Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ahojte Tak ja som uz aj minule kupila taky papier v papiernictve na ktory sa tlacia oznamka alebo vizitky .. a maju tam velky vyber. V roznych odtienoch. Takze ja som uz skusala robit oznamka a tlacit ich normalne mojou tlaciarnou na ten papier a sme rozhodnuti ze tlacit si ich budeme sami. Dame tam obrazok nejakych obruciek a mame .. a je to ovela lacnejsie. Jeden taky papier stoji 0,25 centov a vyjdu na neho 4 oznamka. Je to normalne A4 format. A za jedno oznamka by som firme dala neviem kolko .. a tak isto si spravim aj menovky na stol. A oznamka si len ludia precitaju a odlozia alebo zahodia ... takze podla mna sa do toho neoplati az tak velmi investovat .. moj nazor :-)
Odpovedať
rora, presne tak ako hovoris.. platis za to, ze tam mas korunky :) vlastne teraz uz Ecka :-D . Niekde sa plati viac, niekde menej, niekde ponukaju vyssi, niekde nizsi urok. Pri urokovej miere treba pozerat, ci je rocna (vacsinou je tak uvadzana), pripadne ako casto sa uroci.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby no ako pokracujete v pripravach, ci si to nechavate az na dalsi rok? baby kedy si zacnete vyberat svadobne saty alebo aspon chodit po svadobnych salonoch?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja mam svadbu v juni a už teraz si priebežne pozerám aké šaty by som približne chcela. Ale tak na 100% si pôjdem skúšať asi v decembri, aby som si ich už rezervovala, ovšem ak si nejaké vyberiem :).
Odpovedať
ahojte babenky. pridavam sa k tejto teme, lebo v roku 2011 sa budem aj ja vydavat. s pripravama som este nezacala, ale ta premyslam pomalicky nad salou, hudobu a kameramanom. na ostatne veci si myslim je este cas.
Odpovedať
barborabilinova No dalsi rok je tu co nevidiet :-) takze ja asi ano. Pripravy sa zacnu naplno az na buduci rok .. cize o mesiac aj nieco :-D Ale nie .. tak v juni by som chcela ist rezervovat salu (a mozno aj skor) aby nam ju niekto nevyfukol na nas datum. Fotografa uz mame :-) resp. mame fotak ktory nas bude fotit .. a clovek ktory bude fotit tak sa hadam najde :-D Ale fotky nam spravi aj kameraman kedze bude kamerovat a popri tom aj cvakat 8-) Takze bude 2v1. Takze uz aj kameramana vieme akeho budeme mat .. uz len ho rezervovat. A problem bude s hudbopu. Zatial sme rozhodnuti ze budeme mat Dj-a ale este sa to moze kludne zmenit. nanka212 Toto je tema 2011 a ty sa vydavas jun 2010. Teda aspon tak to mas napisane v profile :-) Alebo si sa len pomylila? lenka9887 Ahojky. Som rada ze nas je opat o jednu viac ;-) Uz si zasnubena? Pozeram ze svadbu planujete na maj. Tento datum uz mate isty? Povedz nam nieco o sebe :-) Uz pracujes alebo este chodis do skoly?
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y my fotografa mame uz vybaveneho a profesionalneho kameramana nebudeme mat, povedali sme si ze je to zbytocnost a hlavne vela penazi, preto nas bude tocit a to len obrad v kostole a trosku z oslavy moj svagor, radsej si budem pozerat fotecky ktorych bude strasne vela :-) Ja som chcela ist salu vybavovat v marci ale snubenec povedal ze to je skoro ze az niekedy v auguste staci :-( tak co uz s nim narobim
Odpovedať
No pozri ja si zas myslim ze vysolit kopec penazi za fotografa je zbytocnost .. a naopak mat nieco natocene je super spomienka! Aj ked si to pozries len raz za rok ale stoji to za to! Fotka ti neda tolko co video. Ved samozrejme nejde o to aby si mala profesionala .. ide o to aby ta svadba bola aspon nejako zaznamenana a aby nam ju nieco pripominalo.. a ci to budu len fotky alebo video od amatera, alebo oboje tak to je na kazdej z nas ako sa rozhodne a ako to chce mat .. :-)
Odpovedať
A podla mna salu zajednat v auguste uz bude neskoro. Aby to nebolo tak ze si budes musiet vziat posledny termin aky bude volny, ak vobec bude ... Aspon tam niekedy v juni zavolaj ze ci uz maju nejake rezervacie a podla toho sa zariad. Dam ti radu: nepocuvaj chlapa, lebo oni maju stale cas :-D A spamataju sa uz ked je neskoro.. A koho budete mat fotografa ze uz teraz ho mas zajednaneho? Len kamos nejaky?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, ja si nemyslim, ze to bude neskoro. ja idem objednavat salu v juni, cize rok pred svadbou a co viem, niektore kamosky si objednavali aj menej ako rok a v pohode, myslim, ze to staci. a ak si dobre spominam, barbora chce mat svadbu tam kde ja, ten august bude stacit.
Odpovedať
No ja hovorim len z vlastnej skusenosti. Tento rok co sme chceli salu tak sme si ju zarezervovali uz asi v juni a v pohodke. Ale ked sme prisli na to ze ta sala nam bude mala tak v septembri sme sa rozhodli pre inu salu a tam nam povedali ze volne su uz iba 2 terminy a to jeden v auguste a jeden v septemberi. No ale nakoniec svadbu presuvame na rok 2011 a tak som poucena a radsej rezervovat skor ako neskor ..
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y no fotografa nam bude robit moj velmi dobry kamos ktory je profesionalny fotograf, ma svoju firmu. No a uz postupne sa ucim nepocuvat chlapa :-) , pretize ten moj ma stale cas niekedy ma to vie poriadne vytocit. Zajtra sa chcem s milym porozpravat o nasom datume ci budeme mat toho 10.9. alebo ci nedame na august, ja som vzdy chcela august, len sme nevedeli ako by to vyhovovalo svokre kedze ona v roku 2011 v auguste 60, ale uz nam povedala ze jej je to jedno, aj ked si myslim ze to tak nie je no uvidim ako to cele dopadne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ja som vybrala datum na meninky mojho draheho a tiez akurat posledne dni rozmyslam nad tym ci to bude takto dobre. Ale podla mna ludia ani nebudu vediet ze ma drahy meninky. Ja som to vybrala len kvoli tomu aby mal pekny darcek na meninky a aby nezabudol na nase vyrocie :-D
Odpovedať
ahojte babenky. ja si myslim ze salu kameramana a hudbu treba riesit urcite rok vopred. a ak vieme ze je dost dobry a ma vela prace, tak aj skôr. ja budem mat svadbu v maji 2011 a tie veci si budem urcite vybavovat v januari, februari. mam svoju predstavu, koho by som chcela na tie veci, tak dufam ze budu volni. a veci ako saty si kedy budete pozerat? asi pol roka pred svadbou?
Odpovedať
Lenka ja saty vobec netusim odkial, ako a kedy. Ale jedno viem, ze zo salonu by som saty nechcela (to nechavam ako poslednu moznost) pretoze su tam zbytocne predrazene. Radsej by som si ich len tak niekde kupila. Len neviem kde.. Z nejakeho bazaru alebo len tak z internetu je to podla mna dost velky risk. No neviem vobec kedy budem riesit saty. A ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja by som saty rada mala od niekial z bazariku mozno ebay alebo slovensky mimibazar. No ja skorej vsadzam na to ze tie saty musim vidiet na niekom obecene aby som vedela ako vyzeraju nazivo a nielen na figurine. Dolezita je aj cena avobec mi nevadi ak budu satky pouzite. Uz som si tak par razy kupovala veci z mimibazaru a zatial som sklamana nebola ;-) barborka mozes mi poslat link na stranku toho fotografa alebo na nejake jeho prace. Velmi ma zaujimaju prace "amaterskych" fotografov na slovensku, ci sa to aj nejako lepsi alebo je to stale len o stredovej kompo, prepaloch, presaturovanych fotkach a nekonecnej HO... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko ahojky tak moj fotograf ma tuto stranku lafoto mne sa jeho fotky velmi pacia kedze poznam jeho pracu, ale kazdy ma iny vkus, daj vediet co si o tom myslis :-) len pre zaujimavost
Odpovedať
ahojky. ja saty neviem, je este cas, ale ta kupovat, zbytocne mi budu stat v skrini, alebo budes zhanat kto ich kupi? v salonoch su ceny vselijake, aj lacnejsie aj drahsie. ale ta asi tolko dam za pozicanie co by som ich aj niekde kupila. a zasnubena niesom, ale to sa planuje na 27. decembra tohto roku. a nasi sa aj tak poznaju uz a navstevuje. cize pohodicka. a salu naozaj treba objednat cim skôr, lebo ja budem mat spolu okolo 120 ludi, a u nas nieje vela sal na vyber s takouto kapacitou.
Odpovedať
Profilova fotka
barborka tak som si to pozrela no nema tam vela fotiek no z toho co tam ma tak ma nafotene iba v atasi a na niektorych fotkach nema zvladnute nastavenie svetiel, alebo dobabrava retus. Nad hlavou nechava zbytocne vela miesta, fotky su niekedy neostre zrejme kvoli malej HO... Este ma chlapec co zlepsovat, zaradila by som ho do tej strednej az nizsej kategorie fotografov, ktory sa este maju velmi vela co ucit. Ale to sudim len podla tych cca 10 fotiek co na webe ma :-)
Odpovedať
Fuuha Miska nejako sa vyznas do fotografov :-) A ty budes mat akeho fotografa? Aj kameru budete mat? A inak baby aku budete mat hudbu? Chcete zivu alebo budete mat iba Dj?
Odpovedať
Profilova fotka
no my by sme chceli mat zivu hudbu, a ked chcem jednu skupinu co bola na nasich svadbach v rodine tak si ju musim co najskor zaistit, lebo oni su stale obsadeny, tak hadam sa mi to podari :-) miskamisko no ja sa tak velmi nevyznam vo fotkach, ale co viem naisto tak je to ze sa mi jeho fotky velmi pacia a to som bola uz aj na jeho vystavach, preto som si ho vybrala na fotenie svadobnych fotiek, on ma taky zvlastny styl fotenia a to co ma na nete tak to je len klasika. :-) A mne az tak na takych veciach na fotkach nezalezi hlavna vec ze budu pekne :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hainy my chceme manzelov zitnanskych t.j aj foto aj kamera. Fotky chceme kvalitne kedze obaja vidime a zakladne chyby na fotkach nas desne irituju barborka No co som si vsimla tak zvlastne jedine co bolo bolo nahadzovanie pluginov z lightroomu na kazdu jednu jedinu fotku :-)
Odpovedať
Ahoj Miska. Dostala som sa na ich stranku a prave som dopozerala trosku z ich tvorby. Robia naozaj prekrasne! Aj foto aj video! Kolko vlastne stoja? Inak tam maju napisane ze od aprila az do 9. oktobra 2010 uz maju vsetko obsadene :-. Si vedela o tom??? To uz maju iste aj nejake terminy na rok 2011. Vy kedy si ich chcete ist zarezervovat? Aby ste mali este nieco volne ... To ako dlho dopredu su uz zarezervovani? No brutal ked uz cely rok 2010 je obsadeny ....
Odpovedať
Profilova fotka
Hainy terminy na rok 2011 rezervuju od februara 2010. Zatial nam predbeznu cenu povedali 1300 za foto aj kameru. A keby ludia vedeli ake maju vybavenie, tak sa im ta cena vela nezda. Priatel sa s Katkou pozna uz nejaky ten rocik z jedneho fotofora a ozaj sa velmi zlepsila za poslednych par rokov. My sa s nimi chceme hned zaciatkom februara stretnut a dohodnut si ich. Ten rok 2010 uz maju plny cca o juna tohto roku. :-) Sme si povedali ze za tu kvalitu tie peniaze dame, nechceme to mat od ziadneho amatera od ktoreho sa fotky ani na format A3 nebudu dat tlacit kvoli nedostatocnemu rozliseniu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ti zitnanski robia fakt krasne fotky... ja este vobec netusim, koho budem mat na foto a kameru, ale hudbu uz viac-menej hej. chceli by sme jednoznacne DJ-a, uz aj vieme koho asi, len aby bol volny :-)
Odpovedať
Ahoj kitty. Akeho chcete Dj? .. ak to nie je tajomstvo .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja vobec ani netusim ci chcem Dja alebo ci chcem zivu hudbu. Strasne sa nam pacia pesnicky beattles a abba, ale aj take repete si radi zatancujeme a taky klasicky valcik nie je na zahodenie. No pocula som ze je vela Djov co hraju same moderne dnesne a nehraju to co manzelia chcu. No zase sa bojim pri zivej kapele toho ze nebudu vediet dobre zahrat zahranicne pesnicky. Toto je jedna z veci ktore absolutne nemame este vymyslene. No istotne sa nam nepaci ziadny dym, ziadne techno, ziadny rap, ziadny hip hop, ziadny rock, ziadne lasery, no proste nic moderne. Sme akoby z inej doby a ani jeden nechapeme ludi, ktory sa na svadbe vytesuju z dymu a z laserov... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, chceli by sme mareka horvatha z pp, poculi sme ho na jednej svadbe a celkom sa nam pacilo ako hral, z kazdeho rozka troska... ale skuste mi ho niektora vyfuknut, tak uvidite! ;-)
Odpovedať
kitty tak takeho ja nepoznam .. mne sa ozval dj benny. Neviete nieco o nom? Je aj tu na moja svadba v katalogu firiem. Len neviem ci je ozaj taky dobry ake tam ma referencie ..
Odpovedať
Profilova fotka
o dj bennym som uz pocula viackrat, aj dobre, aj zle, tak neviem... osobne som ho nepocula, teda vlastne aj hej, ale to bolo x rokov dozadu, ked hral nejake diskoteky u nas, lenze svadba je nieco ine ako diska :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?