Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
:-) ja som tuuu :-D cakaam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
zatiaľ iba jedna.. :-(
Odpovedať
pozmensuj ich
Odpovedať
tanicka, tak to máš super. Ja mám už nervy z priestorov na hostinu, lebo vždy keď aj nájdem niečo čo super vyzerá, tak sa nájde zádrhel! Napr. si pýtajú nehoráznu sumu za menu (70 Eur), niektorí zase nevedia čo vypýtať za obrad v záhrade (typu 500 Eur + 150 za prenájom sály...). Som z toho dosť znechutená už :( Potom zase niečo super, aj ceny fajn, len zistím že majú zase korkovné za to, že si prinesieš vlastné víno... Ach jo 8-( ;-(
Odpovedať
no len tu nemám program na zmenšenie, tak to bude až večer.. :-|
Odpovedať
a keby si si z tychto tvojich vybranych hotelov zvolila tu "najlacnejsiu" alternativu? ja by som to riesila takto :-)
Odpovedať
baby, dám to do albumu na azete a pošlem vám link aj s kódom ;-)
Odpovedať
no tak som vám poslala.. ;-)
Odpovedať
pekne su :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
simca aj ja chcem vidiet tie tvoje saticky prosim :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ďakujem, kati.. no mamine sa veľmi páčili, aj môjmu drahému :-D on išiel nečakane s nami.. a páčili sa aj sesterke, s ktorou sme sa nečakane stretli :-D
Odpovedať
:-D simca, takze cela family ste boli, heej? :-D no krasne.. uz len kytice, gratulacie, nejaku hudbu splasit a moze byt svadba aj v salone :-D
Odpovedať
no skoro áno :-D
Odpovedať
vy už všetky dovolenkujete či čo???? :-N pozdravuje váš katka, práve sme sa "zoznámili" naživo :-)
Odpovedať
Tanicka: Ideme ešte pozrieť v utorok jednu reštiku a po dovči sa mám ozvať ešte do jedného hotela, tak uvidím. Ale nemám už ani nejak chuť po všetkom behať... Simcab: Heh, tak ste mali nečakané celé skúšanie šiat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simca pristanu ti saticky, velmi zaujimave su ;-)
Odpovedať
kast, v tejto horucave by som nemala chut nikde behat ani ja.. jedine tak hupsnut do mora :-D :-D ale kazdopadne drzim palce aby to vyslo.. my zase v sobotu ideme pozerat trojizbaciky :-)
Odpovedať
simca akoze s kacennnkou ste sa stretli osobne? vy ste z rovnakeho mesta?
Odpovedať
no baby, ja by som veru nechcela veľmi svadbu v takomto hroznom počasí.. som mala šaty na sebe asi 15 minút (nechcela som ich dať dole :-D ) a spotená som bola ako kôň 8-( áno, sme z jedného a teraz je ona doma na dovči, tak ma prišli kuknúť do práce aj s jej maminou :-)
Odpovedať
tanicka: heh, tiež už by som hupsla do mora! Čakáme na priateľov pas, ale dnes som tam volala a povedali mi, že už ho poslali dnes na náš obvod, takže zajtra by mu mala prísť smska, že už je :-) Ja som mu totiž cez zimu asi 5 krát povedala, aby si išiel vybaviť pas a on si na to spomenul na konci mája! A teraz bol stres, či budeme môcť ísť do Turecko či Egypta, lebo najneskôr môžeme odísť 22. Budem držať v sobotu palčeky, aby ste mali šťastie na super bytík :-) My ideme v sobotu zase do Trnavy na stretko s fotografom...
Odpovedať
kast a aky fotograf?
Odpovedať
biela.ruza: je to taký začínajúci fotograf z Nitry, ale má super cenu a celkom sa mi aj jeho fotky páčia. Volá sa Igor Kozel. Ak chceš, pošlem ti www stránku do IP, neviem či by ma nezmazali, keby som to dala sem.
Odpovedať
kast dakujem.. :-) aj ja chcem vidiet toho fotografa.. ;-)
Odpovedať
dnes mi nejde v práci internet, takže abstinujem.. ale ste veľmi zlaté, že veľa nepíšete a nebudem musieť toľko čítať :-D :-D :-D pekný deň vám prajem, kočky! ;-)
Odpovedať
kast a ked je z nitry na co idete do trnavy? :-D haha mne zas oddnes pojde internet i doma opat po dlhej dobe, takze ja zas budem i viac :-D
Odpovedať
biela.ruza: Do Trnavy ideme preto, lebo sme sa dohodli na pol ceste. Keďže on je z Nitry a my z BA, tak je to Trnava ;-)
Odpovedať
jaaaj jasne...TT je pupok sveta :-D ..tak ja budem na teba mysliet, o par ulic dalej :-D a kde sa stretnete? niekde v podniku? :-p
Odpovedať
tak babky moje zlate...som sa dnes prestahovala, tak aspon som si vyskusala do bucunosti...ale zrobena som dost, uz len spat ist :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?