Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • no mne to nastastie nehrozi...ani to zitie s nimi a ani mrzenie ze ich nemam rada

• tak si ten lepsi pripad.. 😉

• dobré ránko 🙂

• Sponzor fóra
  • 😃 krásne predpoludnie

• krásne by bolo keby stále nepršalo 😞

• u nás zatiaľ neprší, aj slniečko kde-tu vykúka 😵

• u nas prsi kazdy den, takze pomaly si zvykam.. pripadam si ako v anglicku 😃

• ja sa cítim ako u debilov, ale to je na inú tému 😞

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ja slniečko nevidela ani nepamätám. Je to zákon schválnosti že keď je krásne som v práci a keď mám voľno tak je zamračené a každú chvíľu prší. 😐

• kacenka, hej viem, ze to je kvoli sopke.. 🙂 aa to je jedno, zbytocne sa rozculovat, ked to neovplyvnime..
    a ten prenajom, ta cena je za zariadeny byt??

• kati, to by aj mňa zaujímalo, či to je len za prenájom??? ešte plus energie??? a odkiaľ na to beriete keďže ty študuješ??? fúúúha

• simca, jasne ze tam su aj energie a cele inkaso.. 😉 a keby ste si vzali jednoizbacik? ved vo vasom pripade by vam to stacilo

• Sponzor fóra
  • 😃 tak to ste slusne vybaveni 😃 ale niektore jednoizbaciky maju kuchynu tak pekne vyriesenu, ze spolu s obyvackou je to pekne, hoci je to spolu 🙂 ale verim, ze najom je dost vysoky, aj v nasom meste to tak je.. ale zalezi od sidliska.. my byvame na sidlisku, kde su aj byty jedny z najdrahsich v celom meste 😦 a je pekna palka dat za prerobeny trojizbovy bytik cca 1 900 000..

• 🙂 tak vies, tamto mesto sa nemoze porovnavat s nasim.. 🙂 rovnako ako BA.. tam su tiez krasne palky 😃
    a to ked si vezmes, este pred par rokmi sa tu dal byt kupit o milion sk lacnejsie.. hned na to sli behom roka byty hore o cca milion a teraz troska klesli.. vraj do konca leta maju byt taketo "lacne" a potom sa to ma znova splhat hore 🙂 teraz je aj najlepsi cas na kupu bytu, no ale mladi peniaze maju len maloktori a zvysok musi brat uvery a zadlzit sa na roky rokuce..

• tak ja neviem co budeme.. uz som to tu spominala, ze priatel chce domcek, ale mna nejak velmi netaha, hoci som v dome vyrastala.. aj svokra by bola rada, keby sme mali domcek.. ale tak neviem no.. vsetko ukaze cas.. teraz si kupime trojizbak, lebo zatial mame dvojizbak.. a takisto tento rok este poriesime auto.. a co bude buduci rok, ked sa vezmeme a ked skoncim skolu, tak to neviem.. 🙂 kazdopadne naplanovanych mame vela veci, takze uz len to premenit na skutocnost.. skoda, ze peniaze z neba nepadaju 😃

• jaaaj, no keby ja som si mala vyberat, tak urcite domcek...ale zas nie nejaku rozpadnutu haraburdu...lebo to by bolo viac starosti ako radosti. My sme kupili uplne v najnevhodnejsom case trojizbak, zatial tam mame najomnikov, no po svadbe uz tam chceme byvat... a ked sa pominu moji rodicia, tak bud predame nas obrovsky byt a kupime nejaky pozemok a domcek (postavime asi) alebo sa prestahujeme do toho nasho bytu. Ja by som strasne chcela domcek, nech nemusim sa o deti bat, kym su male, ze pomedzi auta na sidlisku behaju...a chcem svoju zahradku...ale vidim to tak, ze deti uz budu asi vacsie ked sa nam podari k domceku dostat 😐

• baby ani mna dom nelaka...a dedina uz vobec nie.....

inak tu je akurat slnko,lenze fuka ostry vietor, tak cloveka az vyplesti jak vas vietor riadne presibe 😒 ale zas lepsie ako tie burky, neznasam tie smrste...som rada, ze vacsinou ma zastihnu ked som v suchu v dome 😃 😃 😃

inak co sa tyka bytu, ja este nie som rozhodnuta ci kupit 2 alebo 3izbovy, co poradite???

• ruza, jednoznacne trojku.. je to lepsie do buducna, ked budes mat 1, 2 deti 🙂 my kupujeme trojku prave z tohto dovodu..

• hej lenze ak nahodou deti nebudem mat, zbytocne budem mat kopec miestnosti

• ruža, ja by som taktiež volila radšej 3, a v prípade, že detičky nebudú, bude to super hosťovská izba, prípadne pracovňa, alebo sušiareň a bordeliareň 😃

• a preco by si nemala.. a kopec miestnosti?? JEDNU navyse 😃 stale sa tam da urobit nejaka pekna pracovna 😉 pripadne take mensie fitko 🙂

• simca, presne tak 😃 zdielam tvoj nazor 🙂

• haha ma pobavila henta susiaren 😃 ako keby som mala prave ja vela handier 😃 😃 😃

• ruza, co nie je moze byt 😃

• ruža, ja tiež nemám veľa handier, ale periem už pomaly každý druhý deň.. ale to je asi preto, že nemám veľa handier 😃 vždy sa drahého spýtam, dodík máš si ešte čo obliecť? (on má asi 3-krát toľko tričiek ako ja 😃 ) a potom idem aj na žehlenie 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky