Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • incheba, nie? bol jeden aj v carltone, ale že úplne o ničom. tento veľký býva v inchebe, nejako 26 január? 🤔

• nieco stare, nieco modre a nieco pozicane - to je anglicky alebo americky vymysel /neviem presne/.. 🙂 a stastie zavisi hlavne od dvoch lubiacich sa a nie od haraburd, ktore budu mat na sebe.. ja osobne podvazok neplanujem, nevidim v tom ziadny zmysel a zbytocne ma neico bude tlacit na nohe..

• maruska dakujem pekne 😉

• Sponzor fóra
  • ak budem mať požičané šaty, tak to bude to požičané a môže byť povedané že aj staré, lebo úplne nové nikdy nepožičané šaty to určite nebudú 😃 a modré, čo ja viem, ten podväzok asi, alebo nič. neviem prečo práve modré, to prečo táto farba? 😒

• maruska to si poverciva?

• tanicka, tiez som nad tym rozmyslala, co je to za vymysel - nieco strare, modre..... Nezdalo sa mi, ze to bol nas zvyk... A tiez to, ze zenich nemoze nevestu vidiet pred obradom... ved u nas sa robi odobierka pred obradom, cize zenich musi nevestu vidiet.... 😉 Takze, ja si s tym tazku hlavu nerobim, jedine co budem mat je nieco naopak - aby mi z oci neprislo... 😃

• nie som poverčivá, len mám pred sebou časopis svadba 😃 nejaké staré číslo z roku 2008.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• beronsche, no my teda ziadne tieto "akoze" zvyky nedodrziavame 🙂 mas pravdu uplnu

• no tak mňa drahý v šatách videl, ale nebojím sa ničoho 😃 však aj tak nebudem mať presne tie konkrétne, v ktorých ma videl.. 😬

• a mali pekné obrúčky? ja som si pozerala podla obrázka, našla som také čo by sa nám páčili. a informovali sa u zlatníka a on že 820 E 🤔 tak pozerám ďalej. do tých 500 e by som akceptovala, ja nosím prstene a drahý bude musieť tiež 😃 preto by sa zlava hodila. to musím na tom veltrhu hneď aj vyplatiť?

• kaci 😃 😃

• mňa tiež mrzí, že nebude prekvapko 😞

• Sponzor fóra
  • mna nevidel, takze prekvapko bude...len aby bolo prijemne 😃

• simca a teba už videl keď si skúšala?

• áno, bol so mnou skúšať 😛

• ...inak tych povier je milion, keby som to vsetko mala dodrzat...
    som zistila napr., ze nevesta nema mat perly, lebo znamenaju slzy v manzelstve, no prave nad perlami uvazujem 😮

• áno, perly už spomínala aj táňa 😉

• Hmm perly... a co ak nie su prave? Plati to aj vtedy? 😉

• no však ja som počula, že máj je najnevhodnejší mesiac 😞 ale mne to skôr príde spojené s tým, že dakedy sa od mája do septemra-októbra robilo na poli, tak touto poverou chceli nádejné nevesty prinútiť mať svadbu v zime 😃 aby v ne-eR-kových mesiacoch mohli drieť a nie sa zabávať 😃

• no ja poznam len tu, ze nema byt v maji. S tym r v mesiaci, to je nieco ine..v mesiaci v ktorom je r - je zima..ale dnes uz ani to neplati...je jun a aka kosaaaa

• Ak je v nazve mesiaca "r" tak sa by sa este nemalo sediet na trave....
    U nas je teplooo.... az sa mi robit nechce... a tak nerobim nic, ale len kym ma sef nevymakne.. 😃

• no nieco na tom bude, lebo ked vtedy neboli chladnicky, tak v zime aj jedlo z hostiny dlhsie vydrzalo a mohlo sa zjest neskor 😃

• ahojte v maji preto by nemali byt svadby lebo volaked sa predpokladalo ze vo svadobnu noc si zarobia dietatko mladomanzelia a potom sa rodilo v zimnych mesiacoch a vtedy bolo velmi vysoke umrtie deti a mamiciek tak za to sa to vravi ...
    ja na povery nie som ale dodrzim ich-modry,novy podvazok,pozicane saty a stare co ja viem-biele nohavicky stare?!take nie kupene len na svadbu ale take co bezne nosim a akoze "stare"
    a my odobierku mat nebudeme takze toto mam vyriesene a drahy ma uvidi v satach az na foteni a okrem kamaratok+vizazistka,kadernicka ma neuvidi nik v satach az v kostoliiiiku 🙂 dufam vsak ze mi toto prekvapenie vyde 🙂🙂

• ano, preto ten maj...som si nevedela spomenut, len som vedela, ze nieco s detmi..
    Ja tiez nechcem odobierku, len moja mati ma ine predstavy, robi si svoje vlastne plany 😠 tak snad sa niekde stretnu s mojimi...

• Ja by som aj chcela odobierku, ale ten moj nechce... ze nechce vela saskovat a staci mu, ze bude musiet v kostole po fararovi opakovat a vraj tam aj odpadne, ked na neho budu vsetci pozerat a ze ked tak nad tym rozmysla, uz teraz sa mu kolena trasu.... 😃 To by bola sranda keby tak fakt odpadol ... 😃 aspon by sme mali paradnu spomienku... ale velmi mu neverim, lebo on nie je ziadna hanblivka.. 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame originálne moderné svadobné oznámenia v rôznych štýloch. Nájdete u nás vkusné luxusné, chic štýlové, vtipné kreatívne ale aj minimalistické.
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
    Svadobná fotografia v profesionálnej kvalite