Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• simi, no vidis 😉 vsetko dobre dopadlo..
    nam dnes svokrik len tak oznamil, ze "no, hudbu uz vybavenu mate, tu, co ste chceli.. aaa na akom auticku sa chcete viest od kostolka do saly? 😃 a ja ze "no ved limuzina predsa par metrova" 😃 a priatel dodal "a nech ma dymove skla" 😃 a svokrik "nech sa paci" 😃 ze sa pokusi zrealizovat aj to, ale ked nie, tak nam dal na vyber bmw, audi a neviem co este 😃 no som happy.. dnes sme znova debatili o svadbicke a je to super.. 🙂 ked nieco s priatelom chceme, tak svokrovci hned prislubia, ze to vybavia.. 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • tak kapela, ktoru sme si vybrali my, hra vsetko.. od ludoviek, az po moderne.. a okrem toho su ochotni naucit sa pesnicku, ktoru nemaju v repertoari, na tvoje zelanie 🙂 takze to je vyhoda.. mozeme si aspon sami vybrat piesen na prvy a posledny tanec napriklad 🙂 som rada, ze sme si vybrali prave ich.. ked sme ich videli na svadbe kolegu mojho priatela, tak hned sa nam zapacili

• ja som tu stale teda casto, lenze vy nie ste, nenapisete, tak jak mam reagovat? 😃 😛

• tanicka a ktore piesne mas rada? alebo spevaka? alebo ze jake si xces dat hrat? 😛

• TAK BABY MY NEVIEME CI NAM BUDU OCHOTNY ZAHRAT JEDNU PESNICKU NAMIESTO KLASICKEHO VALCIKA KEDZE JU NEMAJU V REPERTOARI ALE TO AZ ZISTIME V JULI A MY CHCEME ABY NAM ZASPIEVALI HIJO DE LA LUNA 😉

• jeeeej to je pekna pesnicka 😛

• ruza, mam par tipov na nas prvy a zaverecny spolocny tanec.. je ich viac, takze este uvazujem.. a takisto sa mi pacia aj instrumentalne verzie istych pesniciek, takze pre kapelu by nebolo narocne cvicit spev 😃 este vsak nemam naisto vybrate, pretoze som sa o tom s priatelom nerozpravala, ma to kopec casu..

nasla som obchod, kde maju neskutocne vela bizuterie a hlavne je neskutocne krasna.. urcite si tam vyberiem nieco na svadbu.. mozno si to kupim uz skor, ako poistka, ze co ak ten obchodik do buduceho roka krachne 😃 s priatelom sme teraz nemali vela casu na pozeranie, ale niekedy tam urcite zavitame..
    a takisto som nasla obchodik so svadobnymi poharmi.. a dva sa mi velmi zapacili 🙂 naozaj boli krasne.. stali len nejakych smiesnych 28€ 🙂 a jeden z tych dvoch parov by aj ladil k nasej vyzdobe.. 🙂
    vsetko vychadza tak, ako si prajem a to je uzasne 🙂 prajem vam krasnu nedelu kočky 😉

• barborka, urcite budu ochotni dohodnut sa a splnit vam prianie vo VAS den 😉 drzim palce

• my musíme zmeniť termín, pravdepodobne na posledný májový víkend.. no som zvedavá kedy to nakoniec bude 😬

• simca preco mucite zmenit termin?

• uz definitivne?? a preco "musite"?

• lebo svokrovci majú práve v polke mája najviac práce a im to najviac vyhovuje na konci..

• ach jaj to zboznujem ked sa musime kvoli svokrovcom vsetko prisposobovat 😠

• Sponzor fóra
  • kaslat na nich 😃 😃 😃

• 😃 jaj.. myslela som ze je to nieco vaznejsie 🙂 ked len takato situacia, tak to je v pohode, nie? 🙂 aj tak to bude maaaaj, lasky cas 😉

• no tak určite na nich kašľať nebudeme, však sú tam dôležití!!! a ešte nič nie je rezervované, takže pohoda.. na druhý týždeň už asi pôjdeme popýtať sa do kostola a do "sály", tak sa vytešujem.. 🙂

• jasne simcat, kaslat urcite nie, ved su to po vas tie najdolezitejsie osoby na svadobnej hostine. 😉
    viem aky mas pocit teraz, ked uz ide vsetko naostro 😃 tesim sa simi s tebou a uprimne vam to prajem 😉

• ďakujem ti, táni, veľmi veľmi pekne 😉

• inak, pisala som ti na predchadzajucej strane ohladom vybavenia farara.. len tak pripominam, aby si nahodou neprehliadla, mozno ti to pomoze 🙂

• áno áno, čítala som.. uvidíme ako to bude v praxi 😃

• tak to som zvedava 😃 a hlavne som zvedava, ako to bude so mnou, lebo my mame troska divneho a nervozneho farara 😃 tak ci mi vobec to povolenie da.. 😃

• táni, vy tiež chcete iného farára??? či ako?

• nie nie, sobasit sa budeme v meste, kde mame s priatelom byt.. takze farar z farnosti, kde mam trvaly pobyt, mi musi dat povolenie k tomu, aby som sa mohla sobasit mimo mojho trvaleho bydliska..

• a tak s tým by nemal byť problém hádam.. 😬

• 🙂 no dufam, ze nie.. od nasho farara vsak mozem ocakavat cokolvek.. 😃 ale nejak verim, ze to bude ok 😃

• prepac simca, ale ja to tak mam 🙂 nastastie mne su ukradnuti a nemusim sa starat ci sa im daco lubi, alebo nelubi, alebo snad maju daco ineho v programe 😃

• neboj, isto bude 😉

• no nechcela by som byt v takejto situacii ako si ty, ruza.. velmi by ma to mrzelo a hlavne, keby som s nimi zila pod jednou strechou..
    kebyze fakt boli vztahy na takejto urovni, ze su mi ukradnuti, tak ja by som nedokazala s nimi zit.. riesila by som to hocilen malickym jendoizbakom..
    to pisem len na margo toho, ze su ti ukradnuti..
    boze znova prsi 😦 a tak nadejne to vyzeralo.. fuu.. tento rok nevydrzi 24 hodin krasne pocasie?? 😃 hrozne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.