Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • maruska a aku svadbu budete mat v KD ci niekde v restike?na tom zalezi napriklad 🙂 kolko ludi mate?my 55 ludi 🙂 ja som tiez sestre povedala ze ako vianocny darcek (moj najblizsi sviatok chichi) chcem svadobnu kniku/svadobny album 🙂 toto su tiez drahe veci napriklad ... my budeme mat vinove pohare co mame doma a dam na ne stuzku ako som pisala pekne sa pofotia a taka spomienka nam stacit bude bohate .. na satach ani ja nebudem nejak extra setrit lebo chcem byt predsa najkrajsia 🙂 ale zase vyhodit za pozicanie siat 500 a viac eur sa mi uz zda fakt moc ... takze mam urceny strop ceny siat viem ake saty si chcem skusat tak uvidime 🙂🙂 vizaz mi bude robit znama ktora robi krasne a ma s tym skusenosti takze nevypyta si zas tolko a fotky mame uz fotografa sice nema 20 rocnu prax ale fotky robi prenadherne a obrucky chceme kombinaciu zlte+biele zlato a videli sme uz mnoho ale ziadne neboli take ze wow tieto chceme takze hladame dalej a obrucky si dame ako spolocny darcek k vianociam kedze svadba je v juni 🙂 co sa tyka lampionov,cokofontany zbytocne hluposti podla mna ... budeme vsak mat lupienky kedze mame vela dievcatiek na svadbe a budu obycajne bezove baloniky(farba svadby) nech sa deturnce zabavia,v strede parketu bude srdce z lupenov ruzi lebo sa nam to velmi paci 🙂🙂a budeme mat aj navleky na stolickach pretoze KD je trosku postarsi a dycha byvalym rezimom tak nech to nejako vyzera i ked sa to niekomu vidi velmi zbytocne ...opat som sa rozpisala to len tak na vysvetlenie maruska 🙂 co sa tyka zakuskov este my si davame robit tieto : rolada,puncovy rez,kosicky,penove,kokosky,dobosovy rez,kokosova rolada + pagaciky,slane tycinky,bryndzove slimaciky+ na stoloch budu tycinky kupene slane ... ja si myslim ze to bohate staci ...

• ahoj maruska vitaj 🙂 no jasne sak este mame cas, nemusis mat uz vsetko nalinkovane, dolezite je aby zenich zostal nemenny 😃

trdielko vidis napr ten album na fotky je aj super darcek ako svadobny, hmmm 😎 asi bude najlepsie porozmyslat co by sa mi hodilo akurat ted teda na zaciatku manz. zivota a povedat kazdemu jednotlivo co xcem a budu to vhodne dary 🙂 a ten album je fakt taky drahy? potom ma k tomu hned napadlo aj ramiky na fotky aby sme boli v obyvacke pekne vystavene 😃

• na mojej svadbe nesmú chýbať venčeky, dobošky a snehové koláčiky.. tieto všetky strašne milujem!!!

• Sponzor fóra
  • aké sú to snehové koláčiky? 🤔

vyzerá to tak, že bude reštika, i keď v neposlednom rade nie je vylúčení ani KD. stále som pokukovala po Casteli v mierove, je to tam krásne, ale aj dosť drahé podla mňa, a keďže nebude echt veľká svadba, tak mi to asi neprejde. ale myslím si že pekná výzdoba urobí pekné prostredie všade. Skúsim sa ich ale opýtať, či je možné sa k nim ísť len pofotiť.

• to sú zo snehu také dve polky a lepia sa spolu väčšinou čokoládovým krémom

• aha 🙂 to môže byť mňam.

• a ešte sa obávam že ma podväzok bude neskutočne škrtiť na nohe 😃 a tak ho nešťastne odkopnem 😕

• baby myslite i na podvazok? na co to vlastne je dobre? aby vam ho manzel strhaval pred vsetkymi ludmi v zuboch? 😃

• mne povedali že to býva aj na fotenie, akože také sexi foto, a potom že je to tradícia, akože keď ho dáva pri nejakej dj- hre dole zubami, nechtami, rukami, tak to je akože že už som jeho žena 🙂 tak neviem či je to pravda, ale tiež dostávam do daru od kamošky. tak jej potom nemôžem povedať že ho nemám 😮

inak aj ste premýšlali nad rozlúčkou nad slobodou? ja som to zatrhla, ale naši priatelia sa už nevedia dočkať ako nám to urobia, lebo vraj toto zabezpečujú kamaráti 😐 Tak som im povedala žeˇale dokopy, lebo odmietam nejaké ožran párty. tiež som neuspela 😠
    rovnako som zatrhla únos nevesty.

• no co si mam snad zavolat stripterov??? baby sak nie sme v amerike 😃

• 🙂 🙂 Ahojte...dnes sa tu diskusia poriadne rozbieha 🙂 Maruska vitaj medzi nami... 🙂 Rozmýšlali ste niektorá, že si nedháte aj svoje priezvisko? Neviete ako sa pri tom postupuje???

• ahojte 🙂
    ked si chcete nechat priezvisko, oznacuje sa to myslim v ziadosti o uzavretie manzelstva - to musite podat na miestnom urade..este som tam nebola 🤔
    na podvazku byva zvycajne nieco modre, a to vraj prinasa stastie 🙂 takisto by nevesta mala mat nieco stare, pozicane, darovane...ja si poziciavam prave ten podvazok 😉 ale fotit ho nemam v plane...
    inak som dost poverciva 😃

• Luci diky za info 🙂 🙂 🙂

• ja som podväzok nechcela, ale asi ho budem mať 😬 však aj to bude iba raz dúfam 😃 rozlúčka neviem, nad tým som sa nejako nezamýšľala, čiže kto vie.. ale aj tak mám kamarátky, ktoré sa navzájom nepoznajú, čiže neviem či by to malo žiadaný efekt 😃

• petulka, ja som o tom premýšlala, nakolko v našej rodine už nikto nenesie naše priezvisko. a príde mi to také lepšie v našej kombinácii 🙂

pôjdete niektorá na svadobný veľtrh čo býva v januári?

• Sponzor fóra
  • coze maruska xces sa zoznamit? 😬

• a prečo nie? 🙂

• to by bolo fajn 🙂 ale ja ani neviem ze nieco take existuje 😃 maruska kedy akde to je?

• býva to v januári, v inchebe v ba. potom je nejaký aj v nitre, tuším v marci, nie som si istá.

• to ja uz budem mat po 😎
    inak to je haluz, ze si pisem v tejto teme, ked svadbu mam v 2010 😬 ..som sa sem nejako priplietla.
    Svadobny veltrh je fajn vec, lutujem, ze som na nom tento rok nebola.. Urcite chodte 🙂

• my sme chceli aj tento rok do BB, ale nejako sme to prepásli 😞 ale bud. rok sa chystáme do bratislavy 😵

• a to su vikendove veltrhy? mozno by som sla s priatelom 🙂

• hej, byva to cez vikend. Vsetko je pekne po kope, mozes popozerat, zobrat prospekty, doma si pekne rozmysliet a porovnat ceny. Alebo niekedy tam maju aj akcie, ze ked objednas priamo tam, daju ti x% zlavu..kamoska tak bola a nasla si tak salu..

• cafte. ja pojdem na ten veltrh v BA. boli sme kuknut aj tento rok a davali dobre zlavy na obrucky, ak ste si ich tam objednali. 🙂

• petulka90 aj ja si chcem nechat moje priezvisko. Zijeme v zahranici a priatelovi stale to jeho skomolia 😛 a moje je aj pre anglicanov lahke a hlavne mne sa paci! 🙂 Drahy proti tomu nic nema, len sa bojim ako svokra zareaguje....

• no tak teraz začínam rozmýšľať, že ježiškovi napíšem, nech mi tie obrúčky nenosí 😃

• simca, ked nedonesie jezisko, tak donesie ujo valentin 😃

• a dajú sa tam vyhrať svadobné šaty. a kamoška čo bola tak robili aj skúšky vizáže 😵 vraj sa tam oznamka oplatia dojednať, a dajú sa skúšať šaty. síce si to neviem predstaviť pri tolkom národe tam, ale vraj sa dajú.

• áno, veľa báb má fotky z veľtrhu, čo si šaty skúšali.. 😛

• fiiha a kde to byva, teda aka budova a pod? 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov