Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
no tak ja budem mať buď akrylové alebo gélové a na nich francúzsku.. aby sme sa rozumeli :-N a dá sa s nimi robiť úplne úplne všetko.. od obliekania, maľovania, upratovania, pracovania v záhrade.. až po prebaľovanie bábätka :-) jediný problém je branie mincí alebo ihly z rovného podkladu :-D inak fakt všetko..
Odpovedať
Profilova fotka
simi a to by som ako predavačka šalela duplom, mne vadia už takto dlhe nechty, nieto mať na nich ešte niečo nie svoje...tfuj...som v tomto skorej taky prirodny clovek
Odpovedať
no tak ja som tiež predavačka a nechty som mala asi rok.. a no problem
Odpovedať
Profilova fotka
simi kazda sme ina a to je na tomto svete pekne ;-) No nic idem ja zase do pol desiatej do prace a zajtra statnicujeme ...tak mam z toho aj ja stres nielen drahy ;-)
Odpovedať
miska ty mas statnice? drzim palce 8-)
Odpovedať
simca, ale stale nejak nechapem :-N ty si robis akrylove nechty ale umele?? alebo to davas na vlastne? lebo ja som za gelove, ale za prirodzene gelove a nie za umele :-.
Odpovedať
normálne sa nalepia typy a na ne sa nanesie akryl... to sa potom vybrúsi a nalakuje..
Odpovedať
aha takze umele mas.. ja si nebudem nic lepit na nechty.. mala som tak nalepene umele nechty a na tom gel aa po odstraneni tych umelych typov mi ostali otrasne znicene nechty.. povedala som ze nikdy viac.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ruza niejanie ja som moc mladunka na to a ani nestudujem( zabilo by ma to), drahy ma zajtra statnice
Odpovedať
miska, to ti verim.. studium vela ludi zabija :-D a hlavne poskodzuje a deformuje :-D :-) ja zastavam nazor, ze sikovny clovek titul nepotrebuje, lebo sa v zivote presadi aj sam ;-) no nie je tak?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Ahojte baby, tak aj ja sa pridávam k Vám...Svadba bude 7. mája 2011
Odpovedať
vitaj peťulka!!! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
miska a kolko mas ked si mladunka? :-) hehe a ja som uz stara? :-D :-D :-D petulka vitaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Simcab...ako si na tom s prípravami?? :-)
Odpovedať
peti, ja som po skúške šiat a som rozhodnutá, ktoré to budú a že si ich dám jednoznačne ušiť.. predbežne máme zajednaného fotografa, no nič nie je isté, pretože nemáme potvrdený termín.. predbežné sú vybraté aj obrúčky a momentálne riešim topánky - ale tie riešim už asi pol roka :-D a v podstate to je všetko.. a ešte čakám na zásnubný prstienok, pretože ešte ani zasnúbení nie sme :-D vy ste ako na tom???
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
juuuj, kati, to sú prekrásne šaty!
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
simi ty uz mas obrucky kupene?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
nie nie, obrúčky prinesie ježiško x-) kati, ja som rada, že tie moje mi drahý schváli, lebo som sa mu páčila v nich.. a teraz ma trošku mrzí, že ma v nich videl, ale zase som rada, že to ohodnotil.. ty si bola s ním skúšať či sama???
Odpovedať
no ja by som xcela tu ocel, cize asi cez net,len neviem sa k tomu odhodlat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme zatial, sálu, fofografa, kameramana, hudbu, dodávatela jedla a výzdoby, inak nič zatial...šaty budem riešiť až tak v decembri...všetko riešim s jednou známou ktorá ma svadobný salón..aj hostinu mi robí ona...stačí v decembri, vraj aj tak ešte bude nová kolekcia.. :-) ja už snubný mám...ale nie na prste..v piatok ideme do Talianska na dovolenku,,tak ideme aj výlet do Benátok a tam sa zasnúbiť... :-) Akú predstavu máš o šatách??? budeš sa po polnoci prezliekať?? pekný dník :-D
Odpovedať
jeej petka ty to mas pekne 8-)
Odpovedať
my máme len malú svadbu, čiže prezlečiem sa až doma do teplákov :-D iank šaty sú už vybraté x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa tiež nebudem prezliekať... :-) no viem že máš vybraté...ale aké? :-)
Odpovedať
pronovias trueno - mám ich aj v albume
Odpovedať
juj a ja mam dilemu s poharmi.. ci kupit, ci nekupit.. kazdy ma odhovara, ze to je uplna zbytocnost, na ktoru sada cele roky prach.. 8-( aj ked nestoji to vela, takze to nie je o peniazoch, len neviem, ci sa to na tych par hodin oplati.. aj tak nikto nepozera ake maju mladi pohare a aj ked, tak o par dni uz si na to ani nik nespomenie.. ale zase na druhej strane je to pekna spomienka, no moze sa kedykolvek pri upratovani rozbit :-D no neviem co mam robit.. co vy na to? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tanicka...ja by som si tie poháre určite kúpila, ako hovoríš je to pekná spomienka a môžete ich pri nejakých extra príležitosťiach s drahým ešte použiť :-)
Odpovedať
ja si kúpim sadu, nám dvom vyrobím postavičky z tých farbičiek na sklo a bude :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?