Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
trdielko, co ti na to povedat, bud inu tortu, ale vymenit cukrarku
Odpovedať
pre simcab: Vysluhovateľ Eucharistie Vysluhovateľ konsekrácie: Jedine platne vysvätený kňaz a biskup. Koná tak v rámci omše, ktorú môže aplikovať (= slúžiť) za kohokoľvek, živého i mŕtveho, alebo i na iný úmysel (podobne, ako sa môžeme napr. i modliť za iných, alebo za rôzne veci). Normálne pritom môže kňaz slúžiť najviac jednu omšu denne. Ak to pastoračné potreby vyžadujú, tak s povolením biskupa dve až tri, s povolením Svätej stolice maximálne štyri v nedeľu a v prikázaný sviatok. Zdroj: www.rkfu-sala.sk/document.php?id=138 u nas byvali jedneho casu v nedelu bezne tri omse a mali sme len jedneho farara ;-)
Odpovedať
Juj, teraz pozeram, ze si sa to nepytala asi ty :-) Tak pre toho, kto sa pytal :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska ja som sice momentalne z malaciek, ale srdcom stale BA ;-)
Odpovedať
ja som studijne BA ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
svinskááá burka :-( nejde mi telka,moje televizne noviny :-| noo ja som pocula ze kvalitna svadobna torta tolko stojiiiii skoro ma vykotilo! cukrarku este nemame takze tak ale aj co som pozerala na nete tak najlacnejsia torta bola za 80 eur ....
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko to sa mi zda na levice resp. NZ strasne moc. sak tolko si uctuju tu v BA. hladaj dalej.
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko my máme ozaj kvalitného cukrára a má veľmi dobré ceny povedal že taká trojposchodová okolo tých 50 eur, že viac ani nie :-)
Odpovedať
svadobne torty su drahe, to je pravda.. ale trdielko, ked si vezmes, ze aj pekna svadobna kyticka stoji do 100 eur..... :-) vsetko co je svadobne, je drahe.. preto je potrebne porozmyslat nad tortou, ci si ju dat, alebo nedat, pretoze aj niekto z hosti donesie tortu.. a torta je aj tak len pre hosti - rozdas to do vysluziek, atd..
Odpovedať
Profilova fotka
no upokojili ste ma ..konecne som nasla svadobna torta krasna,za 60 eur ..uff ale ledva ledva na takej stranke ze clovek by to necakal ;-) svadobna kyticka za 100 eur pri malej dcerke nehrozi,ja mam kvetinarku vybranu kvietky a styl kyticky tiez a vyde ma to na 20 eur chichi
Odpovedať
tak mam plan...vojdem do obchodu alebo sluzby a nepoviem, ze je to svadobne a bude to lacnejsie :-D ..a za kyticu 100 eur? kriiiste :-. ani za svet
Odpovedať
to si radsej natrham zadarmo lucne kvety :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ruza, no ved tak to urob jednoznacne.. chod tam s obrazkom, ze chces taku kyticu pre mamku, alebo pre koho.. k sviatku. ze presne taku istu, lebo ze to su jej oblubene kvety.. a ver tomu, ze to bude ooovela lacnejsie..
Odpovedať
no sak takto rozmyslam i s kadernikom i stylistom :-D
Odpovedať
:-D ale kadernici bezne beru dost znacnu sumu za ucesy.. neviem ake maju skusenosti holky tu, ale ja zo svojich viem, ze ucesy su drahe.. kozmeticka bude vybavovana cez svokricku, takze tam sa nebojim, ze bude draha.. nad tortou ja osobne uvazujem, neviem ako priatel, este som sa s nim o tom nerozpravala.. lebo tak ako som povedala - vela tort donesu hostia a k tomu aj kolace.. no neviem, ale mne keby to malo ostat doma v chladnicke, tak to tam stoji par rokov, kedze ja sladkosti nemusim a kolace s tortami uz vobec nie 8-(
Odpovedať
aa vobec neviem ako mam riesit svadobne dary 8-( byt komplet zariadeny a to si neviem predstavit, ze nam niekto zacne kupovat nejake sady tanierov, alebo poharov, ked uz teraz mame sady, ktore ani pouzivat nebudeme.. :-D 8-( a rozhodne nebudem davat k oznameniu tu basnicku o tom, ze od nich ziadame peniaze 8-( neviem ako vam, ale mne sa to zda trapne.. ako to budete riesit vy?
Odpovedať
neviem, mama ked sa ide ucesat, plati okolo 500 SKK, to neni vela
Odpovedať
tanicka tam sa dava nejaka basnicka? :-D no neviem, ja tam budem mat minimum slov :-D
Odpovedať
tak ked si vsimnes, je to v dost vela albumoch 8-( taka basnicka, ze nechces ziadne dary, len peniaze, aby ste mohli ist na svadobnu cestu 8-( 8-( 8-( no zda sa mi to teda primitivne takto doslova ZOBRAT peniaze.. ja napriklad nepozyvam ludi na svadbu kvoli tomu, aby som od nich nieco zinkasovala.. bola by som rada, ze su na svadbe, aj keby nedali ziaden dar a ziadne peniaze..
Odpovedať
vies co tanicka, ja tusim ziadne dary nedostanem :-D
Odpovedať
a preco by si dostat nemala? :-) urcite ti vsetci donesu dary, ci uz take klasicke, alebo financne.. co sa bojis :-)
Odpovedať
ja si myslim ze peniaze su niekedy najlepsi dar.... ako keby mali dostat sadu porcelanovych salok ktoru by nepouzivali :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja si s touto otazkou hlavu nelamem. kamarati nam daju peniazky, bo sa im ani nic zhanat po obchodoch nechce (nastastie :-D ) a rodinu taktne usmerni moja mamina.
Odpovedať
táni, tie básničky nie sú podľa mňa o žobraní, skôr hosťom pomôžu! ktovie či my dačo dostaneme, ale taktiež by som nechcela nejaké vysávače, konvice a pod. :-D síce domácnosť vlastnú nemáme, no napriek tomu si chcem do nej potom kúpiť všetko sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my tu basnicku mat budeme! mame "staromodnu" rodinu a my vlastnu domacnost mame a tym padom mame komplet vsetko od tanierov cez pribory,hrnce az po plechy a alobal :-):-) biela ruza to je gud napad ist do kvetinarstva s tym ze nie je to svadobna kyticka :-) akurat my dodzujeme tradiciu ze zenich kupuje a donesie neveste kyticku (ale ja mam doma od kamosky katalog a viete co je to vybrat si z vyse tisicky obrazkov svadobnych kytic?a to su vsetky len biele aku chcem ja) aach ... a kto kolko da tolko da :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ešte nie :-N nieže by sa neodhodlal, ale skorosvokrovci prišli neskoro domov, tak nič z toho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
odchádzajú asi v nedeľu.. a zajtra idú k švagrinej na dva dni, tak som povedala, že buď dnes alebo nikdy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?