Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak babule ja som po super vikende, spokojna z vysledkami vsetkeho mozneho a od dnes som opat zacala tyzdeny kolotoc prace tak sa vytesujem :-)
Odpovedať
ja sa v poslednej dobe tiez vytesujem z prace, teda nie ze by sa mi v nej extremne pacilo a bavila ma, ale aj ked sa pri nej narobim jak hovado, tak si psychicky oddychnem na tych 8 hodin od vsetkeho ostatneho ;-)
Odpovedať
aj pri stavebnom sporeni sa rozlisuju dva druhy uverov: stavebny a medziuver.. pri stavebnom je bez rucitela a bez zabespeky.. ale to musite splnit dva podmienky.. musite byt dobrym klinetom, teda platit si vsetko vcas a v krasnej sume.. a takisto musite mat akesi cislo, neviem ako sa vola a to musi byt nejak pod 50.. inak vam uver neposkytnu.. kast mensie sumy su napr 8 500€.. ak chces 100% krytie, tam sa zaklada nehnutelnost.. my teraz s priatelom riesime istu dilemu ohladom bytu, ale nechcem to tu pisat, aby som sa niekomu nejavila ako decko zo zazobanej rodiny alebo co..
Odpovedať
a este nieco ohladom stavebneho sporenia.. ak mate nasporenych dajme tomu 10 000 € a chcete uver na 20 000€, musite si navysit cielovu sumu na 15 000€, teda na polovicu, a potom vam poskytnu uver.. za navysenim cielovej sumy sa caka pol roka, alebo aj rok.. takze ak planujete uver, cim skor si navyste cielovu sumu, aby ste potom zbytocne necakali.. a takisto ak poziadate o uver do jula, mate 1.9% urok.. potom sa uz zvysuje bud na 4.7% alebo na 6% teraz neviem tam tie podmienky ze kedy je aky urok.. kazdopadne mne sa zda ten uver drahy..
Odpovedať
teda daju vam len medziuver, ale nie stavebny, pokial nemate vyriesenu tu cielovu sumu.. prepacte ze takto na niekolkokrat pisem, ale stale ma nieco nove napadne co by vam mohlo pomoct :-D
Odpovedať
tanicka: to viem o stavebnom sporení, robila som s tým... teda aj s úvermi, ale to sa všetko časom mení a predsa len, je to už cca 3 a pol roka dozadu. Ale žiaľ mi to nejak nesedí, že nezakladáš nehnuteľnosť ak berieš do 70% z hodnoty bytu a do sumy 8 500 Eur, to by sme mali hypo všetci :-) Priateľ nemá myslím ani 50% z hodnoty bytu zobratú hypo z banky a samozrejme že má založený byt... rora: kde vlastne nakoniec pracuješ? Viem, že si niečo hľadala, ale nejak som tu asik nebola, keď si našla :-N
Odpovedať
no kast, dnes som tam bola a hovorim ti to tak ako mi povedala nasa financna poradkyna. ja som sa nepytala na klasicke uvery.. ako som tu pisala: uver pre studentov a uver pre mladych.. a ak ti ruci banka do 70%, nezakladas nehnutelnost.. mozno je to od vysky uveru.. ja neviem.. ale 8 500 je nic, chapes.. ale nehadam sa, ved mne to je v podstate jedno ako to je..
Odpovedať
tanicka...to bola narazka na mna?
Odpovedať
kast, hmm pracujem, uz piaty mesiac :-D :-D :-D v jednej takej firme nedaleko mesta, na 3 smeny, vyroba, klasika....
Odpovedať
No, dakujem za rady :-) vselico ste tu popisali, je to zlé, ale peniažky sú ozaj často dôvodom na rozchod.. a ak nie priamo peniaze, tak lenovost toho druheho.. Tiež som mala predtym frajera dva roky.. a nechcem povedať, že by bol lenivy.. akurat sa mu nechcelo ]-( a pritom chcel mat vsetko... kazdy mal iny nazor na pracu, ja som tvrdila, ze pokial vladzeme a sme mladi, preco nerobit, aby sme sa mali dobre ked budeme starsi..on tento názor nezdielal :-D :-D :-D Zaujímavé je, že pri mojom nastavajucom sa mi teraz zmenili priority :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj baby ...toto bola hrozna a priserna noc,este som sa takto o nasu Emmku nebala,vystupila jej horucka na 39.7 :-( kazde dve hodinky sa budila so zufalym placom,zakazdym doslova "vriaca" zabaly na brusko,hlavicku ... az o 2 ked dostala cipok spinkala do 6.30 a horucku zatial nema :-) uvidime ... moje male krasne ... toto je moja priorita,moje zlatunke,male,bezbranne slniecko zubate-vysiel jej 3 zubok tak sme trojzubacik :-D ja viem baby ze toto patri na konika a nie sem ... vcera som volala do KD a tetuska ma upokojila ze ked teraz piatok prideme a dame zalohu-50 eur tak miestnost bude naozaj nasa :-) ale ze nema zatial nikoho napisaneho,len nas takze aj keby sa niekto pytal na tento datum tak by povedala ze uz ma zajednanu salu niekto iny ;-)
Odpovedať
ruza aka zasa narazka? vyjadruj sa konkretne, kedze je tu plno prispevkov a ja neviem o com hovoris.. 8-( trdielko, to bolo milucke ako si to napisala :-D pevne verim, ze tvoj pokladik uz bude ok.. a blahozelam k zubceku :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem tanicka ... :-)
Odpovedať
baby taK MA NAPADLO, ZE pri skusani siat v salone mi s nimi teda s obliekanim musi pomahat ta predavacka? lebo sak vieme ze su obrovske a neviem ci si to navleciem na seba sama
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
v salóne vždy pomáhajú, to by jeden človek nedal na seba :-D
Odpovedať
no tak zrejme tam nepojdem :-|
Odpovedať
aj mne pomahali v salone.. dost mi to vadilo vystavovat sa takmer naha pred predavackou 8-( nenapadne sa pozrela na moje telo a vsimla som si ako jej zrak zastavil na mojej kerke.. bolo mi to dost neprijemne.. ale zase na druhej strane ona nevie kto som co som, takze je mi to ukradnute.. a takisto do tej habadury sa dostat sama, to by nebolo take lahke..
Odpovedať
no tak toto som ja absolútne neriešila.. však som mala spodničku vytiahnutú až pod prsiami a myslím, že tej pani bolo srdečne jedno akú mám podprsenku :-D
Odpovedať
rora: To je asi dosť náročné, však? Ale určite sa časom pošťastí aj iné. Ja vždy hovorím, že lepšie je mať nejakú prácu, než žiadnu. Človeka to strašne ubíja a cíti sa na nič, keď sa musí niekomu doprosovať o peniaze... biela.ruza: aj mne pomáhala predavačka do šiat, ale bola strašne zlatá a bolo mi to nejak jedno... veď každý máme nejaké telo, aj ona, tak čo :-N
Odpovedať
veď práve, kast, že ja som tiež neriešila či si všimne moje šunky alebo nie :-D keď som mala šaty na sebe, tak som bola krásna princezná :-)
Odpovedať
V kostole pokial udeli biskup dispens sa mozes sobasit aj s neveriacim, pokial je druha stranka veriaca....lenze kazda fara ma svoje "pravidla"
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne pomahala predavacka do nich,bola velmi zlata ale ja mam strasne velky problem,mam len nulky prsia a videla som ako sa pozastavil jej zrak na nich a bolo mi to strasne prestrasne neprijemne lebo aj ja s tym mam osobny problem,ako kazdy mi povie ze mas "muza",dceru ti ta lubia tak sa netrap,ale ked na zakladke aj na strednej sa mi koli tomu vysmievali s clovekom to spravi svoje ... este aj dodala ze s tymto budem mat vela roboty,zuzovat ich,ale ja som aj po porode tenka,ono v tych satach to tak nevyzera lebo som si ich pridrziavala ale ja mam vysku 159 a vahu 45 kil takze mne by pasovali najlepsie nejake 34 cislo siat ale na SLovensku take asi ani nie su a ak aj su nehodlam vytasit za saty nejakych 600 eur a viac ... no v lete ideme aj do Polska aj do Madarska mozno tam zozeniem :-) popolnocky uz mam a su to 34 a sadli ako uliate :-) :-)
Odpovedať
trdielko, v nicole majú dokonca 32-ky.. tie chcela na mňa navliecť milá teta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
myslím si, že im je to aj tak srdečne jedno ako vyzeráme..
Odpovedať
jaasne ze im to je jedno.. preboha.. vyjdes zo salonu a ona si uz ani nepamata ako si vyzerala 8-( kaslat na to
Odpovedať
presne tak!
Odpovedať
ja mam napriklad na pravom stehne jazvu.. niekedy mi to robilo problem nosit kratke suknicky.. stale som mala obavy ze "ludia sa na mna pozeraju".. az kym som nestretla mojho priatela.. tak ohromne zmenil moje myslenie, ze dnes chodim hrdo po plazi v plavkach, alebo po meste s extra mini suknickou a je mi totalne u prdele ci mam nejaku jazvu na nohe alebo nie.. nebudem sa obmedzovat kvoli ludom, ktorych vobec nepoznam a nevedia, co som prezila a kvoli COMU mam na nohe tu jazvu.. na ich trapne pohlady odpovedam usmevom :-) zijem si zivot na plno a nebudem chodit v horucavach oblecena v nohaviciach kvoli cudzim ludom.. a na druhej nohe som mala este vacsiu jazvu.. tu som si dala "zamaskovat" obrovskou kerkou.. nikdy som nebola za kerky, ani priatelovi sa to nepaci.. ale mam lepsi pocit, ked sa ludia pozeraju na kerku akoby mali pozerat na skaredu velku jazvu.. takto mi stuplo sebavedomie a ked si ma obzeraju, este schvalne sa vytrcim :-D :-D :-D ludia su poniektori blbi.. niektorym nedojde do hlavy, ze ked ma clovek jazvu, tak nieco musel prezit a ocividne ti na to cumia, akoby si bola z druhej planety.. naozaj si s tym netreba lamat hlavu. a to nehovorim o jazvach, ale o "chybickach" krasy vo vseobecnosti :-) tak ako tu ktosi povedal - kazdy mame svoje telo.. a rovnako kazdy mame svoj osud. nikto iny nevie o tom co si prezila..
Odpovedať
pekne si to povedala ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?