Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • 😃 simca, takze v tvojom pripade treba hladat byt so samostatnou práčovnou 😃 😃 😃 a vedla bytu nejake nakupne centrum s kabelkami 😃 to by sa zilo, co? 😃

• fakt kazdy druhy den? 😃

• tak približne každý druhý.. ale keď sa dám prať záclony, paplóny, kadejaké handry, tak to ide práčka aj 5-krát za sebou a drahý už len očami gúľa 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 haha.. ze ked sa rozbehnes tak niet konca, jo? 😃 ved hovorim ze osobitnu práčovnu treba 😃

• ako ja nie som nejaký maniak na upratovanie, ale keď ma to chytí raz za čas, tak ma to začne aj baviť 😃 😃 juuuj, ale sušičku by som si strašne strašne priala.. a ešte myčku - to je moje zbožné prianie! 🙂

• myčku? hmm ja som zase proti tomu.. ono to perie tak dlho ako normalna pracka a na par riadov sa to neoplati, len na celu sadu.. a co budem mat v dreze spinave taniere a cakat, kym ich nebude tolko, ze zaplnim celu mycku? 😃 to je blbost.. tie styri tanieriky z obeda umyjem aj rucne a je to za 5 minut.. 🙂
    ale ked je veeeelka rodina, tak urcite sa mycka oplati

• ale tak zas zaclony a podobne veci neperes snad kazdy tyzden 😃

• ruza vitaj v klube "no photo" 😃

• no sak ked ste si vy zmazali, na co tu budem mat jedina fotku?!

• nie nie, každý deň neperiem 😃 ale môžem povedať, že pranie je moja najobľúbenejšia domáca práca 😃 a čo sa myčky týka, tak nám ju určite treba, lebo vkuse máme veľa riadu, pretože varíme často.. a hlavne ju treba drahému, lebo som mu povedala, že keďže ja žehlím, varím, prach utieram, PERIEM 😃 , tak nech on umýva.. ale pravdaže sa mu nechce, a to ma ide vykotiť 😃

• 😃 ruza, ale ty si bola pre mna orientacny bod.. vedela som, kde asi som skoncila pisat 😃 😃

• baby, a čo keby sme si dali nejaké obrázky? 😃 .. ale to nám asi zmažú..

• 😃 simca, ja som chcela obrazok, ale urcite by nam to po case zmazali.. je to v podmienkach 😦 😃

• no baby ja vam to tu to "no photo" prerusim ... no my mame drobceka a tak sa pracka kruti kazdy den ..ked bola malinka tak aj 3 krat za den isla ... 🙂

• hej fotky inych veci mazu..ale zaujimavy je tento portal, uz jaksik nemam v nom take nadsenie...zalozis temu a hned ju zamykaju, nemozes si dat obrazok, proste bleeee 😃

• Sponzor fóra
  • tak ruza, ale musis si uvedomit, ze keby tu boli duplicitne temy, tak holky by stratili prehlad.. keby nieco potrebovali, nevedeli by, do ktorej z tychto rovnakych tem napisat.. bolo by to neprehladne uplne..

• no a už sme samí.. svokrovci práve odišli.. aj mi je trochu smutno, aké ticho tu je.. 😒

• zvlastne simi, co? aj dospievajuca mladez stale caka, kedy pride den, ze odijdu z domu a zacnu si zit svoj zivot.. ale prave to je tým mínusom, že až potom si uvedomia, aké je zrazu okolo nich ticho 🙂

• no však práve, že tu bolo trochu vzrúšo.. ale keď to tu dám do pôvodného stavu (môjho), tak bude zase dobre 😃 alebo aspoň lepšie..

• táni, vieš o tom, že na obrúčke by mali byť kamienky???

• So snubným prsteňom je spojená bohatá symbolika. Tvarom predstavuje spojenie a nekonečnosť. Ochranu zdravia a života majú zabezpečiť do neho vsadené vzácne kamene. Snubný prsteň daruje muž snúbenici, resp. snubné prstene si snúbenci vymenia pred slávnostnou hostinou alebo počas nej s prísľubom, že spolu uzavrú manželstvo. Snubný prsteň pre ženu by mal mať očko (zväčša je biele).

Svadobná obrúčka

Pri zásnubnych prsteňoch neplatí žiadna zásada, na ktorej ruke či prste by sa mali nosiť. Čo sa týka svadobných obrúčok, v Európe sa nosia na pravej ruke. V iných častiach sveta sa snubný prsteň nosí na ľavej ruke a svadobná obrúčka na pravej.

Svadobné obrúčky sú jedným z najstarších svadobných symbolov. Skoro každá kultúra počnúc egyptskou používala obrúčky ako symbol uzavretia manželstva. V egyptskej kultúre symbolizoval kruh večnosť. V počiatkoch tejto tradície boli obrúčky vyrábané z trávy, sena, kože, kostí či slonoviny. Postupne sa obrúčky vyrábali z kovov, až do dnešnej podoby. Už v egyptskej kultúre sa obrúčky nosili na prstenníku ľavej ruky, pretože Egypťania verili, že žily na ľavej ruke sú priamo pripojené k srdcu. Dnes sa na ľavej ruke nosí skôr z praktického dôvodu, nakoľko praváci ju menej využívajú. Niektorí však nosili a aj nosia obrúčky na pravej ruke, napríklad v 18. storočí rímsko-katolíci.

• sorry, to malo byť o snubnom.. nho dáko som to poplietla 😬

• a kde je naša MIŠKA??? RORA, ty tiež daj vedieť o sebe!!!

• simca, pre mna za mna moze byt symbolika aj z cias dinosaurov 🙂 moji rodicia mali hladke obrucky, svokrovci maju hladke obrucky a hladke obrucky budeme mat aj my.. a nebudem sa pozerat na nejake blbe kamienky 🙂
    zivot cloveka sa ubera stastnou cestou vdaka jeho mysleniu a vsetkemu, co robi.. a nie vdaka nejakym trapnym poveram, ci balalajkam z cias doby ladovej 🙂
    no a misu s rorou som tu teda dlho nevidela.. a hlavne holku s nickom KAST.. ved ta tu nebola roky 🤔

• kast je už v "mesiaci".. a vôbec tam nešlo o obrúčky, že majú mať kamienky 😃 ja som mimo.. 😃

• simca, ale na niektorych stankach su obrucky oznacene pojmom "snubne prstene" a tie snubne prstene su oznacene pojmom "zasnubne prestene" 😉 takze tak..
    aha, takze kast uz sla mimo 😒 hm "super"

• po česky je prstienok zásnubný a obrúčky snubné 😬

• 😃 akoze dost odveci.. ja ked som to prvykrat videla, tak som z toho bola vol, ze co je co 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ach, kati, záááávidííííím... ale doprajem 😉
    ja by som tiež už išla skúšať, dúfam, že cez víkend sa mi to podarí 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov