Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • no tak ja budem mať buď akrylové alebo gélové a na nich francúzsku.. aby sme sa rozumeli 😬 a dá sa s nimi robiť úplne úplne všetko.. od obliekania, maľovania, upratovania, pracovania v záhrade.. až po prebaľovanie bábätka 🙂 jediný problém je branie mincí alebo ihly z rovného podkladu 😃 inak fakt všetko..

• simi a to by som ako predavačka šalela duplom, mne vadia už takto dlhe nechty, nieto mať na nich ešte niečo nie svoje...tfuj...som v tomto skorej taky prirodny clovek

• no tak ja som tiež predavačka a nechty som mala asi rok.. a no problem

• Sponzor fóra
  • simi kazda sme ina a to je na tomto svete pekne 😉 No nic idem ja zase do pol desiatej do prace a zajtra statnicujeme ...tak mam z toho aj ja stres nielen drahy 😉

• miska ty mas statnice? drzim palce 😎

• simca, ale stale nejak nechapem 😬 ty si robis akrylove nechty ale umele?? alebo to davas na vlastne? lebo ja som za gelove, ale za prirodzene gelove a nie za umele 😕

• normálne sa nalepia typy a na ne sa nanesie akryl... to sa potom vybrúsi a nalakuje..

• aha takze umele mas.. ja si nebudem nic lepit na nechty.. mala som tak nalepene umele nechty a na tom gel aa po odstraneni tych umelych typov mi ostali otrasne znicene nechty.. povedala som ze nikdy viac.. 😒

• ruza niejanie ja som moc mladunka na to a ani nestudujem( zabilo by ma to), drahy ma zajtra statnice

• miska, to ti verim.. studium vela ludi zabija 😃 a hlavne poskodzuje a deformuje 😃 🙂 ja zastavam nazor, ze sikovny clovek titul nepotrebuje, lebo sa v zivote presadi aj sam 😉 no nie je tak?

• 🙂 Ahojte baby, tak aj ja sa pridávam k Vám...Svadba bude 7. mája 2011

• vitaj peťulka!!! 😉

• miska a kolko mas ked si mladunka? 🙂 hehe a ja som uz stara? 😃 😃 😃

petulka vitaj 😉

• Ahoj Simcab...ako si na tom s prípravami?? 🙂

• peti, ja som po skúške šiat a som rozhodnutá, ktoré to budú a že si ich dám jednoznačne ušiť.. predbežne máme zajednaného fotografa, no nič nie je isté, pretože nemáme potvrdený termín.. predbežné sú vybraté aj obrúčky a momentálne riešim topánky - ale tie riešim už asi pol roka 😃 a v podstate to je všetko.. a ešte čakám na zásnubný prstienok, pretože ešte ani zasnúbení nie sme 😃
    vy ste ako na tom???

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• juuuj, kati, to sú prekrásne šaty!

• simi ty uz mas obrucky kupene?

• nie nie, obrúčky prinesie ježiško 😵
    kati, ja som rada, že tie moje mi drahý schváli, lebo som sa mu páčila v nich.. a teraz ma trošku mrzí, že ma v nich videl, ale zase som rada, že to ohodnotil.. ty si bola s ním skúšať či sama???

• no ja by som xcela tu ocel, cize asi cez net,len neviem sa k tomu odhodlat 😵

• My máme zatial, sálu, fofografa, kameramana, hudbu, dodávatela jedla a výzdoby, inak nič zatial...šaty budem riešiť až tak v decembri...všetko riešim s jednou známou ktorá ma svadobný salón..aj hostinu mi robí ona...stačí v decembri, vraj aj tak ešte bude nová kolekcia.. 🙂 ja už snubný mám...ale nie na prste..v piatok ideme do Talianska na dovolenku,,tak ideme aj výlet do Benátok a tam sa zasnúbiť... 🙂 Akú predstavu máš o šatách??? budeš sa po polnoci prezliekať?? pekný dník 😃

• jeej petka ty to mas pekne 😎

• my máme len malú svadbu, čiže prezlečiem sa až doma do teplákov 😃 iank šaty sú už vybraté 😵

• Ja sa tiež nebudem prezliekať... 🙂 no viem že máš vybraté...ale aké? 🙂

• pronovias trueno - mám ich aj v albume

• juj a ja mam dilemu s poharmi.. ci kupit, ci nekupit.. kazdy ma odhovara, ze to je uplna zbytocnost, na ktoru sada cele roky prach.. 😦 aj ked nestoji to vela, takze to nie je o peniazoch, len neviem, ci sa to na tych par hodin oplati.. aj tak nikto nepozera ake maju mladi pohare a aj ked, tak o par dni uz si na to ani nik nespomenie.. ale zase na druhej strane je to pekna spomienka, no moze sa kedykolvek pri upratovani rozbit 😃 no neviem co mam robit.. co vy na to? 🙂

• Tanicka...ja by som si tie poháre určite kúpila, ako hovoríš je to pekná spomienka a môžete ich pri nejakých extra príležitosťiach s drahým ešte použiť 🙂

• ja si kúpim sadu, nám dvom vyrobím postavičky z tých farbičiek na sklo a bude 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov