🙂 aj tanicke na skuske 🙂
    no ja mam sice velmi rada zimu ale radsej ked bude teplejsie bo na svadbe budeme mat vela deticiek 😉

• 😃 takze budete mat veseloo, hej? 😃 😃 mozno to priatel chce oznamit pred celou rodinkou 🙂 🙂 🙂
    spoji to rovno so zasnubami

• tak to ma tiež napadlo, ale nemyslím si, že by tak spravil.. ak by to tak chcel, tak to hádam spraví pred mojou rodinou nie??? 😬 a teda aj dúfam, že to neoznámi pred všetkými! bože, to by bol trapas! ja neznášam také oficiality a keby mali všetci kukať na mňa ako plačem od šťastia 😃 ja ani neviem ako ja budem princezná a všetci ma budú očumovať 😃

• 😃 chapem.. ani ja nemam rada take oficialne veci..
    a ani plakat nezvyknem takto pred rodinou atd.. ja placem od stastia stale pri priatelovi, ked mi napriklad blahozela 😃 on vie take uzasne prianie povedat, ze hned mi hrdlo zviera 😬 a takisto aj ked mi sms pise, alebo ked si na icq piseme.. bezne si poplacem, ze ho mam 🙂 od stastia samozrejme 😃
    tak ja som zvedava teda ako to vsetko dopadne u vas 😃

• dúfam, že večer vám to sem napíšem, lebo ja už nemám nervy na to.. hlavne sa bojím čo povedia na tú našu malú svadbu 😦 ale drahý stojí pri mne a povedal, že je to naša svadba, tak nech sa nestarajú 😃 môj zlatý 🙂 a myslím, že starkú asi porazí, keď sa dozvie, že pravdepodobne nebude sobáš s omšou 😃 ale aj to drahý povedal, že jej vysvetlí 😃

• heej aj moja babka je proti sobasu bez omse.. ale co uz 🙂 pred dvomi rokmi som bola na sobasi s omsou, kazdy nervozny, pretoze boli hladni.. 😦 ja takto hosti trapit nebudem.. ved na omsu mozu ist kedykolvek sa im zachce.. na svadbe ide o samotnu prisahu, to je vse..

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• žiaľbohu, my chceme mať sobáš asi o druhej, a vtedy omša nebýva, tak čo..

• 🙂 super kati.. som rada, ze ti nasi chlapi su taki uzasni 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov