Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
rora Tak to musim najskor vedeit co vsetko mi daju v nasej sale do vyzdoby. Viem ze kvety a servitky si musime kupit sami, ale neviem ako to je s ostatnymi vecami. Ale hned ako sa to dozviem zacnem zhanat vecicky na vyzdobu :-) A ty uz nieco nakupujes?
Odpovedať
ale tak ja vpodstate nemam este nic okrem poharov,tych kamienkov a misky :-N ono vpodstate by sme toho nejak extra moc nepotrebovali na malu oslavu.takze to len tak ked som to zbadala tak som kupila balik,sak stal 1 euro :-D
Odpovedať
A k tym kyticiam .. neviem ale podla mna svadobna kytica vyzera uplne inak ako len kytica pre mamku. Takze ja urcite poviem ze chcem aby mi spravili svadobnu kyticu a este im aj ukazem obrazok ako by som si taku kyticu predstavovala .. viem ze cena za svadobne kytice je vysoka ale svadba je len raz za zivot (mala by byt) a nech koniec koncov aj vyzera ako svadobna a nie len ako na nejaky sviatok mamke... ;-) Ale to je samozrejme iba moj nazor ale ak vy baby chcete len taku nejaku jednoduchu kyticku tak to je zasa vas nazor a ja ho vam neberiem :-) Ako sa inak mate? Mne zostava ,,uz len´´ 638 dni do svadby :-D Takze supeeeer :-D
Odpovedať
no ved ja planujem tiez do kvetinarstva priniest obrazok s tym, ze si zelam takuto kyticu na nejaky datum a myslim si ze bude vyzerat rovnako ci uz ju nazvem kyticou na oslavu alebo na svadbu, len ta cena sa bude urcite lisit ked nebudu vediet ze je svadobna ;-) inac nejake je tu zatial prazdne, ale ved tipujem ze sa tema 2011 bude pomaly zaciatkom roka riadne rozrastat :-D
Odpovedať
rora No to som aj ja velmi ale velmi zvedava ze kedy sa to tu zacne uz poriadne zaplnat nevestickami na rok 2011. rora Myslis ze to zacne uz na zaciatku roka? Ja si myslim ze nevesticky sa k nam pridaju asi tak rok pred svajou svadbou .. to len my sme take salene do toho :-D ze uz 2 roky sme tu pred svadbou :-D
Odpovedať
Inak rora ten datum co mas uz je definitivny? A preco ste si vybrali prave tento datum? Neviem ci som sa ta to uz pýtala .. nepamatam sa :-)
Odpovedať
inak dneska mi kolega dal taky oznam (skorej varovanie pred jednou firmou) tak ho vam sem napisem, lebo mne sa uz dost casto stalo ze mi volavaju rozne firmy a ponukaju kadeco a nemozem sa ich zbavit, a nie len ja, fakt neviem kto im dava cisla 8-( 8-( Nedvihajte hovor,ak vam budu volat z tohoto cisla - 0914 321 317 - je to podvod! Je to firma Courlux a ponuka vyrobky typu holiace strojceky, spodne pradlo, vitaminove produkty za cenu postovneho vo forme skusobnej vzorky, ak suhlasite so zaslanim, prip. aj poviete adresu, stavate sa ich zakaznikom a kazdy mesiac si najdete v schranke dalsie a dalsie produkty, za ktore musite zaplatit uz ovela vyssie sumy,mimochodm hovor je nahravany. Operatori z tychto liniek ziskali podvodom vase tel.cislo z utajenej databazy.Pokusat sa vam budu poslat na vasu adresu napr. Flexifront holiaci strojcek zadarmo.Ak vsak nadiktujete adresu, stavate sa ich zakaznikom a aj ked si nepreberiete prvu a potom dalsie zasielky, budu po vas vymahat ich zaplatenie. Ide o to, ze telefonatom ste s tym suhlasili. Spat, ani na ich linky pre zrusenie sa vsak nedovolate. Ide o audiotext a za hovor vam este zauctuju peknu palku. Spominana spolocnost, ktora s vyrobkami obchoduje, nie je na Slovensku reigstrovana v OR. Nenalette preto na podvod.
Odpovedať
no ja si myslim, ze urcite pribudnu uz coskoro nejake nove, okolo vianoc a na novy rok, lebo to tiez byva aj taky ten cas zasnub :-) no ten moj datum (dufam) bude definitivny. lenze vpodstate ani ja nic nemam este iste, lebo pisala som uz v nejakej teme, myslim ze sa volala "antiromatik" ako to tento rok so mnou bolo :-N ze som cakala poziadanie o ruku uz v lete na dovolenke, lebo vsetko mi tomu nasvedcovalo, ale nic sa nekonalo 8-( a ze si zo mna drahy spravil taky zart, ze potom o mesiac, k meninam ku mne prisiel s prstenom o ktorom som basnila asi rok predtym ze ako sa mi hrozne paci a nakoniec z neho vypadlo "vsetko naj k meninam" a skoro ma slak trafil 8-( :-N Takze snad by sa koncom roka uz mohol vyjadrit a mohli by sme si uz napevno stanovit ten datum :-N ale my sme taky komplikovany "pripad" :-D to vsetko je nadlho :-D
Odpovedať
rora Pockaj ... nerozumiem celkom tomu :-D O zasnubach sa zatial nebavite ale o svadbe uz ano? Tak mam tomu rozumiet? A ste dohodnuti ze do svadby ta drahy poziada o ruku alebo ako? Alebo on vie o tom ze ta ma vlastne poziadat o ruku?
Odpovedať
no sak hovorim ze je to cele opacne :-D presne tak, o svadbe uz padli prve slova, ale o zasnubach ani pocut :-N :-N ja ani neviem ci sme dohodnuti, ja uz sa s nim o zasnubach nerozpravam, lebo nechcem aby to bolo na moj podnet 8-( len vtedy ked prisiel za mnou s tym prstenom a kyticou a vybalil to predo mnou, tak som ostala v soku, lebo tak uz som si teda predstavovala ze prisiel ten okamzik, a on mi na to len povedal ze hadam som si nemyslela ze ma ide poziadat o ruku 8-( odovodnil to tym,ze k zasnubam by mi chcel kupit lepsi prsten. no neviem aky lepsi, lebo henten sa mi strasne pacil,bol to swarovski a tiez nie najlacnejsi, tak som nechapala naco mi taky kupil len kvoli meninam ked dovtedy si na nic take nepotrpel. dost som bola nastvana 8-(
Odpovedať
inak baby k tej teme vyzdoby a hovadiniek k tomu su super aj obchody tzv 35,- alebo teraz uz 1 eurovky. ja som v takom kupila buducej svagrinej vazicky na svadobne stoly a aj to kokosove vlakno- zelene, vyzdoba bola zladena do zelena a tiez som tam kupila aj ten strk co spominas rora.
Odpovedať
hej hej, zabudla som tiez spomenut take obchody, maju tam rozne tie susene rastliny a travy na dekoraciu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no presne na to som zabudla, aj tie lupene som jej kupila na stoly, samozrejme zelene :-D
Odpovedať
Ahojte baby. No nejako je tu mrtvo ... 8-( Kedy zacnete naplno s pripravami?
Odpovedať
No je tu mrtvo :-N Ja uz niekolko mesiacov pozeram rozne stranky kvoli topankam a teda je to veru o nicom 8-( Co sa tyka svadobnych bielych,tak su tam nehorazne sumy a vela z nich sa mi ani nepaci,vsetko ako sa hovori "na jedno kopyto" a ked som nasla par stranok na spolocensku obuv, tak vyber velmi slaby a nieto este na cislo 7 8-( 8-( Jedine topanky ktore ma nadchli som nasla cez ebay a take zahranicne stranky,ale cez to objednavat neviem a nemienim si kvoli tomu vybavovat tu kartu s ktorou sa tam plati :-| No fakt mam s vyberom topanok velky problem,lebo potrebujem s velmi nizkym opatkom alebo skor so ziadnym,kedze som rovnako vysoka ako priatel a ked by som si dala vysoky opatok citila by som sa aj dost blbo, lebo mat pomaly 190cm nie je vyhra :-D :-D a este som pozerala rozne bazare,aj tu na mojasvadba, ale s tym nemam ziadne skusenosti =-)
Odpovedať
rora ty si taka vysoka? wauu .. ja mam 178 cm a to uz mam s tym problem ... Nide nemaju na mna nohavice a tak som sa rozhodla ze si budem kupovat iba sukne. Takze nosim uz iba sukne a jedne rifle co som si kupila na dovolenke v Bulharsku :-) ale nie je mi do smiechu lebo je to strasne! Nechapem preco nerobia aj dlhsiu dlzku nohavic ale stale iba tu istu .. a mam najradsej ked sa niekto stazuje ze musi skracovat nohavice. Tak to nemozem ani pocut .. Co mam povedat ja? Nohavice sa skratit daju ale predlzit asi tazko. rora a nemas strach ze ako to bude so svadobnymi satami??? Ja sa bojim ze mi budu vsetky kratke .. A k tym topankam. Jedny mam v albume. Su to balerinky. Chcela by som ich za svadobne alebo keby som dovtedy este nieco krajsie nasla tak budu druhe. Ale tiez musim mat iba nizke lebo moj snubenec je odo mna este aj o 5 cm nizsi takze aj bez mojich podpatkov vyzerame dost smiesne asi. No ale co uz .. my sme si uz na seba zvykli a povedali sme si ze ked budeme spolu tak sa nikdy nebudeme na seba pozerat do zrkadla ... lebo raz sme to skusili a vyzeralo to smiesne. Ale lubime sa a to je najdolezitesie! Nejde predsa o vysku!
Odpovedať
ja mam 182cm a topanky ktore sa mi najprv pacili mali opatok pomaly 8cm :-N ja ale aj tak nemam nejaky vztah k vysokym opatkom, ale tak najst nejake elegantne nizke alebo balerinky tak to je teda umenie 8-( a s riflami to mam tak, ze ked natrafim na nejake co su dlhe a pasuju mi, kupim rovno dvoje. uz to tak robim niekolko rokov :-N A co sa tyka siat, ja si ich dam asi usit.pozerala som uz aj niektore svad.salony kde saty pripadne predaju alebo usiju, upravia... Vsade je kopu vysokych ludi, v dnesnej dobe je to snad uplne normalne ze aj kopu bab je velmi vysokych, ale tak zrejme predajcovia oblecenia a obuvi na to este neprisli 8-( 8-( vsade je mi vsetko prilis kratke, a aj co sa tyka rukavov. Ti co to siju asi nemyslia na to ze niektori vysoki ludia maju nielen dlhe nohy, ale aj ruky 8-( 8-( a hlavne ma prekvapuje ako maju v drahsich obchodoch s obuvou elegantne topanky iba do velkosti 38 8-( a praveze naopak, u cinancov by som nasla aj 41 alebo 42 |-|
Odpovedať
ahojte babenky, bavili ste sa tu o svadobnej kiticke..tak moj nazor je taký, že ja určite poviem podobne ako h.a.i.n.y , že chcem svadobnú a tiež jej dám foto , aby mi urobila takú ako chcem..je to asi riziko povedať, že má byť na jubileum, pretože ti ju môžu spraviť hocijakú...ale môže byť , že bude vyzerať aj ako svadobná :) ... a nie ste samé, kto je prípravami na svadbu tak trošku posadnutý :) patrím tam aj ja s mojou mamkou:) baví, ma to a teší ma, že tak skoro nemyslím na to sama:) a myslím si, že určite všetky chceme , aby to bolo ,, dokonalé" a také ako si to každá vysnívala - rozprávkové , ale hlavne naše:) a myslím si tiež, že ďalšie vydaja-chtivé začnú pribúdať po novom roku :) a ešt som si všimla, že je reč aj o topánkach, ja ich mám kúpené v takom niečom ako je čínsky obchod a za 15 eur a sú celkom pekné....v obchodoch s elegantnou obuvou majú málokedy normálne veci:)
Odpovedať
k tej kytici, si myslim ze ju jednoducho musia spravit podla zelania zakaznika a je to jedno ci budu vediet na aky ucel ju zakaznik chce,proste ani kyticu na svadbu a ani ziadnu inu objednanu by nemali odflaknut,lebo by to bolo len im na skodu =-) a ja skorej vychadzam z toho,co som si tu na fore precitala,v teme kde sa preberali kytice a (niekedy dost prehnane) ceny, z toho som si spravila vlastny nazor, ale nehovorim ze vo vsetkych kvetinarstvach su podvodnici ktori sa chcu na svad. kyticiach prizivovat ;-) napokon zelam vsetkym aby mali taku kyticku ktoru si vysnivali a boli s nou spokojni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja mat problemy s vyskou ze som vysoka tak som stastna, ale prave naopak ja som malicka a na mna saty su naozaj umenie zohnat, vsetko musia skracovat a nie vsade su ochotny skratit :-( Vacsinou mi povedia nieco stylom ze take male baby by sa vydavat ani nemali :-( No nieco veselsieho dnes su to 4 roky co chodim s priatelom tak sme si spravili pekny vecer, cosi sme pofotili boli sme na veceri v restike, proste fajnovy vecer. Ani sa mi verit nechce ze uz su tomu 4 roky co slapeme spolu jeden chodnik :-) No pri vedlajsom stole sedela taka rodinka s dvomi detmi a drahy sa stale na tie deturence usmieval, tak som usudila ze ocino z neho bude asi dobry ;-) No baby je toho este vela co do svadby musime zariadit ale ja verim ze vsetko zvladneme
Odpovedať
To moj priatel este pred nejakym casom si ziadne deti nevsimal, od kocikov odvracal oci :-N dietata sa bal jak cert kriza :-D ale uz ho to tiez nejako chyta, ze ked vidi dakde babatko tak sa normalne nanho pozera a usmieva :-)
Odpovedať
No moj drahy si tiez niekedy nevsimal deticky .. ale musim povedat ze isty cas ani ja len od isteho casu to zrazu prislo ako blesk z jasneho neba .. a potom sa nakazil aj moj milacik :-D A aj vcera ukazovali v telke nejake deticky a on sam od seba zacal hovorit ake zlate, ťuťu muťu a take :-D A hocikedy tak hovori ked vidi nejake babatko ze ake zlateee. A sa mi to tak paci :-) Uz sa neviem dockat na nase baby :-) Dufam holky ze potom sa stretneme aj na konikovi x-)
Odpovedať
tak mozno na konikovi budeme mat temu 2012 :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ten moj mi uz asi pol roka pili usi, ze chce baby. najprv som si myslela, ze zartuje, ale on to nakoniec asi mysli vazne :-) tak ale povedala som, ze az po svadbe, tak si musi pockat :-p
Odpovedať
Len ci sa aj budu potom ti nasi chlapi o tie deticky starat :-D Lebo ten moj kazdy vecer je o osmej uz mrtvy! ]-(
Odpovedať
no tak ten moj bude musiet, lebo u nas som uz o osmej mrtva ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ja sa nebojim ze by sa ten moj o tie deturence potom nestaral, vnoci je hore hned akonahle sa coilen posadim na posteli, taky rodinny tip cloveka :-) Dnes sme si boli zalozit terminovany ucet, kam si budeme sporit na svadbu. No skoro ma trafilo to ako "vyhodne"" uroky nase banky ponukaju :-( Nakoniec sme sa rozhodli pre Mbanku, pretoze to maju zadara a pri trojmesacnej viazanosti je urok 3 percenta
Odpovedať
tak terminovany ucet mna zachvilu tiez zacne zaujimat, koncom roka mi konci stavebne sporenie a uz v nom nechcem pokracovat tak ulozim zatial peniaze na ten ucet, ale este som nepozerala na ponuky. a to ked je v Mbanke ten ucet zadara, to akoze v inych bankach sa za to plati ze tam mam peniaze? alebo ako? :-N este nemam skusenosti s takymito uctami tak sory za blbe otazky :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby dnes som zacala rozmyslat nad svadobnymi oznamkami aj som nieco urobila wo worde ale nejako neviem z toho urobit fotku a chcela som to dat do svojho albumu, ale co uz ked sa neda tak sa neda. Ale som rada ze som ako taky napad, len dufam ze aj milemu z tych zopar navrhov nieco bude pacit. Vy ste uz rozmyslali nad tym ci si budete same robit oznamko alebo date ho vyrobit firme?
Odpovedať
tak ja s oznamkom planujem si spravit sama len navrh a vytlacit si ho chcem nechat v nejakej firme, uz mam v pc ulozenych asi 50 navrhov :-D ale tak zatial som este nenatrafila na obrazok s ktorym by som bola na 100% spokojna a este tipujem ze sa mi vyber obrazkov bude dlho menit :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?