Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • tak ja tam mam odpocitavadlo 😃 😃 a aj v kolonke "nieco o mne" mam napisany datum 😃 ale to si malokto vsimne

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• 😃 a preco? ved my sme zasnubeni par rokov a nejak sa odvtedy nik nepytal na to, kedy bude svadba 😃 no vlastne tak preibezne ano, ale nejak som si to nevsimala

• Sponzor fóra
  • no baby a teraz si pripadam ako nejaky votrelec co si nemoze pozriet fotky 😞

• no a my ešte nie sme zasnúbení 😢

• aaale trdielko.. 🙂 hlavu horeee, preco smutny smajlik? 🙂 to neznamená, že sem žiadna z nás nedá fotky 🙂

• no však táňa tam má napríklad nohy odfotené 😃

• 😃 😃 😃 😃 simca.. 😃 😃 😃 sa tu teraz rehlim 😃 akozee nielen nohy, lebo aj ruku 😃 a to je uz dost vela zo sukromia 😃 😃

• to ťa isto spoznáme na ulici 😃

• 😃 no a preco nie? pre istotu budem chodit stale v tych istych topankach a s lavou rukou pred sebou 😃

• baby, a aj vaši chlapi od vás dostali niečo na zásnuby??? drahý sa ma pýtal, že čo on dostane 😬 a keďže prstene nenosí, tak ho požiadam o ruku hodinkami 😃 práve ich dražím na nete.. zatiaľ je na nich suma 0,05€ 😃 v nedeľu som prešvihla jedny fakt krásne s koncovou sumou 3,45€ 😃

• ja som tiez nic nedavala.. neviem o tom, ze by chlapi nieco dostavali.. my dvaja sa stale obdaruvavame.. ved napriklad aj ta dovolenka, na ktoru idem, to platim cele ja preto, ze to bolo prekvapenie, aby si tam priatel oddychol od prace..

• simcab nevyhliada. mne sa pacia tusim kazde druhe. bude to faaaakt velmi tazke rozhodovanie 🙂

• Sponzor fóra
  • Ja som mu dala manžetové svadobné gombíky a zo srandy som mu povedala, ze uz si to nemoze rozmysliet 😃D

• však ja tiež nevim o tom, že by chlapi dačo dostávali, ale môj si hocčo vymyslí 😢 a už aj my máme dovolenku!!! v septembri ideme do monaca!!! tešíííím

• simca, tak to je super.. no ved ked si nieco praje, tak mu urob radost.. urcite ho potesi nejaka mala drobnost 😉

• áno, hodinky ho určite potešia, už ich dávno chce.. ale včera, nanešťastie, keď som sledovala inú aukciu, kt. sa končila, musela som si odskočiť a on medzitým išiel na počítač a našiel tam tie hodinky, kt. dražím 😴 no tak bude bez prekvapka, ak ich vyhrám.. ale včera som pre neho vyhrala tepláky 😵

• začínam byť.. iba v sobotu som to začala 🙂 a je to supeeeeer 😵

• ja predsa len rozmýšľam, že si objednám topánky odtiaľ.. potom ťa budem prosiť o pomoc 🙂

• 😃 ach holky 😃 aj ja by som sa pridala, ze v com som maniak, ale zial, hned by ma blokli 😦 tak nic 😃

• baby teda troska ma mrzi, ze sa vypravame a ted nik nema ani fotku, ani album..takto nic nezistim, jasne chapem to sukromie, ale zas stve ma ze ani ja nevidim..a katkine saty som nevidela 😐 tak som aspon rada ze s tanickou sa vidime na fb

• a baby tiez by som vas videla aj inde ked sa to da, teda na stranke kde sa da rozpravat otvorenejsie..i kvoli radam , fotkam a osobnejsim veciam 😉

• škoda, že tu nie sú súkromné témy rovnako ako na koníkovi alebo na streche 😒

• kacennnka jake su krasne, fakt jak z rozpravky a si princezna...toto su situacie kedy sa citim hrozne skareda 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov