Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ozaj baby vasi zenisi vsetci planuju mat klasicky cierny oblek ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacennnka ja som rozmyslala nad bielym, neviem..ja moc klasicke cierne nemusim, ale zas ja som taka ze maloco sa mi paci..prave preto sa bojim..akoze uz som daco podobne spominala, ze nie som typ na nakupovanie, vecne prezliekanie v kabinkach je pre mna pohroma a ked este tam stoji i predavacka ktora sa k tebe nasunie do kanibky je to hrozneeee...preto mam strach kvoli tym svad. salonom :-D a priatel je presne rovnaky ako ja, to je to horsie :-D :-D :-D
Odpovedať
zase čakáme ktorá prvá napíše????? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anooooo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
aj cena bude pre výhercu??? :D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
kocky mate nieco nove poriesene?
Odpovedať
no však mám asi prvá dátum :-D sinov, my ideme o 2 týždne vybaviť sálu, fotografovi potvrdiť termín a pôjdeme sa aj do kostola opýtať.. :-) len mám hlavu v smútku, pretože asi chcem farára z inej farnosti a aby nás sobášil v našom meste :-| ako sa to vybavuje, neviete niektorá???
Odpovedať
Profilova fotka
v tomto ti nepomozem, bo ja nie som ani pokrstena :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
ja az buduci rok :-D :-D :-D
Odpovedať
no však ja si myslím, že aj my by sme stihli niekedy v januári, ale keďže sme všetky také besné, tak sa bojím, aby mi niekto nevyfúkol fotografa :-D
Odpovedať
no ved to, simca si to trafila...ze besne :-D
Odpovedať
heh.. a co vsetko treba mne.. 8-( musim mat moj krstny list z jednej farnosti.. v druhej farnosti, kde mam trvaly pobyt musim mat povolenie od farara, ze sa mozem sobasit v tretej farnosti 8-( a na matrike v nasom meste zaplatim poplatok cca 33 eur /neviem presne/ za to, ze sa sobasim v tom meste a nie v mieste svojho trvaleho bydliska 8-( krasna telenovela, vsak?? :-D simcaaa ako dopadlo oznamenieee? :-. :-)
Odpovedať
simca, co sa tyka farara z inej farnosti, mne sa zda, ze tam su potrebne dve veci a to dohodnut sa s danym fararom a poziadat vasho farara o povolenie, ze vas moze sobasit dotycny farar ;-) bude to zniet kus morbidne, ale takto sa to robi pri pohreboch :-x tak urcite aj pri svadbach, pochybujem, ze sa to vybavuje inak.. a sorry s tymi pohrebmi :-N
Odpovedať
tanicka kde ti zmizla fotka? :-)
Odpovedať
:-) dala som si ju prec, ved uz predsa viete o koho sa jedna :-D aspon nejaku pribliznu predstavu mate :-D
Odpovedať
:-D a to ti tu vadila?
Odpovedať
áno vadila.. pretože na toto fórum pozerá dosť veľa nezainteresovaných ľudí a ja nechcem, aby vedeli o koho sa jedná v mojom prípade.. tí, ktorí ma poznajú a videli moju fotku, tak s tým už nič nespravím, ale čo sa týka ďalších, tak o mne vedieť nebudú.. problém je, že to, čo tu napíšem môže byť u neinteligentných indivíduí stokrát prekrútené a použité proti mne.. takže toto je tým hlavným dôvodom.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tak kati, pravdu mas.. ono mne by to ani nevadilo, ale prednedavnom sa tu stala ista situacia a ozvala sa osoba, ktora tu nikdy nepisala a zrazu ma informacie, ktore mi tu rozoberame.. takze preto som sa tak rozhodla :-) a keby aspon pravdive reci sa sirili, ale ten prikrasli to, dalsi zase nieco ine a uz je ohen na streche 8-(
Odpovedať
tanicka to sa fakt stalo? to ta tu aj z tekej malinkej fotecky spoznala? co o tebe hovorila? :-o
Odpovedať
tak vies, tuto fotku mam este na jednej stranke.. a okrem otho jeden cas som mala aj normalne v albume, ale to som si dala prec uz davnejsie.. ale istota je istota.. a ja nehovorim ze dotycna hovorila O MNE, ale TU sa ozvala osoba, ktora tu v nikdy nepisala a zrazu ked sa nieco stane, tak hned vie o vsetkom a vypisuje tu, aby sa dozvedela viac 8-(
Odpovedať
no tak už je to vonku :-D včera bola super rodinná atmosféra, sedeli sme na terase, do toho prišiel ešte sused so ženou a deťmi "zoznámiť sa" - oni sú noví na našej ulici.. a dlho sme debatili a tak, potom som ja so švagrinou a svokrom išla ešte k tým susedom pozrieť psa a vtáčika :-D boli sme tam až do tmy a keď sme sa vrátili, svokra už v pyžame, skoro ma vystrelo, že už ide spať :-D ale našťastie nešla.. drahý už obstával v obývačke, svokor vyvalený na gauči, ja na stoličke v jedálni a zrazu zahlási: :-D máme so simčou novinu :-) všetci spozorneli :-D "no my by sme sa aj zobrali" :-D a zareagovali úplne v pohode, že ako my chceme.. a že aj svadbu malú môžeme mať, že to je len na nás.. ale keď sme povedali, že až o rok, tak svokor hneď, že to je ešte veľa času.. tak som im vysvetlila prečo je to tak a pohoda :-) juuuj, či som rada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ďakujem veľmi pekne, katka x-) ale nejdeme nejako extra plánovať, lebo to momentálne zostane len pri tých plánoch, zatiaľ nie sú peniaze na realizáciu.. |-| predstava už aká-taká je, tak sa tešííím :-) ale budúci týždeň pôjdem asi šaty skúsiť x-)
Odpovedať
simca som rada 8-)
Odpovedať
ďakujem ti x-) a vlastne všetkým vám ďakujem za podporu!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?